מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שזה מיותר לחלוטין להתעקש על ירושלים

אין שום בעיה שיעשו את זה בת"א

למה דווקא בעיר שהיא כל כך קדושה להרבה אנשים ?

צריך לכבד את הדתיים בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד לחלוטין.החלטה פשוט אומללה. :pissed:

עיר שקדושה לשלוש הדתות תבזה את עצמה ככה בגלל האירוע המביש הזה.

מה קרה לתל-אביב?, שם אין בעיה עם זה אז למה זה לא מתקיים שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה? אני לא רק נגד מצעד הגאווה בירושלים, אני נגד מצעד הגאווה בכלל. למה? בגלל שאתם לא רואים סטרייטים מסתובבים ברחוב צורחים ומצהירים לעולם שהם אוהבים להזדיין, אז למה שההומואים יהיו שונים? אתם רוצים שיקבלו אתכם כמו את כל שאר בני האדם? אז תתנהגו ככה! מה זה נותן לכם להסתובב בעיר[ועוד בירושלים] ולעשות את כל מעשי הזימה המטונפים האלה ששמורים לחדר המיטות...?

זה מבחיל אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד מצעד הגאווה בי-ם, כי כל מהותו בעיקר חירבון על עקרונות של אנשים מול העיניים שלהם. זה פשוט מצעד שכל כולו אגוצנטריות וצומי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא זוכר אנחנו חיים במדינה דמוקרטית - זאת אומרת שגם למיעוטים יש זכויות ... איך אתם מעיזים בכלל לדבר ככה ??? אתם לא זוכרים שלפני כמה עשרות שנים היהודים היו מיעוט באירופה ותראו מה עשו להם ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד לגמרי רק כדי להרגיז את כול אלו שנגד היא מדינה דמוקרטית לכן הם יכולים לעשות את המצעד מתי ואיפה שהם רוצים!

ומה הבעיה עם לעשות את זה בישרושלים? היא לא של דתים אלה של המדינה שזאת אומרת גם השטח שלהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא זוכר אנחנו חיים במדינה דמוקרטית - זאת אומרת שגם למיעוטים יש זכויות ... איך אתם מעיזים בכלל לדבר ככה ??? אתם לא זוכרים שלפני כמה עשרות שנים היהודים היו מיעוט באירופה ותראו מה עשו להם ....

החובה של מדינה דמוקרטית להגן על מיעוטים הם באותם איזורים שאותו מיעוט מהווה רוב, ואנחנו רוצים להגן על תרבות המיעוט מפני תרבות הרוב.

בירושלים זה הפוך, יש ניסיון של ההומואים לעשות הפגנת כוח דווקא מול קבוצות דתיות. אין שום סיבה שהם לא יעשו את המצעד שלהם במקום אחר. למרות שבג"ץ לא מכיר בד"כ בעילה של פגיעה ברגשות הציבור, לדעתי אין שום היגיון בלעשות את המצעד דווקא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק ומסכים לחלוטין

נכון, מדינה דמוקרטית. אנשים יכולים לעשות מה שבא להם כול עוד זה לא פוגע בזולת. להתעקש על קיום המצעד בירושלים פוגע בהרבה בני אדם. הרבה יותר מכל אלה שרוצים לקיים אותו :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה משווה בכלל ? מה זאת ההשוואה המטומטמת הזאת?

היהודים באירופה לא עשו מצעדים!! לא המציאו דגל!! לא הסתובבו ברחוב וצעקו "הייי!! אנחנו יהודים !!"

ואנחנו מדברים על שני דברים שונים לגמרי, באירופה עשו רצח עם, פה בסה"ך מתעצבנים על זה שהם החליטו לעשות את המצעד בליבה של ירושלים, לא רוצים לרצוח את כולם :screwy:

גם להיות יהודי בגרמניה במלחמת העולם השנייה "פגע" בגרמנים ... אז מה אתם מציעים חנות ריכוז לכל המיעוטים בארץ ??? בעולם ???

הם יכולים לחיות אין לי בעיה עם זה אבל כמו בני אדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים למה חייבים!!! לעשות מצעד בירושלים? בגלל שזה לא כזה ברור שאפשר לצעוד בירושלים ולהפגין למען שיוויון

כל התמונות של האנשים הערומים ברחובות זה מהמצעד של תל אביב . בירושלים במצעד שנה שעברה כולנו היינו לבושים ולמרות זאת דקרו 3 אנשים שדרך אגב שניים מהם היו סרייטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...