עבור לתוכן

se7en

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  1,741
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  5
 • זמן מחובר

  307יום 20ש' 32דק' 50שנ'

se7en last won the day on September 29

se7en had the most liked content!

דירוג

50 טוב מאוד

אודות se7en

 • דרגה
  צוות האתר לשעבר
 • יום הולדת 25/09/78

מידע נוסף

 • מין
  זכר
 • מפרט מחשב
  [LEFT]Sager NP9570 \ Clevo P570WM
  Intel® Core™ i7-4960X
  Intel® X79 Express Chipset
  32GB Quad Channel DDR3 [email protected]
  2X Nvidia GeForce GTX 880M GPU-8GB GDDR5
  2X 512GB Samsung 840 Pro in RAID-0
  2X 1TB 7200rpm
  2X AC Adapter & Power Converter Box
  2X NP9570 Smart Li-ION Battery
  Killer™ Wireless-N 1202
  Razer Ouroboros
  3Dconnexion SpacePilot® Pro 3D Mouse
  Asus USB External 8X DVD±R/ 6X ±RW/ 6X±DL
  Windows® 10 Professional 64-Bit
  TXL617, Targus 17" XL Backpack
  [CENTER][IMG]http://i.imgur.com/N28T6vx.jpg[/IMG][/CENTER]
  [/LEFT]

מבקרים אחרונים

503 צפיות בפרופיל
 1. חה... הוא ממש צודק. בדיוק שדרגנו פה איזה מחשב ל-7700K מ-I3 ההבדל משמעותי בכל פרמטר. ואל תשכחו שהוא עושה עוד דברים על המחשב. אז דעתי היא. שממילא אינך יכול להחליף מעבד ל-8700K כי זה מצריך שדרוגים נוספים. החלפת המעבד בעצמה 7700K היא שדרוג ראוי ביותר.
 2. מחשב להאקינג !!!

  https://www.hackster.io/jithinsanal1610/portable-hacking-station-using-raspberry-pi-274bf8
 3. שיהיה לך ברור שבלי קוודרו כמה וכמה אופציות בתוכנה יהיו סגורות בפניך. כמו סימולציות למשל. קח בחשבון.
 4. nec_000 ידידי זה מה שאני מנסה להבהיר לך. ואעשה זאת בקצרה ממש. (כמעט...בדיעבד.) יש את הצד הטכני שכבר פתור ממש הן בצד החומרתי הן בצד הכלים התוכנתים (NUTS & BOLTS) וזו עובדה מוגמרת. העניין לאן לוקחים את זה. לי באופן אישי אין עניין למיין M&M על פס הייצור בהשגחה מתמדת לא מתפשרת. רצוני לקחת הכלים הקיימים וללמד המחשב\רובוט(הזרוע המבצעת) פעם אחת. יקח משאבים\זמן\אנרגיה\מחשבה כמה שייקח. ולא אצטרך לעסוק במטלה זו יותר. גם ככה היא רטורית\סיזיפית = לרובוט לא אכפת = לי כן! = תודה רבה!!! ואז אני יכול ליצור משהו חדש מהזמן\משאבים\אנרגיות שהתפנו לי. לטייל\ליצור\לציייר\לדוג\לשיר\לרקוד\לנגן\לאהוב\\\מה שבא לי כי יש לי מלא זמן פנוי\\\להמציא את הרובוט הבא שיפנה לי זמן לכל הקודמים?!\\\\סתם לשמח מישהו מבואס כי אני יכול?! וחוצמיזה?... מלחמה זה רע! נקודה . . הפיתוחים הבאמת טובים באו מחופש\משמחה\מרצון לשפר ולתקן\מסקרנות.........(אההם טסלה אההם) חדווה של חופש ויצירה ללא הגבלה. שאמנם במצב מלחמה גם מתגלים. ובצורה הכי מכוערת שלהם. סתם השרדות. וממש צריך להתקדם מעל זה. אמן שנזכה.
 5. שתי ליבות יותר חצי מכמות הקאש שני שליש מכמות ה-PCI LANES שעון נמוך פי שתיים במחיר. FANBOYS
 6. כל מה שאמרת בהקשר הביולוגי בהחלט נכון. הגוף הביולוגי ובפרט המח האנושי הינן מכונות מופלאות של ממש. שתי הסתייגויות בנוגע לרובוטים וכח המחשוב: מדובר בפיתוח. הרובוט הסופי לא יצטרך כל כך הרבה כח חישוב. מחשבון העל שאנו בונים מאפשר את כל הפיתוחים במקביל והרבה רווח לניסוי וטעיה. ונוסיף על זה שמדובר בכמה וכמה מצלמות במקביל רק על רובוט הקטיף שלנו. מה גם שאין לנו מטרה לבנות היומנוידים חקייני אדם עם בינה מלאכותית סופר דופר. רצונינו לבנות רובוטים יעודיים למשימתם ושיעשו זאת בצורה המיטבית שאפשר. "תפשת מרובה לא תפשת" אשאל אותך שאלה: אתה מסוגל לעמוד מעל פס ייצור של M&M כשמיליוני סוכריות צבעוניות רצות תחת עינייך הפקוחות ולהגיד לי כמה צהובים אדומים וכחולים עברו במשמרת האחרונה? או למצוא פגמים בגודל סיכה על קילומטרים של יריעה שרצה בפס ייצור במהירות עצומה במשך... (בלי הפסקה?) אתה מסוגל לעמוד ולמיין במהירות עצומה רק את הדובדבנים הבשלים...אני מדבר על אלפים רבים בדקה? אתה מסוגל לעבוד בסביבה שעויינת את גופך? (קור, חום, רעל וכו') הבנת את הרעיון. לדעתי הרובוטים צריכים להשלים אותנו במשימות שאנו לא טובים בהם ולא להחליף אותנו ביום מן הימים. וגם אם מחר איזה סקיינט ישתלט פה על הכל עם רובוטים דמויי אדם לא אאמין שזו ה-AI החליטה...אחפש מי שלח אותה. ואסייג לגבי העתיד ובאופן קצת יותר כללי לגבי בינה מלאכותית. למד מעט על המחשבים הקוונטיים שיוצאים עכשיו לעולם (D-WAVE למשל) ועל יכולותיהם. ובשילוב עם המחשבים הקלאסיים הדטרמנטיבים דהיום...זה כבר חיה אחרת לגמרי. זה באמת נהייה מפחיד. אבל גם די בחיתולים. מבחינת התוכנה בכל אופן.
 7. למה צריך כח מחשוב כזה מטורף? כי עד לא מזמן הרובוטים המדוייקים ביותר היו עוורים וטיפשים. זה נקרא GCODE...שאתה מפרש בטבלה ענקית כל שבריר שניה מהתנועה מה עושה כל ציר. משהו משתבש...זה כבר מצריך התערבות אדם. היום יש לך מצלמות עומק ומצלמות דו איכותיות שרצים על הפידים שלהן הרבה מאד אלגוריתמים בזמן אמת. מיפוי הסביבה ולוקליזציה של הרובוט מולה. הכרה צורנית עצמית של הרובוט ברמת המודל דרך הקוד למציאות. (מה שמאפשר ביטול של רוב חיישני התנועה) זיהוי עצמים לפי כמה פרמטרים (צורה, גוון, אוריינטציה, מקום אחיזה אופטימלי לכל חפץ וכו) תכנון תנועה בזמן אמת על פי הנתונים הללו (אם משהו משתבש או מופרע הרובוט ימתין עד שיתאפשר ויבצע שוב) הקלטת תנועה מאדם לשם לימוד מפרק רובטי. גם הרבה אלגוריתמים של הביג דטה, לימוד מכונה וכו' ואני יכול להמשיך ככה ורוב הסיכויים שנצטרך בהמשך להכפיל את המערכת אפילו. ואילו באמת הרובוטים האוטונומיים שצצים היום. הטכנולוגיה בשלה כבר. תגגלו קצת על ROS - ROBOT OPERATING SYSTEM ++SKYNET
 8. אם הבנתי את ההלצה? אז זה קוסטום של משק 76 זה לא גמור. זה התכנון:
 9. ממש לפני שבועיים גמרתי להרכיב 16 מערכות כאלו. הכל עובד פשוט מושלם. לא נתקעה לי מערכת אחת עד עכשיו. לא בעיות התקנה. לא כלום. ואני מאתגר אותן. אולי זה בגלל שאני משתמש בלינוקס?
 10. שלום ידידי. אני מפתח ביוניטי כבר כמה וכמה שנים טובות. בגדול תקח מעבד עם הכי הרבה ליבות שאתה יכול לדחוף בתקציב כי אתה תעשה הרבה בייקים של תאורה וזה לוקח זמן ומעכב הפיתוח. בעניין הכרטיס מסך תלוי לאיזו פלטפורמה אתה מכוון. נהוג לפתח על מחשב יותר חזק ולבדוק את המשחק על הכרטיס המינימלי שאתה רוצה שהמשחק ירוץ עליו. אותו דבר בפיתוח למובייל. אז זה די תלוי. מצד שני אני רואה שאתה מתכוון לעבוד עם מקס. אז בגלל זה אני ממליץ (הרבה יותר ממליץ...סליחה מראש מכמה כאן) לקנות קוודרו (לפחות P5000). שיהיה בהצלחה.
 11. מזל טוב! אם זה מתחבר ועובד אז הכל בסדר. תהנה. ודווח שיפורים.
 12. מזל טוב אח שלי! תתחדש. גם אנחנו קיבלנו: לא הייתה לי סבלנות. בהתקנות עכשיו. נראה בהמשך. אם אתה רוצה בהשאלה עד שיגיע הבלוק SK שלך Hydro Series™ H115i 280mm Extreme המתאם עובד טוב לקירור. אני מקבל ב-IDLE כ-8 מעלות מעל טמפרטורת החדר. אז יש לי פה שניים יושבים לבינתיים. אבל אני בצפון הרחוק.
 13. השקעתי בה יותר מהלפטופ. רכב בעל אפשרויות שיפור אינסופיות. פשוט זו הגרסה האחרונה בלי מחשב. נטו מכאני. חיה רעה. נכנסתי בפרה ענקית שקפצה כביש באיזה 90 קמש וראיתי רק גרפיקה...בלי פיזיקה. שיפוץ קטן...פחחות...וחזרה לכביש. כי מה שטוב לדעש במדבר טוב גם לי.
 14. לפי רזולוצית המסך שלך. יעני: 1080P = 1920X1080 = FULL HD