מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הייתה מבין מה זאת אומרת זכותם לא הייתה אומר .

אני מבין מה זאת זכותם, ואני שיש להם זכות לזה אבל יש לי גם זכויות להרבה דברים. אתה יודע מה תן לי את הכתובת שלך ואני ירגן לך דיג'י כל יום במשך שבוע מתחת לחלון שלך עד שעה 11 בלילה על פול ווליום ונראה איך תגיב, ד"א זאת זכותו. שמע זכויות זה דבר יפה אבל צריך להתחשב באחרים אז אני לא אומר לא לעשות את המצעד זה לא שזה או ירושלים או כלום, תעשו את המצעד אבל במקום אחר. עכשיו הם משחקים משחקים של ילדים קטנים, הוא אמר לי ככה אז אני יעשה בדיוק הפוך אני יראה לו מה זה להגיד לי לא לעשות את זה פה. בקיצור ילדים קטנים שצריך לחנך אותם יש להם זכויות יפה מאוד שינצלו אותו אותן לטובה ושלא יתחילו "הא יש לי זכות לעשות פה, וואי איזה יופי זה מציק לאנשים אחרים, שיו איזה כיף אני מעצבן אנשים אחרים וואי זה כזה כיף אני מעצבנים אנשים אחרים והם לא יכולים לעשות כלום וואי זה נהדר".

לדעתי דוס הוא דוחה אז מה אני יוצא לרחובות ו"עוצר" את כולם?

אם דוס יחליט שהוא עושה תפילת שחרית כל בוקר מתחת לחלון של הבית שלך רק כדי לעצבן אותו תאמין לי שאתה תעצור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תגלה איפה אני גר ;)

בכל אופן אני לא מבין איך אתה משווה בין מצעד(שלא מפריע פיזית כמו רעש לדוגמא)ברחוב מרכזי או מקום צבורי לבין מישהו שבא בכוונה לעשות רעש לך מתחת לחלון.אין מה להשוות פה זה לא אותו מקרה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו דבר, פה זה מפריע לדתיים פה זה מפריע לך בשני המקרים למפריע יש זכות לעשות את מה שהוא בשני המקרים הוא עושה את זה בכוונה אז אל תגיד לי מה אני משווה. תבין על מי אתה מגן עדיין אף אחד לא ענה לי על השאלה למה לא לצאת בסדר ופשוט לעשות אותו במקום אחר למה דווקא בירושלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי דוס הוא דוחה אז מה אני יוצא לרחובות ו"עוצר" את כולם?

אני בכלל לא נכנס אתך בטוען ונטען...אני קובע לך עובדה.

אין שום טעם להכנס אתכם לוויכוחים הדעת שלכם משובשת לגמרי...אתם אף פעם לא משיבים לטענות ולא מנסים להתמודד עם כלום.

אין לנו כבר ציפייה ממכם...הפכתם להיות גרועים מחיות השדה, שעושות הכל בלי מעצורים.

המצעד יעצר בכל מחיר, חרף הקישקושים שלכם על שוויון (חד צדדי, מזויף) וזכויות כאלו ואחרות (לצד אחד בלבד).

לנו זה לא משנה איך, עד שהארץ הזאת תקיא אתכם (החוטאים והמזידים) אנחנו נשמור על הקדושה, לא נפחד !

יום יבוא וה' ישמיד את כולכם עד האחרון. ואז יהיה כאן שקט, שלום ושלווה.

לא אכפת לי מהתגובה שלך, אז לילה טוב.

באהבה, יניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא קרא שוב

בכל אופן אני לא מבין איך אתה משווה בין מצעד(שלא מפריע פיזית כמו רעש לדוגמא)ברחוב מרכזי או מקום צבורי לבין מישהו שבא בכוונה לעשות רעש לך מתחת לחלון.אין מה להשוות פה זה לא אותו מקרה בכלל.

ולמה בירושלים?

כמה סיבות:

בירת .

לא עשו שם אף פעם וזאת עיר מרכזית.

הם רוצים לראות שיוויון.

להפגין שיתנו להם את הזכויות שלהם.

בטוח יש עוד כמה שלא חשבתי עליהן.

אני בכלל לא נכנס אתך בטוען ונטען...אני קובע לך עובדה.

אין שום טעם להכנס אתכם לוויכוחים הדעת שלכם משובשת לגמרי...אתם אף פעם לא משיבים לטענות ולא מנסים להתמודד עם כלום.

אין לנו כבר ציפייה ממכם...הפכתם להיות גרועים מחיות השדה, שעושות הכל בלי מעצורים.

אתה יכול לקבוע דברים רק לעצמך לי אתה לא יכול.

למה אתה כולל אותי ב"אתכם" הזה שלך?

נ.ב אתה דתי מטורף וחולה נפשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שנה שעברה עשו שם את המצעד הזה אז כבר סיבה אחת ירדה.

דבר שני זאת בירת אז זה אומר שצריך לעשות בה את המצעד? ות"א זאת העיר הכי גדולה בישראל ובאשדוד יש ים, סיבה לא רצינית.

הם לא מבינים שיש שווין? אבל למה לעשות את החיים קשים שאפשר אחרת יש דרך טובה ודרך פחות טובה למה להציק וללכת לפחות טוב.

ושלא יבלבלו את השכל עם המצעד הם עושים את זה דווקא כי הם לא סובלים דוסים וזה ידוע. וזה מפריע אז מה אם זה לא מפריע פיזית זה מפריע רוחנית או לא יודע מה אוקי זה מפריע מה זה חשוב איך. וגם הרחוב ליד הבית שלך נחשב מקום ציבורי.

דיי להיות קטנוני אפשר בטוח ואפשר בפחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף נמאס כבר יאללה תעשו תמצעד המגעיל שלכם ותצעקו לעולם-"אנחנו הומואים שאוהבים לקבל זין בתחת ולבלוע זרע".הומואים בכלל צריכים לחזור לארון שלהם כי הם כנראה לא מבינים שהם דפוקים גנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שנה שעברה עשו שם את המצעד הזה אז כבר סיבה אחת ירדה.

דבר שני זאת בירת אז זה אומר שצריך לעשות בה את המצעד? ות"א זאת העיר הכי גדולה בישראל ובאשדוד יש ים, סיבה לא רצינית.

הם לא מבינים שיש שווין? אבל למה לעשות את החיים קשים שאפשר אחרת יש דרך טובה ודרך פחות טובה למה להציק וללכת לפחות טוב.

ושלא יבלבלו את השכל עם המצעד הם עושים את זה דווקא כי הם לא סובלים דוסים וזה ידוע. וזה מפריע אז מה אם זה לא מפריע פיזית זה מפריע רוחנית או לא יודע מה אוקי זה מפריע מה זה חשוב איך. וגם הרחוב ליד הבית שלך נחשב מקום ציבורי.

דיי להיות קטנוני אפשר בטוח ואפשר בפחות טוב.

טוב את זה לא ידעתי.

כן,בירת מדינה היא מקום חשוב לדברים כאלו וזה שיש באשדוד ים תגיד לי יותר טוב מזה לא מצאת?

אין להם שיוויון.

המקום לדי הבית שלי נחשב ציבורי כן אבל בציבורי התכוונתי למקום ש"נועד" ומקובל לכאלו דברים כמו רחוב ראשי בעיר או כיכר וכו ולא כמקום ציבורי רגיל.

זה שזה מפריע להם רוחנית זה גם ככה מפריע להם בכל מקום.

אחרי שמישהו יקרא לך חולה ומשוגע ופסיכופט ושצריך "לטפל" בכאלו כמוך בגלל שאתה יהודי נראה אם אתה תחבב אותם!

לדוגמא מציק מס 1 מלמעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף נמאס כבר יאללה תעשו תמצעד המגעיל שלכם ותצעקו לעולם-"אנחנו הומואים שאוהבים לקבל זין בתחת ולבלוע זרע".הומואים בכלל צריכים לחזור לארון שלהם כי הם כנראה לא מבינים שהם דפוקים גנטית.

עוד מישהו אמר את זה... זה היה בערך יותר מלפני 65 שנה... היטלר ניראה לי קראו לו... אבל ניראה לי אני מתבלבל...

טוב לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב את זה לא ידעתי.

כן,בירת מדינה היא מקום חשוב לדברים כאלו וזה שיש באשדוד ים תגיד לי יותר טוב מזה לא מצאת?

אין להם שיוויון.

המקום לדי הבית שלי נחשב ציבורי כן אבל בציבורי התכוונתי למקום ש"נועד" ומקובל לכאלו דברים כמו רחוב ראשי בעיר או כיכר וכו ולא כמקום ציבורי רגיל.

זה שזה מפריע להם רוחנית זה גם ככה מפריע להם בכל מקום.

אחרי שמישהו יקרא לך חולה ומשוגע ופסיכופט ושצריך "לטפל" בכאלו כמוך בגלל שאתה יהודי נראה אם אתה תחבב אותם!

לדוגמא מציק מס 1 מלמעלה.

הם מעדיפים שיעשו את המצעד בת"א ולא בירושלים עיר הקודש אז כדי לצאת לארג'ים שיעשו להם טוב על הלב ויעשו אותו בת"א זה לא משנה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, לא, הוא אמר פשוט בואו נשמיד אותם.

בגלל?

גנטיקה!איזו?יהודית.

הם מעדיפים שיעשו את המצעד בת"א ולא בירושלים עיר הקודש אז כדי לצאת לארג'ים שיעשו להם טוב על הלב ויעשו אותו בת"א זה לא משנה להם.

כמו שתומי אמר זה יותר של מיה העיר והיא לא של הדתים.

אתה חושב שאין דתים בירושלים שלא "נפגעו" מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...