פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

18, היובל. (י"ב)

אתה ?

עוד אחת שנזכרתי בה, טריה משהו.

אני נוסע בחזרה מביתספר הביתה, ויש לנו שביל גישה כזה ביציאה מביתספר, אז חבר שלי הטמבל הזה נתלה על החלון של הנהג מבחוץ (אני על 15 קמ"ש בלחץ) ואומר לי סע סעעעעעעעעעעעע

קיצר העלתי ל20 (יותר מזה הוא היה מת נראה לי חח)

קיצר פתאום אני שומע בום ואני קולט שהוא לא שם

אני יוצא החוצה בפנאיקה חשבתי עליתי לו על היד או משהו עם האוטו (אוטו כבד תחת, גולף 2005) קיצר אני יוצא הוא מתגלגל מכאבים, אבל רק כמה שפשופים לא משהו רציני

ואחרי זה הסתכלתי על האוטו היה שם סימן של הידיים שלו מחליקות מהחלון עד למטה וזה הרגגגגגגג אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך בגיל 9 בכיתה ג'

באתי בוקר אחד לשירותים של הבית ספר,

לא יכולתי להתאפק,ויצא לי במכנסיים.

נשארתי שם 3 שעות ,

כולם ראו רגליים מתחת הדלת,

וכל שניה הם מנסים לצחוק "אולי זה.." (חברי הכתה)

עד שלבסוף אגרתי מספיק אומץ לומר את זה ולבקש פלאפון של חבר להתקשר הביתה.

יווו זו היית פאדיחה כמעט הכי מביישת בחיים שלי,

התלבטתי אם לספר אותה כאן אבל כשראיתי שכל אחד פה מוציא את הפאדיחות הכי מביישות ..

אז אמרתי 'טוב נו.'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם בכיתה ז' התעטשתי והבאתי מוחטה ענקית על הרצפה ככה וזה היה שיעור מדעים אז כל הכיתה התחילה לחקור אותה "יא, יש בזה קצת דם..." והמורה החריכה אותי לנקות את זה כאילו אנחנו לא משלמים כסף שתהיה מנקה בבי"ס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שכל הפאשלות של RTPC הם שלי. טוב, חוץ מזה שהוא נתקע מחוץ לבית כשמהשפחה שלו הייתה בחו"ל.

בואו נראה...

ה"ידידה" שהוא ראה לה את התחת הייתה חברה שלי איזה שנה וחצי... היא נסעה איתו ועם עוד חברים שלי בלעדיי, כי אני בדיוק הייתי בניתוח ואחד החברים שלי זכה ב"מנה חמה" ב-4 סוויטות במלון 5 כוכבים באילת.. תבינו ת'באסה שלא יכולתי ליסוע, בכל מקרה האקסית שלי פישלה וגילי ראה את מערומיה (עכוז בלבד). בן זונה.

מה עוד..

אה כן.. העט שפוצצתי בכיתה ט', אכן, בשיעמום של שיעור תנ"ך שברתי עט לשניים (לא ידעתי שזה יתפוצץ ככה) וכל מי שהיה מסביבי פשוט התמלא בדיו.. חח.. רצו לנפח אותי במכות היצורים שם שלבשו בגדי מעצבים או משהו (יצורים יצורים יצורים ארגג)

כיתה י':

לא בדיוק אני פוצצתי את העט... זרקתי אותו על חבר שלי (ג'אבר לאללה), והחבר שלי הרים כיסא כדי להתגונן ואז העט פגע בכיסא בזווית שבדיוק גרמה לעט להתפוצץ וכל הדיו עף עליי. אה כן, וגם הלוח והקיר של הכיתה..

כיתה י"א:

באתי עם כתמים של נוזל לבן על המכנסיים. בבקשה אל תשאלו איך זה קרה... לבשתי ת'מכנסיים אחרי מלא זמן שלא לבשתי אותם (כנראה התכוונתי לכבס את זה ושכחתי או משהו)... היה לי קפוצ'ון אז שמתי אותו על המכנסיים ונראיתי ממש כמו בחורה דתיה שמלמדת תושב"ע. כן, אני יודע שזו פאדיחת על.

חוץ מזה?

לאדע. אולי גילי יזכר בעוד משהו!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ויש עוד אחת שהרגע נזכרתי בה,מלפני חצי שנה.

אני ב 9 לבית ספר  ומנסה להתחמק אבל.. המורה אומרת "למה איחרת? " בקול מעצבן,

אז זרקתי איזה תירוץ "מוצלח" "נסעתי לאיזה שהו מקום אתמול,וחזרתי בערך ב4 וחצי בלילה.

אז יש איזה "חבר" זבל אחד.. צועק ואומר "לא נכון,ראיתי אותך מחובר ל ICQ אתמול ב 12"

עכשיו המורה מסתכלת עלי.. היא שתקה כזה,ואני הלכתי למקום.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם בכיתה ז' התעטשתי והבאתי מוחטה ענקית על הרצפה ככה וזה היה שיעור מדעים אז כל הכיתה התחילה לחקור אותה "יא, יש בזה קצת דם..." והמורה החריכה אותי לנקות את זה כאילו אנחנו לא משלמים כסף שתהיה מנקה בבי"ס!

ממתי בנות יורקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הוא הודה במעשיו....

היום היה לי את ההההפאשלה....

יש לי IRIVER H340

אני וחבר שלי (לא וגה הפעם) היינו בפיצה האט והאיריבר היה לי בכיס של הקפוצ'ון ונכנסתי לעשות פיפי

אז סיימתי את הפיפי (שלקח לי הרבה זמן ;D) והתכופפתי להוריד את המים

ופתאום הוא נפל לי מהכיס ישר לתוך האסלה!!

זינקתי להציל אותו מטביעה... הוצאתי אותו הוא פשוט נזל פיפי.... ניגבתי ממש טוב הדלקתי והוא פעל למזלי.. אבל זה עדיין מגעיל

הנרתיק ממש מסריח..... מסכנצ'יק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר הכי קורע שיש

פעם אחת עשינו מנגל אני וכמה חברים קיצר אחד הלך לשירותים אז כזה כולנו שמנו לו פלפל מלח טחינה ומה לא כול מה שהיה על השולחן בבירה

קיצר ההוא לא שם לב ומתחיל לשותת קיצר פתאום ההוא כזה , WTF מה קרה לבירה היא פתאום חמוצה כולם נקרעים על הריצפה ווהוא מה מצחיק היא יותר טעימה ככך.

עוד משהו פעם בטיול שנתי כזה ההינו בחדים אז קיצר הקירות שם היו עשויים מגבס קיצר כול נשימה היה אפשר לשמוע דרך הצד השני ואני כזה שיכור

מתחילים לצחוק ולהשתולל וכזה אני בא לרדת מהמיטה ואז חבר שלי משך אותי למטה אני בא לבעוט בו בעטתי בקיר ועשיתי בו חור !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...