מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפקד תחנת משטרה רצח אופנוען ויצא זכאי בבג"��צ

Decktor

Recommended Posts

אח... אנשים אתם פשוט לא לוגים

הוא לא רוצח הוא לא עשה עברה

היו יכולים לאמר לו לעצור בצד ואת זה אפילו הם לא אמרו וישר הורדיו אותו

אולי קיפלו לו ? היום למשל הלכתי קרוב לחניות של מכוניות ובטעות עיקמתי למישהו את המיספר כמובן שהחזרתי אבל עדין זה יכל ליקרות לו

לא אמרתי שיעשו מרדף שלא נדבר על זה שזה במהירות המותרת

אמרתי שיעקבו אחריו מרחוק

בכל מצב השוטר רוצח ולא האופנוע ואת השוטר צריך לשים מאחורי סריג ובריח הוא לא יותר טוב מיגאל אמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רואה פה כל כך הרבה שטויות אז דילגתי על הכל והחלטתי לעשות סדר

כשאתה בודק כוונה לרצח אתה לא בודק אם הוא "התכוון" להמית, אלא אתה בודק אם אדם סביר היה צופה שמהמעשה שהוא עשה, המושא ימות

מכאן שברור שאפשר להאשים פה בהריגה, ו-Minimizer, אם אתה לומד משפטים, צריך לכלוא את המרצה שלך במעצר מנהלי

לגבי רצח- אדם מתכוון לתוצאות הטבעיות של מעשיו, הפסיקה בנושא לא חד משמעית, אבל אפשר להרשיע.

שוב, אין לי את כל המידע העובדתי, ואם מישהו יכול למצוא לי את מספר ההליך או את השם של השוטר אני אוכל לבדוק את זה בצורה יותר רצינית

אבל באמת, לשלוף פה מהמותן הסברים למונחים משפטיים זה פשוט מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתם לא מבינים את הקטע פה... גם אם הוא לא רצח אף אחד, הוא מהווה איום על כל הנוסעים בכביש כי במוקדם או במאוחר הוא יכנס למישהו באוטו או ידרוס מישהו.

זה כמו שאני אעמוד על הר ואזרוק רימונים לכיוון עיר גדולה... אפילו אם אני לא אהרוג אף אחד ביום הראשון, זה אומר שאני לא רוצח?

אנשים כמו האפנוען צריך לעצור. אם הוא לא נעצר כשהוא ראה את השוטר, הוא צריך להבין שיכול לקרות לו משהו לא נעים (יכנס בקיר או שיכנס בו דיקט).

וגם אם הוא לא רוצח, הוא רוצח פוטנציאלי. יכול להיות שהשוטר הציל משפחה שלמה בכך שהוא הרג את האופנוען הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתם לא מבינים את הקטע פה... גם אם הוא לא רצח אף אחד, הוא מהווה איום על כל הנוסעים בכביש כי במוקדם או במאוחר הוא יכנס למישהו באוטו או ידרוס מישהו.

זה כמו שאני אעמוד על הר ואזרוק רימונים לכיוון עיר גדולה... אפילו אם אני לא אהרוג אף אחד ביום הראשון, זה אומר שאני לא רוצח?

אנשים כמו האפנוען צריך לעצור. אם הוא לא נעצר כשהוא ראה את השוטר, הוא צריך להבין שיכול לקרות לו משהו לא נעים (יכנס בקיר או שיכנס בו דיקט).

וגם אם הוא לא רוצח, הוא רוצח פוטנציאלי. יכול להיות שהשוטר הציל משפחה שלמה בכך שהוא הרג את האופנוען הזה.

לגבי מה שאמרת עם הדוגמא שלך, לא, עד שלא תהרוג מישהו אתה לא רוצח. ממה שאני יודע הדבר היחיד שאפשר יהיה להאשים אותך זה (מהקל לכבד) רשלנות, אי שמירה על חומרים מסוכנים, או ניסיון לרצח. מה שיפה בארץ זה שהעונש על ניסיון זהה לעונש על מעשה מוגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. צריך להרוג את כל השוטרי תנועה שהם חושבים שהם אלוהים, בדיוק כמו השוטר המדובר.

והכוונה היא כל השוטרים שנוהגים רגיל, אבל כאשר רואים רמזור אדום פתאום מדליקים סירנות רק לצומת וכמעט גורמים לתאונה, עליהם הייתי זורק דיקט, לא דיקט בעצם בלוק.

2. לא ממש משנה, לירות בו היה יותר חכם מלזרוק עליו דיקט, מי יודע מי עוד היה נפגע מהדיקט הזה

3. השוטר טיפש, ובלי שום קשר הוא צריך לשבת בכלא.

4. אם היו זורקים דיקטים על כל מי שעבר עבירת מהירות כבר לא היו נהגים, כולל אתכם עמרי ודן.

5. אופנוע שהופך מכונית, 5 פעמים באויר? נשמע לי מופרך, אולי הופך אותה אם זה פגיעה מהצד, אבל להעיף באוויר, לא הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית פעם מה קורה למכונית שנוסעת 120 קמ"ש ועולה על קיר הפרדה בגובה של כחצי מטר ?

אז אתה אומר שזה בסדר שמכוניות עוברות על המהירות במותרת אבל אופנוען שמטבע הכלי שלו הוא הרבה פחות מסוכן לסביבה הוא רוצח בגלל שאם הוא ייכנס במכונית שעוברת על החוק אז היא תעוף?

אתה יודע מה יקרה אם אותה מכונית ב 120 תכנס במכונית שומרת חוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שזה בסדר שמכוניות עוברות על המהירות במותרת אבל אופנוען שמטבע הכלי שלו הוא הרבה פחות מסוכן לסביבה הוא רוצח בגלל שאם הוא ייכנס במכונית שעוברת על החוק אז היא תעוף?

אתה יודע מה יקרה אם אותה מכונית ב 120 תכנס במכונית שומרת חוק?

איך לעזאזל הגעת מהמשפט שלי למסקנה הזאת? אתה על L.S.D ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא תהפוך אותה לבשר טחון ועוד שהיא תהרוג כל נוסע באוטו וגם היא עלולה ליגרום לתגובת שרשת ועוד אנשים יכולים להיפצע ואף בחוסר מל למות

מה שקורה עם אופנוע

נאמר והאופנוע ניכנס במכונית מאחורה שהאופנוען נוסע ב150 מה שיקרה זה שהאופנוען בסיכון גבוהה למות והמכונית קצת תקבל מכה ותמשיך ליסוע כל מי שלא שם לב יכנס באופנוע ולא יקרה לו כלום כי זה כמו לידרוס בן אדם פחות או יותר שהוא עוד יותר נמוך שלא יעוף דרך החלון פנימה

אני יכל לאמר לכם שאבא שלי נסע בכביש מהיר על 120 פחות או יותר וניכנס בו אופנוע קאוסאקי 900 סמ"ק במהירות שקרובה ל 220 מאחורה הדבר היחיד שקרה זה שנהיה חור בפגוש האחורי והאופנוען עשה כורי עכביש בחלון האחורי ועף

במזל אף אחד לא מת גם לא האופנוען אבל מה האופנוען מאושפז כבר יותר מ 4 שנים או יותר

קיבל מכה חזקה בחזה ולמזלו הוא היה מאד ממוגן

וביזכותו לי יש כפפה של אופנוע מאד יקרה (שהלכה לאיבוד ) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...