Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 131 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני מזכיר לך את TrayIt! שכבר המלצתי עליה, לחצן ימני על ה-X של כל ממזער אותה ל-Tray.

הבעיה שההרגל הוא ללחוץ על ה-X ואני לא רוצה שהתוכנה תסגר רק תמוזער, אז כפתור ימני על ה-X לא היה עוזר לי.

התוסף שהציעו לי מקודם פועל מעולה.

לא הגיע הזמן לסגור את הדיון הזה ולהתחיל אחד חדש ל FF3 ?

הכל ניהיה פה כבר סלט של תוספים מ 2005

רוב התוספים מתעדכנים עם הזמן וישארו בעלי אותם לינקים גם בגרסאות של ה-FF3 אז זה דיי מיותר לפתוח דיון חדש בנוגע לזה.

בנוסף היתרון של התארד הארוך זה החיפוש המהיר (התיבה למעלה) שנותן לך חיפוש ב-196 דפים רלוונטים בלי להתאמץ יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני אף פעם לא משתמש בחיפוש הזה, אולי הגיע הזמן להתחיל. :)

למרות שראיתי שהמליצו על התוסף All in one sidebar אני אמליץ עליו שוב, במיוחד על תכונה אחת מאוד שימושית, אצלי בכל אופן...והיא חיפוש בגוגל בסיידבאר כשהקישורים נפתחים בדף הראשי. ככה תוצאות החיפוש נשארות לי מול העיניים.

captureys0.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא משתמש בחיפוש הזה' date=' אולי הגיע הזמן להתחיל. :)

למרות שראיתי שהמליצו על התוסף All in one sidebar אני אמליץ עליו שוב, במיוחד על תכונה אחת מאוד שימושית, אצלי בכל אופן...והיא חיפוש בגוגל בסיידבאר כשהקישורים נפתחים בדף הראשי. ככה תוצאות החיפוש נשארות לי מול העיניים.

[/quote']

יצא כבר עידכון ל FF3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[img']http://img261.imageshack.us/img261/1483/captureys0.png

:xyxthumbs: תודה לך

בדיוק חיפשתי משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

theme נקי ונעים שמצאתי: hmmxp

(בד"כ אני תמיד עובד עם ה theme הדיפולטי, אבל זה ספציפית גם מאוד נחמד)

סלחה על האיחור בכמה ימים אבל אני עסוק לפעמים :D

אני לא נוהג להתקין כאלו דברים אבל זה נראה ממש יפה ואלגנטי,אבל לא מתאים ל-RC2 שלי..יש פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה ב FF

יכול להיות שמה שאני צריך זו רק תוספת

כשאני פותח קבצים של pdf ב ה FF שומר לי אותם על המחשב בתור קובץ ppt או מהו כזה ואני לא יכול לפתוח אותו (אני משתמש במק)

מה שאני רוצה ה FF יעשה זה שיפתח לי את אותם קבצים כמו ש safari הציג לי אותם הוא פתח אותם בתור חלון נוסף

איך אני עושה את זה שגם FF יעשה ככה

תודה וסליחה על פיזור דברי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[img']http://img261.imageshack.us/img261/1483/captureys0.png

משתמש נלהב ב-AIOS (בעיקר בשילוב עם TABSIDEBAR. :yelclap:

אבל , לא הבנתי איך גיגלת את הגוגל לתוך הSIDEBAר. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Flashblock גרסא 1.5.6 מותקן על שועל 2.0.0.14 וכל פעם שאני מכניס לרשימת ההשראות שלו אתר מסוים (דוגמא www.youtube.com) הוא ממשיך לחסום אותו את הסרטונים שאמורים לעלות באופן אוטומטי.

אני כל פעם צריך ללחוץ על החוסם על מנת שישחרר את הסרטון או הפלאש ויאפשר לי לצפות בו.

מישהו יודע למה זה? אם זה קשור' יש לי מותקן גם adblock plus ובנוסף adblock plus: element hiding helper

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע במה בדיוק שיחקתי עם אחד ה"חוסמים", אבל כל פעם שאני מנסה לנגן סרטון מ- אני מקבל הודעה:"We're sorry, this video video is no longer available" ובאקפלורר אותו סרטון עובד וקיים.

איך אני פותר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...