ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים

big mam@

Recommended Posts

פתרון מאוד פשוט להפסיק לקחת אסירים כל מדינה נורמאלית מוציאה להורג אנשים כאלה.

לשחרר את כל מי שצריך בשביל גלעד ושאר החטופים, ומאותו רגע להפסיק לקחת אסירים, משפט והוצאה להורג.

צריך לעשות כמו שהאמריקאים עשו את camp delta בשטח הכבוש ע"י בקובה, אתה נכנס לשמה ונעלם מעל פני האדמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הדעה שלי מאוד קיצונית בנושא. אני מקווה שלא תקטלו אותי ישר ותנסו להבין את דברי.

למה חוטפים חיילים ולעיתים אף גופות? הם עושים את זה כי זו נקודת תורפה של מדינת . כל עוד נמשיך לשחרר אסירים בתמורה לחטופים הם ימשיכו לחטוף. למה שלא נגיד להם "לא". לא מוכנים לשחרר אסירים. תפוצצו לשליט את המוח. תמרחו אותו על הקיר. מותו של שליט ישמש נקודת תפנית. יותר לא ינסו לחטוף חיילים, כי הם יודעים שיותר זה לא עובד.

זה דבר איום, אבל טובת הכלל (מדינת ישראל) חשובה יותר מטובת הפרט. (משפחתו של שליט) לעיתים צריך לעשות החלטה קרה ומחושבת.

בקשה לי אליך היא לקרוא את הכתוב למטה, ברצינות , כאדם בוגר, לא יותר מזה...

שאלה קטנה לי אליך , אם לדוגמא חס וחלילה היו חוטפים את אח שלך , הייתה מוכן להגיד להם שמיצדינו יהרגו אותו רק כדאי לא לתת לגטימציה לחטיפה של חיילים נוספים..(וזה גם לא אומר שלא יחטפו עוד חיילים זאת השערה שלך , לדעתי , החטיפות לא יפסקו , תמיד יהיו להם דברים שהם ירצו , פעם אחת זה אסירים , פעם אחרת זה יכול להיות ביטול סנקציות, פעם נוספת זה יכול להיות שטחים , תאמין לי יש להם כל כך הרבה דברים שהם יכולים לבקש מאיתנו..)

בכל מקרה אני רוצה לשמוע ממך , ומכל החברה שחושבים כמוך , האם הם היו מוכנים לוותר על אח שלהם , בתמורה לסיכוי הזה..?!

ולכל החברה שחושבים כי אוסר לשחרר אסירים , אני חושב שזה די טיפשי בהתחשב בעובדה כי כרגע יש שם עשרות אלפי מחבלים פונטציאלים , וגם ממשים , וכמו שבטח שמת לב , או שאולי העדפת לא לשים לב , כשאנחנו מוריד להם ראש אחד , צצים עוד שנים, לדעתי יש שם כל כך הרבה אנשים במצב נואש (ולא אני לא מרחם אליהם בכלל..), שאין להם מה להפסיד , אין להם חיים אמיתים שם , והם מאמינים שיש גן עדן לשהידים , ככה שתאמין לי הם יכולים לגייס עוד כל כך הרבה אנשים לפיגועים עתידים , זה שטות , דבר מטומתם וילדותי לא לשחרר אסירים , הכוח היחיסי שלהם (אגב על פי וואללה זה 45 אסירים..), הוא ממש ממש קטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שזה יקרה אי פעם? חתמנו על אמנת ז'נבה, לא כן?

לא על כולה

וגם ארצות הברית חתומה על זה...

בגלל זה זה גם בקובה במפרץ גוואנטנאמו טכנית זה לא בשטח של ארצות הברית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שזה יקרה אי פעם? חתמנו על אמנת ז'נבה, לא כן?

וארה"ב?

שרק לפני כמה חודשים הודיעה אחרי לחץ האו"ם

שיש להם מחנות בכל מיני מדינות , שאלה מחנות

נוראים שמתעללים באנשים קשות (ותאמת טוב שקח!)

בשביל מידע או שיודיעו במשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chymes, אתה לא ממציא את הגלגל, היו לא מעט מקרים בעבר בהם מחבלים פלשתינים לקחו אסירים, דרשו שחרור שבויים וקיבלו ז*ן, יחד עם כמה כדורים בראש. חטיפת מטוס אייר פרנס לאנטבה, אולימפיאדת מינכן, מטוס סבנה, קו 300, נחשון וקסמן וכו'. בכל אחד מהמקרים האלו החוטפים לא קיבלו את מבוקשם ואף חוסלו (אם כי בחלק מהמקרים גם בני הערובה נהרגו), וכפי שאתה רואה - זה לא מה שמנע מהם להמשיך לחטוף חיילים ואזרחים.

אם תגיד לפלשתינים שאתה לא תשחרר אסירים, הם יוציאו להורג את גלעד שליט ואז ינסו לחטוף עוד חייל. ואחריו עוד אחד ועוד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דילמה מוסרית בעניין הזה רק חוכמה כנגד רגשות.

לא לשחרר אף אסיר.

יעלה בחיים שלו?קורה הוא חייל ובקרב אנשים מתים.

אחרי אלפי הרוגים פתאום על אחד צריך לבכות ולשחרר מאות שיהרגו/הרגו עוד מאות?

:kopfpatsch:

נראה שממשלות לאורך ההיסטוריה לא שמעו על "לא מנהלים מו"מ עם חוטפים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב באחד שחושב שהוא הרמטכ"ל הבא אתה לא יודע מה הבסיס לכל .

החייל נדרש לתת הכל למען הצבא אפילו את חייב, והצבא נדרש לתת הכל למען החייל, החזרת שבויים וחטופים זה אחד העקרונות של כל .

הרומאים שיחררו עשרות אלפי עבדים תמורת לגיונר אחד, האמריקאים מחפשים אחרי שו"נים מוויאטנאם וקוריאה עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין חילוץ צבאי וחיפוש נעדרים לבין רפיסות ושחרור חייל אחד בעד 1000 רוצחים(שרובם יחזרו לפעילות ובודעות יהרוגו הרבה יותר מעוד ישראלי אחד).

מי שעושה את זה טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אומרת שאין הבדל. כל אדם הוא אדם, בין אם גבר או אישה, אזרח או חייל. לכולם יש משפחה שמחכה להם בבית ורוצה לראות אותם בריאים ושלמים ויעשו ככל שביכולתם לראות זאת קורה. ההבדל היחיד הוא שחייל הוא חייל אשר נדרש לפעמים לתת גם את חייו בתמורה לבטחון המדינה שלו. אבל מה גורם לכם לחשוב שגורמים עויינים אינם נואשים מספיק כדי להמשיך לענות אותנו נפשית ולהוריד לנו את המוראל בחוסר הידיעה לגורל אותו חטוף? מדובר במלחמה פסיכולוגית אבל תבינו שאין הבדל. אז עכשיו זה חייל, פעם באה הם יחטפו ילדה בת 8 מאיזו התנחלות ואני רוצה לראות אז את הגיבור שיקום ויגיד "שימרחו לה את המוח על הקיר, אני לא משחרר מחבלים". אל לנו לגזור גורלם של חפים מפשע. זה בדיוק כמו שמינימייזר אמר. אז פעם באה הם יחטפו מטוס שלם או משלחת אולימפית. הם נואשים כמו חולדות בצנצנת. הם יעשו הכל כדי לסחוט אותנו. מה כן, אנחנו תמיד נוכל לתפוס עוד מבוקשים ולחסלם. אבל להשיב את המתים לחיים אנחנו לא נוכל.

לא על כולה

וגם ארצות הברית חתומה על זה...

בגלל זה זה גם בקובה במפרץ גוואנטנאמו טכנית זה לא בשטח של ארצות הברית...

אי אפשר להשוות אותנו לארה"ב. אנחנו קטנים וחלשים מכדי לעמוד בביקורת של העולם עלינו. ארה"ב תשרוד גם אם תהיה דיקטטורה וישימו עליה סנקציות. היא גדולה ויש להם משאבי אנוש וטבע, לנו לא. אנחנו תלויים בחסדי העולם, כמה שזה עצוב, ולכן אנחנו צריכים לשחק לפי החוקים הלא כל כך נחמדים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...