החמאס זכה בבחירות - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה מצחיק פה! :bash:

לפי דעתי זה ממש עצוב... תבינו שהיטלר מתי שהוא כתב את הספר שלו על הדרכים שבהם הוא "ישטלט על העולם" ויהפוך אותו על פי הדרכים שלו ואף אחד לא האמין לו וחשבו שהוא מזיין את השכל ופה בדיוק אותו דבר עם הפלשטינאצים האלה!

ובקשר לכך שהחמאס זכו בבחירות אני בכלל לא מופתע.. לא היה להם בכלל ממשלה, כל הפלשטינאצים שם באותו מוח לחיסול ושמלאנים כאלה חושבים שהסכמי שלום יעזרו במשהו....

ואיך שהעולם רואה את הפתח זה בדיוק כמו הסיפור עם הכיפה האדומה שבה הזאב מתחפש לסתבא ומשחק אותה "טוב" אלב בעיקרון הם בדיוק כמו החמאס אין שום הבדל ברעיונות שלהם כולם אותו דבר...

בנוסף לכך הפלשטינאצים שם הכל הולך עם "חמולות" ששם אפילו הקרובי משפחה הכי רחוקים שם יצביעו למי שאומרים להם וכנראה עשו את זה בעזרת הנשק כמו שאני קורא לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כנ"ל לגבי איראן.

כן.. אתה לא קורא תגובות ב-ynet?

לא ממש יצא לי לעיין בתגובות שם לאחרונה.

חוץ מגולשים אנונימיים ב-Ynet, יש מישהו רציני בפוליטיקה/בתקשורת (חוץ ממרצ) שסבור כי יש לנהל מו"מ עם החמאס?

ואני מזועזע לחשוב שיש אחת כזאת גם במשפחה שלי..

עצוב... המצב קשה. :'(

עריכה: אני צריך עזרה http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=425283&st=90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מגולשים אנונימיים ב-Ynet, יש מישהו רציני בפוליטיקה/בתקשורת (חוץ ממרצ) שסבור כי יש לנהל מו"מ עם החמאס?

מרצ סבורה, כי ניצחון החמאס בבחירות ברשות הפלסטינית מקטין את הסיכויים לפתור את הסכסוך באמצעות הסכם בזמן הקרוב. החמאס היא תנועת טרור שאינה מכירה בישראל ושוללת הסדר. גם אם השתנה השלטון ברשות הפלסטינית, לא השתנה האינטרס הישראלי לסיים את הכיבוש ולצאת מהשטחים.

http://www.meretz.org.il/main-branch/HE/news/2681.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא היו זיופים

אלה לא היו בחירות מציאותיות כשיש לך מחוץ לקלפי כמה אנשים ירוקים עם רובים שמאיימים עליך לבחור חמאס

לא שהתוצאות היו שונות ממש אם הם לא היו מאיימים

הם עדיין היו מקבלים רוב מוחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה רק טוב שהחמאס עלה לשלטון ברשות הפלסטינית.

מעכשיו הם יצטרכו לשאת באחריות לגבי התנהלות הרשות ועל התושבים, והם כבר לא יוכלו להיות רק כח חמוש ש"מגיב" למצב הקשה של הפלסטינים ולפעולות צה"ל ע"י פעולות טרור נגד .

הארגון יתמתן, אתם עוד תראו, בינתיים הם משחקים אותה לעיתונות ואומרים שהם לא יתפרקו מנשקם (מה שבאמת לא סביר שיקרה בלי קשר) ושהם לא יכירו במדינת .

אבל אתם תראו שככל שהזמן עובר והלחץ מהעולם מגיע הם יותר ויותר יזדחלו לכיוון של הכרה בישראל.

דוגמא שכבר יש להתמתנות של החמאס היא שמיד עם נצחונם בבחירות הם הודיעו כי "הרגיעה תמשך". כזכור ינואר היה מועד פקיעתה של הרגיעה הנוכחית...

הדבר הכי לא נוח לארגון טרור הוא להיות המדינה עצמה, במקום ארגון גרילה עצמאי שלא חייב לתת דין וחשבון לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא היו זיופים

אלה לא היו בחירות מציאותיות כשיש לך מחוץ לקלפי כמה אנשים ירוקים עם רובים שמאיימים עליך לבחור חמאס

לא שהתוצאות היו שונות ממש אם הם לא היו מאיימים

הם עדיין היו מקבלים רוב מוחלט

(לא משהו אישי... אל תקח קשה)

אתה מודע לזה שההודעה שלך לא הגיונית?!

אתה תומך בבחירה של החמס או לא... לא ממש הצלחתי להבין מה רצית (כנראה בגלל השעה..)

לדעתי זה רק טוב שהחמאס עלה לשלטון ברשות הפלסטינית.

מעכשיו הם יצטרכו לשאת באחריות לגבי התנהלות הרשות ועל התושבים, והם כבר לא יוכלו להיות רק כח חמוש ש"מגיב" למצב הקשה של הפלסטינים ולפעולות צה"ל ע"י פעולות טרור נגד .

הארגון יתמתן, אתם עוד תראו, בינתיים הם משחקים אותה לעיתונות ואומרים שהם לא יתפרקו מנשקם (מה שבאמת לא סביר שיקרה בלי קשר) ושהם לא יכירו במדינת .

אבל אתם תראו שככל שהזמן עובר והלחץ מהעולם מגיע הם יותר ויותר יזדחלו לכיוון של הכרה בישראל.

דוגמא שכבר יש להתמתנות של החמאס היא שמיד עם נצחונם בבחירות הם הודיעו כי "הרגיעה תמשך". כזכור ינואר היה מועד פקיעתה של הרגיעה הנוכחית...

הדבר הכי לא נוח לארגון טרור הוא להיות המדינה עצמה, במקום ארגון גרילה עצמאי שלא חייב לתת דין וחשבון לאף אחד.

וכפוליטיקאים, אתה חושב שהם יתנו למישהו דו"ח? (ראה ערך התנתקות ופוליטיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר טוב בכך החמאס עלו לשילטון

וכל אידיוט שמפלה את עצמו שהיו בחירות "דמוקרטיות" ממש טועה :s07:

וזה לא משנה איזה פלשטינאצי יושב בשילטון שלהם כולם באותה צורת מחשבה.

וכל מי שאומר שעכשיו שנתנו להם במתנה את עזה ואז כל מקרה אפילו הכי קטן נכנס בהם.

אתם באמת חיים באשליה גמורה..

וזאת למה?

הפיגוע בצרפת שצרפת אימה בנשק גרעיני על הפלשטינאצים וזאת למרות שאין להם מדינה, אתם באמת חושבים שהעובדה שאין להם מדינה תשפיע על ההחלטה שלהם?

וזה לא רק צרפת זה אני שם כל מה שאתם רוצים על השולחן ש99% מכל המדינות שיתקיפו אותם הפלשטינאצים יגיבו בצורה כל כך רצינית (לא, לא ה"שוטרים וגנבים" שאנחנו עושים איתם, חיסול ממוקד..)

אז באמת תצאו מזה, תכירו בראיליטי שאחנו חיים בה וכל אחד ואחד פה קורבן לטרור שלהם...

WAKE UP, SMELL THE ROSES

יש לי פה כמה מורים שכבר שאלו אותי מה אני חושב על כך שהמחמאס עלו לשילטון, אמרתי להם :-\ והם שאלו אותי עם אני חושב שהמצב יהיה יותר גרוע ואמרתי להם ברור. ושתיהם הסכימו איתי....

איך אנשים בישראל לא רואים את זה ועדין רוצים הסכמי שלום עם רוצחים, ותדעו שלפעמיים אין דרכים אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...