משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

קרעתם אותי פה אני מתערב שאין אף אחד שגר בחו"ל כדי שיבין(חוץ מMerrymoon) אתם חושבים שבחו"ל יותר טוב שהעבודה יותר טוב חחחחחחחחחח

גם שם יש בעיות לא פחות מי פה יש טרור גם (ספרד וכו).

יש הרבה אנטישמיות(ואל תגידו "זה לא מדינה אנטישמאית" כי רק להזכירכם(בואנה רק עבר כ50 שנה וכבר שוכחים) גרמניה היתה בין המדינות הכי תרבותיות בעולם ולמה הם הפכו? לבהמות שרוצחות נשים ילדים גברים הכל פשוט רצחו 6 מיליון יהודים+מילונים של חיילים+מיליונים של לא יהודים אתם בכלל קולטים מה הם עשו הם היו בהמות. אבל מה עכשיו זה אחרת אתם אומרים,אתם ממש לא חיים במציאות).

וחוץ מזה אתם יכולים ללכת אף אחד לא אומר לכם להשאר אתם יכולים ללכת לא צריך בארץ קונפורמיסטים שיגידו הכל חרא אז נלך תלמדו להתמודד עם דברים!!!

ממש גועל נפש

ד"א:שכר לימוד באונברסיטות בחו"ל גבוה כמעט כמו בארץ או יותר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרעתם אותי פה אני מתערב שאין אף אחד שגר בחו"ל כדי שיבין(חוץ מMerrymoon) אתם חושבים שבחו"ל יותר טוב שהעבודה יותר טוב חחחחחחחחחח

האמת שזה ככה. ואני הייתי בארצות הברית 8 חודשים.

ואני באמת לא חושב שצריך להרחיב כי אני יכול לכתוב פה הודעה באורך של 10 עמודים בקלות.

וואו, פאקינג פיגוע אחד מסכן פעם ראשונה ב1000 שנה, אני מחרבן במכנסיים מפחד(לא שפה אני מפחד מפיגועים).

אבל הם לאומת זאת באיחוד האירופי, ומקבלים משכורות גבוהות ביורו, וגם אם פתאום יהיה שם חרא הם יכולים לברוח למגוון מדינות מהטובות בעולם ברמת חיים.

יש הרבה אנטישמיות(ואל תגידו "זה לא מדינה אנטישמאית" כי רק להזכירכם(בואנה רק עבר כ50 שנה וכבר שוכחים) גרמניה היתה בין המדינות הכי תרבותיות בעולם ולמה הם הפכו? לבהמות שרוצחות נשים ילדים גברים הכל פשוט רצחו 6 מיליון יהודים+מילונים של חיילים+מיליונים של לא יהודים אתם בכלל קולטים מה הם עשו הם היו בהמות. אבל מה עכשיו זה אחרת אתם אומרים,אתם ממש לא חיים במציאות).

וואלה? ואני הייתי בטוח שנבחרה מבפלגה שהישתלטה על המדינה, הובילה למלחמת עולם ושטפה לכולם את המוח עם התעמולה שלהם.

וחוץ מזה אתם יכולים ללכת אף אחד לא אומר לכם להשאר אתם יכולים ללכת לא צריך בארץ קונפורמיסטים שיגידו הכל חרא אז נלך תלמדו להתמודד עם דברים!!!

ממש גועל נפש

ואי, תודה, חכיתי לאישור שלך כדאי שאני אוכל ללכת.

אבל קודם, אתה מוכן להגיד לי לאן בידיוק אני יכול ללכת? האיחוד האירופי? ארצות הברית? קנדה? אוסטרליה? משהוא גורם לי לחשוב שהם לא מחלקים אזרחות חופשי?

ד"א גם המשכורות בארצות אחרות יותר גבוהה.

למשל באנגליה, השכר מינימום הוא כפול מבארץ.

ועוד משהוא, מי שלא עזר במלחמה נגד הנאצים אשם באותו מידה בזה שנתן לפשע כזה לקרות(הכוונה למעצמות החזקות של אותה תקופה).

זה כולל את בין השאר את ארצות הברית (ראה: פרומו לתוכנית החדשה של חיים הכט).

תחשבו על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

אין לי ארץ אחרת

ממש גועל נפש

אני לא יודע איזו היא המדינה בעלת האוכלוסיה האנטישמית ביותר.

אבל אני יודע שגרמניה זה לא כמו שאת מתארת את זה, זה שאת בת ושאת לבנה ובעלת חזות אירופאית

סביר להניח גורם לכך שתקבלי יחס שונה מאשר  היה בא גבר שחום עור.

מה עוד שיכול להיות שאלה מקרים בודדים שלא מראים את דעת הרוב.

וכן הייתי בגרמניה.

בכל מקרה באמת דפוקה בהרבה דברים ובעבר באמת חשבתי שאני בדוק 100 אחוז לא אגור פה.

אבל ככל שהזמן עובר אני רואה שלא בטוח שאני אעזוב כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשהו אחד צדקתה ארה"ב אשמה גם בשואה תקרא את השיר סופה גם שם הערבה התעלמה ושיתפה פעולה עם הסופה(הסבר:הסופה היא גרמניה הנאצית ואת הערבה אני יתן לכם לנחש)

מפלגה השטלתה על המדינה-טוב זה ממש לא בדיוק הם נבחרו בבחירות דמוקרטיות שוב ושוב והשתמשו בטרור כדי להפיל ממשלות אבל למיטב זיכרוני הממשלה לא עצרה את הכנופיות של היטלר נכון?

עוד משהו באנגליה החומרה יקרה מאוד וגם החיים בה אפילו שיש לך משכורת פי שתיםם

אני חייתי 6 שנים בארגנטינה יש לי משפחה החיה בארה"ב ובארגנטינה ותאמין לי שאני מבין קצת יותר טוב מזה שחייתה 8 חודשים מסכן בארה"ב.

החינוך שם על הפנים(מקור :בת דודה שלי בארה"ב) רמה ממש דפוקה.

ושוב פעם הפיתרון שלך לבעיות זה:"וגם אם פתאום יהיה שם חרא הם יכולים לברוח למגוון מדינות מהטובות בעולם ברמת חיים" אתה פשוט בורח מבעיות במקום להתמודד עם דברים.

וזה שמדינות אחרות לא נתנות אישור כניסה לכל בן אדם זה בעיה שלך יש עוד מלא מדינות שאתה לא צריך אישור כניסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה שלנו זאת מדינה של גנבים... לא מספיק שכל מחירי המחשב פה יקרים ב 150אחוז מאירופה גם החוצפה שאם נגיד אתה קונה כרטיס מסך ובאתר המקורי יענו מהמפעל זה מגיע לך עם כמה משחקים בבנדל ואם אתה קונה את זה בארץ החברה לוקחת את המשחקים לעצמה או שנותנת משחק אחד.

עוד דבר זה לגבי .. למשל ראידמקס... באתר שלהם כתוב שאתה מקבל אחד מהמארזים עם 6 מאוורים וספק כח.. פה בארץ 3 מאוורים ללא ספק...

גנבים! ולא היה רשום OPTIONAL באתר של ראיד מקס...

איזו פתיחה, סטייל שאלה ל"זהבי עצבני", רק שזהבי לא ממש יבין במה מדובר... אני משוכנע שאיכשו הוא יסיט את זה במיידית לעוד וויכוח פוליטי לוהט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזו היא המדינה בעלת האוכלוסיה האנטישמית ביותר.

אבל אני יודע שגרמניה זה לא כמו שאת מתארת את זה, זה שאת בת ושאת לבנה ובעלת חזות אירופאית

סביר להניח גורם לכך שתקבלי יחס שונה מאשר  היה בא גבר שחום עור.

מה עוד שיכול להיות שאלה מקרים בודדים שלא מראים את דעת הרוב.

וכן הייתי בגרמניה.

לבנה? ממש לא! אני יותר מוקה. כשאני משתזפת, אותו קיץ לא הייתי כמעט בים, אבל כשאני הולכת לים ואני משתזפת חושבים שאני תימניה/חצי-אתיופית רק בלי השיער המקורזל. חזות אירופאית? אעלק!! את אמא שלי היו שואלים שם אם היא אימצה אותי כי היא באמת נראית שוודית ואני עירקית. חחח. אני לא יהודיה ויש לי את האף הכי גדול פה! וזה שאני בחורה...  :gorgeous: מה קשור?  האדם הזה לא היה היחיד שאמר לי את זה. נפגשתי גם עם נוער שם וסתם פנקיסטים שנתקלתי בהם ברחוב... תחילה הם חשבו שאני נאצית אבל כשהוצאתי דרכון ישראלי הם הביאו ארגז בירה והתחלנו להריץ קטעים ולעשות פרצופים לעוברים והשווים בכיכר באאוגסבורג (כן, כל עיר והכיכריסטים שלה...  ;D).

זה לא שאין ארץ אחרת, זה שמה שיש זה חרא ואין ספק. למה אני צריכה לשרת בצבא ולהיות זונה של מס הכנסה וביטוח לאומי ואח"כ לאכול חרא ממשלה שלא אכפת לה ממני? למה אני צריכה לשלם כאן ארנונה ושאר מיסים לעירייה ותמיד תהינה שיבושים באספקת התשתית והמשטרה לא תעשה כלום, גם לא תרשום תלונות - יצעקו לי "לכי הביתה, תעופי מפה!" כמו שכבר קרה לי. פה אני לא יכולה למצוא עבודה אחרי שאני אשלם הון תועפות לממן לימודים. פה אני יודעת שאם אני לא אעבוד שחור אני לא אעבוד בכלל ואם אעבוד שחור אז מי יודע אם אקבל שכר. פה אני יודעת שאם ייתקע לי האוטו באמצע האוטוסטרדה אז המנאייק ירשום לי קנס בשווי רב מהעור שלי ועוד יצרח עליי כמו היה מפקד שלי בטירונות בעוד שבגרמניה אני יודעת שהוא יעזור לי להחליף גלגל!!!

חכו ילדים, חכו ותגדלו ותחיו קצת בלי העזרה של אמא ואבא ותדעו כמה קשה בחוץ ואז כל אותם סטריאוטיפים מגעילים יתחילו לרדוף אתכם ותבינו למה יש אנשים שרוצים לעזוב. כי מה? לעבוד קשה בשביל לשפר פה משהו וכי כלום לא ישתפר כי אחוז החאפרים תמיד יעלה על אחוז האנשים הישרים ואם מישהו יפריע להם לעשות צרות אז יסתבך בעצמו. למי יש כוח לזה? תנו לי כרתיס ואני עפה מפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים להגיד:

1. מה לעשות בארץ המחירים של כול דבר חוץ מפירות וירקות בשמיים(בארצות הברית מלפפון יכול לעלות דולר מצד שני ארוחה במקדונלדס תעלה 3 דולר).

2. לכול המקטרים עשו לי טובה לכו לכול מדינה "בסעודיה 2",(אירופה למי שלא הבין יש שם יותר ערבים מאירופאים כבר רק עניין של זמן עד שגם שם יקימו איזו כיפת זהב ויגידו "פה מוחמד תקע נוד"), ונראה איך הם יקבלו אותכם.

באותו סעיף אני מעדיף להיות תלוי בארה"ב כאן בארץ מאשר להיות  תלוי בה באמריקה משום מה הישראלים תמיד חושבים שדופקים אותם תמיד חושבים שבמקום אחר יהיה יותר טוב מוזר.

3. תבטלו את שירות החובה=תבטלו את מדינת , אין לנו 300 מיליון אזרחים שמתוכם מספיק שאחוז יתגייס פה זה לא אמריקה ולא שבדיה אז עשו טובה ואם אתם לא מבינים פשוט תהיו בשקט.

היונו בגלות במשך מאות שנים ובכול מקום היה יותר רע מקודמו וזה לא משנה כמה זכויות נתנו לנו או כמה נאמנות הראנו תמיד חיפשו את היהודי.

כול עוד אנחנו בארץ אנחנו בטוחים(תארמת רק אחרי שיפציצו לאיראנים את הצורה אבל את זה תעזבו כבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

יש לי כמה דברים להגיד:

1. מה לעשות בארץ המחירים של כול דבר חוץ מפירות וירקות בשמיים(בארצות הברית מלפפון יכול לעלות דולר מצד שני ארוחה במקדונלדס תעלה 3 דולר).

2. לכול המקטרים עשו לי טובה לכו לכול מדינה "בסעודיה 2",(אירופה למי שלא הבין יש שם יותר ערבים מאירופאים כבר רק עניין של זמן עד שגם שם יקימו איזו כיפת זהב ויגידו "פה מוחמד תקע נוד"), ונראה איך הם יקבלו אותכם.

באותו סעיף אני מעדיף להיות תלוי בארה"ב כאן בארץ מאשר להיות תלוי בה באמריקה משום מה הישראלים תמיד חושבים שדופקים אותם תמיד חושבים שבמקום אחר יהיה יותר טוב מוזר.

3. תבטלו את שירות החובה=תבטלו את מדינת , אין לנו 300 מיליון אזרחים שמתוכם מספיק שאחוז יתגייס פה זה לא אמריקה ולא שבדיה אז עשו טובה ואם אתם לא מבינים פשוט תהיו בשקט.

היונו בגלות במשך מאות שנים ובכול מקום היה יותר רע מקודמו וזה לא משנה כמה זכויות נתנו לנו או כמה נאמנות הראנו תמיד חיפשו את היהודי.

כול עוד אנחנו בארץ אנחנו בטוחים(תארמת רק אחרי שיפציצו לאיראנים את הצורה אבל את זה תעזבו כבר).

100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים להגיד:

באותו סעיף אני מעדיף להיות תלוי בארה"ב כאן בארץ מאשר להיות  תלוי בה באמריקה משום מה הישראלים תמיד חושבים שדופקים אותם תמיד חושבים שבמקום אחר יהיה יותר טוב מוזר.

לא מסכים איתך. אתה כמו כל אלה שאומרים לי "לא טוב לך אז תעזוב". הם לא חושבים לרגע לשפר את המדינה ורק חושבים על התחת שלהם. ולי זה נמאס - נמאס מהזין שהמדינה שמה עליי. אני מנסה לשפר את המדינה, להיות אדיב ומנומס ומקבל לרוב שליליות. אני לא מוכן להשלים עם זה ואני בטוח שגם אתה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשהו אחד צדקתה ארה"ב אשמה גם בשואה תקרא את השיר סופה גם שם הערבה התעלמה ושיתפה פעולה עם הסופה(הסבר:הסופה היא גרמניה הנאצית ואת הערבה אני יתן לכם לנחש)

מפלגה השטלתה על המדינה-טוב זה ממש לא בדיוק הם נבחרו בבחירות דמוקרטיות שוב ושוב והשתמשו בטרור כדי להפיל ממשלות אבל למיטב זיכרוני הממשלה לא עצרה את הכנופיות של היטלר נכון?

עוד משהו באנגליה החומרה יקרה מאוד וגם החיים בה אפילו שיש לך משכורת פי שתיםם

זה רק השכר מינימום. באנגליה יש בין המשכורות הכי גבוהות בעולם- המספר כמו בארצות הברית, רק בפאונד. אותו דבר גם המחיר על מוצרי אלקטרוניקה; מה שמזכיר לי שרוב הדברים פה עולים כמו באנגליה

אני חייתי 6 שנים בארגנטינה יש לי משפחה החיה בארה"ב ובארגנטינה ותאמין לי שאני מבין קצת יותר טוב מזה שחייתה 8 חודשים מסכן בארה"ב.

החינוך שם על הפנים(מקור :בת דודה שלי בארה"ב) רמה ממש דפוקה.

חינוך גרוע? יש מספיק אוניברסיטות בארצות הברית שנחשבות מצויינות ברמה עולמית.

אני למדתי שם בבית ספר שם(חטיבת ביניים) ואני יכול להגיד שהוא הרבה יותר טוב מהבית ספר שאני לומד בו פה.

פשוט צריך למצוא איזור טוב עם בית ספר טוב.

ושוב פעם הפיתרון שלך לבעיות זה:"וגם אם פתאום יהיה שם חרא הם יכולים לברוח למגוון מדינות מהטובות בעולם ברמת חיים" אתה פשוט בורח מבעיות במקום להתמודד עם דברים.

לא ממש הבנת את מה שאני אמרתי- הכוונה שאם יהיה שם ממש רע\מפחיד\whatever יש להם לאן לברוח.

ואתה יודע מה, אולי אני בורח אבל ככה אני. אני לא מרגיש שום קשר או חוב למדינה הזאת- את החוב הזה ההורים שלי משלמים בחצי מהמשכורת שלהם ומיסים מטורפים.

אז מצידי תגיד שאני לא יהודי, או שאני בורח מהבעיות שלי(אגב, איך אני יכול לפתור אותן? לשנות את המדינה?), אני לא רוצה להעביר את חיי כמו ההורים שלי ולא להגיע לשום מקום.

וזה שמדינות אחרות לא נתנות אישור כניסה לכל בן אדם זה בעיה שלך יש עוד מלא מדינות שאתה לא צריך אישור כניסה.

בעיה שלי? שיט, רציתי להאשים אותך בזה...

טוב, אז באיזה מדינה נורמאלית אני יכול לקב אזרחות חופשי?

אז באנגליה, צרפת ובלגיה יש מלא ערבים אז פתאום בכל אירופה יש מלא ערבים?

חוץ מזה, להזכיר לך כמה ערבים יש לנו פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, לא ראיתי, אני נגד ביטול חוק שירות חובה. אם יבטלו אף אחד לא ירצה לשרת ויצתרכו לשלם מלא כסף לאנשים כדי שיעשו את זה והמצב הכלכלי שלנו לא בדיוק מאפשר את זה. בגלל זה טוחנים אנשים בחינם, אבל לפחות שלא יהיה לחינם.

חרא פה ומי שמודה - זאת צביעות פטריוטית לשמה. אני לא נגד פטריוטיזם, נהפוכהו, אדרבה, אבל לפחות תודו כשאתם עושים במכנסיים (המדינה יענו). לא לא טוב פה, המצב בחרא וכדאי להתחיל לעבוד על זה או שלא ישאר פה איש מלבד לפעילי ימין קיצונים וחמומי מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...