מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן כבר דיברנו על זה עם חברים שלי אחת ההצעות שעלתה זה לקחת חרא של פרות ולערבב עם מים ולשפוך אותו על אנשי המצעד

אבל אני לא בטוח שנעשה את זה בסוף נראה לי דקירות זה יותר אפקטיבי לא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין לי את התחת שזה פוגע באנשים ש...

אם זאת לא התנשאות, אני באמת לא יודע מה כן.

(אני יודע שעברו כמה הודעות מאז, אבל עכשיו קלטתי)

לגבי מתמטיקה - אין בה אמת יותר אבסולוטית מהתנ"ך (אגב, למדתי מתמטיקה ומדעי המחשב, אז גם לי יש ידע נרחב במתמטיקה, ואני לא אומר את זה מבורות).

מי שמאמין בצורה עיוורת ב"מתמטיקה" (וכשאני אומר מתמטיקה אני מתכוון באופן כללי לרציונל), מזלזל במי שמאמין באלוהים - ולהיפך.

מי שמאמין במתמטיקה, אבל מודע לזה שזאת אמונה שלו כמו אדם אחר שמאמין באלוהים - אינו מזלזל בו, אלא מבין שהוא שונה.

אני רוצה להדגיש - האמונה אינה ממש במתמטיקה, אלא הכרה אבסולוטית במתמטיקה כתוצאה מהאמונה העיוורת ברציונל שלך.

זה נראה לי קצת אירוני שמי שמזיין כאן את השכל על החופש והזכות להתקיים באמונתך ומיניותך - מתנשא ומזלזל כל כך באמונה של מישהו אחר, עד שהוא רוצה לרמוס אותו בזלזול והתנשאות. אתה בדיוק מסוג האנשים שבגללם אני שונא את המצעד הזה (שאולי במקור נוצר עם מטרה יפה מעליו).

ואגב, כן, הייתי אומר לך בפנים שאתה מתנשא עלוב (לגבי אידיוט, אני לא חושב שהייתי אומר, אמרתי את זה מתוך עצבים, ולא ממש מסיבה מוצדקת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתי מספיק ברור...שוב אני אומר, לא צריך לדקור אף אחד ולא כלום.

זה לא איזה מעשה יום יומי שדוקרים הומואים ברחובות ירושלים לארוחת צהריים בהפסקה או שיש איזה מטרה כזו...לעומת זאת, אם קורה דבר כזה שלא יתפלאו.

יש גבול לזילזול ורמיסה בוטה באמונתם של אנשים...לא מדובר פה על ציבור של 3 אנשים מופרעים...מדובר פה על רגשות ואמונה של יותר ממיליון בני אדם שמרביתם גרים בירושלים. וירושלים היא ציפור נפשם.

יש לי גם דוגמה משנה שעברה שאני בטוח שאף אחד מכם לא זוכר:

כחודשיים אחרי המקרה (המצער) נדקרה לסבית ע"י חברתה לחיים אחרי שרצתה לנתק היחסים עמה...רק שבמקרה הזה בית המשפט "הבין" את "המצב הנפשי" שבו הייתה שרויה הנאשמת ושלח אותה לביתה עם כמה ימים של עבודות שירות ומאסר על תנאי...גם במקרה הזה לא נהרג אף אחד. אבל אם אתה חרדי...אז צריך להחמיר בחומרת העונש למען יראו וייראו...שוויון וצדק חברתי כבר אמרנו לא? ? ?

בכל סוף שבוע במועדונים נדקרים כמה וכמה אנשים...מי מהנאשמים מקבל 10 שנות מאסר כמו הבחור החרדי?

צדק, שויון, דמוקרטיה, שלטון החוק = מילים ריקות ללא כל תוכן או אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bla7

אין שום הוכחה לתנך , אלוהים או כל מה שתרצה

אני דווקא מאד מכבד את המצוות ומקיים חלק נרחב מהם כמו כשרות

לא מתוך אמונה אלא מתוך כבוד

וזה שאמרתי שזה מעניין לי את התחת שזה פוגע באנשים כי זה זה מה משנה שזה פוגע באנשים

זה כמו שישדרו מונדיאל כל היום,זה גם יכול להפריע לאנשים

אתה מבין?

וpika

תמשיך לדבר...זה וממש לא מעניין אותי מי אתה או מה אתה חושב עלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ישדרו מונדיאל כל היום - בן אדם יכול לבחור לא לצפות אם זה מפריע לו (אם הבנתי למה אתה מתכוון, אני לא בטוח).

לעומת זאת, כשאתה בא לעיר שבה גרים כל אלה שמקדשים אותה (ונכון, גם אחרים) - אבל דווקא לשם, ואין שום דבר שמייחד את העיר הזאת מלבד העובדה שהיא קדושה לאנשים כאלה ואחרים - זאת פשוט פרובוקציה. עדיין לא קיבלתי סיבה מספיק טובה למה לעשות את זה דווקא שם, מלבד המילה הזאת בדיוק - דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברעס', m0sh במיוחד. תבין, לרובינו אין דבר וחצי דבר נגד הומולסביים. הבעיה המרכזית שלנו איתם היא העובדה שהם לקחו את ההעדפה המינית שלהם והפכו אותה למרכז העולם כאילו הם כולם קנקנים ריקים ומלבד לעובדה שהם אוהבים את בני מינם, דבר לא קיים יותר והם גם מקדמים את הגישה הזאת במצעדים.

מצעד האהבה, לדעתי, זה מצעד גאווה בתחפושת. אני בכלל נגד מצעדים, חוץ מה-1 במאי שזה באמת, חג הפועלים, נושא זכויות העובדים, דבר שנוגע לכולנו בין אם אנחנו סטרייטים או הומואים או מה לא.

כבר יש חג אהבה, אם זה ט"ו באב או יום זבלנטיין, אז למה לא לעשות עצרת מרכזית באיזה פארק לאומי גדול במקום לפקוק את כל התנועה שגם ככה לא משהו? במצעד גם קשה להעביר אי איזה רעיון. בעצרת ניתן להקים במה, פודיום בו אנשים יעבירו נאום, מסיבת עיתונאים וכיו"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אין בעיה עם הומואים ולסביות.

אבל מה שאתם לא מבינים ,מדינת ישראל היא גם דת ,ותמיד יהיו חרדים ואני דווקא בעד חרידים אני לא מרגיש כפייה דתית וכמובן שיש דתיים שבכלל לא מכירים בישראל!!

יש הבדלים בין דתיים..

והפעם שזה בירושלים ,עבר את כל הגבולות ואתם לא תשיגו מזה כלום !

אם יעשו הפגנה בירושלים נגד מצעד הגאווה אני ממש מקווה לבוא !

ולפי דעתי מדינת ישראל תשאר גם יהודית.

הנה עצומה נגד מצעד הגאווה בירושלים למי שרוצה לחתום:

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/273503800

ותעבירו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה - The Force Is Strong With You, אני מסכים איתך, מנסיון אישי.

כמו שדריה עצמה אמרה - יש הומואים ויש הומואים.

יש לי שני חברים הומואים(יותר נכון אחד, השני כבר לא מהסיבות שאפרט עכשיו), אחד מהם אני עדיין חבר מאוד טוב שלו מהסיבה הפשוטה שחוץ מהעובדה הקטנה שבמקום להסתכל על בחורות הוא מסתכל על גברים, הוא עדיין אחלה בן-אדם שהוא היה לפני שהוא "יצא" ושהוא עוד "היה סטרייט".

השני, היה אחד מן החברים הכי טובים שלי, אפילו הכי טוב בתקופה מסויימת, אחרי שהוא יצא הוא נשאר לגמרי סבבה, ולאחר זמן מה הוא פשוט נהפך ל.... הומו, או כמו שדריה הגדירה זאת - קנקן ריק שכל מה שיש לו להציע זה התחת והזין שלו.

כל שיחה איתו אחרי ה"מעבר" הזה מהר מאוד התגלגלה ל"כמה שאני רוצה זין" ו"וואי מצעד הגאווה הנה אני בא!" ו"אין לי כח להורים שלי, שילכו להזדיין! הם לא נותנים לי להביא את חבר שלי פה! אוף בא לי זין".

לא רק שהוא הפך לפאקצ'ה עצבנית, הוא גם מקצין את עובדת היותו הומו, מפזר סיסמאות ותמיד פולט ללא קשר לשיחה משפטים כמו "זין זה טוב".

אני באמת לא סובל אותו, והוא אחד מהאנשים היותר שנואים עליי בימינו אנו.

הראשון לעומת זאת, כמו בן אדם נורמלי מבין שהמצעד לא רק שלא עוזר, הוא גם מזיק.

הוא מקצין את ההומולסביות, ובמקום להגיד "הי, אנחנו שווים גם אם אנחנו מאוהבים באותו מין" הוא אומר "אנחנו שונים!!! אנחנו לא כמוכם!!!! אנחנו אוהבים את זה בכיוון ההפוך!".

אגב, אין לי מושג איך זה אצל לסביות מכיוון שלא היה לי עדיין הכבוד להכיר כאלה(אני מכיר מישהי שהיא דו , אבל לא יותר מזה).

ולגבי מי ששאל לגבי מצעד האהבה - כן, אני גם חושב שהוא לא בסדר.

מסיבה צריכה להיעשות בדלתיים סגורות, או בשטח פתוח רחוק מעין הציבור.

אין שום סיבה שילדים רכים או אנשים שהמראה עצמו של התעלסות יפריע להם כמו דתיים ושומרי מסורת יראו אנשים מתגפפים ורוקדים עם חוטיני ברחובות, שיהיו אלה גבר ואישה או שני גברים או שני נשים, או 20 גברים וטרנסקסואל, זה לא משנה.

ואני מת על הצביעות הזאת של ה"שמאל הנאור"(אני ממש אוהב את הכינוי הזה, התנשאות במיטבה... אני "נאור"...) של אמירות כגון "הם לא מקבלים אותי ואת דרך החיים שלי רק בגלל X, הלוואי והעולם היה פתוח לאמונות כאלה וכאלה, ושלא תהיה אפליה בגלל שום גורם" שבעצם מכילה את כל האידיאולוגיה שלי, ומיד לאחרן מכן ליוויה במשפט של "הדתיים חיים לפני 2000 שנה, מקשיבים לספר מזורגג שאני דורך עליו כל יום תוך כדי שאני אוכל חזיר וגבינה צהובה".

למען גילוי נאות, אני לא שומר כשרות(אוכל חזיר, אוכל חלב ובשר), לא שומר שבת ועוד מגוון מצוות ואני מגדיר עצמי שמאלני.

אבל, וזהו אותו האבל שאותו מארגני מצעד הגאווה מסרבים להבין - יש לי חברים דתיים ואני לעולם אבל לעולם לא אכלתי לידם אוכל לא כשר ולעולם לא אעשה זאת, מתוך כבוד ומתוך האידיאולוגיה שלפיה אני פועל של "חיה ותן לחיות".

כל עוד הם לא כופים עליי את אורח חייהם, אני לא אכפה עליהם את אורח חיי.

אה ולגזענים למיניהם - אני לא רוסי, אז אל תתחילו עם "גוי אוכל חזיר", אני יהודי כשר למהדרין.

האמת היא, אני כן רוסי , אבל משפחתי בארץ עוד מתקופת העלייה השנייה, ואני "נצר" למשפחה של רבנים(חסידות קרלין), אז לא נראה לי שזה "נחשב" כ"רוסי גוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Judas Iscariot

יפה מאוד באמת ממצא את הסוגים השונים.

מעל כל ספק ניתן לאיזה להבין מהכתוב את סוג אנשים שזה משרת ו באילו פוגע.

לא לישכוח כי אין סיבה לעשות את זה בירושלים חוץ מלפגוע ביוצרות ! אין שום יתרון אפקטיבי להתעקש על ירשלים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור רובכם פה נגד מצעדים ולא נגד מצעד הגאווה

סבבה

תמשיכו להיות מרירים,אולי יום אחד תבינו שבחברה של היום זה מותר וטוב לשמוח ולא צריך לא לקיים מצעד רק בשביל שאנשים לא יראו את זה כאילו זה לא בסדר

ותמשיכו לגבות הדתיים הכל כך יפי נפש שלכם

אני לא צריך לספר לכם סיפור לפני הרבה שנים מה עם עשו לבחורות שאני מכיר במלון(זה אפילו היה בעיתון)

תקראו את הטור של אמנון לוי זה בדיוק על העקרון הזה

אני את שלי סיימתי

אתם יכולים לקרוא לי אידיוט או מה שבא לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין אה.. הבעיה זה לא המצעדים, הבעיה זה המצעד הספציפי הזה, ועוד בייחוד בירושלים (אני לא גר שם, אבל מצעד הומואים באמצע העיר כן מפריע לי, ואני עדיין לא מבין בשביל מה אתם צריכים דבר כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך לספר לכם סיפור לפני הרבה שנים מה עם עשו לבחורות שאני מכיר במלון(זה אפילו היה בעיתון)

תקראו את הטור של אמנון לוי זה בדיוק על העקרון הזה

אלה לא דתיים,

אלא נבלים ברשות התורה,

ציצית בחוץ ולבוש שחור לא הופך אדם לדתי.

אנשים כאלה לא רק שלא נחשבים יהודים אלא מגיעים היישר לגיהנום ולא משנה כמה תפילות ביום הם מתפללים.

ה"דתיים" האמיתים אין להם שום עיסוק בדברים האלה, הם לא מזיקים, ואני לא מדבר על אלה שרוקדים בצפירות או עושים פולסא דנורא וכאלה ליהודים אחרים.

יהדות היא מושג קשה שכמה אידיוטים לקחו אותו לכיוון הלא נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<ציניות>

אני רוצה לארגן מצעד של כ-25 גברים שילכו בחוף הים עירומים, תוך שהם נעמדים מול בחורות (ובחורים, להעדפתם) ומביאים ביד תוך גניחות כרצונם. כמו כן, אני רוצה לארגן מספר צלפים יוצאי יחידות קרביות (בארט עליי) שיירו בכל מי שיתעצבן וינסה לדקור אותם (או לצעוק עליהם, ליתר ביטחון).

לדעתי המצעד הזה יכול להיות חוויה רוחנית מטורפת, תוך הדגשה אדירה של החופש האישי של כל אחד מאותם אנשים במצעד (עם רמיסה קלה של אותו החופש של אנשי החוף, אבל זה בעיה שלהם, לא שלנו).

מי שהאירוע יפריע לו, הוא גם ככה פרימיטיבי אטום ומתוסבך, אז מעניין לי את השחלות שאין לי.

</ציניות>

(אגב, מובן שהרעיון הנ"ל אינו חוקי בעליל. אבל השיחה כאן היא על מוסר ולא על חוק. גם ללכת לבני ברק ולאכול ליד בית הכנסת צ'יזבורגר חזיר ביום כיפור, זה חוקי לחלוטין, לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...