סקר לקראת הבחירות הקרובות - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר לקראת הבחירות הקרובות

nir_ofer

לאיזה מפלגה אתה מתכוון להצביע בבחירות הקרובות?  

1241 הצבעות

1. 1. לאיזה מפלגה אתה מתכוון להצביע בבחירות הקרובות?

Recommended Posts

ככהה אתה רוצה שזה יהיה? בסדר. מתי מתחילים להרוס את כל הבתים הבלתי חוקיים שנשבו בישובים הערביים? שלא לדבר על כך שיש ישובים שלמים שאינם חוקיים. ואנחנו מדברים על ישובים שנמצאים בתוך תחומי הקו הירוק, כך שאי אפשר לנסות "התחמקות בג"צ" ולקבוע שהחוק לא תקף לגביהם.

יאללה, להרוס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בערך באותו יום שבו יעשו משהו לגבי החריגות בבנייה?

שזה אומר שאולי אם נהיה מדינה שלא נמצאת בגרעון מתמיד אז אולי 10 שנים אחרי כן מישהו יזיז את התחת שלו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד להרוס בתים בלתי חוקיים של יהודים ושל ערבים ביחד! אני רוצה חוק דומה לכל המגזרים במדינת והגיע הזמן שמישהו יזיז את התחת שלו ויתחיל בהריסה של בתים לא חוקיים של מתנחלים וגם של ערבים ובלי שום אפליה ביניהם. נקרא לזה פרוייקט "דחפור לכל בית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LiorP23,

לגבי ההצהרה של שרון, היה סמוך ובטוח כי יש לשרון בכיס הרבה "ויתורים כואבים" חד-צדדיים.

שדרות היא חלק ממדינת , מכיוון שכך הממשלה קבעה. באותה מידה, היה אפשר לקבוע כי גוש קטיף הוא חלק ממדינת .

מבחינה טקטית, פלוגה המוצבת בתוך רצועת עזה היא שוות ערך לגדוד שמוצב מחוץ לרצועת עזה.

שרון הוא הרע (בלי "מיעוטו").

פעם נוספת - הארץ המובטחת משתרעת מנהר הפרת במזרח ועד לנהר הנילוס במערב.

לא טענתי כי מצרים היתה אי-פעם חלק ממלכת . אמרתי רק שהיא חלק מהארץ המובטחת.

לגבי הקרע בעם, זה שרבים אומרים שהם יצביעו למפלגת שרון מבלי לדעת את הרכבה ומה המצע שלה לא מלמד דבר וחצי דבר. אני מניח שאתה בוחר להתעלם מציבורים מסויימים.

לא יכול להצביע כי אני רק בן 15 אבל הצבעתי לקדימה! כי הרוב הצביעו קדימה

:hat:

זוהי דוגמה מצויינת למה שרקוב בדמוקרטיה. אנשים חסרי דעת (דיעה) מצביעים לפי מה שהסקרים אומרים להם. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק, אבל זה לא משנה.

יש אנשים שמוכנים לוותר על הארץ המובטחת בשלמותה ולהסתפק בארץ השלמה, ויש אנשים שמוכנים לוותר על ארץ השלמה ולהסתפק במדינה מצומצמת בעלת גבולות בלתי ניתנים להגנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נכון אבל דווקא לא על זה חשבתי שכתבתי מה שכתבתי, דווקא חשבתי על הגדה, ועל ספק גדר ספק נחש הזה.

אני בעד הגדר, אבל רבאק לא היה חבל על כל בזבוז הכסף של הפיתולים האינסופיים שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי ש-RK כתב, נסיגה מיהודה ושומרון לא מקצרת את גבולות המדינה, אלא מאריכה אותן.

דבר נוסף - מבחינה אסטרטגית, צבא צריך עורף גדול, ונסיגה מיהודה ושומרון (כפי ששרון מתכוון לעשות באופן חד-צדדי מבלי לספר לבוחרים) תותיר בידי רצועה מאוד צרה (פחות מחצי רוחב השטח שימסר לפלשתינים) שפשוט בלתי ניתנת להגנה.

לגבי ההשקעה בגדר ההפרדה, העניין הוא לא הבזבוז הכספי, אלא הפקרת ביטחון המדינה ואזרחיה (דווקא בשל הקמת הגדר שהיא פוליטית ולא ביטחונית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...