מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

אידיוט תקרא לחברים שלך.

ומן הסתם שלא כולם פה נגד אבל הרוב המוחלט כן ואפשר לראות את זה בסקר

ועל איזה שטויות אתה מדבר

זריעת מלח על פצעים של מי? של הדתיים?

הדתיים זה העם הכי פחות סובלני והכי פחות פתוח ועם גישה מסריחה כזאת לא תגיע לשום מקום

תסע לברלין(היא שונה מגרמניה) ותראה מה זה תרבות

אין שם שנאה כלפינו ואין שם אנשים צבועים כמו במדינה שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים הפורום היקרים שנגד המצעד ,אתם מגעילים אותי

אנשים פה נגד הומואים בגלל שזה נגד המוסכמות החברתית

הדת נגד זה בצורה קיצונית בגלל שהם חבורה של פרימטיבים

המצעד הזה מסמל הרבה יותר ממה שאת חושבת

אני מקווה שיפלו אותך בצבא ושתרגישי רע ותראי איך זה

לי אין שום דבר נגד הומואים ואני בעד חופש בחירה

אנחנו חיים במדינה שמושלטת על ידי כפייה דתית (לא אין פה דמוקרטיה בשיט)

והמדינה הזאת ככה בגלל אנשים כמוך וכמו רוב האנשים פה בפורום

וזה דומה בדיוק ליחס לערבים

מי אתם בכלל? אתם מכירים את האנשים האלו?

הם יכולים להיות הרבה יותר טובים ממכם,אז זה שהם אוהבים את המין הלא נכון לא עושה אותכם יותר טובים

והנה טור מצויין

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3271750,00.html

וVitnir

סמים יש בכל מקום יא צבועה

יפה אבל מה לעזזל אתה מקשר את זה למצעד ..

המצעד הזה אם לא ידע לך פוגע ברגשות של אנשים יותר מידי אנשים

1) גם הומו זה מוצדק או לא - לא בזה הדיון מתמקד.

2) לדעתי זה פוגע במספר רב של אנשים הרי ברור שזה גורם לכעס רב ...

3) זה מזכיר לי שמרץ או שינוי עשו מיצג של מיטה עם בחורה וגבר במרכז תל אביב ...זה היה מזעזע אנישם רבים נפגעו (ואפילו לא מדובר ב הומאים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אנשים חסרי סובלנות מינילית בלי יכולת לקבל תשונה למה אתם חושבים שכולם חייבים להיות הומואים אה?

ןלפי דעתי צריך לשלוח עלוקות כמוך למוסד סגור ולטפל בהם עם מכות חשמל וכדורים :screwy:

ובושה תהיה למדינת אם המצעד הזה יתקיים כי זה יראה שבישראל אין דמוקרטיה והרוב פה לא קובע

יצור,תגיד מי אמר לך שאני הומו?

אני לא אבל אני לא יצור מגעיל כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין לי את התחת שזה פוגע באנשים שחיים על ספר שנכתב לפני אלפי שנים

אתה צריך להבין משהו

להיות הומו זה בסדר בחברה של היום וזה שזה פוגע בדתיים זה בעיה שלהם לא בעיה של הומואים

זה דמוקרטיה!

מה לעשות לא כך אחד יהיה מרוצה אבל אין מה לעשות אסור לשלול דברים

זה בדיוק כמו הכושים בארצות הברית בשנות ה60 ולפני

המצעד הזה מגיע להם

אנחנו לא עולם שלישי ולא מושלטים על ידי דיקטטור שאומר לה מה מותר ומה אסור

טוב מאד שזה יהיה בי-ם,זה בדיוק המקום המושלם לגמור את הצביעות הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להבין משהו

להיות הומו זה בסדר בחברה של היום וזה שזה פוגע בדתיים זה בעיה שלהם לא בעיה של הומואים

זה דמוקרטיה!

המצעד הזה מגיע להם

יפה כתבת!

רק חבל שמה שכתבת כנראה חילחל לאנשים

למוח כמו שנמלה יכולה לחדור קיר בטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים הפורום היקרים שנגד המצעד ,אתם מגעילים אותי

אנשים פה נגד הומואים בגלל שזה נגד המוסכמות החברתית

הדת נגד זה בצורה קיצונית בגלל שהם חבורה של פרימטיבים

המצעד הזה מסמל הרבה יותר ממה שאת חושבת

אני מקווה שיפלו אותך בצבא ושתרגישי רע ותראי איך זה

לי אין שום דבר נגד הומואים ואני בעד חופש בחירה

אנחנו חיים במדינה שמושלטת על ידי כפייה דתית (לא אין פה דמוקרטיה בשיט)

והמדינה הזאת ככה בגלל אנשים כמוך וכמו רוב האנשים פה בפורום

וזה דומה בדיוק ליחס לערבים

מי אתם בכלל? אתם מכירים את האנשים האלו?

הם יכולים להיות הרבה יותר טובים ממכם,אז זה שהם אוהבים את המין הלא נכון לא עושה אותכם יותר טובים

והנה טור מצויין

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3271750,00.html

וVitnir

סמים יש בכל מקום יא צבועה

תודה אבל קצת איחרת את המועד - אותי כבר הפלו בצבא, אבל זה היה בגלל רקע סוציאו-אקונומי, גזעי, תרבותי ודתי (אף אחד לא קרא לי שם אוכלת שטיחים, בעיקר רוסיה מסריחה ואני דווקא מקפידה להתקלח יותר מנגד בקבע). היו בבסיס שלנו 2 הומואים מוצהרים אבל אף אחד לא הפלה אותם והם התקדמו יפה בסולם הדרגות (אולי זה בגלל שהם פולנים עשירים מבית טוב משכונת רוממה בחיפה, ולא ערבים משכ' בת-גלים או רוסים מפתח-תיקוה), אז היו מצחקקים קצת אבל אף אחד לא עשה מזה סיפור. אז למה? אולי בגלל שהוא לא מנופף בזה שהוא הומו. הפליה בצבא? אני מכירה טראנס-סקסואל אחד (עשה ניתוח קצת אחרי י"ג) שלא קיבלו אותו לצבא - הוא היה מאושר עד השמיים, היום הוא מזכירה בכירה בחברת היי-טק. הפליה בתחת שלי, אף אחד לא מפלה במדינה הזאת הומולסביים במקום העבודה, אם רוצים מוצאים. ידיד אחר שלי למשל, הומו אבל הציעו לו ללכת לשרת בצוללת (הומו בצוללת, נשמע כמו סרט פורנו גרוע) אבל הוא עצמו החליט לעשות עתודה באדריכלות...

וכן, אני מכירה יפה מאד את האנשים האלו, למדתי עם כמה, עד לא מזמן החבר הכי טוב שלי היה הומו (לא, הוא לא נכנס חזרה לארון, הוא פשוט הצמיח זוג שחלות והתחיל להתבכיין על כל דבר ולחפש סיבות לריב, גם דברים דביליים כמו טעמים של גלידה אז אמרתי "פוס" לפני שמישהו שבר לסת) ואפילו הוא נגד המצעדים האלו.

אני לא שונאת הומואים ולסביות בצורה פרטנית, כמו שאמרתי, אני בי, מה כן, אני שונאת את הקהילה את ההתנהגות הסטריאוטיפית הזאת של חלק ניכר מאד מהם. איכשהו, כל ההומולסביים שאני מכירה אישית ומיודדת איתם, גם הם נגד המצעדים, נגד המסיבות ונגד כל הטאראראם הזה סביב העדפה מינית. מעניין למה. אז זה שאני לא רוצה מצעד הופך אותי לפרימיטיבית? לא, זה הופך את הקהילה ההומולסבית לאנוכית. הם בנו דרך חיים שלמה שסובבת אך ורק סביב ההעדפה המינית שלהם ואח"כ הם רוצים שלא ישפטו אותם לפי זה?! הם מוציאים לכלל ההומולסביים שם רע!

אתה יודע מה עוד אני שונאת אצל הקהילה ההומולסבית? את יחסה לביסקסואלים! יש להם 2 צורות לבלוע אנשים כמוני. האחת, להגיד לנו שאנחנו הומואים/לסביות בארון ופשוט לא ייתכן שאנחנו נהנים מ-2 העולמות. הם משכנעים אותנו שאנחנו או זה, או זה וטוענים שכשאנחנו מתראים עם מישהו מבני המין השני אז אנחנו משקרים לעצמינו כדי לרצות את החברה וההורים שלנו ובמקום אנחנו חייבים, אבל פשוט חייבים לעשות את ההיפך (רצוי עם אחד/אחת מהם). הדרך השניה היא לתפוס מאיתנו מעין -whores שלא בוררות בכלום, ולו כדי להרגיש טוב עם עצמם (כי הם בעצמם נגעלים מעצמם עמוק עמוק בפנים).

כן, המדינה הזאת היא פרימיטיבית. מה לעשות, אנחנו קצת שמרנים וכל נושא המין והמיניות, עודנו מנסים להפתח לזה, אנחנו עוד לא מוכנים לכפיה ההומולסבית, סליחה באמת, אבל לדעתי יש דברים הרבה יותר חשובים על הסדר יום הציבורי מאשר מצעד גאווה. מה צרייך את זה? אם אתה מפליץ קוטג' ומפלים אותך בצבא או בעבודה אתה יכול לתבוע את המעביד/מפקד/מי שרלוונטי לאפליה אבל מה המצעד הזה עושה שכל כך טוב להומואים? חוץ מלנקר עיניים זאת אומרת...

אני צבועה? סליחה, אני לא זאת שלוקחת סמים פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להבין משהו

זה דמוקרטיה!

המצעד הזה מגיע להם

אתה חתיכת אידיוט, נקודה. תכניס קצת שכל לראש שלך. Eat some Brainie-o's

להיות הומו/לסבית, להיות עם האדם שאתה אוהב ושהוא יהיה ממינך- בסדר גמור. שיהיה לבריאות, אוהבים אחד את השני? בכיף. תהיו מאושרים.

רוצים לעשות עצרת להסביר לאנשים יותר על ההעדפה שלכם כדי שלא יהיו הומופובים מפגרים שיחשבו שהומואים אלו אנשים שיאנסו אותם ברחוב? נפלא, אנחנו באמת צריכים את זה, לא יזיק. רק יועיל.

גברים ונשים כאחד שמפזזים בחוטיני ורוד תוך כדי התגפפות, צעקות עד השמים, רועשת והשארת לכלוך לכל אורך נתיב ה "מצעד"?

עכשיו זה פשוט דוחה וצריך להימנע

אגב, אידיוט קטן שלנו, פתח בבקשה את הספר הזה שנכתב לפני כמה אלפי שנים, ותתחיל לקרוא. כמות הידע והלקחים שאפשר להסיק משם- מדהימה. אף אחד לא אומר שאתה חייב לחיות מילה במילה מה שכתוב שם, אבל אפשר ללמוד משם הרבה. (למקרה שאתה תוהה, אני לא חרדי. אני חילוני)

ופעם אחרונה שבדקתי, העולם הזה סובב לפי עקרונות ומשפטים שנכתבו לפני אלפי שנים גם הם: קוראים לזה מתמטיקה

אז בבקשה עשה לי ולכל חברי הפורום הנחמדים כאן טובה, דפוק את הראש בקיר כמה פעמים, ולך תקנה לעצמך שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, אני חייב לציין שהתגובה שלך, בעוד שהיא אומרת פחות או יותר את מה שאני רציתי להגיד, הרבה יותר שקולה ומשכנעת (בעיקר בהיעדר המילה "אידיוט" :smile1: ).

כמובן שזה לא פייר שאת בי וכל זה. כי אם אני הייתי יכול להגיד "אני הומו ואני נגד המצעד" זה היה נתפס יותר טוב ;)

בכל מקרה, keep up the good work

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חתיכת אידיוט, נקודה. תכניס קצת שכל לראש שלך. Eat some Brainie-o's

להיות הומו/לסבית, להיות עם האדם שאתה אוהב ושהוא יהיה ממינך- בסדר גמור. שיהיה לבריאות, אוהבים אחד את השני? בכיף. תהיו מאושרים.

רוצים לעשות עצרת להסביר לאנשים יותר על ההעדפה שלכם כדי שלא יהיו הומופובים מפגרים שיחשבו שהומואים אלו אנשים שיאנסו אותם ברחוב? נפלא, אנחנו באמת צריכים את זה, לא יזיק. רק יועיל.

גברים ונשים כאחד שמפזזים בחוטיני ורוד תוך כדי התגפפות, צעקות עד השמים, רועשת והשארת לכלוך לכל אורך נתיב ה "מצעד"?

עכשיו זה פשוט דוחה וצריך להימנע

אגב, אידיוט קטן שלנו, פתח בבקשה את הספר הזה שנכתב לפני כמה אלפי שנים, ותתחיל לקרוא. כמות הידע והלקחים שאפשר להסיק משם- מדהימה. אף אחד לא אומר שאתה חייב לחיות מילה במילה מה שכתוב שם, אבל אפשר ללמוד משם הרבה. (למקרה שאתה תוהה, אני לא חרדי. אני חילוני)

ופעם אחרונה שבדקתי, העולם הזה סובב לפי עקרונות ומשפטים שנכתבו לפני אלפי שנים גם הם: קוראים לזה מתמטיקה

אז בבקשה עשה לי ולכל חברי הפורום הנחמדים כאן טובה, דפוק את הראש בקיר כמה פעמים, ולך תקנה לעצמך שכל.

כל אחד פה חושב שהוא יכול לבוא ולקרוא לי אידיוט

נראה אותך בא ואומר לי את זה בפנים

אתה יודע משהו אני לא ארד לרמה שלך כי ואללה זה ממש לא מזיז לי

תתבגר.

דוחה ומגעיל?

לא נאה בשבילך?

מסכן שלי

מה ההבדל בין מצעד הגאווה למצעד ההאהבה?

האם הבעיה שלך היא המצעד או עצם המינים?

או שאתה פשוט שמרן מארץ השמרנים

ובגלל אנשים כמוך המדינה שלנו נראית כמו שהיא נראית

קנאה שנאה ואנוכיות

אתה יותר ממגעיל, אתה אדם שפל

עכשיו מה הקשר מתמטיקה?

מתמטיקה זה דבר הרבה יותר מורכב מהתנך והרבה יותר גדול

מתמטיקה זה כל החיים שלנו ,זה שפה אוניברסלית

אני מוכן לשים איתך גם כסף שהידע שלי במתמטיקה הוא פי 100 יותר משלך כי זה מה שאני לומד כל היום

וגם בתנך אני מבין

תנך זה ספר עם הרבה משלים (וגם אגדות) ונכון הוא ספר חכם

אבל יש הבדל קצת גדול בין לקרוא אותו ובין לחיות לפי חוקים שמה לעשות היום זה פשוט פרימטיבי

אתה צריך להבין שאנשים בתקופה ההיא לא ידעו מה זה אקלים למשל אז הם פירשו את הגשם כמתנה מאלוהים ויש הרבה מאד חוקים שהחרדים מצייתים להם שהם פשוט פרימיטיבים

וvitnir

אני יגיב לדברים שלך מתישהו (לא התכווונתי שאת פרימטיבית אלא לאנשי הדת ה"קדושים")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאין לי בעיות עם מצעד האהבה? יש לי הרבה ביקורת להעביר גם על זה, אבל זה סיפור ליום אחר.

בגלל אנשים כמוני המדינה נראית ככה? אני אדם שפל? אני שמרן?

בוא לעיר נחמדה בשם נשר, שאל אנשים לגבי אופק וקנין שעבר לא מזמן, הם יגידו לך עד כמה "שפל" אני.

אני שמרן? קרא את התגובה הקודמת שלי.

ועכשיו, רק כי הוכחת לי שזה נכון, וגם כי זה גורם לי להרגיש ממש טוב:

אידיוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממשיכים לטחון את אותו הדבר.אני מקווה שבסופו של דבר יוחלט להעביר מירושלים את המצעד ולחסוך הרבה בלאגן.

אם אכן זה יתקיים,שכל הגאים והלסביות לא יבואו בטענות אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הציטוטים שלכם: "se7en הזה" "אנשים כמו se7en" ושאר ירקות.

אנשים כמוני לא קמים יום בהיר אחד ודוקרים מישהו...אין איזה כח עליון ששלח אותנו למשימה להשמיד את כל ההומואים.

וגם אין שום רצון או כוונה כזו...אבל אם תבוא אלי לשכונה, איפה שאני גר ומחנך את ילדי ע"פ אמונתי...אני לא אתן לך !

אחד עומד בהפגנה, אחד שוכב על הכביש, אחד שורף פחי זבל וניידות משטרה (אותו דבר), אחד משתמש בידיים ויש אפילו אחד שמרגיש כל כך מאויים ופגוע שהוא כבר לא שולט בעצמו.

האחריות כולה מונחת לפתחו של מי שמארגן פרובוקציה המונית ממוסדת שכזו תחת דגל החופש (החד צדדי) והדמוקרטיה (רק אם אתה בצד הנכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...