משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

1)להפסיק את השחיטות בממשלה(בלי קומבינות/ביזבוז כספים(ישיבות,קיבוצים,שרים,ועוד...)/להביא אנשים צעירים )

2)להתחיל לגייס את כל הדוסים+להוציא אותם לעבודה

3)להתחיל להעיף את כל העובדים הזרים\ערבים מהמדינה

4)להעסיק רק עובדים בעלי אזרחות ישראלית

5)להשקיע בחינוך

אני חושב שזאת תיהיה ההתחלה

כמובן שאי אפשר לכתוב תכל כי יש יותר מידי דברים פגומים במדינה

אולי בחו"ל יהיה יותר קשה

אבל אתה תרגיש שאתה מתקדם בחיים

ולא נתקע כמו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה חושב ששם יש לך לאיפה להתקדם, יותר מפה, עם אותו מאמץ, אתה טועה ובגדול,

שם לא יהיה לך יותר קל, להיפך...

אתה באמת חושב ככה? בתרבות הקומבינות הישראלית הכל זה פרוטקציה

שמה לעומת זאת באמת איכפת להם מהכישורים של אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באמת מומלץ להפסיק את השחיטות בממשלה  :lol:

2. שלא יתגייסו (גם ככה צהל כל הזמן טוען שיש יותר מדי חיילים), שילכו לעבוד.

3. העובדים הזרים כן. אתה רוצה להעיף את הערבים הישראלים?  ::)

4. סבבה (לא שהמעסיקים יהיו מרוצים)

5. לדעתי התחילו, אבל זו רק דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)להפסיק את השחיטות בממשלה(בלי קומבינות/ביזבוז כספים(ישיבות,קיבוצים,שרים,ועוד...)/להביא אנשים צעירים )

2)להתחיל לגייס את כל הדוסים+להוציא אותם לעבודה

3)להתחיל להעיף את כל העובדים הזרים\ערבים מהמדינה

4)להעסיק רק עובדים בעלי אזרחות ישראלית

5)להשקיע בחינוך

אני חושב שזאת תיהיה ההתחלה

כמובן שאי אפשר לכתוב תכל כי יש יותר מידי דברים פגומים במדינה

אולי בחו"ל יהיה יותר קשה

אבל אתה תרגיש שאתה מתקדם בחיים

ולא נתקע כמו פה

1,4,5 מסכים ב100%

2... הצבא לא צריך אנשים שייציתו לרב שלהם ולא למפקד.

הצבא לא צריך כל כך הרבה אנשים, תראה כמה יוצאים על 21 קב"ן...

3... אתה לא יכול "להעיף" אותם סתם ככה, לא את כולם, רק את הלא חוקיים.

רגע, מישהו דיבר על או על חברה ממשלתית?

אם אין לך את בזק/חברת חשמל/מקורות זה אומר שאתה לא יכול להתקדם בחיים?

מישהו אמר שזה קל להתקדם בחיים?

אתה חושב שבחו"ל אין קומבינות וקשרים? אתה חושב שהכול ורוד?

אני מסכים איתך שפה זה יותר מידי, אבל לעזוב את הארץ בגלל ש"קשה לי" (והקטע שאפילו עוד לא התחלת לנסות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהקשר של להעיף את כל הערבים בלי אזרחות ישראלית

כי אנחנו לא צריכים לפרנס אותה שיש לנו 10% מבוטלים

תראה אח שלי עובד בבזק

אני נהנה מההטבות

טלפון אחד עליו והוא יכול לסדר לי מלא דברים

יש לי משפחה די רחבה

וכל פעם שצריכים משהו

תמיד למישהו במשפחה יש קשרים

זה בסך הכל דופק אנשים שאין להם קשרים

אבל מה אכפת לי אני נהנה.

בסדר שלא יתגיסו

שילכו לעשות שירות לאומי

3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, למה לא לעזוב את המדינה? תכלעס, מה רע גם בלדאוג רק לעצמך? אתה פה בשביל עצמך, אינסטינקט הישרדות כזה.

אבל אם כבר בחרנו לחיות כקולקטיב, וחיינו ושגשגנו כך בזכות העוצמה במספרים מזה אלפי שנים, אז למה לשנות את זה? למה פתאום להחליט שבשביל להצליח אני צרייך לדפוק את החבר שלי? וזה מה שקורה במדינה הזאת. במקום לתת יותר מקום להצלחה והזדמנות כדי שאח"כ ניתן יהיה לקצור את הפירות שזרענו, מקשים עלינו מכל הצדדים. קוראים לזה תחרות. זאת כבר לא תחרות כשבנאדם עם תואר שני במשפטים עובד בתור מנקה מדרגות! אז אם זה מה שקורה לו, מה חייל משוחרר יעשה? חוץ מלהתפוצץ בפתח של בית קפה בשביל 17.93 לשעה - קוראים לזה מאבטח. ומה אדם נכה יעשה? ועוד עכשיו שקיצצו לו מכל כיוון? ומה יעשה סטודנט? אין לכם מושג כמה סטודנטיות עובדות כנערות ליווי - כמה אפילו אמרו לי "בואי, איך נראה לך מימנתי את התואר? בטלמרקטינג?". עצוב שלזה זה צרייך להגיע. עצוב שבשביל שסטודנטית צריכה למכור את הגוף שלה בשביל לממן תואר ואח"כ עם התואר הזה (או שניים) היא תצתרך לנקות חדרי מדרגות בשביל שיהיה לה מה לאכול.

אז מי שאמר לי פה "לעזזל עם סטנדרטים אירופאים" - שיצפה למה שאני חוזה בעתיד הלא כ"כ רחוק של ארצינו הקטנטונת. שלא תבינו לא נכון, אני לא איזו אנטי-ישראלית, פרו-גרמניה על גבול הנאצית, אני אוהבת את , אבל אני שונאת את המצב פה ואם הבחירה היא בין להשאר פה ולאכול חרא ובין לצאת ולנסות להתקדם בחיים בזכות הכישורים שלי (ולא רוחב המותניים/חזה) אז אעדיף לצאת ולהגשים את עצמי כמו בנאדם במקום אחר כי כאן זה בלתי אפשרי, אני נורא מצטערת... רק חזרתי עכשיו ממקום העבודה האחרון שלי כשכמעט באיומים (ופתיחת ביוב) אמא שלי סחטה מהם את המשכורת שלי, אפילו לא את המלאה, ונראה אם אני עוד אקבל את זה. רובכם כאן ילדים שעוד לא סיימו תיכון ולא התחילו . כשתסיימו ותנסו לצאת לשוק העבודה ותגלו שלאף אחד לא אכפת כמה חרא אכלתם בעזה ויגידו לכם לבדוק תיקים בשביל 17.93 לשעה (בתקווה שלא יחליטו להוריד את שכר המינימום עד אז) או את אותו הדבר בטלמרקטינג תחת איומי פיטורים אם לא תמכור 30 מנויים לעיתון שאף אחד לא רוצה לקרוא... אז תבינו על מה אני מדברת.  :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, כל אלה שהמליצו לי להיפתר מההשחיטות בממשלה ועם המלצות דומות, תודה על ההמלצות אני ישר מתחיל ליישם את זה מחר עם הבוקר... :screwy:

עכשיו ברצינות, לי זה ברור מה הממשלה יכולה לעשות כדאי לשפר את המצב, השאלה מה אני יכול לעשות במקום לבכות כל הזמן?

רגע, מישהו דיבר על או על חברה ממשלתית?

אם אין לך את בזק/חברת חשמל/מקורות זה אומר שאתה לא יכול להתקדם בחיים?

מישהו אמר שזה קל להתקדם בחיים?

אתה יודע מה אני יודע?

אני יודע שאם אני אסיים את לימודי הארוכים(גם באוניברסיטה) ולא אצליח לחשוב על איזה רעיון גאוני ולהקים לעצמי איזה חברה שתגרוף מיליונים (שבה אני אשקיע כסף שאין לי) אז אני יהיה שכיר רגיל באיזה חברת הייטק ואז אני אחיה כמו ההורים שלי בישראל. ואני ממש לא רוצה לחיות ככה(ואני ממש לא רוצה להיכנס לפרטים).

מה שאני יודע שעם מקצוע בארץ אחרת אתה יכול לחיות הרבה יותר טוב (מנסיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מגזימה אני לא יודע מאיזה מציאות את באה אני גר כאן ליד נתניה ויש מלא מקומות עבודה לצעירים וסטודנטים בתי קפה ומה שאת לא רוצה ובשכר הרבה יותר גבוהה ממינימום אני לא יודע פשוט על מה את מדברת חבר שלי עובד בקפה ג'ו ועושה את ה20 שקל בשעה או קצת יותר לא זוכר, במשמרת לילה ביום שישי הוא עושה כסף ממש ממש טוב הפכת את המדינה הזאת לבית זונות ציבורי.

את טוענת שלבנאדם עם תארים אין כאן מה לעשות אני אומר שאת טועה הטובים והחרוצים מוצאים איפה לעבוד הבכיינים והעצלנים עוזבים או מנקים מדרגות את רוצה להגיד לי שכול סטודנט בעל תואר שני במשפטים מנקה מדרגות? לא בכול מקצוע יש את הטובים ויש את הפחות טובים צריך להשקיע ולהתאמץ עובדה שיש הרבה שמצליחים מה תגידי עליהם?, ולא לא כולם חברים של עוזי כהן.

אני יתן לך דוגמא איך אבא שלי הצליח? בחור ישיבה מנתיבות שאמא שלו הוציאה אותו מהבית ספר בכיתה י' כדי שיעבוד הלך עשה צבא+3 שנים קבע אחרי זה חזר למד השלים בגרויות הוציא תארים ועובד ומשתכר בכבוד וממן עוד 4 דוייסים בדרך איך הוא עשה את זה אה? בלי קשרים בלי כלום מה שהניע אותו זה כוח רצון ועבודה שום דבר אחר והוא לא עמד באף צומת.

תפסיקו כבר לערוך השוואות לוקחים לי את 4 המדינות המסודרות בעולם ומתחילים להשוות אותן לארץ אחת קטנה מוקפת אוייבים שמסתדרת לא רע בכלל.

47 תעזוב אותנו מהשטויות שלך איך אתה יכול לעשות משהו? בכך שתישב כאן ושתגיע לעמדות על תעשה קומבינות ותחנך ככה את הילדים שלך אם הייתי אבא שלך הייתי נותן לך פליק ככה אתה יורד על ההורים שלך? מסכנים אפשר לחשוב שהם אוכלים אורז וטונה מקופסת שימורים כול יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב מזורגג, נכון.

אבל אתם שוכחים פרט קטן,

יחסית למדינה שאפשר להגיד במלחמה, אנחנו חיים לא רע, (לא טוב, אבל יותר טוב מהרבה מדינות במזרח ארופה ואסיה)

Merrymoon,

מי לא שונא את המצב, אבל לא כל אחד מסתכל על הכל חוץ מהכישורים,

פשוט צריך לדעת איך לחיות...

אגב שכר המינימום הוא 17.65...

אני גם סטודנט,

גם אני עבדתי בכמה עבודות, גם עלי לא שמו, במקום I (שעוד היה לי פחות נסיון) דיי דפקו אותי,

אבל במקום הII כבר ידעתי לצעוק ולקחת את מה שמגיע לי,

מעסיק ישראלי שמגלה חולשה מנצל אותה עד תום (מרתיח, ללא ספק), צריך לדעת מתי הוא עובר את הגבול להחזיר מלחמה.

אבל מצד שני, אתם לא יכולים להגיד שמוסר העבודה שלנו גבוה, אולי זה מעגלי, אבל שאנשים כבר מקבלים עבודה והם "הופכים שולחנות" כלומר מסרבים לקבל אותה, זה אומר משהו...

פעם זה היה הפוך...

צ'בישב (מתמטיקאי רוסי נדמה לי?)

תעזוב,

אולי יהיה יותר טוב בלעדיך... אם אתה כזה להוט לעזוב, קח את המטוס הI מחר בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כסף?

לא אמרת תשיג כבר שם?

תעבוד חודש תשיג כסף לכרטיס טיסה, וברור שתמצא עבודה שם ותוך שלוש שנים תהיה לך וילה עם פורשה ליד, אישה אוהבת 3 ילדים וכלב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...