Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 126 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

להוריד את התוספת nightly tester tools

מפה

http://www.oxymoronical.com/web/firefox/nightly

ואז במסך של התוספים אתה יכול לאפשר אותם אחד אחד או את כולם

הערה- יכול להיות שחלקם באמת לא עובדים עם הגרסא חדשה... לכן אני ממליץ לבדוק אותם אחד אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז במהלך משמרת לילה בעבודה, החלטתי להתקין את הבטא 5 על הלפטופ שלי (והסרתי את FF2 לחלוטין)

על הדרך, הייתי כמובן חייב למצוא פתרונות להתקנת התוספים שלי...

אז מי שמעוניין להתקין את ההרחבות החביבות עליו, למרות שנושא התאימות בינן לבין 3.0b5 עדיין לא ברור,

יכול לעקוב אחרי מה שמוסבר כאן:

http://lifehacker.com/355973/make-your-extensions-work-with-the-firefox-3-beta

(להשתמש ב about:config על מנת לבטל את בדיקות התאימות ואת בדיקות העדכונים המאובטחים לתוספים)

עכשיו, כמו שרואים בתמונה שהביא natim9, אתר התוספים המחודש של מוזילה, מבצע בדיקת תאימות בין הדפדפן

למה שהוא יודע על התוסף שאנחנו מבקשים להוריד, ומתנה בכך את ההורדה, מה שגורם לבעיה.

הבדיקה מתבצעת בצורה מאוד פשוטה, ע"י ה user agent שהדפדפן שולח בכל פעם שטוענים דף מהרשת.

הפתרון הוא פשוט, ואפשרי בכמה דרכים, בחרו את החביבה עליכם:

- להכנס לדף הורדת התוסף באמצעות דפדפן אחר (אינטרנט אקספלורר / אופרה וכו') משם להוריד את התוסף (XPI) למחשב

ולהתקין אותו ידנית (לגרור את הקובץ על גבי ה firefox הפתוח, ומשם להמשיך בהתקנה רגילה)

(אפשרי גם באמצעות IE-TAB, אם כבר התקנתם אותו)

- להשתמש בתוסף user agent switcher (שכן תואם לבטא, ואותו אפשר להתקין בלי בעיה)

ולגרום לשועל שלכם להזדהות זמנית כדפדפן אחר (למשל אקספלורר) אבל עדיין לתפקד כשועל לכל דבר.

(בעצם "עובדים" על האתר של מוזילה שאנחנו גולשים בדפדפן שונה, כדי שייתן לנו להוריד/להתקין את התוספים ממנו בלי בדיקות גרסה)

זה הפתרון החביב עלי, שכן לאחר יישום שלו, התקנת התוספים מאתר מוזילה פתוחה כמו שתמיד היתה, ומתקינים את התוספים כרגיל.

( <--- שימו לב אגב, שגם hwzone מזהה את הדפדפן שלי כ IE7 עכשיו, כי אני עדיין עם ה user agent הזה על השועל)

--

כמובן, כל זה על אחריותכם.. בדיקות התאימות לפעמים יכולות להיות מוצדקות, בלה בלה בלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...