עבור לתוכן
 • צור חשבון

can_not_lose

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  500
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  369יום 13ש' 32דק' 16שנ'

דירוג

5 ניטרלי

אודות can_not_lose

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

617 צפיות בפרופיל
 1. 1)קואלקום זה מנופול .....הכל הנוגע ל ארם ו למודמים...הם הכי טובים ....אין מה לעשות אפילו אינטל ומארוואל וסמסונג לא הצליחו להגיע לביצועים שלה. 2)הם גם דפקו חברות אחרות בזה שהכריחו את כול המתחרות לשלם תמלוגים.
 2. מסכים בהחלט....ועוד מחזק את הטענה לפני שמרכיבים מחשב כזה ....צריך להבין מה בדיוק עושים שם.... 1) נפח המידע שצריך לנתח - גודל הכונן יכול להיות קטן מידי (לרוב 2TB זה ממש קטן) 2) זמן למידה צפוי - יכול להיות שRAY או ענן יתנו מענה מהיר יותר. 3) כמות הפיטשרים ממקור המידע - קשר ישיר לזיכרון של המחשב. 4) גודל העץ (עומק) יותר מזה ....לא מובן לי למה יש מחשב שהוא גם סרוואר פנימי לאפליקציות שנות וגם מערכת אימון.. כל אפליקציה נוספת לוקחת זיכרון מהמחשב ממאיטות את האימון. אני חייב לציין שלא תמיד הפיתרון הקלאסי (מחשב אחד רץ) הוא רעיון טוב.
 3. חח קרה לי משהו מאוד דומה .....הוצאתי את הכרטיס מסך מבלי לשחרר אותו מהתופסן .... הפלסטיק הצטרף לכרטיס מסך ....והפיניים נשארו על הלוח אם חשופים.....בנתיים הכל עובד....
 4. לא מביין מה הסיבה לא לקחת מעבד נייד של ICE LAKE ולשים אותו במחשב נייח ? אני מפספס משהו ?
 5. אני חושב שיש קו הפרדה כזה ... לקנות זוג מסכים לעבודה שכולם יש משהו אחד זה מנצנץ בעיניים. הרבה חברות מספקם כבר מסכים ואפילו מאפשרים לך אפשרות לבחור איזה מסך שאתה רוצה. לא תמיד זה טוב להיות בולט במקום העבודה. לכן כל התשובות היו מאוד תלויות במקום העבודה.... (אני אישית מעדיף כרית לקיוביק כמו בסין)
 6. אולי גישה טיפה שונה ו(בטוחה). כרטיס גראפי לשני מסכים אתה יכול למצוא בקלות השלישי יכול להיות מחובר בהמצעות USB3 כיום אני לא מכיר כרטיס מסך מודרני שמציג פחות משני מסכים. והשלישי USB3 בהחלט יעשה את העבודה תהנה.
 7. רק רציתי להוסיף לגבי השיקולים לגבי הזיכרון. חשוב לא להמעיט בנושא הזיכרון מכיוון ששיקול לקניית מחשב לרוב מסתיימת בקנייה ארוכת תווך. לכן מומלץ לבחור מחשב בהסתכלות עתידית של 4 שניים קידמה. ולכן המינימום שכולם הסכימו בפורם ,זה קו אדום שלא כדי לרדת ממנו. אישית ל נישא הייתי מחכה ל ICELAKE כי המחירים ירדו פלאים(בדורות הקודמים).
 8. אני עובד עם tkinter הוא בהחלט עושה את העבודה . לא עשיר כמו ב#C אבל יש שם כפתורים וזה קל להרים אותו בכל פלטפורמה. אם תרצה לשטף מה הפרויקט שאתה מעוניין לעשות נוכל לעזור לך יותר. לפרויקטים יותר מסובכים בלינוקס משתמשים ב QT שנותן מענה עשיר מאוד ומהיר מאוד. אני ממליץ לוותר על כל עלה ולחשוב בכיוון של HTML + SERVER אתה יכול לגשת מכל מחשב כולל מהטלפון שלך שזה מה שעושים היום http://randomtutor.blogspot.com/2013/01/controlling-raspberrypi-from-web.html דוגמה מהירה ...
 9. היה לי גם ב HP ....יש להם בעייה בדריוורים ....תעדכן את לדריוור האחרון....ידנית. (אתה יודע מה סוג הכרטיס שיש לך במחשב?)
 10. בבקשה תחזור ותספר עם זה מכסה את הציפיות שלך. והאם אתה ממליץ לאחרים לעשות את זה גם. יש לי מחשב ישן....
 11. היי בוקר טוב ...כל הנושא הזה לחבר לקווים של הספק צורכי זרם או הספק בגדול לא מומלץ. הסיבה היא טכנית בעיקרה ונובעת מהצורך של הרכיבים הדיגטאלים לקבל הספק יציב בכניסה. מאורר שלא מתוכנון לעבוד בסביבה כזו יכול לגרום לריפלים (קפיצות מתח וזרם) בכניסה למעגלים הדיגטאלים. בכניסה לספק וגם בכניסה למחשב יש סידרה של קבלים שכל תפקידם זה לסנן ריפלים ולתת לריכיבי המחשב הספק כניסה נקי מרעשים. אבל יכול לקרות שהמנגנון הזה יכשל וחלק מהרפלים ימשיכו למעבד. יש מצב שזה יגרום לנפילות אקראיות במצבי עבודה קיצונים. הסבר יותר מעמיק... https://www.precisionmicrodrives.com/content/using-dc-motor-commutation-spikes-to-measure-motor-speed-rpm/
 12. יאללה הכי חשוב שהיה בהצלחה. כאשר ותדע יותר פרטים על מה נדרש ממך נוכל להרכיב מחשב סופר תפור לדרישות תמיד תוכל לעשות את החלק של הלמידה במחשב יעודי. לסימולינק- כדי לעבוד ב זמן אמת יכול להיות שכדי באמת לחשוב על מחשב חזק ... השאר הכלים יעבדו במחשב סביר.
 13. היי אני עושה עבודה מול סימלינק ומטלאב אם אתה משתמש ב TOOLBOX מסויים או משהו מיוחד? אני עובד יפה מאוד עם מחשב I7 דור 4 מבלי שום בעייה .... אשמח לעזור אם תתין עוד פרטים ...אפילו לאישי
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close