החמאס זכה בבחירות - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

אין שום דבר טוב בכך החמאס עלו לשילטון

וכל אידיוט שמפלה את עצמו שהיו בחירות "דמוקרטיות" ממש טועה :s07:

בזה אתה צודק.

וכל מי שאומר שעכשיו שנתנו להם במתנה את עזה ואז כל מקרה אפילו הכי קטן נכנס בהם.

אתם באמת חיים באשליה גמורה..

מי שאומר שנתנו להם את עזה במתנה אדיוט.

יצאנו מעזה, כי זה אינטרס שלנו לא ליישב 8000 מתיישבים יהודיים בתוך 1.5 מליון פלסטינאים.

האינטרס של הוא לא להיות בתוך עזה, לא עשינו את זה בשבילם - זאת הייתה התנתקות חד צדדית בלי קשר לצד השני.

הפיגוע בצרפת שצרפת אימה בנשק גרעיני על הפלשטינאצים וזאת למרות שאין להם מדינה, אתם באמת חושבים שהעובדה שאין להם מדינה תשפיע על ההחלטה שלהם?

וזה לא רק צרפת זה אני שם כל מה שאתם רוצים על השולחן ש99% מכל המדינות שיתקיפו אותם הפלשטינאצים יגיבו בצורה כל כך רצינית (לא, לא ה"שוטרים וגנבים" שאנחנו עושים איתם, חיסול ממוקד..)

א. צרפת לא איימה בנשק גרעיני על אף אחד. שירק אמר שאם מדינה תפעיל טרור (ראית פעם מדינה מפעילה טרור איפה שהוא בעולם??) נגד צרפת, כל האמצעים קשרים נגדה.

ב. הוא אמר את זה כי השמאלנים שם מבקרים אותו על התקציבים הענקיים שהם משקיעים בגרעין - הוא רצה להראות שיש לזה מטרה וסיבה וזה לא כסף שהולך לפח.

ג. ומאיפה לעזאזל הכנסת לנושא הזה את הפלסטינאים? מה הקשר בין צרפת לפלסטינאים?

ואגב, אתה לה יכול להגיד (לכתוב) שתיהם. או שתיהן או שניהם - זה ממש צורם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במתנה הכוונה הייתה שאם נרצה את עזה בעתיד לא נוכל לבוא בתירוץ.

אתה צודק זה היה האינטרסט של , ואם נרצה אותה בחזרה מי יתן לנו?

בקשר לצרפת זאת רק הייתה דוגמה לכך שהטרור לא פוגע רק בישראל וכאשר יש מדינה שלא פוחדת להגיב לטרור אולי צריך להשכיל מזה משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאנו מעזה, כי זה אינטרס שלנו לא ליישב 8000 מתיישבים יהודיים בתוך 1.5 מליון פלסטינאים.

האינטרס של הוא לא להיות בתוך עזה, לא עשינו את זה בשבילם - זאת הייתה התנתקות חד צדדית בלי קשר לצד השני.

מי שאומר שהיציאה מעזה היתה האינטרס שלנו כדי לא לבזבז משאבים בשביל 8,000 אזרחים(!), ולא חושב כלל על הפן הבטחוני (הביטחון של נפגע ברמה היסטרית מאז העקירה), או כל פנים אחרים שמשפיעים (כמו למשל ההרתעה הישראלית, ההפגנה לארגוני הטרור ש"הטרור עובד", וכו') - הוא אידיוט.

תגיד לי, אם עכשיו יהיה מצב שתל-אביב תותקף מדיי יום, בעוצמה כזאת שכבר לא נוכל להתמודד עם הפיגועים בצורה סבירה, וזה יעלה לנו בהרבה מאוד השקעה צבאית (בניית מוצבים, הצבת כוח צבאי רב, והשקעה רבה במודיעין) וכספית - אתה תגיד שזה גם אינטרס שלנו לא להחזיק בכוח את ת"א?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מגולשים אנונימיים ב-Ynet, יש מישהו רציני בפוליטיקה/בתקשורת (חוץ ממרצ) שסבור כי יש לנהל מו"מ עם החמאס?

"פרס: ננהל מו"מ עם החמאס"

http://news.msn.co.il/news/StatePoliticalMilitary/State/200601/20060126232623.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אתה צודק.

א. צרפת לא איימה בנשק גרעיני על אף אחד. שירק אמר שאם מדינה תפעיל טרור (ראית פעם מדינה מפעילה טרור איפה שהוא בעולם??) נגד צרפת, כל האמצעים קשרים נגדה.

ב. הוא אמר את זה כי השמאלנים שם מבקרים אותו על התקציבים הענקיים שהם משקיעים בגרעין - הוא רצה להראות שיש לזה מטרה וסיבה וזה לא כסף שהולך לפח.

ג. ומאיפה לעזאזל הכנסת לנושא הזה את הפלסטינאים? מה הקשר בין צרפת לפלסטינאים?

לערבים הייה חשוב השטח, הגנה על המתיישבים באמת דרשה יותר מידי משאבים, אבל מפינוי המתיישבים, ועד החזרת השטחים יש פער של שמים וארץ. והבעיה היא (לפי דעתי לפחות) שמה שנעשה, במקרה הזה פחות חשוב מאיך זה נעשה. מה שקרה זה שבאו חיילים, זרקו כמה אנשים מהבתים שלהם, ועלו עליהם (על הבתים) עם בולדוזרים. למה? כדי שהחיילים ישאארו כמה שפחות זמן ברצועה, למה? (מנק' המבט של אירגוני הטרור) כי הם מ פ ח ד י ם.

אם המדינה הייתה דואגת לבניית בתים נורמאליים (לא בתי מלון או קרוואנים), וסידורי עבודה למפונים, ואז היו מפנים אותם תוך הבטחה שהשטח שעליהם הם שמרו תוך סיכון החיים שלהם לא ימסר לאוייב בלי סיבה מספיק טובה, אז הייתי תומך המהלך הזה.

ככה שכן, השטח הזה נמסר לערבים לא סתם במתנה, אלא עם איגרת ברכה ועידוד להמשך הדרך.

א. אירן, עירק אפגניסטן, סוריה ועוד כמה מדינות באפריקה מקושרות לאירגוני טרור שונים בצורה רישמית (גם פגישות "התיעצות" בין נציגי המדינה לנציגי האירגון זה קשר רישמי) והוכיחו את זה כבר לא פעם אחת.

ב. :yelclap: אולי הם יתחילו להזניח את התחזוקה של הכורים, בום ואין צרפת ::)

ג. צרפת היא חברה מרכזית באיחוד האירופי, זה שמממן את הטרוריסטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה רק טוב שהחמאס עלה לשלטון ברשות הפלסטינית.

הארגון יתמתן, אתם עוד תראו, בינתיים הם משחקים אותה לעיתונות ואומרים שהם לא יתפרקו מנשקם (מה שבאמת לא סביר שיקרה בלי קשר) ושהם לא יכירו במדינת .

אבל אתם תראו שככל שהזמן עובר והלחץ מהעולם מגיע הם יותר ויותר יזדחלו לכיוון של הכרה בישראל.

דוגמא שכבר יש להתמתנות של החמאס היא שמיד עם נצחונם בבחירות הם הודיעו כי "הרגיעה תמשך". כזכור ינואר היה מועד פקיעתה של הרגיעה הנוכחית...

וואו!!! :o

זה לא ייאמן עד כמה אנשים יכולים להיות תמימים. :nixweiss:

...ועוד להביא בתור דוגמה להתמתנות כביכול של החמאס את העובדה שהם מעוניינים בהמשך "הרגיעה", הרי ברור שהחמאס מעוניין בהמשך "הרגיעה" לצורך התחזקות והתעצמות צבאית כדי שהוא יוכל להכות בישראל בעוצמה גדולה, ובכלל החמאס ממשיך בפיגועי טרור ושיגור רקטות משופרות לעבר אשקלון והסביבה גם במהלך "הרגיעה" הזאת.

:kopfpatsch:

מילא, אם היית ילד קטן, אז עוד ניחא. אבל, אתה הולך עוד חודשיים להצביע בבחירות לכנסת. :s07:

זה לא שוק. זה המבט המטורף שיש למאפיונרים רוסיים בעיניים :)

זה מאפשר לטפל בטרור בדרכים... יצירתיות... 8)

"דרכים יצירתיות" :lol:

אהבתי! :xyxthumbs:

נו, באמת... :nixweiss:

צרפת לא איימה בנשק גרעיני על אף אחד. שירק אמר שאם מדינה תפעיל טרור (ראית פעם מדינה מפעילה טרור איפה שהוא בעולם??) נגד צרפת, כל האמצעים קשרים נגדה.

איראן היא מדינת טרור!

סוריה היא מדינת טרור!

לבנון היא מדינת טרור!

אפגניסטן הייתה (עודנה?) מדינת טרור!

הרשות הפלשתינית היא גוף טרור!

תגיד לי, אם עכשיו יהיה מצב שתל-אביב תותקף מדיי יום, בעוצמה כזאת שכבר לא נוכל להתמודד עם הפיגועים בצורה סבירה, וזה יעלה לנו בהרבה מאוד השקעה צבאית (בניית מוצבים, הצבת כוח צבאי רב, והשקעה רבה במודיעין) וכספית - אתה תגיד שזה גם אינטרס שלנו לא להחזיק בכוח את ת"א?

תראה, לא עושים שום דבר בכוח. כוח אף פעם לא פתר שום דבר. :screwy:

אם הם ממש רוצים את תל אביב, אז תפדל. :sleep:

Holy Crap, בורג, מה הולך שם :o, הלכתי לישון ואני רואה ויכוחים כמו שלי ולך היו פעם, פעם ציטוטים מפוצלים אין סופיים, תיהיה בריא...

אמרתי שאני צריך עזרה. :P

יש שם אחד אנטישמי שנקרא raid517 שכתב פתאום מגילת אסתר שלמה באורך הגלות מלאה בתעמולה כנגד מדינת הזדונית ומחרחרת המלחמה, בציטוטים מסולפים ועיוות של ההיסטוריה, כאילו שמדובר בעובדות. :bash:

הייתי חייב להגיב, כדי שמישהו לא יחשוב בטעות שהוא דובר אמת. :-\

טוב, כבר אמרתי שצריך לשלוח את פרס לעזה לנהל מו"מ עם החמאס. :-X

"הבלתי נלאה", כבר אמרנו, לא? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

"קשרים" גם צורם לי... ::)

(אגב, זה לא באמת צורם לי, פשוט ההתפלצנות שלך היתה מרגיזה קצת :lol: )

עריכה:

אגב, אוף דה רקורד, גם לי זה מציק, ואני משתדל לעזור לאנשים בטעויות, כשהם רוצים את זה - ואני שמח כשמתקנים אותי. אבל מה שכתבת נראה כמו דרך לכתוב "אני יותר חכם ממך!" יותר מאשר כמו ביקורת בונה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכפוליטיקאים, אתה חושב שהם יתנו למישהו דו"ח? (ראה ערך התנתקות ופוליטיקה)

הם יצטרכו לעמוד בפני תושבי הרשות אחרי שצה"ל הכניס את הרצועה לעוד סגר אחרי עוד פיגוע טרור. בתור הממשלה, יהיה להם קשה לעשות את זה.

וכן, אם הם ירצו סיוע מהאו"ם וארה"ב הם יצטרכו להוכיח שהם ראויים לו.

הבעיה שלנו היא בכלל לא החמאס כרגע אלא יותר הגיהאד האיסלאמי וגדודי אלקצא, הם אלא שימשיכו את הפיגועים, והחמאס פשוט לא יפריע להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: הערבים בחרו בחמס אחרי שהוא כבר הכניס אותם לכמה וכמה סגרים, אחרי שהוא הכניס אותם לאנתיפאדה שהרסה להם את החיים עוד יותר, נראה לך שעכשו זה יתחיל להפריע להם? תבין, אצל הערבים זה לא שמישהו ידיח את המחבלים אם הם יתחילו לעשות בעיות... הם פשוט יתעלמו, ואם מישהו יפתח את הפה, החמס יכנס בו.

לגבי הסיוע: אל תדאג להם... הערבים במפרץ ששוחים בנפט כבר ידאגו להם... וזה לא שהארופאים יזנחו את ה"מסכנים" האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"קשרים" גם צורם לי... ::)

תוקן, תודה.

ממש לא הייתה לי כוונה לכתוב "אני יותר חכם ממך!", אלא באמת להעיר הערה בונה (לקרוא מילה כמו "שתיהם" קוטע את רצף הקריאה, בדיוק כמו לקרוא "קשרים" לצערי).

לגבי הסיוע: אל תתאג להם... הערבים במפרץ ששוחים בנפט כבר ידאגו להם... וזה לא שהארופאים יזנחו את ה"מסכנים" האלה.

א. אם רוצה, היא יכולה למנוע העברת כספים לרשות מכל גורם - גם מהערבים במפרץ - עכשיו רק צריך לגרום לירושלמיים שלנו לרצות. (וגם אם לא למנוע העברת כספים בחשבונות בנק, היא בהחלט יכולה למנוע מעבר סחורות...).

ב. דווקא כל מדינות אירופה (כולל מדינות סקנדינביה שידועות כפרו פלסטיניות משום מה) הודיעו שעד שהחאמס לא יכריז על התפרקות מנשקו והכרה במדינת , הם לא יעבירו להם כספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...