פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

כשהייתי קטן הלכתי עם שכן שלי לסופר והוא פתח שקית של אורז והפיל על הרצפה ( בכווה) ואז אני והוא בורחים ולא שמנו לב פתאום בום! נתקענו באיזו אישה שמנה חח

וגם היום, הלכתי ויש לי חברים גבוההים קיצר, איזה אחד כזה בא לתת לי כיף ואני לא שמתי לב כי הוא היה גבוהה מדי. אחרי כמה שעות קיבלתי ממנו שיחה והוא אמר לי "ימניאק, מה אתה מתעלם ממני?!" וניתק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פאדיחה שלי

היה לנו סמינר לירושלים השנה והייתה איזו ילדה שניסתה לצלם אותי כול הזמן כנראה התלהבה מהמצלמה החדשה בקיצור אני ישן ופתאום אני מרגיש פלש אדיר(זה היה בבוקר) אני בטוח שזו אותה ילדה אז אני צועק לה "תעופי מפה או שאני זורק עלייך משהו" ככה בטון תקיף כזה וצעקה חזקה אני כזה לא שומע תגובה פותח את העיניים אני רואה את הסגנית מנהלת מצלמת את כול הזבל שהשארנו בחדר היא עושה לי מה אמרת??? חבר שלי צפה בכול הקטע מהצד הוא נפל התפוצץ מצחוק אני גם נקרעתי לה מצחוק מול הפנים ואז הייתי צריך להסביר לה שעה מה חשבתי שהיא לא תהרוג אותי.

חזק  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחברים שלי ישבנו בכנרת, פתאום חשבתי שקוראים לי מרחוק, אז מהשקט הגמור שהיה אני צועק "מה?"

אז חברים שלי מסתכלים עלי ושואלים אותי מה קרה, אז אני אומר להם שקראו לי, וכנראה שלא קראו לי, וכל הטיול הם צעקו סתם "מה"

(תבינו למה הניק שלי אומר שאני שרוט)

משהו שקרה לי לפני יומיים,

לחבר שלי היה יומולדת ואני לא הייתי בארץ שלושה חודשים, הקיצר ידידה שלו באה אלי ולא כל כך זכרתי אותה והיא זכרה אותי, אז היא באה אלי ומתחילה לדבר איתי, ואז היא קלטה שאני לא כל כך זוכר אותה, אז היא עושה לי בדיקה ושואלת אותי איך קוראים לה, ואמרתי שאין לי מושג, (יותר נכון אמרתי באה לבד אבל מי שם לב), קיצר ברגע שהיא הלכה שאלתי את חבר שלי איך קוראים לה אז הוא אומר לי שוהם והרגע שהוא אמר לי אני צועק אההה נועם מה מצב?? ואז כולם מסתכלים עלי ואומרים לי שוהם!

גם לי קרה שבכנרת שחיתי עם הפלאפון בכיס, איך שאני יוצא מהמים אני מרגיש רטט בכיס, ישר הוצאתי את הבטריה והמסך היה נראה כמו אקווריום, אבל כמו שאמרו פה, עמידים למים (כל מי שיש לו מזמן לנסות את מזלו או להתגרות בגורלו :screwy: :screwy: :screwy:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאדיחה שלי, ליפני כשנה היינו בכינרת ליומיים אני ועוד איזה 20 חברה, בנים ובנות.

מרוב שההיתי שיכור בלילה התחלתי לשרוף כל מה שהיה הבעיה שכולם כמעט ישנו כבר, מגבות, גרביים, אוכל, סדינים כל מיני... עד עכשיו כולם זוכרים לי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיול שנתי כיתה יא - אני ישן על רצף המושבים שבסוף האוטובוס. :sleep:

נהגת אוטובוס ללא ידע מקדים בנהיגה כלשהיא דופקת ברקס פתאומי ואני עף כמו טיל בליסטי מהמושבים למשענות המושבים שלפניי ומשם כח המשיכה דואג להטיח אותי על הריצפה.

מתעורר על הרצפה מוקף באנשים מתגלגלים מצחוק (אותי זה לא הצחיק בכלל) ובחול שהיה על הרצפה מנעליים מסריחות של טיול שנתי וצעידה ממושכת.

בנוסף, אני והחברה עירומים בחדר ואבא שלי מחליט להכנס.. אני התגברתי על זה - לה היה קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היה פה פעם THREAD כזה לדעתי.

הנה מה שכתבתי שם (קראו לזה איך שתרצו, פאשלה, פאדיחה, WHATEVER).

במהלך קורס חובשים בצבא מבלים שבוע בבתי חולים בצפייה בניתוחים. אחד הניתוחים אליהם נכנסתי היה ניתוח קיסרי.

אני נכנס לחדר הניתוח ורואה את היולדת עם שוכבת על המיטה כבר מורדמת עם וילון שמפריד בין הראש לבטן ומחוברת למוניטורים של לחץ דם, דופק ועוד כל מיני מדדים.

קיצר, הניתוח מתחיל. חותכים את הבטן הרחם וכו' ואחרי כמה דקות פתאום מבצבץ לו ראש של תינוק. אני מסתכל ואני קולט שהוא סגול בטירוף. אני שואל את הרופא (בקול רם מאוד): "תגיד דוקטור, התינוק הזה נושם? נראה לי שהוא מת מזמן כבר..." פתאום אני שומע את האמא כולה בלחץ והיסטריה:"דוקטור! התינוק שלי חי? דוקטור הוא בסדר?" כל המדדים שלה משתוללים, הדופק ולחץ הדם טסים למעלה. כולם צורחים עלי והמנתח זורק אותי מחדר הניתוח... מסתבר שזה הרדמה מקומית והיא הייתה ערה כל הזמן :kopfpatsch::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חדש פה ומאוד התרשמתי מכל העניין פה אז החלטתי להוסיף גם משהו לא פאדיחה האמנם אבל חשבתי עליה איזה שבוע בלי הפסקה:

אני הולך לי ברחוב כזה

פתאום אני רואה בעבר השני של הרחוב יעני יש אותי כביש ובצד השני איזה אחת פ33ה!

כזה אני מסתכל עליה היא כזה מסתכלת עליי כזה כל פעם שאני כזה עושה עליה מבט חטוף היא גם עושה

אז כזה אני ניכנס לרחוב כזה שלי והיא גם ניכנסת

אז כזה אני מסתכל עליה עוד פעם באותה סיטואצייה במבטים חטופים שנינו

ובסוף אני ניכנס לביניין שלי ואני עליה במבט אחרון והיא עליי והיא ממשיכה ברחוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו טוב, אני אספר לכם גם עוד.

הקדמה: לפעמים אני חייה בבועה משלי.

יום אחד קניתי נעלי טיולים, ובגלל שהן מאוד כבדות החלטתי ללכת איתן שלושה ימים לפני הטיול, טוב הלכנו לעזריאלי, יורדים במרגדות הנעות, כן, המדרגות הנעות חטפו גם אותי(נתקע לי השרוך בסוף) רק שאני פשוט התחלתי לצעוק:"זה גונב אותי!!! זה באמת גונב אותי! אני הולכת למות!!!" וחברה שלי פשוט ניקרעה מצחוק וברגעיה האחרונים הוציאה לי את השרוך משם.

שהיינו בפולין, כל הזמן אמרנו לנו להסתובב בזוגות או שלשות, אבל השלישייה שלי היו פאקצ'ות שכל הזמן חיפשו בגדים בשוק, אז עזבתי אותן והתחלתי להסתובב בסוקיניצה לבד, ובואו נגיד, שעיינים בהירות ועור לבן קצת מטעים שם את העם היושב בפולין. וראיתי חנות עם נשר יפהפייה שעולה ממש זול, אז נכנסתי לחנות, וקצת שחכתי באיזו מדינה אני, איך שאני נכנסת לחנות הצדדית, אני קולטת פוסטרים של היטלר, תחמושת, מוצרים ממלחמת העולם השנייה, וסקין הד שבוהה בי. בל נשכח את הדגלים של הצלב קרס בכל החנות, אז ברחתי משם.

פעם חברה שלי הייתה בצום(תשעה באב) והלכנו לידיד שלנו לקראת ערב(סוף הצום) והייתי מה רעבה אז הלכתי למקרר שלו, לקחתי דג מהמקפיא, שמתי על שתי דקות במיקרו, חרתי והתחלתי לאכול, טוב, ניגמר הצום, חברה שלי באה לקחת ממני חתיכה מהד, פתאום היא כזה:"יא משוגעת! זה קפוא!"

אכלתי דג קפוא בלי לשים לב, חיממתי על שתי שניות ולא על שתי דקות.

אמ, אני לא יודעת אם זה ממש פדיחה, אבל אתמול ניפחתי בלונים לקראתה תוכנית ה100 של אסף הראל, ואני לא יודעת לקשור בלונים אז הכרחתי אנשים מההפקה לקשור לי בלונים, אנשים מהTLV וכל מי שעבר לידי הכרחתי אותו לקשור בלון.

:-)

אה כן,

ה"פדיחה" כולם חושבים שאני זרקתי את ההרד דיסק מעזריאלי. :-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...