פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

פעם גם מישהי רדפה אחרי כשהייתי עם מגבת ונראה לי שמהריצה [מקום פתוח] בטעות המגבת ירדה לי יותר מידי נמוך כי ראיתי את חיוכה והרגשתי רוח קרירה.

זה רק אני או שזה לא מחמאה מתי שבת מצחקקת ממראה פינך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה קרה לפני שנתיים בערך...

יום אחד אני יורד לעיר, ומחכה שהרמזור להולכי רגל יהפוך לירוק (אז לא היה לי רשיון ;) )

טוב... הרמזור של המכוניות מתחלף לאדום, ובלי אזהרה מוקדמת, עוצרת במרחק 30 CM ממני

פורשה 911... אני מרוב הלם מתחיל להתלהב, מסתובב סביב המכונית, אוכל ת'לב של הנהג

מרוב שהייתי בעננים, לא שמתי לב שאיזה 10 מכוניות צופרים לי..

אף אחד לא יצא באותו רמזור - גם לא הפורשה,

אח"כ - נעלמתי משם כמו פורשה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי פאדיחות של החיים :

1) חורף 2000, בערבי חמישי הקבועים שלי באלנבי 46 (לשעבר דאנס-בר קטנטן ועממי כזה), לאחר שסיימתי את הסט והייתי בדרכי עם קייס הדיסקים שלי הביתה, מסתבר שאיזה בולס בזנטים, חובב אגזוזים חמים, נוסע ברוורס ולא בשביל הכוסית שמחכה ברמזור, בוחן תעבורה גופנית מחמיר, שולף מהיר (ולא של זיג), לועס גומיות, רימייקים ל Modern Talking... עקב אחרי איזה שני בלוקים ככה.

כשאני עומד ברמזור של טרומפלדור, הדגנרט (שני מטרים וככה גובהו, דקיק משו) שם על כתפי השמאלית את היד ובא אלי ביציאה עליזה משו "שיוואוווווו אהבתי איך שניגנת, אתה מה זה חמוד"...  :eek2:

Fuck it! דופק ספרינט של החיים ומאז לא ראיתי ת'מטונף...

2) קיץ 2001, אני משייט לי "בהנאה" ברחוב דיזנגוף עם הפיכסטה 97 ברוורס (79' - 0.98 ליטרים) האדומה שלי, חודשים ספורים לאחר שקיבלתי את רשיוני (בפעם הראשונה!), פתאום, תושבות המנוע של הבת זו*ה הזאת מחליטות להיתלש והמנוע נופל על הכביש ונגרר, תוך כדי מתן מופע ניצוצות תחתי ורעש מחריש אוזניים מהתמסורת. :kopfpatsch:

אוייי, לעיני כל העוברים והשבים, בשיא החום, צהרי חודש אוגוסט 2001 אני יוצא ומתחיל להכות במכסה המנוע, משם ישר לג'אנקיה + חבילת מסטיק אורביט מתנה לגרר.

עצוב, עצוב שאני עדיין זוכר את שתי התקריות האלה... דברים רעיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם, שלא רוצים להישכח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי פאדיחות של החיים :

1) חורף 2000, בערבי חמישי הקבועים שלי באלנבי 46 (לשעבר דאנס-בר קטנטן ועממי כזה), לאחר שסיימתי את הסט והייתי בדרכי עם קייס הדיסקים שלי הביתה, מסתבר שאיזה בולס בזנטים, חובב אגזוזים חמים, נוסע ברוורס ולא בשביל הכוסית שמחכה ברמזור, בוחן תעבורה גופנית מחמיר, שולף מהיר (ולא של זיג), לועס גומיות, רימייקים ל Modern Talking... עקב אחרי איזה שני בלוקים ככה.

כשאני עומד ברמזור של טרומפלדור, הדגנרט (שני מטרים וככה גובהו, דקיק משו) שם על כתפי השמאלית את היד ובא אלי ביציאה עליזה משו "שיוואוווווו אהבתי איך שניגנת, אתה מה זה חמוד"... :eek2:

2) קיץ 2001, אני משייט לי "בהנאה" ברחוב דיזנגוף עם הפיכסטה 97 ברוורס (79' - 0.98 ליטרים) האדומה שלי, חודשים ספורים לאחר שקיבלתי את רשיוני (בפעם הראשונה!), פתאום, תושבות המנוע של הבת זו*ה הזאת מחליטות להיתלש והמנוע נופל על הכביש ונגרר, תוך כדי מתן מופע ניצוצות תחתי ורעש מחריש אוזניים מהתמסורת. :kopfpatsch:

אוייי, לעיני כל העוברים והשבים, בשיא החום, צהרי חודש אוגוסט 2001 אני יוצא ומתחיל להכות במכסה המנוע, משם ישר לג'אנקיה + חבילת מסטיק אורביט מתנה לגרר.

עצוב, עצוב שאני עדיין זוכר את שתי התקריות האלה... דברים רעיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם, שלא רוצים להישכח!

גדול... עכשיו נזכרתי בעוד אחת:

אני מדבר עם חברים שלי על היופי שבטלפונים(הורדות וכו...)

ופתאום לאחר חיפוש צלצולים אני רואה אתר פורנו????!!!!

אני כזה צועק "תראו פורנו בטלפון"

מטר מאחוריי המורה שלי.... (מסתכלת במבט של WTF!!!! :pissed: :pissed: :pissed:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי פאדיחות של החיים :

כשאני עומד ברמזור של טרומפלדור, הדגנרט (שני מטרים וככה גובהו, דקיק משו) שם על כתפי השמאלית את היד ובא אלי ביציאה עליזה משו "שיוואוווווו אהבתי איך שניגנת, אתה מה זה חמוד"... :eek2:

אוווויש זה כזה חזק!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :

lol: :lol: :lol:

כואבת לי הבטן מרוב צחוק....... :lol:

הכי אהבתי את התיאורים המטאפורים של ה"מנשנש כריות"........הרגת אותי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה לפאשלות שלי .

יש מידי שנה ב חודש מרץ צעדת גבהות יוקנעם שזאתי צעדה ביערות של יוקנעם ובדרך יש נחל ואגם ובלה בלה בלה ומלא מלא מלא אנשים הולכים לזה

אז כמידי שנה אני והחברה הלכנו וכולם לבושים בארוך כי קר עדיין , אז טיילנו וזה והחלטנו להיכנס לאגם שזה מקום מרכזי שבוא מתאספים מלא מלא אנשים .

נכנסתי עם בגדים למים והכל כייף ואז החלטתי להוריד את המכנס ובמקרה יצא שהבוקסר נדבק למכנס ואני בשונג אחד הורדתי את שניהם ובידיוק לאיזה סבתא ולמשפחה שהייתה שם במקום לפנים .......והם התחילו לצעוק עליי והסבתא נשארה עם פה פתוח עוד איזה כמה דקות .

עוד קטע זה שלילה אחד ישנתי על יד ימין ובבוקר התעוררתי וגירד לי האף , אז יד ימין נרדמה ואני בא מרים אותה בכדי לגרד תאף ובום סטירה לפנים אני מוריד לעצמי בשיא הכוח ומה עוד לא הבנתי מה קרה והאף מגרד אז הרמתי אותה שוב פעם ועוד פעם הורדתי לעצמי סטירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקפורד - הרגת אותי :lol: :lol: :lol: :lol:

עוד משהו קטן - כשהייתי קטן היה לי הרגל לשתות קולה מהבקבוק ויום אחד ראיתי בקבוק קולה מונח בצד והוא היה קצת קר.. המקום לא היה מואר טוב ואני התחלתי בלהנות מהקולה שהתברר שזה היה שמן  :bash:

כששותים מהבקבוק שותים הרבה יותר מהר!! שתיתי לפחות כוס שמן ומאז אני שונא שמן בסלטים :-)

כבר הבהלת אותי חשבתי שמן למנוע.... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חודש אחרי שקיבלתי את הרישיון , נסעתי לחיפה , עם לא שלי , בלי טסט , בלי ביטוח , בלי נהג מלווה , כשבאתי לחזור הבייתה , יצאתי לכיוון צפון במקום דרום , בשלב כלשהו נרדמתי , ותחנת אוטובוס עצרה אותי ...

היה משעשע , בהתחשב בעובדה שהרכב היה דודג' שנת 73 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו - כבר סיפרתי לכם מה קרה בחרות השחייה הראשונה בחיי אבל היה עוד קטע שעשינו תחרויות כזה קטנות בקבוצה [מדידות למבינים] ובואו נגיד שהקפיצה שלי לא הייתה ממש טובה והאשכים שלי סבלו מזה בעיקר.

מי שחווה כבר נפילה על הבטן או על הגב רק הרגיש את קצה הכאב בלפול על האשכים שבגלל הבגד ים שמחזיק אותם קדימה הם קיבלו מכה ממש חזקה. זו לא קפיצה רגילה משום שאתם בהתלהבות של לצאת רחוק וחלק וככה להרוויח עוד קצת זמן...

איך זה קרה לך? החלקת?

עוד קטע זה שלילה אחד ישנתי על יד ימין ובבוקר התעוררתי וגירד לי האף , אז יד ימין נרדמה ואני בא מרים אותה בכדי לגרד תאף ובום סטירה לפנים אני מוריד לעצמי בשיא הכוח ומה עוד לא הבנתי מה קרה והאף מגרד אז הרמתי אותה שוב פעם ועוד פעם הורדתי לעצמי סטירה .

קורה, קורה, לא נורא. לפעמיפ אני מתעורר ולא מרגיש את היד שלי, ולאחר כמה שניות היא מתחילה לכאוב לי רצח כי היא התעקמה בצורה שלא תתואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חודש אחרי שקיבלתי את הרישיון , נסעתי לחיפה , עם לא שלי , בלי טסט , בלי ביטוח , בלי נהג מלווה , כשבאתי לחזור הבייתה , יצאתי לכיוון צפון במקום דרום , בשלב כלשהו נרדמתי , ותחנת אוטובוס עצרה אותי ...

היה משעשע , בהתחשב בעובדה שהרכב היה דודג' שנת 73 .

אז זה היית אתה...

אני עמדתי וחיכיתי לאוטובוס... :pissed:

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאדיחה האחרונה שאני זוכרת זה כשלא היה לי כוח ללמד את חברתי "סטימפי" להשתמש במחשב. אז היא עושה לי "אבל את בפורום מחשבים!" אז אמרתי לה "אבל אני עציץ!" ואז אמרתי, את יודעת מה? תעשי מעצמך צחוק, תירשמי ותשאלי שאלות, במקרה הטוב תלמדי משהו, במקרה הפחות טוב תנוסי על נפשך.

...מה שלא ידעתי, זה שהיא נכנסה במשתמש שלי איכשהו. הייתי אצלה ונכנסתי לאתר דרכה וכנראה זה זכר את המשתמש שלי או משהו מהמחשב שלה וזה נכנס אוטומטית על המשתמש שלי והיא החליטה לתת ביקורת והמלצה למשחק SIMS ועוד עם המשתמש שלי! פאדיחה של הלייף! ממש במקרה ראיתי את זה כי אתם יודעים, אני בד"כ לא מסתכלת בפורומים שלא קשורים לענייניי עציצות (העניינים שלי) והספקתי למחוק את הדבר הזה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...