ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים

big mam@

Recommended Posts

הבעיה של המדינה שלנו זה שאין לה ביצים.... הממשלה העלובה שלנו הפסידה במלחמה כשלא החזירה את החטופים, ומנסה לצאת גיבורה שהיא תחזיר אותם למרות המחיר של אלף Fuck'n אסירים , ש 45 מהם רוצחים.. אני רוצה לראות מה יקרה אם לאחר השיחרור יהיה איזה פיגוע שיצא מאחד הידים המגועלת בדם האלה, מה אז יגידו, שעשינו הכל כדי להחזיר את הבנים?

קשה להגיד את זה אבל,אם אחי היה נהרג במלחמה, או כל דרך שבה הוא היה מגן על המדינה שלנו - הייתי לפחות מרגיש גאה...

אם הוא היה נהרג בפיגוע... הייתי מרגיש צורך לנקום..הייתי מרגיש נבגד...

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

OK קשה להתווכח איתך על הברברים.

(קשה גם בגלל השעה בלילה)

רגע, שאני חושב על זה, את לא הולכת לישון אף פעם?

אני נעלם עכשיו שאני לא אתחיל לכתוב קוד ספגטי מחר בעבודה. לא יפה ולא לרמה שמצפים ממני.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, אם הייתם דיסגרפים שלא יודעים את לוח הכפל כמו עמיר פרץ, גם אתם הייתם חושבים שעסקת חליפין של כמה מאות רוצחים מול חייל אחד חטוף זה דבר ראציונלי.

סביר להניח שאם דבר כזה היה קורה ברוסיה, פוטין היה עושה מה שהוא עשה למחבלים שרצחו את האזרח הרוסי ההוא בעירק.

צדים את הרוצחים, הורגים אותם אחד אחד, הורגים את המשפחות שלהם ושורפים את בתיהם. אחרי כל זה, חוזרים הביתה ושותים וודקה.

אנחנו מתקפלים כל כך מהר ונותנים לאויב לגיטימציה לעשות זאת שוב ושוב. עסקה של מאות פושעים מול חף מפשע אחד? אנחנו מדינה הומאנית להחליא. אף אחת ממנהיגות העולם הדמוקרטי והחופשי לא הייתה נוהגת בכך.

ארה"ב "מדינת החירות הגואלת" הייתה מוחקת כתגובה כפרים שלמים וצדה אנשים כמו כלבים. זה לא שהם לא עשו דברים כאלו מעולם. על רוסיה בכלל לא נדבר ואפילו מדינות עם פחות כח דיפלומטי. אנחנו כל כך מפחדים מתגובות העולם עד כי כל חטיפה שכזאת מעקמת אותנו.

קחו תסריט בלהות באמת פאשיסטי וקיצוני (לא יחסית למה שמנהיגות כמו ארה"ב או רוסיה עושות, אבל ביחס לתפיסה התמימה שלנו)- העסקה נחתמת. וברגע שמעלים את המחבלים על האוטובוסים ומקבלים את גלעד חזרה- חמישה מטוסי F 16 מפוצצים את האוטובוסים המלאים לאלפי חתיכות כמיצג ראווה מרשים. לא ימותו שם כמובן אזרחים חפים מפשע, אלא ספציפית אוטובוסים מלאי רוצחים מבוקשים.

תסריט זוועתי הא? קיצוני לגמרי, לא בר ביצוע כמובן. אני גם לא תומך בו. אבל לצורך העניין, מה תהיה התגובה? גינוי מהאו"ם, רעש בעולם הערבי שיגנה ויגנה ויגנה. אבל אם אתם חושבים שהתגובה של הארגונים תהיה גרועה יותר, אתם טועים. כי זה יביע עמדת כח אדירה. הם לא ינסו כזה דבר שוב לעולם. ואם הם יפעילו כתגובה כח חזק בהרבה, הם יתנו לצבא לגיטימציה לפעול. אחרי הכל, מדובר בחטיפה של ארגון טרור ודרישה מגוחכת של שחרור רוצחים בדם קר.

אז שוב, זה תסריט לא הגיוני בעליל. רק שמדינות שמגדירות עצמן "דמוקרטיות" עשו דברים כאלה ואף גרועים מהם שאנחנו לא שומעים עליהם באפגניסטן, בעירק ובכלל. אבל הנקודה הקיצונית פחות היא שאם לא נביע עמדת כח אמיתית, הם רק ימשיכו בחטיפות האלה. מאות מחבלים מול חטוף אחד שעושה להם בלאגן? וואלה, משתלם.

הקווים האדומים חייבים להחרט כמובן. אני לא בעד הפתרונות של ליברמן כי הם פשוט לא ראציונליים או ברי ביצוע. אבל העמדה הנוכחית פשוט מדרדרת אותנו ומחזקת אותם. וזו בעיה שמישהו צריך למצוא לה פתרון כלשהו. ובהתחשב בעובדה שמדובר בארגון טרור מושחט , אני חושב שהרחקנו לכת עם הדיפלומטיה. אנחנו מרשים להם יותר מידי ומרשים לעצמינו פחות מידי.

בקשר לגינויים בינלאומיים שנוגעים לאו"ם..

כמו שצחקו על זה ב-Team America. מקסימום האו"ם יתעצבן וישלח לנו מכתב זועם שנוזף בנו על כמה שהוא כוסע עלינו. עד שמשהו אחר יצוץ וכולם יעברו הלאה כעבור חודש.

אתה יודע כמה אזרחים זרים וחיילים בריטים ואמרקנים חוטפים בעירק ואפגניסטן?

כל הזמן ושום ערים לא נהפכות לשממות בגלל זה וגם לא אלפי עצורים לא משוחריים תמורת חייל/אזרח אחד.

אתה יודע למי אתה כן חייב? לי!!!!!!!!!!!!

אני שמרתי עליך 3 שנים מלאות ועוד קצת קבע ומילואים בלי הפסקה.

אז אל תתן לי את הבולשיט הזה לא לקחתי כלום, אתה קיבלת את הביטחון שלא יהרגו אותך או את ההורים או שאר המשפחה שלך ממני.

וזה שאתה לא מחזיר לי באותו מטבע אומר שאתה פרזיט. אולי יש לך באמת בעיות רפואיות אבל רואים שאתה במנטליות של פרזיט.

הוא שילם לך על העבודה(דרך מיסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שילם לך על העבודה(דרך מיסים).

אני סיכנתי את החיים שלי והוא נתן כסף?

איפה בדיוק אני הסכמתי לסחר חליפין הלא שיוויוני הזה?

ומי יגן עלי?

פועל תילאנדי?

לא נראה לי.

לאזרח יש גם חובות, לא רק זכויות. וגם לו, ולא חשוב כמה מיוחד הוא חושב שהוא, כל אחד מהחברים שלי שמתו היה גם מיוחד. אז מה? אם אין לך אופי של פרזיט אז אין לך, אם יש לך אז יש לך. רואים את זה הכי טוב במילואים. 60% מהאנשים מגיעים ברכבי ליסינג מהעבודה, יודע למה? כי הם אנשים שעושים מה שצריך, וכן, תואר במדעים מדויקים זה לא נעים, אבל כדי להצליח הם יעשו גם דברים כאלה. אנשים לא יכולים להתנהג בצורה מסויימת בזמן אחד ולעבוד על עצמם שבמקרה אחר יתנהגו אחרת.והרבה אחרים בעלי עסקים. אתה יודע מי לא מגיע כמעט? (ובחורים צעירים זה לא נחשב כי לוקח זמן ללמוד ולמצוא עבודה) המובטלים למיניהם שמה שמצחיק להם יש הכי הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שיודעים איפה שליט, רק הם יודעים שאם יכנסו זה יעלה בחיי חיילים ובמותו של שליט, בדיוק כמו נחשון וקסמן ז"ל.

לכן פעולה כזו ירדה מהפרק, אבל שחרור של רבי מרצחים כמו בעסקת ג'יבריל הוא שערוריתי, הם מקפלים אותנו כמו מסטיק, כח ההרתעה אבד כבר ממזמן ואנחנו פחדנים מדי בכדי לשקמו, בעומדים בראש מושחתים ורוצים בעיקר את טובתם האישית, על כאלה דברים ניפול.

וכן עמרי גם אני בדעה שצריך לשגר כמה טילי אויר-קרקע לעבר האוטובים, או לפחות "לסמן" את האסירים בחומר שניתן לאיתור (אממ, אולי אפילו כמו ב24, חומר רדיואקטיבי עם חתימה ספקטרלית מסויימת), ופשוט להתנקש בהם אחד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיכנתי את החיים שלי והוא נתן כסף?

איפה בדיוק אני הסכמתי לסחר חליפין הלא שיוויוני הזה?

ומי יגן עלי?

פועל תילאנדי?

לא נראה לי.

לאזרח יש גם חובות, לא רק זכויות. וגם לו, ולא חשוב כמה מיוחד הוא חושב שהוא, כל אחד מהחברים שלי שמתו היה גם מיוחד. אז מה? אם אין לך אופי של פרזיט אז אין לך, אם יש לך אז יש לך. רואים את זה הכי טוב במילואים. 60% מהאנשים מגיעים ברכבי ליסינג מהעבודה, יודע למה? כי הם אנשים שעושים מה שצריך, וכן, תואר במדעים מדויקים זה לא נעים, אבל כדי להצליח הם יעשו גם דברים כאלה. אנשים לא יכולים להתנהג בצורה מסויימת בזמן אחד ולעבוד על עצמם שבמקרה אחר יתנהגו אחרת.והרבה אחרים בעלי עסקים. אתה יודע מי לא מגיע כמעט? (ובחורים צעירים זה לא נחשב כי לוקח זמן ללמוד ולמצוא עבודה) המובטלים למיניהם שמה שמצחיק להם יש הכי הרבה זמן.

כן הוא נותן כסף בעד סיכון החיים שלך.

אתה יודע יש המון עבודות עם סיכון לחיים במימון האזרח כמו כבאי,איש חיפוש והצלה ושוטר. חייל אינו שונה כל כך במהות התפקיד.

הסכמה שלך?

לצערך לא נותנים לך הרבה חופש בחירה במקרה כזה.

בכל מקרה אם לא ידעת חייל עובד מדינה וכמו שהוא ממן את הפקידה בעירייה שלו ככה הוא ממן אותך כחייל וכחייל אחרים.

זה שיש חייל לא בהכרח אומרת שהוא תורם יותר מאשר אותו משלם מיסים ולמה?

כי חייל יכול להיות בתפקיד זוטר ולא בר חשיבות גבוהה בזמן שאותו משלם מיסים ממן את כל הציוד הצבאי והפעילות המבצעית.

משהו שיש לו משקל רב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע למי אתה כן חייב? לי!!!!!!!!!!!!

אני שמרתי עליך 3 שנים מלאות ועוד קצת קבע ומילואים בלי הפסקה.

אז אל תתן לי את הבולשיט הזה לא לקחתי כלום, אתה קיבלת את הביטחון שלא יהרגו אותך או את ההורים או שאר המשפחה שלך ממני.

וזה שאתה לא מחזיר לי באותו מטבע אומר שאתה פרזיט. אולי יש לך באמת בעיות רפואיות אבל רואים שאתה במנטליות של פרזיט.

חבוב, אני לא חייב לך כלום!

אני לא בקשתי ממך להתגייס, לא ביקשתי ממך לשמור עלי ולא ביקשתי ממך שום דבר!

אני לא הבטחתי לאף אחד שאני אתגייס, לא שאלו אותי אם אני רוצה להתגייס ולא ביקשתי מאף אחד להתגייס.

אני מחזיר למדינה הזאת בדיוק מה שהיא נותנת לי, לא מעבר לזה.

ותסתום תג'ורה ואל תקפוץ יותר מדי גבוה.

את טננבאום היה צרייך להשאיר. מי ששיחרר אותו כנראה היה לו אינטרס בכך, אולי כי היה לו הרבה לכלוך עליו.

הגדר? שפעם אפשר היה ללכת ברגל לתוך שטח , כמו בטיול שנתי, ולעשות מה בזין שלך. עכשיו יש לך מחסומים. מה? לפני זה לא היה שב"כ? תזכיר לי כמה זמן השב"כ קיים.

קסאמים זאת האלטרנטיבה שלהם לפיגועי ראווה במרכז . הם יודעים שעכשיו כמעט ובלתי אפשרי לחדור לשטח פיזית, אז הם מפתחים פחיות שימורים מעופפות, מיטב הטכנולוגיה של בבוני פלסטין.1 נכון, פחיות שימורים אלו הרגו אנשים, אבל קשה להשוות זאת לפיגועי תופת בפנים הארץ. זה לא שלא אכפת לי משדרות, זה שלאף אחד אין זין וביצים לעשות משהו. אז הם יכנסו שוב לעזה. יעשו עוד "חומת גדר". ינערו את קן הצרעות המג'וייף הזה. מה זה יתן? במוקדם או במאוחר נצתרך לצאת משם כי אי אפשר להיות תקוע בלב אוכלוסיה של מיליון וחצי קופים זועמים שאין להם כלום להפסיד - ואל תתחיל עם הסיפור על ההתנחלויות בעזה. תבין. עד שהפלסטינים (ולצורך העניין, כל המוסלמים עד האחרון שבהם) לא יחוסלו, לא יהיה פה שקט.2 תשחרר, לא תשחרר, יהיה חרא. השאלה היא האם צריכה להיענות לדרישות של חוטפים או לא, בגלל בעיה מוסרית והומאנית. אם זה היה קרוב משפחה שלך, אולי היית מדבר אחרת.3 עד שלא יהיה איזשהו תקדים, בו אזרחי ישראל יצתרכו להתחייב להסכים שישראל תסיר אחריותה מהם במקרה של חטיפה, כדי לא לעודד חטיפות וסחיטות, לא ישתנה דבר. היום זה חייל, מחר זאת טרמפיסטית.

אפרופו, חלק מתפיסת העולם שלי ואת החיים, מעין פילוסופיה פרטית, היא שלעולם לא נצליח לחסל כל מאונן כפייתי שחושב שמחכות לו בתולות בגן העדן, אלא אם נחסל את התורה שמכתיבה להם שכך העולם סובב. אפשר להגיד שזאת מלחמת דת. אני אומרת מלחמת ציוויליזציות. זה או הם או אנחנו, חד וחלק.4

גיבוב כזה של שטויות הרבה זמן לא ראיתי.

1. עם שפה כזאת לא יהיה לי קשה להאמין שאת בעד השמדת חצי מאוכלוסיית העולם(בעצם כל מי שלא מסכים איתך).

2. ועל פי איזה בדיוק עובדות היסטוריות או דעות אובייקטיביות את מבססת את המסקנה הגאונית הזאת? שקט יבוא רק באמצעות שלום, אף פעם לא בכח. ותראי לי מקום שבו זה אחרת.

3. בוודאי שזה אחרת. אבל זה לא כך, נכון?

4. בראבו. הרגע הכנסת את עצמך לאותו מקום שבו אותם טרוריסטים נמצאים. הגעת למסקנה שזה או הם - או אנחנו. חבל שגם את וגם הם לא לוקחים בחשבון שהסיכויים להפסיד הם שווים בין שני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. ועל פי איזה בדיוק עובדות היסטוריות או דעות אובייקטיביות את מבססת את המסקנה הגאונית הזאת? שקט יבוא רק באמצעות שלום, אף פעם לא בכח. ותראי לי מקום שבו זה אחרת.

מי אמר הירושימה נגסאקי טרויה המלחמה על אלכסנדריה או בעצם חלק גדול מהמלחמות נגמרו בזה שנוצר שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומרת לך לקרוא קצת על האיסלאם לפני שאתה צועק "שלום" ומפריח יונים לבנות לאויר.

הנביא מוחמאד והספר הקדוש שלהם אומרים להם שיש "להכות בלא מאמינים", להרגם, לענותם, לאסלם אותם בכוח ולקחת את ילדיהם ונשותיהם כשלל מלחמה. אני מאמינה שהסיבה היחידה שהם לא עושים זאת זה כי הם (עדיין) אינם חזקים דיים.

אני לא יודעת עד כמה אתה יודע על הפעילות של האימפריה האות'ומאנית (מעבר למה שלימדו אותך, מן הסתם) בימי הביניים ברומניה, אוקראינה ואוסטרו-הונגריה. האמן לי, תורתם לא השתנתה מאז ומאז סאלאח-א-דין לא היה ולא יקום מנהיג מוסלמי רחום שמאמין שאפשר וצרייך לחיות בשלום עם "הלא מאמינים". אני, ורבים אחרים, מאמינים שהם מסכנים את הקיום שלנו, ואת הציוויליזציה האנושית כולה. מי שאינו בטוח חייב להיות מאד מבולבל או תמים. תראה איך כל המדינות, בהן נגע האיסלאם, נראות. כמו תקופת האבן הן נראות, פרט לאליטות עשירות (כמו בערב הסעודית), הרעב, הבורות, האלימות והאי-סדר חוגגים שם. ותפסיקו להצביע לי על תורכיה. גם שם אבות הולכים עם בנותיהם על קולר ורצועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב' date=' אני לא חייב לך כלום!

אני לא בקשתי ממך להתגייס, לא ביקשתי ממך לשמור עלי ולא ביקשתי ממך שום דבר!

אני לא הבטחתי לאף אחד שאני אתגייס, לא שאלו אותי אם אני רוצה להתגייס ולא ביקשתי מאף אחד להתגייס.

אני מחזיר למדינה הזאת בדיוק מה שהיא נותנת לי, לא מעבר לזה.

ותסתום תג'ורה ואל תקפוץ יותר מדי גבוה.

גיבוב כזה של שטויות הרבה זמן לא ראיתי.

[/quote']

אוקיי חכם גדול תקשיב,

נניח שאתה הולך ברחוב ופתאום נחנק (או מקבל התקף לב) ומזעיקים אמבולנס ומצילים אותך. אתה יכול לטעון עד מחר שאתה לא רצית בזה ולא ביקשת שיצילו אותך. כל שופט בארץ יחייב אותך בהוצאות גם אם אתה לא רצית טיפול, וזה ודאי (תברר את זה אם אתה לא מאמין לי, יש פסקי דין בנושא)

זה שאתה אנטי סוציאלי לא אומר שהחברה תתן לפרזיט לטפס עליה.

אה, כמעט שכחתי, אתה לא אוהב את הג'ורה שלי?

בעיה שלך.

תלמד לדבר בכבוד לכאלה שעשו קצת יותר ממך ובמיוחד לכאלה שאתה חייב להם.[br]פורסם בתאריך: 10.04.2007 בשעה 15:37:53

כן הוא נותן כסף בעד סיכון החיים שלך.

אתה יודע יש המון עבודות עם סיכון לחיים במימון האזרח כמו כבאי,איש חיפוש והצלה ושוטר. חייל אינו שונה כל כך במהות התפקיד.

הסכמה שלך?

לצערך לא נותנים לך הרבה חופש בחירה במקרה כזה.

בכל מקרה אם לא ידעת חייל עובד מדינה וכמו שהוא ממן את הפקידה בעירייה שלו ככה הוא ממן אותך כחייל וכחייל אחרים.

זה שיש חייל לא בהכרח אומרת שהוא תורם יותר מאשר אותו משלם מיסים ולמה?

כי חייל יכול להיות בתפקיד זוטר ולא בר חשיבות גבוהה בזמן שאותו משלם מיסים ממן את כל הציוד הצבאי והפעילות המבצעית.

משהו שיש לו משקל רב יותר.

רק מה אתה "שוכח" להזכיר?

מה שאתה מתאר היא עבודה לכל דבר ששכרה בצידה (אבא של חבר שלי היה כבאי שגדלתי וראיתי שהם מרוויחים לא רע)

אני קיבלתי בתור חייל 300 ש"ח

ומה שאני טוען זה בדיוק מה שאתה טוען, לא נותנים הרבה חופש בחירה וכמו שאני הייתי חייב להגן על החברה שאני חיי בה גם הוא חייב. זהו.

לא אוהבים את המילה חייב? תעברו לאי בודד ותתרבו כמו אמבות מבחינתי.

זה החוק, לא מוצא חן בעיניך? תעבור מדינה. לחיות פה בלי לשרת בצב"א זה להיות פרזיט

כסף? כסף זה הכל בחיים?

OK בוא נתחרה, אני מול פלשתינאי מטורף שבא עם סכין אבל אני אנסה להתגונן עם M16 אתה תנסה לעשות אותו דבר אבל אתה תנסה להתקיף אותו בחזרה עם דולרים.

ודרך אגב, אני בוגר תואר בפיזיקה מהטכניון ותואר במדעי המחשב בבר אילן ואני עובד כמתכנת, אתה באמת חושב שיש לך משכורת יותר טובה או אפילו יותר חסכונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומרת לך לקרוא קצת על האיסלאם לפני שאתה צועק "שלום" ומפריח יונים לבנות לאויר.

הנביא מוחמאד והספר הקדוש שלהם אומרים להם שיש "להכות בלא מאמינים", להרגם, לענותם, לאסלם אותם בכוח ולקחת את ילדיהם ונשותיהם כשלל מלחמה. אני מאמינה שהסיבה היחידה שהם לא עושים זאת זה כי הם (עדיין) אינם חזקים דיים. אני לא יודעת עד כמה אתה יודע על הפעילות של האימפריה האות'ומאנית (מעבר למה שלימדו אותך, מן הסתם) בימי הביניים ברומניה, אוקראינה ואוסטרו-הונגריה. האמן לי, תורתם לא השתנתה מאז ומאז סאלאח-א-דין לא היה ולא יקום מנהיג מוסלמי רחום שמאמין שאפשר וצרייך לחיות בשלום עם "הלא מאמינים". אני, ורבים אחרים, מאמינים שהם מסכנים את הקיום שלנו, ואת הציוויליזציה האנושית כולה. מי שאינו בטוח חייב להיות מאד מבולבל או תמים. תראה איך כל המדינות, בהן נגע האיסלאם, נראות. כמו תקופת האבן הן נראות, פרט לאליטות עשירות (כמו בערב הסעודית), הרעב, הבורות, האלימות והאי-סדר חוגגים שם. ותפסיקו להצביע לי על תורכיה. גם שם אבות הולכים עם בנותיהם על קולר ורצועה.

כשצלח אדין כבש את ירושלים מהצלבנים במקום "לנקות" את העיר מנוצרים הוא חס על חייהם ואפשר דו קיום נוצרי-מוסלמי בעיר תחת הנהגתו בשם "רחמנות האיסלאם".

תקופות אבן את אומרת?

מתי פעם אחרונה יצא לך לראות את מדינות המפרץ העשירות?

אוקיי חכם גדול תקשיב,

נניח שאתה הולך ברחוב ופתאום נחנק (או מקבל התקף לב) ומזעיקים אמבולנס ומצילים אותך. אתה יכול לטעון עד מחר שאתה לא רצית בזה ולא ביקשת שיצילו אותך. כל שופט בארץ יחייב אותך בהוצאות גם אם אתה לא רצית טיפול, וזה ודאי (תברר את זה אם אתה לא מאמין לי, יש פסקי דין בנושא)

זה שאתה אנטי סוציאלי לא אומר שהחברה תתן לפרזיט לטפס עליה.

*אמ* ביטוח רפואי *אמ*

אתה "שוכח" להזכיר?

מה שאתה מתאר היא עבודה לכל דבר ששכרה בצידה (אבא של חבר שלי היה כבאי שגדלתי וראיתי שהם מרוויחים לא רע)

אני קיבלתי בתור חייל 300 ש"ח

והנקודה היא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייל קרבי לא מקבל 300 שקל. או שהתבלבלת בתלוש או שאתה מבלבל למישהו את המוח. אולי בעצם שום פלסטינאי מטורף לא הסתער עליך עם סכין. לכל היותר, הרס"ר עם איזה מטטה.

OK בדקתי, בטירונות 300 (שנת 96 עתודה קרבית -מתקן אדם)

בשירות אחר כך 770

640 משכורת עם תוספת סיכון א+

ואסור לשכוח החזר הוצאות 130 שקל בחודש. קיבלנו כי היינו מסתובבים הרבה בבקעה. מח"טים: דרור פלטין, אפי מושקטו.

יחידה: יחס"ר 417 (שייכת לצנחנים)

תפיסות: 7 מחבלים, סירת הברחת הנשק בים המלח, ובאזור (אני באמת לא זוכר) של 90 - 100 מסתננים מירדן.

(דרך אגב הרס"ר, ראיד, היה מת לדפוק אותנו, פשוט תמיד דפקנו אותו קודם)

תשאלי כל מילואימניק שהיה בבקעה עד שנת 2001 מי אלה הטייגרים

את יכולה לשאול את הנח"ל החרדי גם, הם הצטרפו לכוחות הגזרה ב 99 בערך, שמעתי שעכשיו הם תופסים את כולה.[br]פורסם בתאריך: 10.04.2007 בשעה 16:12:03

כשצלח אדין כבש את ירושלים מהצלבנים במקום "לנקות" את העיר מנוצרים הוא חס על חייהם ואפשר דו קיום נוצרי-מוסלמי בעיר תחת הנהגתו בשם "רחמנות האיסלאם".

תקופות אבן את אומרת?

*אמ* ביטוח רפואי *אמ*

למה רק מתי לה יצא?

מתי יצא לאיזה יהודי בכלל לבקר במדינות ערב ולצאת בחיים?

כמובן חוץ מהבוגד שהלך למפגש למכחישי השואה באיראן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקופות אבן את אומרת?

נורא נחמד שאתה רואה ערוץ המדע, אבל הבנת הנקרא זה בטח לא הצד החזק שלך, אחרת היית מבין שלא אמרתי דבר נגד סלאח-א-דין. אתה יודע מה אני חושבת? אני חושבת שהוא כלל לא היה מוסלמי. למה שלא תפתח קוראן ותקרא משם פסוקים לבד? למה אתה חושב שהחיילים שלו הפנו לו עורף וסרבו פקודותיו ל"רחמנות איסלאמית" כאשר לא נתן להם לבזוז ולאנוס? אה, נו, כי איזה אבסורד - בקוראן כתוב שזה מותר ומבורך!

ומתי יצא לך לראות את מדינות המפרץ העשירות? תאמין לי, שמעבר לאליטא עשירה ששולטת בכל הקומפלקסים הענקיים של גורדי השחקים ובמקומות התיירות, אין שם כלום. יש שם בערה ועוני מחפיר כמו בכל מדינה איסלאמית כי מאז ימי הביניים, המוסלמים החליטו ללכת עם הראש בקיר/בתחת ובמקום להתקדם מדעית, פיננסית ופילוסופית כמו בעבר, הם התקדמו "פאנאטית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...