סקר לקראת הבחירות הקרובות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר לקראת הבחירות הקרובות

nir_ofer

לאיזה מפלגה אתה מתכוון להצביע בבחירות הקרובות?  

1241 הצבעות

1. 1. לאיזה מפלגה אתה מתכוון להצביע בבחירות הקרובות?

Recommended Posts

עד כה, 77 הצבעות...

סיכום ביניים:

מה יש לנו?

עלה יותר יותר מהעבודה שיותר ממרצ (אגב, שמישהו יערוך את זה למרצ ולא ל-מרץ...), שיותר מהליכוד!!!

זה אולי לא סקר מייצג, אבל נותן סוג של ראיה על סוג האנשים שגולשים פה...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה אולי לא סקר מייצג, אבל נותן סוג של ראיה על סוג האנשים שגולשים פה...:)

אם תשים לב, הקולות פה מאוד קיצוניים, זה רק מראה שהקהילה מלאה בילדים קטנים עם חשיבה צרה של שחור או לבן.

ליאור אתה מבלבל בהרבה נושאים ולפי דעתי אתה לא חי במציאות, ביבי פחות מושחת מפרץ ושרון בהרבה, לעלות את שכר המינימום זה רק יעשה פחות מקומות עבודה ויותר מובטלים (אישית אני גר באזור עם הרבה אנשיי עסקים \ יזמים אני יודע את הצד שלהם).

בלי קשר ששרון עשה את ההתנתקות אחרי שהיא לא עברה בליכוד, אין לי בעיה שהממשה תיקח החלטות, אבל אם הוא החליט לשאול את הליכוד והליכוד אמר את דברו אז שיחזור לטפל בבן המושחת שלו.

אגב, בכל מה שקשור בכלכלה, אני חושב שעדיף להשקיע במשקיעים ( :) ) ולא בעניים ואני לא מתבייש בזה, ברגע שיקומו פה מפעלים על ימין ועל שמאל ויהיה עוד מקומות עבודה / מפעלים יצליחו, אז תעלו את שכר המינימום, כרגע העלת שכר המינימום רק תסגור מפעלים ואז יהיו יותר מובטלים = פחות כסף למדינה.

אגב ליאור, אני לא מבין אותך, למה למות על שדרות זה לגיטימי ועל נווה דקלים לא? איך אתה מגדיר למה זה חשוב למות ומה מדינת ומה לא...

אגב, אתה שואל אותי, אין מקום ב50 שנה הקרובות לדבר עם הפלסטינאים, פשוט אין עם מי לדבר, מי כמוך ראה את הציטוטים של אבו מאזו

אני אצטט משהו שאולמרט (אני מתעב אותו) אמר, לשם שינוי משהו חכם שתואם את תפיסתי:

"מדינת מדינה בלי גבולות, זו הבעיה העיקרית שלה" , במקרה הזה הוא פשוט צדק, צריך לקבוע גבולות (אני מוכן להתפשר על הרבה מקומות חוץ מירושלים), פשוט ללכת לגבולות האלה וזהו. לא לזוז יותר מטר.

כרגע אין גבול ממשי וברור לישראל אז לשגת סתם זו משהו שלא מביא שום שיפור, הרי מחר יפגעו בשדרות, זה יהיה מקום שלא לגיטימי להלחם עליו ותגיד שעל אשדוד זה לגיטימי להלחם? אז מה עוד שלושה ימים ??? (גם אשדוד לא תיהיה).

כאשר ראש ממשלה יתחייב לקבוע גבולות, ולקבוע שאלו הגבולות הראשיים של מדינת ל500 שנה הקרובות ועכשיו אין טעם להתווכח, רק מקום לביטחון ולשיפור הבעיות הפנימיות (כללה וכאלו...), אז אני אצביע גם לעבודה מצידי.

המצב מאוד רחוק ממה שאני מתאר מכיוון שכולם מתעסקים בשטויות ומשנים את הדעות שלהם לפי מה שנוח להם בפוליטיקה, שרון, ביבי וכולם משנים את הדעות שלהם מיום ליום.

אגב, בבית אנחנו כולם מצביעי איחוד לאומי, מורשת משפחתית אל תשאלו.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמרוד

אני בעצמי טענתי שהתכנית הכלכלית של פרץ (לשמחתי אין קרבה משפחתית) תהרוס את הכלכלה שלנו עד היסוד

ואפילו הוכחתי את זה

ואני לא רק גר באיזור של אנשי עסקים ויזמים, אני אחד בעצמי, אני בעל חברה, מעסיק.

אני לא אמרתי שזה לא לגיטימי למות על הגנת נווה דקלים, רק אמרתי שזה מיותר.

גם אני לא רואה טעם לדבר עם פלשתינים בהנהגה הנוכחית, (ואם המגמה של הבחירות ברשות תמשך והחמאס יעלה לשלטון אז יש מקום לנתק איתם כל קשר ולהתקיף דיפלומטית וצבאית), היא אחת המדינות הבודדות בעולם שאין לה גבולות מוגדרים, אני מוכן גם כן להתפשר על הרבה דברים, חוץ מירושלים, הבטחון, וזכות השיבה, על הכל כמעט אפשר לדבר, על שלושת אלה לא.

הפוליטיקאים שלנו הם בובות על חוט שמשנים את דעתם לפי הסקרים של מינה צמח.

היא הפכה לגוף יותר חזק ממרכז הליכוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמרוד

אני בעצמי טענתי שהתכנית הכלכלית של פרץ (לשמחתי אין קרבה משפחתית) תהרוס את הכלכלה שלנו עד היסוד

ואפילו הוכחתי את זה

ואני לא רק גר באיזור של אנשי עסקים ויזמים, אני אחד בעצמי, אני בעל חברה, מעסיק.

אני לא אמרתי שזה לא לגיטימי למות על הגנת נווה דקלים, רק אמרתי שזה מיותר.

גם אני לא רואה טעם לדבר עם פלשתינים בהנהגה הנוכחית, (ואם המגמה של הבחירות ברשות תמשך והחמאס יעלה לשלטון אז יש מקום לנתק איתם כל קשר ולהתקיף דיפלומטית וצבאית), היא אחת המדינות הבודדות בעולם שאין לה גבולות מוגדרים, אני מוכן גם כן להתפשר על הרבה דברים, חוץ מירושלים, הבטחון, וזכות השיבה, על הכל כמעט אפשר לדבר, על שלושת אלה לא.

הפוליטיקאים שלנו הם בובות על חוט שמשנים את דעתם לפי הסקרים של מינה צמח.

היא הפכה לגוף יותר חזק ממרכז הליכוד.

אתה מתכוון שיש מקום לדון בתוכנו כן?

כי עם הפלסטינאים לתפיסתי אין מה לדון, פשוט אי אפשר, המצב האוטימלי ששני המנהיגים משני הכיוונים רוצים שלום, אבל כרגע זה חד צדדי.

אני לא מסכים עם ההתנתקות כי היא לא חלק מאיזה תוכנית ברורה שבסופה יקבעו גבולותינו, היא ממש סתם בשביל כמה אמהות דואגות (עם כל הכבוד).

בקשר לדיון על מה מוכן להתפשר ועל מה לא? אישית אפשר לדון על זה, אבל זה לא קריטי, מה שקריטי שכרגע אף מתמודד לא רוצה באמת שינוי אלה.. אממ.. כסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם ההתנתקות כי היא לא חלק מאיזה תוכנית ברורה שבסופה יקבעו גבולותינו, היא ממש סתם בשביל כמה אמהות דואגות (עם כל הכבוד).

ההתנתקות לא הייתה בשביל להוציא משהו מהפלסטינאים, או בשביל כמה אימהות מודאגות - ההתנתקות הייתה כי ההנהגה החליטה שהאינטרסים של הם לא לשבת שם - שאין לנו מה לחפש שם ובשביל מה לאבד שם חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנתקות לא הייתה בשביל להוציא משהו מהפלסטינאים, או בשביל כמה אימהות מודאגות - ההתנתקות הייתה כי ההנהגה החליטה שהאינטרסים של הם לא לשבת שם - שאין לנו מה לחפש שם ובשביל מה לאבד שם חיים.

בכל מקרה אנחנו מאבדים חיים ואם ממשלת לא רוצה לשבת שם שתעשה צד גדול וחכם ולא יציאה חד צדדית בלי תועלת.

בלי קשר, שאם כל הכבוד לסטיסטיקה, כל האנשים במרכז בכלל לא מתייחסים לחיים של המתנחלים, זה הרס משפחות, הרס מקומות עבודה וכו, כשהורסים לערבי את הבית אתם בוכים ומקללים אבל שהורסים למליון מתנחלים אתם שמחים, אף פעם לא הבנתי את השנאה של השמאל למתנחלים. (אני מדבר על הכיפות השרוגות שמשרתים בצבא, אני לא מדבר על האלה שמנצלים את המדינה 'פינגווינים').

ולסיום משפט שבן אדם חכם אמר (שחכתי את שמו) : "יש שלושה סוגים של שקרים: שקרים, שקרים ארורים וסטיסטיקה".

נ.ב

אחת הבעיות העיקריות שלי עם ההתנתקות היא שהיא לא עברה בליכוד ועשו אותה בכל זאת.

אין לי בעיה שהממשלה תעשה דברים על דעת עצמה ובכלל הצבעה הליכוד זה רעיון רע, אבל אם הולכים על הרעיון ה'רע' הזה, לפחות אל תשקר ותצפצף להם בפנים.

אני לא מבין איך אנשים מסוגלים לסמוך על שרון הנוכל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שמאלני

אני לא נזעק כל פעם שהורסים לערבי בית (לטעמי זה מאוד אפקטיבי, וחבל שלא עושים בו שימוש יותר תדיר)

וזה לא שאני לא מתייחס לחיים של המתנחלים, אלא שלכל דבר יש מחיר. ואני לא רואה את הטעם להמשיך לאבד חיילים טובים בהגנה על מקום שברור לכולם שבעתיד הוא לא יהיה חלק ממדינת ישראל

ד"א גם הכיפות סרוגות מנצלים לא מעט

כל אחד קיבל פיצויים מאוד גבוהים, הרבה מעבר למה שהבית והשטח שלהם שווה

מיליארדי שקלים בוזבזו לאורך השנים על הגנה, חיבור תשתיות, ואחזקת ההתנחלויות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור התגובה שלי כוונה לא עליך. לא משנה.

בעיקרון הכיפות השרוגות שהיו שם קיבלו דברים מצד אחד, מצד שני, הם חשבו (ובזמנו ממשלת תמכה בהם) שהם באמת תורמים למדינה.

הם חיו בסיכון כפול כי הם האמינו (לא רלוונטי אם אתה או אני חושבים אחרת) למען המדינה, הם עושים המון למען המדינה, מרווחים את הכסף שלהם בעצמם ומשרתים בצבא (אגב אחוז המתגייסים ביחס לאחוז האנשים בקרב הקהילה שלהם הוא הגובה יותר במדינה, יותר מהקיבוצים, הערים, המושבים, הדוסים ושוט..).

גם אם המדינה עזרה להם, הייתה למדינה סיבה טובה ופעם חשבו שזה חכם לשבת שם.

אגב, אם הכסף כלכך חשוב, מלפני 15 שנה כבר היו צריכים לסגור את הקיבוצים, הם צורכים יותר כסף מההתנחלויות והמדינה סוגרת להם חובות אדירים, מלא קיבוצים בהפסדי כסף קבועים שהמדינה משלמת להם בשביל מקומות העבודה.

במקומות העבודה של הקיבוצניקים חלילה להפריט ולגעת, אבל שפוגעים במתנחלים בכלל בלי בושה זה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שזאת הייתה טעות לשים אותם שם מלכתחילה

אני לא מאשים אותם

ואני מעריץ אותם על הנכונות להתגייס ועל המוטיבציה שלהם

ד"א יש הרבה יותר קיבוצים מאשר התנחלויות

והרבה הרבה יותר קיבוצניקים מאשר התנחלויות (לעניין זה אני לא כולל מקומות כמו אריאל, מעלה אדומים וכו', כי אלה מקומות שלתפיסתי הם חלק מא"י ולכן אינם התנחלויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, אבל לא קשור לזה, אני מתכוון שקיבוץ עם 100 איש צרך יותר כסף מהמדינה בשביל מקום עבודה מאשר התנחלות של 100 איש.

וזה ככה באופן קבוע ב15 שנה האחרונות!

אבל אם היית שומע את הקיבוצניקים איך הם צועקים שהמתנחלים חיים על הכסף של המדינה :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...