מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המצעד הזה יתקיים הוא התקיים גם שנה שעברה למרות שהדתיים בכו על זה...

המצעד הזה התקיים גם בשנים לפני שנה שעברה אבל אז לא היה ראש עיר חרדי אז לאף אחד לא היה אכפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור רובכם פה נגד מצעדים ולא נגד מצעד הגאווה

סבבה

תמשיכו להיות מרירים,אולי יום אחד תבינו שבחברה של היום זה מותר וטוב לשמוח ולא צריך לא לקיים מצעד רק בשביל שאנשים לא יראו את זה כאילו זה לא בסדר

ותמשיכו לגבות הדתיים הכל כך יפי נפש שלכם

אני לא צריך לספר לכם סיפור לפני הרבה שנים מה עם עשו לבחורות שאני מכיר במלון(זה אפילו היה בעיתון)

תקראו את הטור של אמנון לוי זה בדיוק על העקרון הזה

אני את שלי סיימתי

אתם יכולים לקרוא לי אידיוט או מה שבא לכם

א. מי אמר שאסור בחברה שלנו להיות שמח? למען הפרוטקול, אני כרגע מאושר.

ב. ואוו! אתה צודק! איך לא הבנתי את זה עד עכשיו! כמה דתיים אנסו מישהי, זה אומר שכל אדם שחובש כיפה בעצם אנוס ילדות קטנות כל יום! אתה פשוט גאון!

ג. אני לא אקרא לך אידיוט מתוך כבוד בסיסי לאדם, ערך שאתה אטום אליו.

ד. כן, אני מתנגד למצעדים באשר הם, אלא אם הם מכילים מסר פוליטי כלשהו ואז מדובר בזכות להפגין, דוגמא טובה שדריה נתנה היא מצעד ה1 במאי , חג הפועלים, שבא למחות על מצבם הירוד של הפועלים ברחבי העולם, או עוד מצעד שאין לי שום בעיה איתו זה העדלאידע, כי למיטב ידיעתי, ילדים קטנים בעיקר רוקדים שם עם תחפושות מצחיקות ולא מזדיינים ברחוב.

אתה בכלל יודע למה מקיימים את מצעד הגאווה?

מצעד הגאווה הראשון היה מצעד לתפארת, כרזות, שלטים ונואמים בזכות זכותם של ההומואים/לסביות ליחס שווה בחברה.

ואז, נדקרו שם כמה אנשים, ומצעד הגאווה הוא בעצם לזכר אותם האירועים.

איך מכזה דבר המצעד הפך למסיבה אחת גדולה, אין לי מושג.

יש דברים שלא אמורים, ולא צריכים לראות בחוץ, אין לזה קשר ל"להיות מרירים".

אתה היית רוצה שילדייך יראו אנשים מזדיינים ברחובות? אתה היית רוצה לראות ילדים קטנים מקיימים יחסי מין?

יש במדינת חוק, שאוסר על התערטלות וקיום יחסי מין בציבור, מדוע החוק הנ"ל פתאום פג תוקפו במצעדי ה"אהבה"/"גאווה" אין לי מושג, אבל כך לא צריך להיות המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד.

רק בזכות הפרובוקציה ולהפוך את המצעד למשהו רגיל, קבוע כל שנה, הרדנקים שמתנגדים לזה יוותרו.

כמו עם החנויות שעובדות בשבת בירושלים. צריך לתת לקופים הפרימיטיביים להתרגל לזה, ואז הם כבר יסתמו ולא יפגינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם ה800 מליארד:

מיקום המצעד הוא סיבה משנית מאוד להתנגדות שהוא מעורר

מה שבעיקר מרתיח את האנשים כאן הוא עצם קיומו של המצעד במתכונתו הנוכחית, מה שהיה אמור לשמש כהפגנה בעד זכויות אדם התדרדר לקרקס נודד שאלוהים יודע איזו מטרה הוא משרת

קיימות כל-כך הרבה אוכלוסיות מופלות שמפגינות בצורה לגיטימית, לעומת מצעד הגאווה שרק מנציח ומעודד את האפליה כלפי הומואים, אתה לא חושב ככה? או שהרבה יותר נוח להתבצר בעמדת ה"אני חילוני ליברלי" במקום לקרוא על מה הדיון הזה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בעניין הדתיים-

תנסו להבין את הצד של הדת. לפחות לפי היהדות(ואני מאמין שככה זה בשאר הדתות) הומולסביות זה פגיעה ממש בחלק מהקב"ה. כלומר ,למי שרוצה אנלוגיות זה יותר מלדרוך על ס"ת עם רמשים מתולעים ביום כיפור. עכשיו תנסו לומר שאסור ליהודי להרוג אדם שמבזה ס"ת.

אבל יודעים מה : הדתיים איכשהו עוברים על זה בשתיקה ,אז לבוא ולעשות את זה בירושליים זה לא נקראת פרובוקציה לשמה????

רוצים לומר בגלל הדקירות????תפגינו מול אחד המועדונים הת"א ששמה בטוח נדקרו יותר אנשים . אמנם יכול להיות שהם חריגים(או סטרייטים אם נהיה פולטיקלי קורקט)

אבל מה לא מגיע להם שווין????

אתם יודעים מה . אולי תנסו לעשות זאת כדי שלא לפגוע בשאר הדתות ..... לא יודע העיקר שלא תעשו זאת בירושליים.

שנית בעניין התנ"ך- למי שזילזל בתנ"ך(לא זוכר מי) ובמה שבא בעקבותיו אני יכול לספר לך שאת רוב מה שכתוב לך בספר במתמטיקה נכתב כבר הרבה לפני שכמה יוונים חשבו על זה(הידעת שבהלכה היהודית יש וויכוח שלם על ערך הפאי?????)

וסתם ככה לבסוף- יש לי הרבה נגד הסטייה הזאת. אבל בגלל שאני כנראה חלש אני לא מסוגל להתקומם נגד זה (וכהה כמעט כל הציבור הדתי).אבל להרשות שזה יהיה בירושלים זה כבר לא יכול להיות.עובדה!!!! אנשים דתיים נורמלייים(במובנים מסויימים) רק מדתות שונות שפשוט יש להם שאין לדתיים בישראל-ביצים,סוףסוף מתקוממים כנגד הדבר הנלוז הזה.

רוצים להיות שווים- תתנהגו בהתאם ואל תנסו להתעסק עם שלוש דתות בבת אחת כי יכול להיות שזה יהיה גדול עליכם

רוצים להודיע לאנשים על זכויותיכם בפעולותיכם הממש-לא מעניינות-???. שילחו מנשרים,תרצו,תעשו חוגי בית,אבל לא לכפות על ציבור שלם שלא רוצה אותכם(אני חושב שזה גם חלק מהחוק לא???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אין לזה מקום ולמה לנסות לעורר פרובוקציות

כדי לעצבן אנשים ואז להגיד עליהם שהם מתעצבנים?

פעם אחרונה דקרו כמה אנשים אז לא הבינו עדיין שלא רוצים אותם בעיר הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...