החמאס זכה בבחירות - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

יהיה נחמד אם האמריקאים יפלשו לפלשטינים ויעשו שם סדר וישלטו על המקום כמו שהם עושים בקווייט. כל הילדים יהיו עסוקים מדיי בלנסות לגנוב שוקולד ופורנו מחיילים ולא יהיה מי שיבריח חגורות נפץ לישראל. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איסתרא בלגינא

ממך ציפיתי דווקא שתדע שהסטטיסטיקה האחרונה שפורסמה על קצב ההתרבות בעולם (נדמה לי שזה היה משהו בסביבות סוף 2003)

בעזה קצב הריבוי הטבעי הוא הגבוה ביותר בעולם ועומד על 10.8 ילדים

זה אומר שעל כל זוג הורים אתה צריך להוסיף בממוצע 10-11 ילדים

אם תתחשב בעובדה שגיל הנישואים בחברה המוסלמית מתחיל מ-14, ועד גיל 18 כבר 90% מהבנות המוסלמיות נשואות (השאר הן פשוט מהאליטה)

אז תגיע למספר גבוה מאוד של פלשתינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא בלגינא

ממך ציפיתי דווקא שתדע שהסטטיסטיקה האחרונה שפורסמה על קצב ההתרבות בעולם (נדמה לי שזה היה משהו בסביבות סוף 2003)

בעזה קצב הריבוי הטבעי הוא הגבוה ביותר בעולם ועומד על 10.8 ילדים

זה אומר שעל כל זוג הורים אתה צריך להוסיף בממוצע 10-11 ילדים

אם תתחשב בעובדה שגיל הנישואים בחברה המוסלמית מתחיל מ-14, ועד גיל 18 כבר 90% מהבנות המוסלמיות נשואות (השאר הן פשוט מהאליטה)

אז תגיע למספר גבוה מאוד של פלשתינים

אהמ, לפי משרד הבריאות הפלשתינאי בכבודו ובעצמו, המספר הממוצע של ילדים ברשות הפלשתינית ב- 2003 היה 3.89 ושיעור הריבוי הטבעי היה 2.4%. בנוסף, שיעור ההגירה הוא שלילי - כל שנה עוזבים את הרשות כ- 10,000 פלשתינאים. בארץ, לשם השוואה, שיעור הריבוי הטבעי של היהודים הוא 2.5% וההגירה חיובית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי נתוני האו"ם הריבוי הטבעי עומד על 10.8 ילדים בשנה

ואל תשכח שאלה שמהגרים הם כאלה שיש להם כסף, הם גם אלה שבד"כ לא יהיו נשואים אלא יהיו סטודנטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחמקות מאוד אלגנטית.

בכלאופן, לא משנה. הויכוח הזה לא יוביל לשום מקום.

שמש בחוץ, יום יפה. חבל לריב.

אני הולך לאכול צהריים - ביי :)

:pissed: יורד גשם, קר, חשוך, ואם זה לא מספיק, אני מתכונן למבחן במטאלורגיה פיסיקאלית כל היום. היית חייב להזכיר "יום יפה" ו"שמש"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אתם חייבים לראות את התמונה בצד של הכתבה הזו :lol:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3207443,00.html

עזוב את התמונה, ראית את הציטוטים של החמאס ?

ומה לגבי תוכניות כלכליות? איסמעיל הנייה, מספר 1 ברשימה, מבהיר את התמונה בראיון לסוכנות רויטרס. "הסיוע (האירופי והאמריקני) לא יכול לשמש חרב מעל ראשו של העם הפלסטיני ולא יהיה חומר בידיהם כדי לסחוט את החמאס בנושא ההתנגדות", הוא אומר.

חמאס, הוא מציין, מחוייב להשמדת ישראל ויקפיד לשמור על נשקו במאבק עם ישראל. על האיום של הנשיא האמריקני לפיו בלי הכרה בישראל הסיוע יילקח אומר הנייה: "יש לנו הרבה אלטרנטיבות. יש הרבה אנשים טובים בתוך עמנו ויש לנו את העולם הערבי . גם אותם אלה בעולם שאוהבים את העמים המדוכאים נמצאים לצידנו".

פרס, אתה עדיין רוצה לנהל איתם משא ומתן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בע''ה אמן שהם יקימו מדינה וכולם יכירו בה והיה להם ומטומטים האלה יתחילו לתקוף אותנו

אמממ מה אתם חושבים ? נראה לי הסוללות תותחים ליד הרצועה משועממות בוא נעשה מטווח!

כול עזה on sight חופשי!

אפשר גם לחמש תפגזים עם כול מיני דברים חמודים חרדל,ארסן,אולי אפשר לזרוק איזה מיני מינו פצצת ניוטרון שתשרוף תאמא של הרצועה !

וואי איזה חלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בע''ה אמן שהם יקימו מדינה וכולם יכירו בה והיה להם ומטומטים האלה יתחילו לתקוף אותנו

אמממ מה אתם חושבים ? נראה לי הסוללות תותחים ליד הרצועה משועממות בוא נעשה מטווח!

כול עזה on sight חופשי!

אפשר גם לחמש תפגזים עם כול מיני דברים חמודים חרדל,ארסן,אולי אפשר לזרוק איזה מיני מינו פצצת ניוטרון שתשרוף תאמא של הרצועה !

וואי איזה חלום!

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...