מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ

Decktor

Recommended Posts

אני אצטט את עצמי עוד פעם שהם יכלו לצלם את האופנוע ולבדוק?

אני מבטיח לך שאין יותר מ 10 אופנועים מהסוג הזה בארץ זה אופנוע ישן וגם כשהוא היה חדש הוא לא היה נפוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז בגלל עבירה קטנה חייבים להרוג בן-אדם במקום לעשות הצלבה ההכי קטנה של מידע במחשב?

אני מאוד מקווה שאתה מבין למה זה לא פרקטי להרוג כל מי שעושה עבירה שלא מסכנת חיים

מילא אם הוא היה במהירות מופרזת או משהו אבל העובדה היא שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש מין אופנה שכזו שמקפלים את המספר ובורחים מהמשטרה לרוב אחרי שבמקרה הטוב נסעו במהירות גבוהה מאוד והתפרעו בכביש ,במקרה הגרוע ,לאחר ביצוע של עבירה חמורה הרבה יותר ,השוטר שלמרות שלדעתי לא היה צריך לזרוק את הדיקט על האופנוען ,נהג כך כנראה כי לא ראה דרך אחרת לעצור את אופנוען ומי שאמר שיש מסוקים כראה שכח שעד שיקראו להם האופנוען היה כבר בעיר אחרת .

כמו כן למשטרה אסור לבצע מרדפים נקודה.

כעת את השוטר יש להעמיד לדין בגלל התוצאה שהאופנוען נהרג וגם השוטרת ,השאלה שאין לי תשובה עליה האם בכלל האופנוען נפל כתוצאה ממה שנזרק עליו או שהוא נפל מהסיבה שנסע בצורה מטורפת ,דבר שצריך לבדוק אותו לפי הראיות ולא לפי השערות ,לגבי הטענה שאין הוכחה שהוא נסע במהירות גבוהה ,זה פשוט מגוכח ,כמובן שאין הוכחה כי המהירות שבה נסע לא נמדדה ,אך לא סביר שהשוטר היה שם לב בכלל לאופנוען הזה אלה אם נסע במהירות גבוהה והתפרע ,כמו כן האופנוען לא היה מקפל את המספר אלה אם ביצע או עומד לבצע עבירה חמורה ,סביר להניח שלשוטר לא היתה שום כוונה לרצוח את האופנוען לכן אין כאן שום רצח ,אנו חייבים לזכור שהשטור צריך לבצע את תפקידו ,שהוא לעצור את האופנוען לפני שיפגע באחרים ,למרות שלדעתי ביצע אותה בצורה קצת מוזרה ולא סבירה ,לכן יש להעמידו לדין וכנראה גם לפטרו וכל זאת בשל התוצאה הטרגית של מוות האופנוען ומוות השוטרת שלא ניתן להתעלם מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאין הוכחה שהוא נסע מהר אין טענה שהוא נסע מהר

השוטר היה שם בגלל ששוטר אחר דיווח על אופנוען שנוסע עם לוחית מקופלת וביקש שיעצרו אותו

אם מישהו לא הבין אותי נכון למרות שכבר אמרתי את זה:

אני מאוד בעד אכיפה נוקשה של חוקי תחבורה ואני חושב שצריך להגדיל את העונשים ולדאוג לזה שאנשים יפחדו לעבור על החוקים האלה אבל זה לא סיבה להרוג נהגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]mini, stop bullshitting, I've been in your car once or twice, under your criteria you should have been executed long time ago. and omri I see physics isn't your strong side, a 200kg bike driving at 200 (55.5m/s) has less energy than a 1300kg car driving at 80 (22m/s).[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור דחוף לשיעורי פיזיקה, התעלמת לחלוטין מדבר בסיסי כמו כיוון וזוית הפגיעה.

Decktor, או שאתה ממש טיפש או שאתה סתם משחק אותה תמים, אז אני לא רואה טעם להמשיך בדיון הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טיפש בגלל שאני לא חושב שבשביל למנוע ממישהו להיכנס לתוך מכונית צריך להרוג אותו בצורה שכמעט מבטיחה שהוא ייכנס במכונית או עובר אורח?

אני חושב שאתה לא חשבת על זה כמו שצריך

מבחן התוצאה מוכיח שהפעולה של השוטר הייתה הרבה יותר מסוכנת מהרוכב ואם אתה לא מבין את זה כנראה שאתה טיפש

נ.ב. עמרי כמו ש BDB אמר על מיני אתה רוצה להגיד לי שבחיים שלך לא נסעת מעל המהירות החוקית? אתה פי כמה מכונית יותר מסוכנת לסביבה מאשר אופנוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טיפש בגלל שאני לא חושב שבשביל למנוע ממישהו להיכנס לתוך מכונית צריך להרוג אותו בצורה שכמעט מבטיחה שהוא ייכנס במכונית או עובר אורח?

אני חושב שאתה לא חשבת על זה כמו שצריך

מבחן התוצאה מוכיח שהפעולה של השוטר הייתה הרבה יותר מדוכנת מהרוכב

האם אתה באמת חושב שהשוטר רצה להרוג את האופנוען או מצד שני האם אתה חושב שאם היה מעלה על דעתו שהאופנוען ימות היה זורק עליו את הדיקט ,אני בטוח שהתשובה על שניהם היא לא ,מתי בפעם האחרונה נזרק על אופנוען דיקט והוא מת? ,כלומר השוטר גם לא היה יכול לחזות את תוצאת למעשיו (כמובן כל זה בהנחה והמעשה שלו גרם למות ,שזה לא הוכח כלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כי אתה חושב ברצינות שהוא לא עבר שום עברה (לא נהג במהירות מופרזת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה בעצמה אומרת שהעבירה שלו הייתה לוחית מכוסה וזאת הסיבה היחידה שרצו לעצור אותו

ברור לי מאוד למה הוא קיפל את הלוחית אבל באותו רגע הוא לא היה סיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה בעצמה אומרת שהעבירה שלו הייתה לוחית מכוסה וזאת הסיבה היחידה שרצו לעצור אותו

ברור לי מאוד למה הוא קיפל את הלוחית אבל באותו רגע הוא לא היה סיכון

המשטרה אומרת רק דברים שיש לה ראיות לגביהם (לרוב :smile1:) ,טוב כעת ברצינות ,מדוע לדעתך קיבל השוטר הזה התראה משוטר אחר על האופנוען ,האם לדעתך רק בגלל שנסע עם לוחיות מקופלות ,אם כך הדבר אתה מאוד תמים !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם בן אדם נוסע במהירות מופרזת זה לא סיבה להרוג אותו

עמרי לא ענית לשאלה שלי אם בחיים לא עברת על המהירות המותרת ואם יש לך מושג עד פי כמה מכונית במהירות מופרזת יותר מסוכנת מאופנוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם בן אדם נוסע במהירות מופרזת זה לא סיבה להרוג אותו

עמרי לא ענית לשאלה שלי אם בחיים לא עברת על המהירות המותרת ואם יש לך מושג עד פי כמה מכונית במהירות מופרזת יותר מסוכנת מאופנוע

לדעתי זו כן סיבה להרוג אותו כי במקרה הטוב הוא יהרוג את עצמו ובמקרה הרע הוא יקח איתו עוד כמה חפים מכל פשע וזה לרוב מה שקורה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...