החמאס זכה בבחירות - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנחנו לא ננתק חשמל לילדים שם שלא עשו שום דבר רע.

קוראים לזה עונש קולקטיבי ולפעמים אין מנוס מכך

תאר לך תלמידים זורקים ניירות על המורה מאחוריי הגב והיא לא יודעת מי זרק

היא מפצירה בהם להפסיק והם ממשיכים

כמובן שלא כל התלמידים זרקו את הניירות אבל היא לא יודעת מי כן ומי לא

הפיתרון היחיד הוא עונש קולקטיבי.

לתת לתלמידי הכיתה, שיודעים מי זרק, לטפל בעצמם בזורקים.

הוכח לא פעם שעונש קולקטיבי עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובשני המקרים הפיתרון הוא זהה

עונש קולקטיבי.

ומי דיבר על להרעיב ילדים?

אף אחד לא אמר לסגור להם את המים

לסגור את החשמל לא יהרוג אף אחד, אבל יהפוך את החיים ללא נוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך חי בלי חשמל בחורף.... אתה חושב שאם נעשה את זה הם יהפכו את עורם? "הו כן אנחנו מצטערים, אנחנו נכיר בכם, רק חברו לנו את החשמל".

שמע אני לא רוצה להביע את דעותיי האמיתיות פה, רק תאשימו אותי שאני גזען (מוות לערבים אומר משהו?), אבל צריך להפעיל קצת חשיבה מאחורי אמירות כאלו, סתם לנתק להם את החשמל יגרור סבב של האשמות מכל העולם נגדנו ולא יביא לשום תוצאה חיובית.

אנחנו כל כך שמחים שבוש אמר שהוא לא יעביר את כספי הפלסטינים, אל תשכחו של מי הרעיון להכניס דמוקרטיה למדינות פרימיטיביות מוסלמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק, תמיד אמרתי שצריך להיות קומוניזם בכול העולם... אבל האמריקקים יעשו משהו טוב? לאאאא "חופש לכוווולם", חופש לכול מי שרוצה לעשות טיהור אתני אחרי בחירות "דמוקרטיות", כל מי שנגד דמוקרטייה, ונבחר בבחירות "דמוקרטיות", כל פאנט מטומטם שדומה לקוף בלי שום כישורים שהורס את המדינה שלו אחרי הבחירות ה"דמוקרטיות", כל סכיזופרן פרנואידי ששואף לחסל פיסית כל מי שתומך בדמוקרטיה, שנבחר בבחירות "דמוקרטיות".

העיקר דמוקרטיה.

שלא תבינו לא נכון, אני לא בעד מה שהייה ברוסיה אחרי לנין, כי כשסטאלין עלה לשילטון הוא דפק את כל החזון הפטריוטי שהייה למפלגה. אני בעד שילטון בסיגנון שקרוב יותר לסין. יש להם שילטון יציב, חזק, החלטי, שפוי ומקצועי בד"כ (אין את משחקי האגו והכבוד המטומטמים שיש לדוגמא בישראל...).

ועוד משהו: רוב הערבים הם ברמה התפתחותית של קוף פחות או יותר (השאר אפילו עד קוף לא הגיעו). וקוף מבין שהוא צריך לעשות משהו אם נותנים לו ח"ח או מכה על האף (לא נעים לו...) ח"ח נתנו מספיק לערבים, אני אומר שהגיע הזמן לכמה מכות על האף. ולנתק להם את החשמל לשבוע על כל רקטה שהם שולחים זה הומאני וחצי. זה מציל חיים ומשפר את רמת החיים של מאות אזרחים בישראל. להזכירכם, אנחנו משלמים מיסים למדינה עבור כל שירותי האבטחה האלה, לא מעניין אותי מה נוח או לא לערבים שבגללם אני צריך לשלם יותר מיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך חי בלי חשמל בחורף.... אתה חושב שאם נעשה את זה הם יהפכו את עורם? "הו כן אנחנו מצטערים, אנחנו נכיר בכם, רק חברו לנו את החשמל".

אתה לא באמת מבין את הרעיון מאחורי עונש קולקטיבי נכון?!

בוא ניקח לדוגמא חקלאי שנותן לחמאס לשגר קסאמים מהשטחים החקלאיים שלו.

ברגע שינותק לו החשמל והוא יידע שזה בגלל משגריי הקאסמים, זה לא יגרום לו להתחיל לאהוב את הישראלים אבל הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא נותן לחמאס לשגר מהשטח שלו.

בנתיים מה שקורה זה שהעם הפלסטיני רואה שהחמאס מביא תוצאות.

יש קסאמים, הישראלים יורים על שטחים פתוחים שזה לא מזיז לאף אחד, ונותנים לנו את השטחים הכבושים.

עכשיו יש דרכים יותר חכמות מסתם לנתק את החשמל.

מה דעתך על לנתק את החשמל ולטעון שזה קרה בגלל שיגור קסאם שפגע בעמוד מתח גבוה? איך לדעתך זה יגרום לפלסטינים להרגיש כלפיי חוליות שיגור הקסאמים?

דברים כאלה כמובן כבר נעשו בהיסטוריה ועדיף שיעשו ללא ידיעת רוה"מ.

קוראים לזה אמינות בהכחשה.

החקירה כמובן תהיה שטחית כולל איסור צילום(בכל זאת, זה קרוב מאוד לתחנת הכוח ואסור לצלם שם) וייקח לנו הרבה זמן לתקן את החשמל שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם!!

למה אתם בכלל מדברים איתם בNEO זה לא שווה את זה!

ואני שם כסף על השולחן שיותר מ50% מהאמריקאים לא אכפת להם מעיניי חוץ של ארה"ב :bash: :bash:

אבל זה נכון שאכפת להם יותר מישראל משאר מה שקורה בקוראיה...

בכל מקרה אל תענו להם בכלל הם שומעים דברים אחרים לגמרי פשוט לא להתייחס....

ואיך שהמצב עכשיו בישראל אני בכלל מופתע שישראל על המפה..

וגמה שזה קשה להגיד את זה אבל זה בדרך לשם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי פה מכיר תמושג ממשלת בובות ?

או רפבוקלית בננות זה אנחנו !

ממשלה של שמנים שאכפת להם רק מעצמם ומהאינטרסים שלהם

ושמים זין על אשקלון ושדרות

מופז החובב ערבים הזה שיעובר לגור בשדרות ושינחתו לו קאסמים במיטה באמצע הלילה ואז הוא יזיז תתחת שלו

תבינו העולם לא יעשה לנו כלום

שום סנקציות ושום משפטים על רצח עם למה מה קרה בירושימה ? זה היה אחושרמטוה רצח עם

עירק ? להזכירם הם הפציצו את בגדד והרגו כמה מאות אלפים אזרחים לא חמושים שסתם הסתגרו בבתים

קיצר אם אנחנו באמת רוצים מצלצים קצת תמונות יפות של חלקים של יהודי תמים לשעבר עדיף ילדה קטנה חמודה שתקרע להם תלב ומוסיפים מוזיקת חמאס ברקע

מוסיפים קצת של החמאס של התהלוכות שמחה שלהם וחילוק סוכריות ברחוב על רצח יהודים

ואת כול משדרים נונ סטופ ב bbc abc fox cnn ומה לא

מראים עוד כמה ילדים מסכנים שנרצחו על ידי מחבלים

ומי אחרי זה יבוא להאשים אותנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב להגיד, אבל כמו שדיברנו עם הארכירוצח עראפת (אם מישהו לא זוכר, זה הטרוריסט הראשון שזכה בפרס נובל לשלום) אנחנו נדבר גם עם החמאס... אלא אם אנשים יתפקחו ויצביאו ליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...