מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

אז איפה החופש כאן? אהה??? או שזה במטרה לעשות דווקא, אבל בלי שיוכלו להגיד שאתם פרובוקטיביים?

(אגב, משתתפי המצעד בכלל לא בהכרח הומוסקסואליים, יש הרבה שבאמת שם כדי לעשות דווקא, או כדי להתלהב).

אה? זה כדי לגרום לאנשים להבין שגם הומואים הם בני אדם וכו' וכו'.... וצריך לעבוד על זה כמו שאתה רואה... אנשים כמו se7en החליטו שיש להם את הזכות לקבוע שהומואים לא ראויים לחיות... בן אדם כמו se7en החליט שנה שעברה לממש את זה ודקר אנשים במצעד הגאווה בירושליים... הרבה בני אדם כמו se7en התפרעו אחרי שהעיזו להכניס את הדפוק לכלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה? זה כדי לגרום לאנשים להבין שגם הומואים הם בני אדם וכו' וכו'.... וצריך לעבוד על זה כמו שאתה רואה... אנשים כמו se7en החליטו שיש להם את הזכות לקבוע שהומואים לא ראויים לחיות... בן אדם כמו se7en החליט שנה שעברה לממש את זה ודקר אנשים במצעד הגאווה בירושליים... הרבה בני אדם כמו se7en התפרעו אחרי שהעיזו להכניס את הדפוק לכלא...

זה מחיר הפרובוקציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגיע לעיר הקדושה אני גר פה!!!!!! ויש פה קהילה גדולה מאוד של הומואים ולסביות וגם לנו מותר להפגין ... אם הצרקסים רוצים לערוך הפגנה או מאחה אז קדימה שיארגנו אני בטוח שזה לא יפריע לאף אחד כמו שאמור להיות במקרה שלנו . קיצור כולם מאוד פתוחים ומקבלים כל עוד אנחנו מתחבאים ובגלל זה בדיוק צריך לעשות מצעד . נמאס לנו להיות בארונות כל החיים . בא לי ללכת למצעד עם חבר שלי ושכולם ידעו שאני אוהב ז** ולקבל בת** .

אתה יודע מה זין אתה הומו !

גישה כזו מדובר באדם משועמם מאוד שרוצה רק צומי ...יפי קיבלתה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה הצורך במצעד הזה

מישהו שמע/ראה/קרא בחדשות או איפושהו על הומו שנרצח או אפלייה כנגד הומואים או משהו בסגנון? אני לא. אז בשביל מה זה דרוש?

במדינה שלנו יש סטטוס קוו מאוד עדין בין אוכלוסיה חילונית לבין האוכלוסיה הדתית - כאשר כל צד צריך לוותר קצת על מנת לשמר את הסטטוס קוו הזה - לדוגמה אני בשבת ובחג צריך לעשות עיקוף של קילומטר נוסף על מנת להגיע הביתה משום שהכביש בשכונה הדתית נסגר. זה ממש לא מפריע לי כי בצורה הזאת אנחנו מקיימים את האמונה אחד של השני.

הדבר היחיד שדרוש בחברה שלנו זה סובלנות. גם אני חושב שהומואים הם משהו לא טבעי - אבל ראבאק הם לא מפריעים לי כל עוד אני לא יוצא מהבית ורואה אותם מתחבקים ומתנשקים ברחובות.

כולנו יודעים שהסטטוס קוו בירושלים הוא הכי עדין, אז למה דווקא שם? מה זה נותן להם? עוד תאקל עם הציבור הדתי? מה הציבור הדתי עשה להם שמגיע להם לצאת מהבית ולראות את כל ההומואים? הציבור הדתי הוא סבלני כל עוד אתה לא פוגע בו - וההומולסבים הולכים לפגוע בו.

שוב לדעתי אין הצדקה למצעד דבילי כזה, לא בתל אביב לא בוותיקן ולא בירושלים, אין כאן שום קשר בכלל לזכות המיעוט ולכל השטויות האלה - המצעד הזה הוא חסר תכלית ומה שכתוב באתר של המצעד העולמי זה קישקוש. אם הם באמת מתכוונים לכך שייארגנו מצעד אהבה ושלום וכבוד הדדי - לא מצעד של של גאווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שלגבי אנשים "כמו se7en" - מן הסתם מצעדים כאלה רק יגרמו להם לשנוא יותר... לגבי אנשים אחרים - לא צריך להביא לתודעה שלהם שום דבר...

אני מסכים ב-100% עם מה שדריה אמרה. הדרך הטובה ביותר להפוך הומוסקסואליות ל"דבר נורמלי" היא שזה פשוט יהיה דבר נורמלי. ולא דבר שדורש מצעדים מפגרים ופרובוקטיביים, שחוץ מלהרגיז אנשים (ולספק בכך את צרכי השנאה של הצועדים) לא עוזר לשום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד.

זה התחיל בחו"ל והגיע לכאן למה?!?

כי גם" אנחנו "רוצים!!

:bash:

זה פשוט מרתיח אותי מת שעושים את זה בתל אביב ועכשיו שעושים את זה בירושלים עוד יותר מרתיח אותי!

ואני חייב להודות שהקהילה ההומוסקואלית בישראל ממש הצליחה במשימה שלהם.

ולא רק זה ,יש שם מאות אפילו אלפים שהם בכלל לא הומואים או לסביות!!

ואני ממש מקווה שהדתיים יעשו הפגנת ענק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, יש דברים קצת יותר בוערים במדינה הזאת

מרדיפה הומוסקסואלית בסדר?

תרגעו ותכוונו את ההרומונים שלכם לפעילות קצת יותר

מועילה משנאת אנשים שנטיותיהם המיניות שונות משלכם.

שיעשו מצעד/דיסקוטק ומה שבא להם ואיפה שבא להם.

מי שלא רוצה לראות את זה שפשוט לא יבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו דוגרי, מה המטרה של המצעד הזה? שוויון זכויות? שוויון זכויות בתחת שלהם... מסיבת רחוב גדולה לא תעביר את המסר. אם מישהו מפלה אותם בגלל שהם מפליצים קוטג' אז שילכו לבית משפט. לא חסר אפליות על רקע כזה או אחר בעולם אבל דווקא למינית נותנים במה? למה אי אפשר לרכז את כל המסכנים שפוגעים בזכויות שלהם (הומואים, בני מיעוטים, מסורבי/ות חיתון/גט, נכים ועוד) ולהפעיל אגודה שלמה שתילחם על זכויותיהם לא רק במצעד מצועצע ברחוב אלא גם בבית המשפט אם צרייך? אבל לא, ההומואים רוצים להתרכז בעצמם ומפספסים את הנקודה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף לדעה של הרבה אנשים פה, הדעה של "אתם רוצים להפוך את זה לדבר שנחשב נורמלי? אז כמו בני אדם נורמליים תפסיקו לצעוק הכל בפומבי בצורה חושפנית עד כדי גועל, רעש, ופרובוקציות"

אין לי בעיה עם הומואים. אפילו יש ילד בכתה שלי שהוא הומו, והוא נחמד, אחלה בנאדם. בחירה שלו, שיהיה לו לבריאות.

רוצה להיות עם מישהו בן מינך? בסדר. בחירה שלך. שיהיה לכם לבריאות, לי אין בעיה עם זה.

אבל שגברים מתחילים לפזז ברחובות בחוטיני ורוד, לצרוח ולהתגפף בפומבי- זה כבר פשוט דוחה, זוועת עולם. אסור בשום אופן לתת להם לעשות דבר כזה בירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו דוגרי, מה המטרה של המצעד הזה? שוויון זכויות? שוויון זכויות בתחת שלהם... מסיבת רחוב גדולה לא תעביר את המסר. אם מישהו מפלה אותם בגלל שהם מפליצים קוטג' אז שילכו לבית משפט. לא חסר אפליות על רקע כזה או אחר בעולם אבל דווקא למינית נותנים במה? למה אי אפשר לרכז את כל המסכנים שפוגעים בזכויות שלהם (הומואים, בני מיעוטים, מסורבי/ות חיתון/גט, נכים ועוד) ולהפעיל אגודה שלמה שתילחם על זכויותיהם לא רק במצעד מצועצע ברחוב אלא גם בבית המשפט אם צרייך? אבל לא, ההומואים רוצים להתרכז בעצמם ומפספסים את הנקודה... ::)

מי אמר שזאת לא המטרה של המצעד?

לעשות מסיבת רחוב גדולה של "מרמים בדמקה"?

אני לא שונא הומוסקסואלים, אני שונא אנשים שמרוכזים בעצמם וחושבים שהם (ושכמותם) חשובים הרבה יותר מאחרים :)

בסדר, אבל מה מציק לך שאנשים מסויימים עושים מצעד?

מה איכפת לך? שיהיה להם לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פאקינג מצעד - זה אומר לחסום כבישים ורחובות ולשבש את התנועה ותכלעס קשה להעביר מסר כלשהו במצעד. אם היו למשל עושים עצרת עם במה ומישהו שיתן נאום ויסביר על החשיבות (תהיה אשר תהיה) של ההומואיות - בסדר, אפשר להבין. אבל זה מצעד, אנשים הולכים, עושים רעש וזהו. זאת סתם עוד סיבה למסיבה ואתם גם לא תאמינו אם תראו כמה סמים רצים במצעדי אהבה/גאווה האלו, ולא בסדר גודל של חשיש, יותר לכיוון הכדורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים הפורום היקרים שנגד המצעד ,אתם מגעילים אותי

אנשים פה נגד הומואים בגלל שזה נגד המוסכמות החברתית

הדת נגד זה בצורה קיצונית בגלל שהם חבורה של פרימטיבים

המצעד הזה מסמל הרבה יותר ממה שאת חושבת

אני מקווה שיפלו אותך בצבא ושתרגישי רע ותראי איך זה

לי אין שום דבר נגד הומואים ואני בעד חופש בחירה

אנחנו חיים במדינה שמושלטת על ידי כפייה דתית (לא אין פה דמוקרטיה בשיט)

והמדינה הזאת ככה בגלל אנשים כמוך וכמו רוב האנשים פה בפורום

וזה דומה בדיוק ליחס לערבים

מי אתם בכלל? אתם מכירים את האנשים האלו?

הם יכולים להיות הרבה יותר טובים ממכם,אז זה שהם אוהבים את המין הלא נכון לא עושה אותכם יותר טובים

והנה טור מצויין

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3271750,00.html

וVitnir

סמים יש בכל מקום יא צבועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

m0sh, אתה חתיכת אידיוט מתלהם!

תקרא את ההודעות שלי - בפעם ה-100, אני לא שונא הומואים. למען האמת, אני די חיבבתי את (רוב) ההומואים המוצהרים שנתקלתי בהם. ובאופן כללי אני בעד התופעה - פחות תחרות על הבחורות = יותר בחורות בשבילי :smile1:

אבל לפן היותר רציני - אין לי או (כמעט) לאף אחד אחר כאן משהו נגד המצעד - יש בעיה עם איפה שהוא נמצא והעובדה שהמטרה המרכזית שלו (ועוד לא שכנעו אותי אחרת) היא פרובוקציה וזריית מלח בפצעים של אנשים (או בעיניים שלהם, או לקחת מטאפורה יותר מדוייקת).

לפני שאתה זורק האשמות מטומטמות לכל הכיוונים - תקרא בבקשה את התגובות של כולם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...