מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ

Decktor

Recommended Posts

הוא לא נהג במהירות מופרזת באותו רגע אתה בכלל לא יודע אם הוא איי פעם נהג במהירות מופרזת בשטח עירוני

ומתי בפעם האחרונה זה קרה בדיוק שמישהו העיף מכונית 5 פעמים בעזרת אופנוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא נהג במהירות מופרזת באותו רגע אתה בכלל לא יודע אם הוא איי פעם נהג במהירות מופרזת בשטח עירוני

א. ::) ::) ::)

ב. לא הבנתי מה קשורה התוספת של "בשטח עירוני".. אם זה היה בשטח בין עירוני אז זה בסדר?

ומתי בפעם האחרונה זה קרה בדיוק שמישהו העיף מכונית 5 פעמים בעזרת אופנוע?

מצטער, אין לי תאריך מדוייק של מקרה כזה. אתה טוען שזה לא אפשרי פיזיקלית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדתית נהגי אופנועים הורגים הרבה פחות אנשים מנהגי מכוניות אז לקרוא לו רוצח רק בגלל שהוא נסע על אופנוע עם לוחית מקופלת ולטעון שהיו חייבים להרוג אותו ועוד שוטרת בשביל למנוע הרג של אחרים זה פשוט לא להכיר בעובדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, תן לי להבין.

נניח ש-99 אחוז מהרוצחים בעולם הם בעלי גוון עור כהה.

אז אם אני רוצח בעל גוון עור בהיר, זה פחות גרוע ?

אז אתה בעצם מודה שאתה גזען (נגד נהגי כלי שאינם אופנועים) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע.ע. ושאר הצמרת, למה אתם מצדיקים את השוטר?

אם אותו שוטר לא היה זורק דיקט > אפשר היה לעצור את האופנוען בדרך אחרת > השוטרת לא הייתה נהרגת > אפשר להאשים את השוטר בשני הריגות ברשלנות.

השוטר טיפש, מעשה טיפשי - שישא בתוצאות באחריות מלאה.

אם כבר לא כלא, אז לפחות הייתי מצפה שהיו מפטרים את השוטר... אהה נכון...המערכת מושחתת אז אין מה להתפלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי השוטר צריך מיד לבקר 20 שנה בכלא

לדעתי השוטר רצה להיתנקש בבן אדם הזה כי אם הוא לא נסע מהר אז יכל להיות שהם קיפלו לו או שזה היתקפל בזמן הנפילה :silly:

ממש לא צריך ליזרוק דיקט על בן אדם זה עברה

זה כמו שיזרקו עליך אבן כי הת.ז שלך לא מובן

כמו החוק עם הגנבים שאם פורצים לך הביתה ואתה נותן לו מכות כדי לא לצאת מת ואתה אשם

אין מה לעשות המדינה שלנו מפגרת .

ורואים את זה בהרבה תחומים כל יום כולל בהגנה שזה הכי חשוב

חוץ מזה אפשר לעצור אנשים בדרך אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני רק אומר שאתה מחשיב אוטומטית את האופנוען כרוצח ושהיה חובה להרוג אותו באותו רגע למרות שהוא לא הרג אף אחד לא התכוון להרוג אף אחד ורוב הסיכויים שהוא לא היה הורג אף אחד עד הזמן שהוא היה מגיע הבייתה

וכמו שאמרתי המשטרה הייתה יכולה בכיף לחכות לו בבית ואף אחד לא היה מת מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת הוא לא נסע במהירות מופרזת ולא היה סיכון יותר גדול באותו רגע לאחרים מאשר כל כלי אחר על הכביש או שאתה מציע להרוג את כל הנהגים בשביל למנוע תאונות?

אם היית קורא את התגובות שלי היית יודע על מה אני מדבר

המשטרה עובדת בצורה מפגרת לחלוטין בקטעים כאלה, אתה יודע שרוני לייבוביץ' היה הבן-אדם היחיד בארץ עם הסוג אופנוע שלו שיש לו גם את הסוג אקדח הזה (שניהם היו ברשיון) והם מעולם לא הצליבו את המידע הזה למרות שהם ידעו איזה אופנוע ואיזה אקדח יש לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם עם אופנוע XXX שיש בבעלותו אקדח מסוג XXX

הוא היה שודד על אופנוע עם לוחית מוסתרת ולכן הם ידעו שזה אופנוע בבעלותו

ואם אתה מדבר על המקרה הזה לא היה להם שום בעייה לצלם את האופנוע לברר איזה סוג זה (ממש לא סוג נפוץ בארץ דרך אגב) ולבדוק למי יש אחד באיזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה עובדת בצורה מפגרת לחלוטין בקטעים כאלה, אתה יודע שרוני לייבוביץ' היה הבן-אדם היחיד בארץ עם הסוג אופנוע שלו שיש לו גם את הסוג אקדח הזה (שניהם היו ברשיון) והם מעולם לא הצליבו את המידע הזה למרות שהם ידעו איזה אופנוע ואיזה אקדח יש לו?

ואם אתה מדבר על המקרה הזה לא היה להם שום בעייה לצלם את האופנוע לברר איזה סוג זה (ממש לא סוג נפוץ בארץ דרך אגב) ולבדוק למי יש אחד באיזור

אני נתתי דוגמה של איך המשטרה עובדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...