מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ

Decktor

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראשית, שמישהו ישנה את הכותרת כי היא קובעת עובדות ("מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ") מבלי שאלו הוכחו במשפט.

ושנית, מקרה מצער, אבל בהתחש בכך שהנהג כנראה לא היה בסדר (בלשון המעטה) אז השוטר רק עשה את עבודתו, פעם הבאה הוא ישתדל להשאיר את הנהג בחיים. אם שוטרים יצטרכו להתחיל לחשוב על התוצאות של מעשיהם מעכשיו זה יסרס את המשטרה עוד יותר, בדיוק כמו שהצבא מסורס מאותן סיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, זה בכלל לא משנה.

גם אם השוטרים לא תפסו אותו "על חם" נוהג במהירות מופרזת, הוא עדיין רוצח.

אם יבואו אליך הביתה חבורה של 5 אנשים ענקיים בעלי חזות מאיימת, כאשר כל אחד מהם יחזיק ביד (עם רישיון כחוק), מאחוריהם עומד בן אדם שאתה נמצא בסכסוך איתו ושמעת עליו שיש לו "קשרים בעולם התחתון", ואחד האנשים המאיימים יבקש ממך לצאת רגע החוצה ולבוא איתם שניה לפינה מבודדת - גם אז תגיד ש"אין שום בעיה, אסור לעשות להם כלום כי הם לא עברו על שום חוק. יופי, אז הם נראים מאיימים. יופי, אז יש להם . יופי, אז הגיוני לחשוב שהם עומדים לרצוח אותי. עדיין, אף אחד לא תפס אותם על חם ולכן הם חפים מפשע." ? ::)

הוא רוצח. נקודה.

מעניין מה היית אומר אם מישהו שאתה מכיר היה נהרג בתאונת דרכים בגלל איידיוט שקיפל את לוחית הזיהוי ונסע 280 קמ"ש ב"ביטחה" (כי אף לא תקלוט אותו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יבואו אליך הביתה חבורה של 5 אנשים ענקיים בעלי חזות מאיימת, כאשר כל אחד מהם יחזיק ביד (עם רישיון כחוק), מאחוריהם עומד בן אדם שאתה נמצא בסכסוך איתו ושמעת עליו שיש לו "קשרים בעולם התחתון", ואחד האנשים המאיימים יבקש ממך לצאת רגע החוצה ולבוא איתם שניה לפינה מבודדת - גם אז תגיד ש"אין שום בעיה, אסור לעשות להם כלום כי הם לא עברו על שום חוק. יופי, אז הם נראים מאיימים. יופי, אז יש להם . יופי, אז הגיוני לחשוב שהם עומדים לרצוח אותי. עדיין, אף אחד לא תפס אותם על חם ולכן הם חפים מפשע." ? ::)

אם זה קורה לך הייתי מציא לך לנעול את הדלת ולהתקשר למשטרה אבל אם הוא יבקש ממך לצאת החוצה ואתה בתגובה תוציא את האקדח שלך ותירה לכל אחד מהם ירייה בראש אתה תלך לכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה היא שהאופנוען מעולם לא הרג אף אחד והשוטר הרג שני אנשים

יש למשטרה דרכים להתמודד עם אופנוענים בלי להרוג אותם כמו למשל מסוקים והם כן עושים בהם שימוש

ואולי אני פשוט אעמוד עם M16 בנתיבי איילון ואני אירה בכל מי שעושה עבירות תנועה?

אני מבטיח לכם שכל מי שיש לו רשיון בפורום הזה כבר נהג מעל המהירות המותרת ועשה הרבה עבירות אחרות בחיים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה קורה לך הייתי מציא לך לנעול את הדלת ולהתקשר למשטרה אבל אם הוא יבקש ממך לצאת החוצה ואתה בתגובה תוציא את האקדח שלך ותירה לכל אחד מהם ירייה בראש אתה תלך לכלא

אולי, אבל כשהגוף שאחראי על החוק במדינה עושה את זה - זה מצויין. זה התפקיד שלו.

מה גם שהטענה שלך בכלל לא נכונה. בהנחה שכולם מתים ולא יכולים בכלל להכחיש, אני יכול לטעון שזאת היתה הגנה עצמית כי הם כיוונו עליי את הנשקים והתכוונו לירות בי, ואז אצא זכאי במהירות רבה (כי כזכור, תהיה חקירה מינימלית עם חיפוש עדים מזדמנים, וזה היא תסתיים).

ברור לך שאני לא חייב לחכות ליריה הראשונה שלהם (a.k.a שהנהג הרוצח יהרוג מישהו בפועל) בשביל לטעון להגנה עצמית, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז השוטר לא רוצח למרות שהוא עזה פעולה שברור לכל אידיוט שהיא מסכנת חיים והרג שני אנשים אבל מישהו שאולי רק רצה לנסוע במהירויות של כל המכוניות בארץ בלי להיתפס הוא רוצח כן?

וכן אין אף כביש במדינה הזאת שנוסעים בו במהירות החוקית

אני מאוד בעד אכיפה יותר חזקה של המשטרה אבל לא ע"י הרג

אתה יודע כמה אופנועים יש במדינה? לא הרבה... אם הם היו רוצים הם היו יכולים פשוט לבדוק למי יש כזה אופנוע באיזור ולחכות לו בבית

אני בטוח שהמשפחה של השוטרת שנהרגה על לא עוול בכפה תסכים איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי, אבל כשהגוף שאחראי על החוק במדינה עושה את זה - זה מצויין. זה התפקיד שלו.

למשטרה יש דרכים יותר טובות לעצור אופנוע מלזרוק עליו דיקט לראש

מה גם שהטענה שלך בכלל לא נכונה. בהנחה שכולם מתים ולא יכולים בכלל להכחיש, אני יכול לטעון שזאת היתה הגנה עצמית כי הם כיוונו עליי את הנשקים והתכוונו לירות בי, ואז אצא זכאי במהירות רבה (כי כזכור, תהיה חקירה מינימלית עם חיפוש עדים מזדמנים, וזה היא תסתיים).

אוקי אז השכן מהצד השני של הרחוב ראה הכל...

ברור לך שאני לא חייב לחכות ליריה הראשונה שלהם (a.k.a שהנהג הרוצח יהרוג מישהו בפועל) בשביל לטעון להגנה עצמית, נכון?

אתה לא צריך לחכות שירו לך בראש אבל אתה לא יכול לרצוח אותם ואחר כך להגיד בבית משפט שהם נראו מפחידים זה לא טיעון תקף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשטרה יש דרכים יותר טובות לעצור אופנוע מלזרוק עליו דיקט לראש

צא מהסרט ותתחבר לעובדות...

אוקי אז השכן מהצד השני של הרחוב ראה הכל...

יופי. תגובה מאוד עניינית.

אתה לא צריך לחכות שירו לך בראש אבל אתה לא יכול לרצוח אותם ואחר כך להגיד בבית משפט שהם נראו מפחידים זה לא טיעון תקף

בוודאי שזה כן תקף, קוראים לזה יסוד סביר. רואים שאתה סתם שולף טענות מהמותן בלי מושג.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה עדיין לא עונה מה רע לברר איפה הבן אדם גר ולחכות לו בבית

חוץ מזה סטטיסטית רוכבי אופנועים לא הורגים אף אחד חוץ מעצמם לא משנה כמה מהר הם נוסעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך מאותה סיבה שאם אתה יודע על מחבל (לא מתאבד, אחד שיעשה פיגוע ויחזור הביתה) שמסתובב ברחוב אתה לא תחכה לו בבית.. ::)

חוץ מזה סטטיסטית רוכבי אופנועים לא הורגים אף אחד חוץ מעצמם לא משנה כמה מהר הם נוסעים

באמת?

פיזיקה זה לא הצד החזק שלך, הא?

ספר את זה לכל אותם נהגים שנכנס בהם אופנוע ב-200 קמ"ש והפך אותם 5 פעמים באויר...

אה, רגע, אתה כבר לא יכול לספר להם כלום... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...