מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

אתה יודע,אין לי באמת שום בעיה עם הומואים או עם מצעד הגאווה,אבל יש לי בעיה עם זונות צומי.

למה THE FUCK,יש העדפה להראות לכל העולם שאתם יכולים להשתין בקשת על הדתיים,ולצעוד להם בירושלים?

אולי גם תעשו את זה ביום שבת,לא רק שיבינו שבאמת אתם שמים עליהם קצוץ.

מה המצעד לא יעשה מספיק רעש עם הוא יהיה בתל אביב?

ממש חבל נכון?

אז בקשר לכל התירוצים כמו "שיבינו שיש אנשים כמוהם",עשה לי טובה,תרד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין את זה....

הם מתעקשים דווקא לעשות בירושלים כדי להוכיח לאנשים אחרים (דתיים) שהם גאים בזה שהם כאלו.

זה כמו ללכת בג'נין וליצעוק "מוות לערבים", למה אף אחד לא עושה את זה?

לפי דעתי זה מיותר לחלוטין, והמדינה לא צריכה לאשר דבר כזה, כי כולנו יודעים איך זה יגמר בסופו של דבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא שכנעו אותי...

הם מתוסכלים כלפי הממסד הדתי, כיוון שהאחרון לא מקבל אותם ואת אורח חייהם - אז הם רוצים, בעצם, לרדת לאותה רמה - ולהראות שהם לא מקבלים את אורח החיים של הדתיים והם דווקא יקלקלו להם אותו... משהו כזה... פשוט חרא של אנשים, מרוכזים אך ורק בעצם, בלי לראות שום דבר מסביב. וכל התירוצים לזה באמת מפגרים (ואגב, לי אישית אין שום בעיה שיעשו את המצעד בחצר של הבית שלי, כל עוד לא יעשו רעש יותר מדי אם אני ישן. באמת שאין לי שום בעיה עם כל הרעיון, וכמו שאמרתי אין לי שום בעיה עם נטיות מיניות כאלה ואחרות של אנשים... אבל אני שונא אנשים שעושים דווקא משהו שמאוד חורה לאנשים אחרים. זה פשוט רוע במסווה של חופש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד. הגיע הזמן שירושלים תפסיק להיות העיר הכי עתיקה, מיושנת ומפגרת בעולם.

כל דבר דבר שלא נראה לחרדים הם מטילים וטו ובעצם מחזיקים את העיר הזאת בביצים.

הגיע הזמן שכל מי שלא רוצה לראות את העיר זהו "שחורה" בעוד כמה שנים יצא ויעשה פה דברים קצת שונים (שונים בירושלים, בשאר העולם אלו דברים מקובלים

לגמרי)

די לסחטנות החרדית בירושלים !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שהם אטומים ומרוכזים בעצמם מכדי לקלוט...

הטראומה מהיציאה מהארון וחוסר הקבלה שלהם העבירה אותם על דעתם. הם כבר לא רואים את העולם כמו שהוא באמת, אלא כמו שנוח... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הומואים סוטים אני שונא אותם פשוט שונא אותם אפילו יותר מהחרדים כי החרדים לפחות אומרים תאמת בפרצוף לעומת זאת ההומואים עושים דברים ברוע לב רק לצורך לכפות את עצמם על הכלל תוך חוסר התחשבות מוחלת בזולת ותחת מסגרת של שוויון וסובלונות חח סובלנות עלק למי הם סובלנים בדיוק איחס עליכם הומואים אני שונא אתכם!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הומואים סוטים אני שונא אותם פשוט שונא אותם אפילו יותר מהחרדים כי החרדים לפחות אומרים תאמת בפרצוף לעומת זאת ההומואים עושים דברים ברוע לב רק לצורך לכפות את עצמם על הכלל תוך חוסר התחשבות מוחלת בזולת ותחת מסגרת של שוויון וסובלונות חח סובלנות עלק למי הם סובלנים בדיוק איחס עליכם הומואים אני שונא אתכם!!!!!

איזה יצור :kopfpatsch:

לך תחזור לגוש החרידי שלך ושם תישאר ומי שחשב שכל המוסלמאנים הקיצונים גרועים מהחרידים אז ממש לא פשוט תראו את היצור הנ"ל בושה לישראל שיש לה כאלו אזרחים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה תלוי לא כולם אגואיסטים מניאקים לחלקם זה בית לחלקם זאת בירה וחלקם בטח רוצים לראות אם הם יצליחו לעשות את זה בי-ם(סוג של מבחן של החופש שלהם)!

וכמובן שיש כאלו שרוצים סתם להרגיז את החרידים להיות כמו שאתה קורא לכאלו"אגואיסט מניאק " ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו סוף סוף אני מבין את מה שרבי נחמן כתב על ההומואים:

"ע"י גאווה רבה נבעל כאשה" "ע"י גאווה בא לידי תאוות משכב זכר"

זה לא שאתם בעלי התאווה הנ"ל ואתם גאים בזה כלשונכם החלקלקה. אתם גאוותנים גדולים יותר מכולם והעונש שלכם הוא התאווה הנ"ל.

זה גם מסביר את האטימות הרבה שלכם לציבור שלנו. תגידו עלינו עד מחר את כל הקישקושים שלכם (אטומים, איראן, חשוכים וכו'). כל הדיבורים שלכם עלינו הם בבחינת "הפוסל, במומו פוסל".

לגבי המצעד:

על גופתינו ! ! !...את הטומאה שלכם תשאירו בסדום ועמורה משם באתם. אותנו לא מעניין הקישקושים שלכם על מדינת חוק ושוויון מזוייף. ודעת הקהל אינה משפיעה על שיקול דעתינו כהו זה !

אם נאלץ לעצור אתכם, נעשה זאת בכל מחיר ! ! !...אם צריך לשבת בכלא, נשב... אם צריך להשתמש בכח, נשתמש, לא נפחד !...המצעד הזה לא יתקיים ! ! !

בניגוד אליכם אנחנו מאוחדים. נגד חצי מיליון בני אדם שיסגרו את הגמרות באותו יום ויבואו לעצור את הזוועה, לא יעזרו שוטרים ולא כל המשטרה כולה. ואפילו אם הצבא יצטרף, לא יוכלו לנו...נגן על ילדינו וחינוכם בכל מחיר !...היחידים שיודעים להוציא מיליונים לרחובות זה אנחנו...ואנחנו לא ילדים טובים כמו אנשי גוש קטיף היקרים, חבוקים לא תראו שם...לפעמים השלום זה לעשות מעשה פנחס.

לכו תזהמו את תל-אביב שלכם, משומדים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...