מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז תזכיר לנו, שוב, למה בי-ם? זה לא במקרה בגלל שזה מקום שקדוש לכל 3 הדתות - וזה, פחות או יותר, הדבר שמייחד את העיר הזאת. יש איזו סיבה שהיא כל כך מיוחדת לקהילה, חוץ מסיבות פרובוקציה למיניהן? ואני לא מדבר על זה שאתה ספציפית גר שם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכל הבתולים / ילדים או שניהם שנמצאים בפורום הזה לנסות משהו מאוד פשוט ...

פעם הבאה שאתם מקיימים יחסי מין עם החברה שלכם . תבקשו ממנה לגעת לכם בחור....

מה קשורה העובדה שאתה אוהב שנוגעים לך בחור לדיון שלנו? אז אתה הומו . אז? זה לא מעניין...

ואגב אתה קצת סותר את עצמך:

אני מציע לכל הבתולים
פעם הבאה שאתם מקיימים יחסי מין עם החברה שלכם .

פעם באה? חשבתי שהם בתולים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי ששאל למה בי-ם אז הוא גר שם ואם הוא רוצה לעשות את זה למה שהוא יסע לת"א?

הוא עושה את זה שם וזאת זכותו.

ואם כבר מדברים על דברים שמפריעים אז סגירת רחובות בשבת זה לא מפריע?פגרומים של דתים זה לא מפריע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר מדברים על דברים שמפריעים אז סגירת רחובות בשבת זה לא מפריע?פגרומים של דתים זה לא מפריע?

"פגרומים של דתים" :lol: :lol: :screwy: על מה אתה מדבר?

פתיחת רחובות בשבת זה לא מפריע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשב מצעדים תהלכות קרנבל לא אכפת לי רק לא ביורשלים זה מוזר יש ילדים ,חרידים ואנשים שלא אוהבים

לראות את החרא שלכם אז ככה החרידים מגיבים :bash: אתה מבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שאתה לא הבנת מההודעה הקודמת שלי - הוא ספציפית מירושליים, במקרה. אבל לא בגלל זה המצעד שם. הרוב מגיעים מרחוק לי-ם בשביל המצעד הזה. וכל זה במיוחד בשביל להוציא את העיניים לדתיים (מכל הדתות) ולעשות להם דווקא. אם זאת לא אגוצנטריות מוחלטת, אז אני לא יודע מה כן... ::)

תוספת: באותו הקשר, אני חייב לציין שאין לי דבר וחצי דבר נגד הומואים באופן כללי, ואפילו חלק מהאנשים הכי נחמדים שהכרתי היו הומואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק מאוד גדול אם הסיבה לכך היא שי-ם היא בירת ::)

יש המון סוגים של מצעדים, בכל מני מקומות בארץ. אבל דווקא המצעד הזה, שצורם בליבם של רבים, נעשה בי-ם. נו באמת... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, אלון, תקבל כמה שאתה רוצה בתחת, אבל למה אתה צריך לעשות מצעד? ואיך אתה משווה את עצמך לצרקסים... להיות הומו זה דת? זה העדפה מינית, תיהיה גאה בזה כמה שאתה רוצה, להמ אתה צריך לספר את זה לכל העולם ואישתו (אה, סליחה, אוחצ').

אגב

אני באמת חושב שלהיות הומו זה סוג של הפרעה. כי זה לא טבעי, אלא אם אתה סוג של צפרדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעשות בירושליים? כי שנה שעברה דקרו שם בני אדם רק בגלל זה

אין סיבה יותר טובה מזה

למה צריך מצעד בתל אביב? לא צריך מצעד בתל אביב... שם כולם מבינים שלהיות הומו זה לא אומר שצריכים לרצוח אותך... ושם המצעד הוא באמת מסיבה אחת גדולה... המצעד בירושליים הוא לא דומה אפילו טיפה למצעד בירושליים... במצעד בירושליים אין גברים ערומים מתנשקים על משאיות וכו'... זה מצעד הרבה יותר מאופק... בתל אביב זה מסיבה בירושליים זה מצעד על מנת לגרום לכולם להבין שלא זה שמישהו הוא הומו לא אומר שאתה יכול לבוא ולדקור אותו

עריכה:

והמצעד השנה בירושליים הוא מצעד בין לאומי. כנסו לאתר אם בא לכם (אל תדאגו אין שם תמונות של גברים ערומים ואם תיכנסו זה לא הופך אותכם להומואים...) - http://www.worldpride.net/

ומשם:

למה דווקא בירושלים?

ירושלים מהווה ערש תרבותי לתרבויות המערבית והמזרח-תיכונית, אך קשיי ההווה שלה מאפילים על גדולתה ההיסטורית. בעיר שבה שכיחים מתחים אתניים ודתיים, קל מאוד לשכוח את האנושיות המשותפת לכולנו, להזניח את זכויות האדם הבסיסיות לכבוד ולחופש. האפליה נגד הומואים, לסביות, בי וטרנס במזרח התיכון היא רק ביטוי לחוסר סובלנות פוליטי ותרבותי רחב הרבה יותר.

באירועי הגאווה העולמיים בירושלים יתכנסו אנשים מכל רחבי תבל כדי להעביר מסר שהמזרח התיכון והעולם כולו זקוקים לו נואשות: זכויות אדם חוצות הבדלים תרבותיים ואתניים. אפשר וצריך לכבד שונות באופן שקט ושליו, אהבה אינה יודעת גבולות. אין מקום מתאים יותר מירושלים להעברת מסר זה; אין עיר שצריכה לשמוע אותו יותר מירושלים.

אירועי הגאווה העולמיים ב- 2006 יאפשרו לאלפים מאיתנו, אשר יבואו מכל רחבי העולם להביע תמיכתם וגאוותם, להתכנס בירושלים כדי לעמת דעה קדומה עם מציאות ואפליה, עם הזדמנות להבנה, תוך משיכת תשומת ליבו של העולם.

בנוסף לאמירות חברתיות אלו ניתן בהחלט להבחין בפוטנציאל התיירותי הגלום בהצלחת אירועי הגאווה ובהגעת אלפי תיירים מרחבי העולם לירושלים, אלפי תיירים אשר יתרמו רבות לתנופת ענף התיירות בעיר ובארץ בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, אלון, תקבל כמה שאתה רוצה בתחת, אבל למה אתה צריך לעשות מצעד? ואיך אתה משווה את עצמך לצרקסים... להיות הומו זה דת? זה העדפה מינית, תיהיה גאה בזה כמה שאתה רוצה, להמ אתה צריך לספר את זה לכל העולם ואישתו (אה, סליחה, אוחצ').

אגב

אני באמת חושב שלהיות הומו זה סוג של הפרעה. כי זה לא טבעי, אלא אם אתה סוג של צפרדע.

בוא נגיד ככה, אם הוא משווה את עצמו כל כך בקלות לצ'רקסים, אז אולי אפשר כבר להקים להם מדינה. נשמע טוב לא? מדינת ההומואים.

שוויץ 2 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...