פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דוגרי קונודומים.

ילד אחד בבית הספר שלי ,מוכר קונדומים R3 ,בחצי מחיר, יום אחד הוא עומד בכניסה לבית הספר, ומדגים לכולם על הבוב שלו ,איך נראה הקונדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פאדיחה לא רצינית... אבל מביכה לא מעט...

לפני כמה שנים טובות... שיחקתי אצל חבר פיפ"א... והוא משחק על רזולוציה לא שפוייה... (קטנה).

אז בעוד שאני מנסה להבין מה כתוב במסך, אני שומע אותו נכנס, אז צעקתי עליו "למה זה כל כך קטן?!?!@#!@ למההההה???? למה אתה לא מגדיל את זה!!!!!?!?!?!?"... ואז אני שומע בקול רך... "לא יודעת... תשאל את x" (אמא שלו...)

בכיתה ה'-ו' בערך, הייתה איזו אחת (פצצה אל תשאלו) בכיתה ב', שכל הזמן רדפה אחרי ונסתה לנשק אותי (כבר מאז הייתי רב-שגל, אל תשאלו) וזה נמשך חודשים, עד שפעם אחת היא רדפה אחרי, החלקתי וכמעט שברתי את הרגל כי נתקעתי בשער... ואחרי כל הכאבים, הדמעות והפאדיחות, היא כזה צוחקת ומנשקת אותי נשיקה מגעילההה... חשבתי אני עומד למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פאדיחה לא רצינית... אבל מביכה לא מעט...

לפני כמה שנים טובות... שיחקתי אצל חבר פיפ"א... והוא משחק על רזולוציה לא שפוייה... (קטנה).

אז בעוד שאני מנסה להבין מה כתוב במסך, אני שומע אותו נכנס, אז צעקתי עליו "למה זה כל כך קטן?!?!@#!@ למההההה???? למה אתה לא מגדיל את זה!!!!!?!?!?!?"... ואז אני שומע בקול רך... "לא יודעת... תשאל את x" (אמא שלו...)

בכיתה ה'-ו' בערך, הייתה איזו אחת (פצצה אל תשאלו) בכיתה ב', שכל הזמן רדפה אחרי ונסתה לנשק אותי (כבר מאז הייתי רב-שגל, אל תשאלו) וזה נמשך חודשים, עד שפעם אחת היא רדפה אחרי, החלקתי וכמעט שברתי את הרגל כי נתקעתי בשער... ואחרי כל הכאבים, הדמעות והפאדיחות, היא כזה צוחקת ומנשקת אותי נשיקה מגעילההה... חשבתי אני עומד למות.

אתה במקרה בן חסות של ערן מוסרי?

לאן כבר אפשר להעיף מישהו מהכיתה שלך לאון?

מהבית צפר...

והאילנה שלאון כתב זה המחנכת שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פדופיל, היא כיתה ב' תוציא נגדה צו הרחקה העיקר שלא תחשוב עליה כ-"פצצה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח לכתוב הכל, אז אני אעתיק מההיסטורי באיסיקיו:

זה היה לפני איזה שבוע בשישי בצהריים ביום גשם במיוחדדדדד פשוט סופת שלגים(כמעט)

אני עודד ורועי(חברים שלי) יוצאים מהקניון נוסעים באוטו שלי

קיצר מגיעים לעודד הביתה מורידים אותו

אני נוסע כזה עדו כמה מטרים עושה פרסה וחוזר(בשביל לצאת מהשכונה - רחוב הולנדי כזה) אני רואה את עודד כזה מנופף לנו

מסתבר ששכחתי אצלו את התעודת זהות הפלאפון והמפתחות

קיצר אני פותח זה חלון ואז כזה הוא זורק מהר את התעודת זהות (כי מלאאאאא גשםםםםםם מבוללללללללללל)

עכשיו באוטו שלי יש חיישני גשם שמדליקים את המגבים וסוגרים את החלנוות

אז האוטו מתחיל לסגור את החלון

אז עודד כזה מנסה לזרוק מהר מהר את הפלאפון ואז זה כזה פוגע בחלון ונופל והכל שם נהר של מים

קיצר אנחנו מסתכלים מהר כזה ולא רואים את הפלאפון חשבנו הוא נפל מתחת לאוטו

אז אני מזיז כזה את האוטו מטר קדימה

פתאום עודד צועק לי שזה נסחף חחחחחחחחח

ואז את רואה איזה ילד ברחוב עובר כזה פתאום נעצר מסתכל על הכביש אני קולט שם את הפלאפון שלי

עכשיו הפלאפון מפליג משם חחחחחח רדפתי אחריו איזה 20 מטר

ואז כזה בא אוטו כמעט דרס אותו חחחחחחחח

וכל האנשים מסביב לא מבינים מה הולך

פלאפון שוחה באמצע הרחוב ואחריו אני רץ מנסה להשיג אותו

ואז הרמתי אותו מהר והוא עדיין עבד חחחחחחחחחחחחחח

ואם כבר פלאפונים שטובעים.

פעם אחת חזרתי עייף במיוחד מאיפשהו.

אז השארתי את הפלאפון(הקודם) ואת כל שאר הדברים בתיק וישר הלכתי לישון.

אמא שלי החליטה שהתיק מלוכלך אז היא רוקנה אותו מכל הדברים ושמה בכביסה.

רק שהיא לא בדקה את התא הצדדי שבו היה הפלאפון!

בקיצור הפלאפון עבר כביסה, ייבוש, מה לא... חחחחח

וגם הוא - המשיך לעבוד.

(!!SAMSUNG RULEZ)

זהו לעכשיו... יבואו עוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד אחת קטנה בנוגע לכאב(אכן יש בי צד קצת סדיסטי)

אתם מכירים את השלט הזה בבריכה של ה"מים רדודים" כן זה זה שתלוי כזה באמצע הבריכה.

בקיצר אני ובני דודים שלי היינו בבריכה כשהיינו בחטיבה בערך, בקיצר אחד הבני דודים עושה כזאת מספרת ובועט בשלט הזה,למה מספרת אתם שואלים כי אתה פשוט בתוך המים ונופל עם הגב למים ולא כואב לך שום דבר,בא הבנדוד השני ודופק גם אחת כזאת ועושה X סיבובים לשלט(נראה לי שהתערבנו מי עושה יותר סיבובים לשלט),ואז מגיע תורי אני בועט מזה חזק בשלט ,ופתאום מרגיש כאב מטורף בבוהן של הרגל (אני כמובן גבר ולא יראה את זה לבני דודים שלי שכואב לי)בקיצר אני מסתכל כזה על הבוהן רואה שהיא כזאת פגועה אבל הפלא ופלא לא יורד דם, בקיצר ברגע שאני יוצא מהמים מתחיל שפריץ מטורף של דם ,אז אני הולך למציל על מנת שיטפל לי בזה והוא שואל אותי "איך זה קרה לך?"(עכשיו לך תסביר לו שהתערבת מי עושה יותר סיבובים לשלט של המים רדודים בעזרת מספרת,אחח איזה פאדיחה).

המטורף עוד רצה לתפור לי את הבוהן כמובן שלא הסכמתי(לא למחטים) והסתפקתי בחתיכת חבישה לבוהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד אחת קטנה בנוגע לכאב(אכן יש בי צד קצת סדיסטי)

אתם מכירים את השלט הזה בבריכה של ה"מים רדודים" כן זה זה שתלוי כזה באמצע הבריכה.

בקיצר אני ובני דודים שלי היינו בבריכה כשהיינו בחטיבה בערך, בקיצר אחד הבני דודים עושה כזאת מספרת ובועט בשלט הזה,למה מספרת אתם שואלים כי אתה פשוט בתוך המים ונופל עם הגב למים ולא כואב לך שום דבר,בא הבנדוד השני ודופק גם אחת כזאת ועושה X סיבובים לשלט(נראה לי שהתערבנו מי עושה יותר סיבובים לשלט),ואז מגיע תורי אני בועט מזה חזק בשלט ,ופתאום מרגיש כאב מטורף בבוהן של הרגל (אני כמובן גבר ולא יראה את זה לבני דודים שלי שכואב לי)בקיצר אני מסתכל כזה על הבוהן רואה שהיא כזאת פגועה אבל הפלא ופלא לא יורד דם, בקיצר ברגע שאני יוצא מהמים מתחיל שפריץ מטורף של דם ,אז אני הולך למציל על מנת שיטפל לי בזה והוא שואל אותי "איך זה קרה לך?"(עכשיו לך תסביר לו שהתערבת מי עושה יותר סיבובים לשלט של המים רדודים בעזרת מספרת,אחח איזה פאדיחה).

המטורף עוד רצה לתפור לי את הבוהן כמובן שלא הסכמתי(לא למחטים) והסתפקתי בחתיכת חבישה לבוהן.

יש לך צד מזוכיסטי לא סדיסטי

לאון אמר שהעיפו אותו מהכיתה לא מהבצפר אז חשבתי... איזו כיתה יותר גרועה כבר מהכיתה שלו?

הכתה השניה הייתה יותר גרועה אבל העיפו חצי כתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז זה לא פאשלה ולא פדיחה אבל עדיין מצחיק

אתמול היב'ניקים מאצלנו הלכו לבית המשפט המחוזי והם נכנסו לשבת בדיון שנערך שמה, בקיצור 2 מהם החליטו שמשעמם להם והתחילו לדבר, אחד מהשומרים בא לאחד מהם ואומר לו "צא איתי בבקשה החוצה" אז היב'ניק אומר לו לא רוצה אז השומר אמר בקשר "צריך תגבורת ל21" ואז באו 7-8 שומרים להוציא את היב'ניק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי בגן ,לפני עשרות שנים, עף לי על היד והיד שלי נשברה ,בגלל הגננת ,הגן הייה צריך לשם לי 3500 שקל.

על תנסו לזרוק על עצמכם טלויזיות, שלא נדבר עם צמחים, שנחת לי על הראש, וההרגשה כמו לקחת סמים , ולדפוק את הראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר ?

בגלל הגננת החכמה שלי עד היום יש לי קצת לעסת עקומה נפלתי 30 מדרגות על השיניים שההיתי בן 4-5 ככה מזל שאני לא זוכר תכאב עפו לי איזה 3 שניים

ואפילו לא תבענו אותם !#$@#$@#$ LAME!@##@#$@#$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי הכי מפחיד קיצר ההורים שלי טסו להוקראינה לשבועיים עם אחותי הקטנה נישארתי לבד בבית אין מישפחה בארץ ירדתי רגע לחבר להביא דיסק והדלת ניסגרה עם מפתח ביפנים לא היה מה לעשות גרתי עם חבר שבועיים היה ממש כיף אבל היה גם לא כיף מוצרי חשמל רבים עבדו לקח לי שבוע לחשוב על להוריד את המתג של החשמל בחדר מדרגות הרבה כסף שילמו על החשמל ההורים ממש צעקו עלי

אני חושב שבשביל זה יש את דפי זהב בשביל למצא אנשים שפורצים דלתות בתשלום.. 50 שקל או 100 והיית בבית... גם לא ממש בעיה לפרוץ לבד.... קרה לי לא פעם שמפתח היה תקוע בצד השני ומישהו היה ישן בבית ולא התעורר..

ד"א, למה לזה שמרחו עליו סופגנייה גרד?

עוד פאדיחה לידידה שלי :

היינו באיזה מלון ולא זוכר איפה היינו אבל היא הביאה לי מכה בתחת בזמן שעשיתי משהו [ לא זוכר] בקיצור קמתי לעשות משהו והיא חשבה שאני רודף אחריה ורצה ממש מהר. היא כמעט הצליחה לעבור את הזכוכית אבל על פי חוקי הטבע נשארה בפנים כשקיבלה מכה חזקה באף, בפנים.

עוד משהו קטן - כשהייתי קטן היה לי הרגל לשתות קולה מהבקבוק ויום אחד ראיתי בקבוק קולה מונח בצד והוא היה קצת קר.. המקום לא היה מואר טוב ואני התחלתי בלהנות מהקולה שהתברר שזה היה שמן  :bash:

כששותים מהבקבוק שותים הרבה יותר מהר!! שתיתי לפחות כוס שמן ומאז אני שונא שמן בסלטים :-)

עוד משהו - כבר סיפרתי לכם מה קרה בחרות השחייה הראשונה בחיי אבל היה עוד קטע שעשינו תחרויות כזה קטנות בקבוצה [מדידות למבינים] ובואו נגיד שהקפיצה שלי לא הייתה ממש טובה והאשכים שלי סבלו מזה בעיקר.

מי שחווה כבר נפילה על הבטן או על הגב רק הרגיש את קצה הכאב בלפול על האשכים שבגלל הבגד ים שמחזיק אותם קדימה הם קיבלו מכה ממש חזקה. זו לא קפיצה רגילה משום שאתם בהתלהבות של לצאת רחוק וחלק וככה להרוויח עוד קצת זמן...

איזה כיף שאתם שבועיים בנופש עם חברים שבטעות ביקשתם מחבר לכבס את המכנס שלכם כשהפלאפון שלכם עדיין בתוך המכנס והחבר ביקש מכם לפני כן להוציא את הפלאפון ולא הוצאתם כי היו לכם דברים "חשובים" יותר לעשות וככה לא יכולתם להאשים את החבר.

קרה לכם פעם שבטיול שנתי צילמו את החבר שלכם בלי שידע בערום עם המצלמה שלכםםםםם??? ועוד תחשבו על זה שמפתחי התמונות מכירים את ההורים שלכם :-\ רק המחשבה על הגבה שתעלה בפניהם כשיראו את הדבר הקטן הזה בין התמונות שלי מביישת אותי.

איזה כיף לצרוח כמו מפגרים בכיתה [קולות שאתם עושים כי בא לכם.. קולות שעושים עם עוד כמה אנשים] ואז מבינים שאתם היחידים שצועקים ושהמחנכת מאחוריכם מרימה גבה, שותקת וממשיכה ללכת בשקט.

פעם הייתי עם חבר או בן דוד על טופר [סירת מפרש קטנה למי שלא יודע] וספרנו 3 שניות להוריד את הראש למטה בשביל שהעמוד לא יוריד לנו אותו אז העמוד הוריד לי את משקפי השמש בלב ים ובשיא המהירות ואני פשוט קפצתי אחריו שלידו רוקדת מדוזה ענקית ואם אני לא טועה היא הייתה קצת כסופה.

פעם גם מישהי רדפה אחרי כשהייתי עם מגבת ונראה לי שמהריצה [מקום פתוח] בטעות המגבת ירדה לי יותר מידי נמוך כי ראיתי את חיוכה והרגשתי רוח קרירה.

ואיייי באמת זיינתי את השכל אבל יאללה חפיף... מקווה שמשהו הצחיק אתכם..  :bash:  :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...