מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ

Decktor

Recommended Posts

[ltr]omri, I'll do you one better. since the width of the bike is only 1/4 of a car the chance of hitting a pedestrian is 1/4 as of that of a car's and that's before you start taking into account the statistics of the ratio between cars and bikes on the roads.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]mini, stop bullshitting, I've been in your car once or twice, under your criteria you should have been executed long time ago. and omri I see physics isn't your strong side, a 200kg bike driving at 200 (55.5m/s) has less energy than a 1300kg car driving at 80 (22m/s).[/ltr]

מה אתה טיפש? תראה לי איפה אמרתי שצריך היה להרוג אותו.

אגב, יש גם כאלו שחושבים שמכונית לא יכולה להפוך רכבת שמתנגשת בה. התאונה בבנימינה הוכיחה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זו כן סיבה להרוג אותו כי במקרה הטוב הוא יהרוג את עצמו ובמקרה הרע הוא יקח איתו עוד כמה חפים מכל פשע וזה לרוב מה שקורה :pissed:

קל מאוד לדבר על הרוב בלי לדעת את הסטטיסטיקה

2. כמעט כל תאונות האופנוע נגרמות בגלל נהגי מכוניות שלא ראו את האופנוע ונכנסו בו סתם ככה

1. אלה שכן נגרמו בגלל נהיגה פרועה כמעט לעולם לא הורגות אף אחד חוץ מהאופנוען (או מי שהוא מרכיב באותו רגע)

עריכה:

בשבילך מיני

קודם כל זה לא רצח, מקסימום גרימת מוות ברשלנות.

שנית - מגיע לו.

בנוסף מה הקשר לרכבת?

רכבת אם אתה מזיז אותה בשני מילימטר מהמסילה שלה היא תתהפך זה לא אולי ולא כלום זה בטוח

מכונית יכולה לספוג הרבה יותר מזה בלי להתהפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל מאוד לדבר על הרוב בלי לדעת את הסטטיסטיקה

2. כמעט כל תאונות האופנוע נגרמות בגלל נהגי מכוניות שלא ראו את האופנוע ונכנסו בו סתם ככה

1. אלה שכן נגרמו בגלל נהיגה פרועה כמעט לעולם לא הורגות אף אחד חוץ מהאופנוען (או מי שהוא מרכיב באותו רגע)

ספר את זה לאימהות ולאבות המסכנים שבטעות חייהם קונים לבנם אופנוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוכב לא פגע בעמוד עם האופנוע הוא עף מהאופנוע עובדה שהאופנוע לא נכנס בעמוד אלא המשיך ונכנס בשוטרת

ודרך אגב כבר בתגובה הראשונה שלי כתבתי שהרוכב ממש לא קדוש ואני חושב שאם הוא היה בחיים הוא היה צריך לשבת בכלא אבל השוטר גם

אז זהו ש... אם הוא היה בחיים (כלומר, לא היה פוגע בו הדיקט ולא היו עוצרים אותו) הוא לא היה יושב בכלא, אלא יושב בבית, "גבר גבר" ומספר לחברים שלו, איך הוא יצא גבר עם המשטרה. ותתפלא, אבל יש הרבה כאלה. ולשוטרים אין הרבה מה לעשות מול אופנוען, כשאסור להם לפגוע בו (להוציא את האפשרות של מסוקים, שזה כמובן מחוץ לתקציב של משטרת - וגם אז אם הוא מספיק חכם לא יתפסו אותו).

אני אישית חושב שאופנוען שברור לחלוטין שהוא בורח מהמשטרה, ולוחית הזיהוי שלו מוסתרת בכוונה - גם באופן ברור - אין לי בעיה שיירו בו צלפים. עצם המנטאליות של ההנאה של להיות מעל החוק, היא הבסיס לכל הביריונות והשחיתות שיש בארץ, וזה רק סימפטום קטן, אבל אני חושב שלפחות כל עוד התופעות האלה כל כך חמורות, צריך לנקוט ביד קשה - וזה אומר, כן, להוציא את האופנוען הנ"ל להורג באופן מיידי. אני רוצה לראות מי יברח מהמשטרה כשיהיה ידוע שזה הגורל הסביר... נכון, כמעט אף אחד (תמיד יש אנשים שאין להם אלוהים ולא רואים בעיניים - והאנשים האלה בדר"כ גם ככה מסוכנים לחברה, אז לא הפסד גדול).

אגב, אני אישית גם חושב שאם המשטרה מפחדת להיכנס למתחם מסויים לצרכי חקירה / תשאול של אדם - צריך לבצע סיכול ממוקד באותו אדם, כשם שעושים עם מחבל שמסוכן להיכנס ולתפוס. אני חושב שלאנשים צריך להיות אינטרס שהמשטרה לא תפחד מהם. ומי שמתווכח עם זה... טוב... אולי צריך לבדוק למה בדיוק הוא רוצה שהמשטרה תפחד ממנו...

(כמובן שלא צריך לעשות את זה כל כך פשוט, צריך צו של שופט מסודר וכו', אסור שגם במשטרה יהיה מי שיש לו את הכוח "להעלים" מישהו סתם ככה. כי אנשים עם יותר מדי כוח באופן כללי זה לא טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והקשר הוא ?

עובדתית אם אתה טוען שאופנוע לא יכול להפוך מכונית כאשר שניהם בנסיעה אתה פשוט לא יודע פיזיקה מינימלית.

[ltr]I didn't say that, your confusing me with decktor. I was talking about pure energy. but look at the statistics, car-bike accidents usually result with a dead biker and slightly injured driver at worst.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה במה שנעשה היא הדרך... זה היה פזיז ולצערי הוכח גם כמפגר למדי... השוטר אכן אשם בחוסר אחריות...

גם על מנת לעצור אופנוע יש פרוטוקול... פותחים מחסום... זה לא כ"כ קשה... במקרה כזה אם הרוכב אופנוע לא היה מוכן לעצור הוא פשוט היה נכנס במחסום וסביר להניח שהיה מת לבד... (כמובן שאחריו רודפת ניידת על מנת שהוא לא יסתובב למראה המחסום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום הוכחה שהוא התכוון להרוג אותו (כוונה להרוג + ביצוע = רצח), הוא ניסה לעצור אותו. מה גם שהטיפש הזה נהרג מפגיעה בעמוד, לא מהפגיעה של הדיקט.

ולא, לשוטרת זה לא מגיע.

אוי אתה ממש חכם. מגיע לו ? תנסע אתה על אופנוע כשלפתע עף לך דיקט מול הפנים, אני רוצה לראות אם לא תתרסק לתוך עמוד/קיר. לי יש רשיון לאופנוע ולאחי יש יאמהא R1, ועד שלא תנסע על דבר כזה לא תבין כמה ריכוז ורגש צריך כדי לנהוג בו.

אופנוע זה לא רכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, תעצור כביש בינעירוני כלשהו בארץ בשביל לתפוס אופנוע (ועוד ניידת תרדוף אחריו)

לא בוא לא נעקב קצת את התנועה! במקום זה בו נזרוק עליו קרש! :kopfpatsch:

נו באמת... לאור התוצאות בכלל אין על מה לדבר... חוץ מזה שמחסום כזה היה נסגר יחסית מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...