משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

***** של המדינה הזאת

הגעתי לגיל 18 בחודש אפריל 04

עכשיו הם נזכרו לשלוח לי ביטוח לאומי 650 שקל

עכשיו זה 628(מספר מוזר לחלוטין) + 22 שקל קנס(תחשבו כמה כסף הם עושים מהקנסות האילו, זונות!)

עכשיו רשום שם במכתב שכל פאברואר הם שולחים

אבל כל מכתב שאני מקבל אני מתייק בקלסר

מאוד מוזר שלא קיבלתי שם מכתב מהם בשנה שעברה

שאני צריך לשלם ביטוח לאומי

כל חודש עכשיו אני צריך לשלם 100 שקל

JESUS

מה זו השחיטה הזאת

מוריד את כל החשק להישאר במדינה הזאת

תמיד דופקים תסטודנטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכו תנטעו עצים בחו"K חחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי.

TeaTime פיספסת את הנקודה שלי אם מה שמעניין אותך או אחרים פה זה הצלחה אישית אז אני מאחל לכם שתיפלו ותמותו ברעב אגואיסטים מגעילים.

המדינה הזאת יכולה להפןך עם הרבה עבודה למדינה הטובה בעולם יש לנו פה את המוחות הטובים ביותר לדעתי את הצבא הטוב ביותר אין סיבה שהמדינה הזאת לא תתפס למעלה אבל לברוח למקום אחר כי "הוא יותר טוב" רק מראה עד כמה אתם חר*ת.

גם שתגיעו לאותה מדינה כול הזמן ישנאו אתכם אתם בישבילם נצלנים קרציות שבאות לנצל את המדינה שלהם ולקחת להם את העבודה ככה זה היה תמיד, ולפי הפילוסופיה של האנשים כאן אותם אנטישמים צודקים מה שמעניין אנשים פה זה כסף והחלומות שלהם איזה אופנוע ים ואיזה ג'יפ יהיה לי עוד כמה שנים לא מעניין אותם שום דבר חוץ מזה ובגלל זה המדינה שלנו נראת ככה.

ולTchebyscheff אני מאחל לך שבחיים לא תצטרך את ביטוח לאומי אבל פה זה לא אמריקה פה עוד איכשהו דואגים לאנשים באמריקה אם אין לך כסף זה לא מעניין תממשלה מצידה שתגור ברחוב ותמות ברעב זה לא מתאים לישראל ובגלל זה ביבי יכשל כי זה מה שהוא מנסה להביא לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה

ראיתי איך אבא שלי רץ בשביל סבא שלי ז"ל

שילם כל החיים שלו מיסים+ביטוח לאומי

ובסוף המדינה לא שמה עליו זין

לך תראה מה קורה עם כל הזקנים במדינה

חוץ מזה למה אני צריך לשלם ביטח לאומי כאשר אני משלם לקופת החולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משהו אחד להגיד: "חבורה של נמושות".

לכו, תחיו בחו"ל תראו עולם, אבל לא משנה עד כמה חרא פה, תמיד אבל תמיד תרגישו פה יותר טוב מאשר במקום אחר.

אתם חושבים שכל כך טוב בצפון אירופה? אתה חושבים כל כך טוב באמריקה?

אז תענו לי על דבר אחד, למה כל שנה כמה אלפי אמריקאים יהודים עולים לארץ?

אולי כי שם למרות שהם מרגישים אמריקאים הם עדיין לא מרגישים הכי שייכים,

עד שלא תחיו בחו"ל לא תדעו, זה חיים חרא בתור מהגר,

אלה שמצליחים הם בודדים, פשוט שומעים עליהם...

הם גם בד"כ עם עבודה בטוחה שם, או שפשוט הם אנשי עסקים ממולחים...

אבל אל תשלו את עצמכם, לא בשניה הראשונה שאתה מגיעים לשם, ישר הכל טוב...

היום, לצערי, אנחנו מדינה יותר קפיטליסטית מארה"ב, אולי הכי קפיטליסטית בעולם, זה דבר רע, רע מאוד, הפער בין השכבות הסוציואקונומיות גבוה מאוד, תודות לכלכלת הימין הליברלית, שפשוט לא מתאימה למדינה הזאת...

אגב, היום טו בשבט, לכו תנטעו עצים בחו"ל, אנשים אגוסטיסם שלא אכפת להם מאף אחד חוץ מלעצמם

המשפט "נפולת של נמושות" הוא של יצחק רבין כאשר הנמושות הגאוסיטים עזבו לאמריקה בשנות 80.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מאמין שדמוקרטיה כמו שיש בישראל תוכל להשיג אי פעם משהו...

וביטוח לאומי הוא עוד מוסד ממשלתי שיודע רק לקחת ולא לתת... קנסות לא צודקים, עיקולים שרירותיים ועוד

ישראל ממש לא קפיטלסטית, הסקטור הציבורי פה ענק, אם חברה היא לא בשליטה של המדינה, אז עם כמות הרגולציה שהמדינה מפעילה עליה היא יכול להיות באותה מידה כבר בשליטת המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שכנעתם אותי. בתור נמושה אני רוצה לשדרג את המעמד שלי ולהצתרף למועדון ה"גברים" (אם אפשר) בזה שאני אשפר את המדינה (לאומת זה שאני מתלונן כל הזמן) כמו שכל ה"גברים" פה עושים.

אולי תוכלו לתת לי דוגמא אישית ולהגיד לי איך אתם משפרים את המדינה במקום להתלונן כל הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתחיל לדבר על הדוסים או שזה כבר ברור?

יושבים לי כל היום "בישיבה" במקום לעבוד

אין פלא שהמדינה לוקחת כל כך הרבה מיסים

כי רק חצי מהאנשים במדינה משלמים מיסים

משתלם להיות דוס

אתה לא מתגייס

ועוד אתה מקבל כסף כדי לשבת ולקרוא ספר כל היום

מה רע?

לשפר את המדינה?! אתה צוחק עלי?!

אני רוצה לראות את כל הדוסים יוצאים לעבוד

חחח בחיים לא

עזוב זה אבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שכנעתם אותי. בתור נמושה אני רוצה לשדרג את המעמד שלי ולהצתרף למועדון ה"גברים" (אם אפשר) בזה שאני אשפר את המדינה (לאומת זה שאני מתלונן כל הזמן) כמו שכל ה"גברים" פה עושים.

אולי תוכלו לתת לי דוגמא אישית ולהגיד לי איך אתם משפרים את המדינה במקום להתלונן כל הזמן?

מה שמעניין אותך זה לא לשפר את המדינה, מה שמעניין אותך זה לשפר את עצמך עוד פורשה גדולה שתוכל לזיין את החברה שלך ותוכל להוריד את הכיסא שלא יראו אותכם.

תקשיב טוב, נמושה כמוך לא מוכן להסתפק בבית אוכל ושתייה, יש כאלה שמחפשים פורשה אז לך חפש פורשה בשבדיה ותניף שלטים על הכובשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו כן מדינה מאוד קפיטליסטית, והסממנים בולטים:

1) העשירים מתעשרים, העניים הופכים עניים יותר, הפער גדול.

2) הפרטות הפרטות הפרטות.

3) אבטלה גואה.

4) קיצוץ של סעיפי שונים

5) כולם רוצים רק להרוויח לדפוק את האחר.

6) בדו"ח ועדת דוברת יש סעיף שאומר שצריך יותר תחרותיות (טעות טעות טועת, ואם מישהו יבקש אני אסביר למה)

7) ביבי הוא אמריקאי

8) סטנלי פישר, עם כל ההערכתי אליו, הוא קפיטליסט גאה...

והרשימה עוד ארוכה.

יש כאן כאלה בני 13 -14 ורוצים לעזוב,

עוד לא התחלתם לחיות,

בחיית אם אין לכם התמודדות נורמלי, אז למה אתה חושבים שתצליחו יותר בחו"ל מאשר פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשפר את המדינה?! אתה צוחק עלי?!

אני רוצה לראות את כל הדוסים יוצאים לעבוד

חחח בחיים לא

עזוב זה אבוד

:lol: מדבר כאילו אתה בן 60. סך הכל בן 18 וכבר חורץ את עתידה של המדינה. במקום להתלונן תעשה משהו.

באמת המדינה כבר קיימת 200 שנה והמצב לא ישתנה לעולם!. יש מספיק זמן לשנות ויש מספיק דרכים לשנות, ויש הרבה מה לשנות, לא מעוניין לקחת חלק בזה? תלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK, אני יוכל להתמודד יותר טוב בחו"ל כי יש לי לאן להיתקדם גם אם אני לא חבר של עוזי כהן.

זה לא שאני מת לעזוב כי כל כך רע לי, פשוט אני שואף לרמה יותר גבוהה מהרמה שההורים שלי חיים פה.

ת'אמת, אני באמת רוצה שיהיה פה יותר טוב, אבל אני לא רוצה להיות איזה מנהיג מהפכני שיעשה פה מהפכה ואיהיה השראה עוד לדורות רבים ואנשים יקנו חולצות עם ההדפס שלי, ואני קטן מדי כדי לעשות איזשהוא שינוי משמעותי. מה שמזכיר לי שעוד לא ענו לי על השאלה שלי.

מה שמעניין אותך זה לא לשפר את המדינה, מה שמעניין אותך זה לשפר את עצמך עוד פורשה גדולה שתוכל לזיין את החברה שלך ותוכל להוריד את הכיסא שלא יראו אותכם.

תקשיב טוב, נמושה כמוך לא מוכן להסתפק בבית אוכל ושתייה, יש כאלה שמחפשים פורשה אז לך חפש פורשה בשבדיה ותניף שלטים על הכובשת.

אחי, צר לי לאכזב אותך אבל זה העיקרון של קפיטליזם(חוץ מהקטע של להניף דגלים בשבדיה על הכובשת) .

next!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה

שאתה רגיל לא לעשות כלום כל החיים

ולמדת את זה מאבא שלך

אתה לא תזיז תתחת מהכיסא

ותמשיך ללמוד

לא משנה מה יקרה

כמו שאמרתי, יש מה לשנות ויש מספיק דרכים לשנות. אבל צודק, להרים ידיים יותר קל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...