משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

סלחו לי האנשים שבאים כאינטליגנטים ובאים ללמד על כמה החיים בחו"ל טובים יותר : כמה עובדות:

1.ישראל אכן לא מנוהלת כמו שצריך והכנסת מלאה גנבים מסכים עם כל מלה, אבל עדיין זאת המדינה שלי, וזה המקום היחידי בעולם שאני יכול להסתובב ביודעין שאני יהודי בין יהודים. ואני בתור אחד שחי בעבר במדינה אחרת יודע מה זה- אפילו במדינות מתוקנות שלא צריך להסתיר דת- עדיין תמיד יהיו אנשים שיעקמו את האף (אפילו אם בצורה הכי מנומסת בעולם) למשמע היהדות. כאן אני יהודי בין יהודים- אתם מדברים איתי על דברים שלא טובים במדינה הזאת? וואלה באמת תעזבו למדינה אחרת תחיו שם , תהנו לכם, תכסו את האוזניים כל פעם שתשמעו גילויי אנטישמיות ותהיו מבסוטים מהחיים שלכם.

2.בישראל יש לך את הכוח והזכות להשיב מלחמה שלא כמו במדינה זרה ששם אתה מצפה מהמדינה עצמה להחזיר מלחמה (ובואו נגיד שזה ממש לא אותו דבר)

3. לבחור שאמר שבאנגליה השכר בסיס יותר גבוה מבישראל- בולשיט אחד גדול- באנגליה המטבע אמנם הוא פי 8 אבל בהתאם המחירים כך שזה מתאזן- אם אתה ממיר פאונדים לשקלים את תצא נרווח (כמו שאם תמיר שקלים ישראליים לדראכמות יווניות , תקבל הרבה יותר דראכמות) . עדיין אבל השכר שם מאוזן למחירי השוק- אז לפני שזורקים דברים באוויר יש לחשוב עליהם קצת (כל מי שטס לאנגליה לתקופה קונה את כל הדברים הבסיסיים בישראל כי שם הכל הרבה יותר יקר כי זה בפאונדים, לכן גם השכר שלהם מותאם למטבע ולך זה נראה כאילו הם מרוויחים יותר).

4. נחזור לכנסת- כולם גנבים, כולם קופים, כולם חראות- אבל את כולם אתם בחרתם....

5. אתם משווים את ל4-5 מדינות... נכון היא לא המדינה הכי טובה בעולם- מסכים במאה אחוז. אבל לא ראיתי אף אחד משווה אותה למדינות אחרות.... הצרות עין הזאת של להסתכל באופן בכייני וביקורתי רק כלפי הדשא של השכן- , וואלה רוב המדינות בעולם היו חולמות להשיג ב50 שנה את כל ההישגים שלנו עם כל המכשולים שלנו..

6. לסיכום- כל הבכיינים- אתם יכולים לבכות על כמה שהמדינה חרא וחלק מכם גם יברחו מפה- אבל המדינה לא תשתנה כל עוד הבכינים ימשיכו לבכות במקום לשנות דברים. נכון אני הראשון שיגיד שרוב ההנהלה בארץ (שלטונות,מוסדות , וכו'..) מושחתים - וואלה במקום להתבכיין על זה תשנו. המדינה לא תשתנה אם תמשיכו רק להתבכיין ולברוח מכאן.

אתם חושבים שבמדינה אחרת הממשלה שקטה? הצחקתם אותי- כל מדינה והאופרות סבון עם השחיתויות שלה- זה שאתם לא יודעים עליהם כי וואלה אין לכם מה לדעת על מה קורה בממשלה של גרמניה (סתם דוגמא) כשתחיו שם תראו שאותו החרא נמצא גם שם.

7. לגביי פיגועים- מה לעשות זאת מדינה שמקיומה נמצאת בלחימה ולא מבחירתה אלא כדי שבכיינים כמוכם יוכלו להוולד לבית שבו לא יסתירו את זהותם...- אבל אם בשנות ה40-50 נלחמנו בכל המדינות מסביבנו, מאז לאט לאט זה הצטמצם- עד כדי שאנו נלחמים היום בפלשתינאים ובחיזבאללה בצפון (בעיקר בפלשתינאים) - גם הפלשתינאים השלום יגיע מה לעשות לא אנחנו ולא הם לא נלך מכאן וכבר עכשיו מתחילים לצוץ מכיוון שני העמים ייאוש מהלחימה המטומטמת הזאת, השלום יגיע.(אם זה עוד שנתיים או עוד ארבע וואלה לא יודע, הזמן יגיד).

8. לגביי שכר- צר לי- מי שרוצה להיות ממוצע יהיה ממוצע ולא משנה איפה יגור. מי שיכול להרוויח ירוויח- ויש מליאנים בארץ.

9. בקיצור- מדינה חרא, אבל לא קיימת מדינה בעולם כל כך נועזת וכל כך מתקדמת בקצב מטורף (גם ארה"ב הגדולה ובריטניה הנאורה אלה מדינות שקיימות המון זמן... תוך 50 שנה השיגה שיוויון טכנולוגי עם כל העולם, אז כן יש עוד דברים שיש לנו מה ללמוד מאירופה, וואלה נלמד.)

ואין לי שום בעיה עם לעבוד בחו"ל, אבל הבית שלי תמיד יהיה בישראל (עם כל החרא שבה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואתה חושב שתמצא עבודה כל כך מהר?

בכל זאת

3. לבחור שאמר שבאנגליה השכר בסיס יותר גבוה מבישראל- בולשיט אחד גדול- באנגליה המטבע אמנם הוא פי 8 אבל בהתאם המחירים כך שזה מתאזן- אם אתה ממיר פאונדים לשקלים את תצא נרווח (כמו שאם תמיר שקלים ישראליים לדראכמות יווניות , תקבל הרבה יותר דראכמות) . עדיין אבל השכר שם מאוזן למחירי השוק- אז לפני שזורקים דברים באוויר יש לחשוב עליהם קצת (כל מי שטס לאנגליה לתקופה קונה את כל הדברים הבסיסיים בישראל כי שם הכל הרבה יותר יקר כי זה בפאונדים, לכן גם השכר שלהם מותאם למטבע ולך זה נראה כאילו הם מרוויחים יותר)

נכון אבל פה הממשלה לוקחת לך מהמשכורת 50%

ושאתה רוצה לקנות מכונית אתה צריך לשלם פי 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שתמצא עבודה כל כך מהר?

מי שטוב תמיד ימצא עבודה (וגם מי שיש לו ויטמין P) ;)

מס הכנסה קיים בכל מקום

נכון שהמכס בארץ יקר אבל זאת סיבה לעזוב את הארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה אז תסע לאירופה

יקחו לך רק 40% מס הכנסה

כשתלך לקנות סיגריות קופסה תעלה לך 6 אירו

כשתלך לפאב לשתות בירה היא תעלה לך 6-9 אירו

המחירים הם ביחס למחיר (כמו בכל מקום)

יצא לי לטייל בעולם ולפגוש אנשים

מסתבר שכולם חושבים שהדשא של השכן ירוק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נפשט את העיניינים

משכורת שם זה פי 2 מאשר בארץ.

אני לא מעשן ולא שותה.

חולם1)מכונית טובה

חלום2)אופנוע.

חלום3)מסלול שאפשר יהיה להתפרק בוא

חלום4)תרבות נהיגה נורמלית

חלום5)טיולי גיפים שבמקומות יפים

זה חלק קטן

ממה שאני רואה בארץ הזאת הסיכוי להגשים אותם קלוש.

חבל חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי רוב החלומות שלי תלוים בכסף

ומה לעשות כסף לא גודל על העצים

וכאשר לוקחים לך 50% מהמשכורת די קשה להשיג כסף

מה שאתה אומר זה שכשתעבור לאירופה אז פתאום תהיה עשיר ופתאום תהיה לך השכלה גבוהה שאיתה תוכל ללכת ורק לבחור עבודה איזו שבא לך?

חלומות תלויים גם בכסף, אמת, אבל יותר מזה הם תלויים בכח רצון ובכישורים אישיים ובהרבה עבודה קשה.

יש פה אנשים שמהתגובות שלהם הבנתי שהם חיים בפנטזיה. אתם מוזמנים לעבור לאירופה בשביל ללמוד על בשרכם את השטויות שאתם רושמים.

נ.ב זה החלומות שלך? מכונית, אופנוע, מסלול, טיולי ג'יפים?

לא על דברים כאלה אני חושב כשאני מדבר על חלומות לעתיד, אני חייב להגיד לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

סלחו לי האנשים שבאים כאינטליגנטים ובאים ללמד על כמה החיים בחו"ל טובים יותר : כמה עובדות:

1.ישראל אכן לא מנוהלת כמו שצריך והכנסת מלאה גנבים מסכים עם כל מלה, אבל עדיין זאת המדינה שלי, וזה המקום היחידי בעולם שאני יכול להסתובב ביודעין שאני יהודי בין יהודים. ואני בתור אחד שחי בעבר במדינה אחרת יודע מה זה- אפילו במדינות מתוקנות שלא צריך להסתיר דת- עדיין תמיד יהיו אנשים שיעקמו את האף (אפילו אם בצורה הכי מנומסת בעולם) למשמע היהדות. כאן אני יהודי בין יהודים- אתם מדברים איתי על דברים שלא טובים במדינה הזאת? וואלה באמת תעזבו למדינה אחרת תחיו שם , תהנו לכם, תכסו את האוזניים כל פעם שתשמעו גילויי אנטישמיות ותהיו מבסוטים מהחיים שלכם.

2.בישראל יש לך את הכוח והזכות להשיב מלחמה שלא כמו במדינה זרה ששם אתה מצפה מהמדינה עצמה להחזיר מלחמה (ובואו נגיד שזה ממש לא אותו דבר)

3. לבחור שאמר שבאנגליה השכר בסיס יותר גבוה מבישראל- בולשיט אחד גדול- באנגליה המטבע אמנם הוא פי 8 אבל בהתאם המחירים כך שזה מתאזן- אם אתה ממיר פאונדים לשקלים את תצא נרווח (כמו שאם תמיר שקלים ישראליים לדראכמות יווניות , תקבל הרבה יותר דראכמות) . עדיין אבל השכר שם מאוזן למחירי השוק- אז לפני שזורקים דברים באוויר יש לחשוב עליהם קצת (כל מי שטס לאנגליה לתקופה קונה את כל הדברים הבסיסיים בישראל כי שם הכל הרבה יותר יקר כי זה בפאונדים, לכן גם השכר שלהם מותאם למטבע ולך זה נראה כאילו הם מרוויחים יותר).

4. נחזור לכנסת- כולם גנבים, כולם קופים, כולם חראות- אבל את כולם אתם בחרתם....

5. אתם משווים את ל4-5 מדינות... נכון היא לא המדינה הכי טובה בעולם- מסכים במאה אחוז. אבל לא ראיתי אף אחד משווה אותה למדינות אחרות.... הצרות עין הזאת של להסתכל באופן בכייני וביקורתי רק כלפי הדשא של השכן- , וואלה רוב המדינות בעולם היו חולמות להשיג ב50 שנה את כל ההישגים שלנו עם כל המכשולים שלנו..

6. לסיכום- כל הבכיינים- אתם יכולים לבכות על כמה שהמדינה חרא וחלק מכם גם יברחו מפה- אבל המדינה לא תשתנה כל עוד הבכינים ימשיכו לבכות במקום לשנות דברים. נכון אני הראשון שיגיד שרוב ההנהלה בארץ (שלטונות,מוסדות , וכו'..) מושחתים - וואלה במקום להתבכיין על זה תשנו. המדינה לא תשתנה אם תמשיכו רק להתבכיין ולברוח מכאן.

אתם חושבים שבמדינה אחרת הממשלה שקטה? הצחקתם אותי- כל מדינה והאופרות סבון עם השחיתויות שלה- זה שאתם לא יודעים עליהם כי וואלה אין לכם מה לדעת על מה קורה בממשלה של גרמניה (סתם דוגמא) כשתחיו שם תראו שאותו החרא נמצא גם שם.

7. לגביי פיגועים- מה לעשות זאת מדינה שמקיומה נמצאת בלחימה ולא מבחירתה אלא כדי שבכיינים כמוכם יוכלו להוולד לבית שבו לא יסתירו את זהותם...- אבל אם בשנות ה40-50 נלחמנו בכל המדינות מסביבנו, מאז לאט לאט זה הצטמצם- עד כדי שאנו נלחמים היום בפלשתינאים ובחיזבאללה בצפון (בעיקר בפלשתינאים) - גם הפלשתינאים השלום יגיע מה לעשות לא אנחנו ולא הם לא נלך מכאן וכבר עכשיו מתחילים לצוץ מכיוון שני העמים ייאוש מהלחימה המטומטמת הזאת, השלום יגיע.(אם זה עוד שנתיים או עוד ארבע וואלה לא יודע, הזמן יגיד).

8. לגביי שכר- צר לי- מי שרוצה להיות ממוצע יהיה ממוצע ולא משנה איפה יגור. מי שיכול להרוויח ירוויח- ויש מליאנים בארץ.

9. בקיצור- מדינה חרא, אבל לא קיימת מדינה בעולם כל כך נועזת וכל כך מתקדמת בקצב מטורף (גם ארה"ב הגדולה ובריטניה הנאורה אלה מדינות שקיימות המון זמן... תוך 50 שנה השיגה שיוויון טכנולוגי עם כל העולם, אז כן יש עוד דברים שיש לנו מה ללמוד מאירופה, וואלה נלמד.)

ואין לי שום בעיה עם לעבוד בחו"ל, אבל הבית שלי תמיד יהיה בישראל (עם כל החרא שבה.)

נכון מאוד!

אנשים אל תסתכלו רק מה יש בחוץ וכאילו שם הכל גן עדן.

אם אתם ממוצא אירופאי, תחשבו למה הסבים והסבתות שלכם באו לישראל...

יכול להיות שהם גם היו נספים בשואה, ומי שהגיב כאן בכלל לא היה קיים.

[move]IsRaEl[/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו לא נכון אני גאה בזה שאני ישראלי

אבל מה לעשות

המדינה לא כזאת טובה

שוב פעם אני חוזר

לא דיברתי דווקא על אירופה

בכל זאת אני אוהב מוטורי ומה לעשות

במדינה זה לא מפותח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אבל אני אוהב תמדינה שלנו! נכון לא הכל מושלם כאן, אבל אתם לא יכולים לצפות שדברים כאלו ישתנו מהיום למחר- דברים כאלו לוקחים זמן... מישו כבר הזכיר את זה כאן, אבל אנחנו בתוך 50 שנה הגענו לרמה טכנולוגית עצומה. לדעתי המצב הלא יציב של מדינתנו הוא תוצאה ישירה של המגוון השסעים בעם... יש שסע על בסיס דתי ועל בסיס עדתי ולא חסר סיבות.

אבל תסתכלו על הדור שלנו, היום כשאני יורד על החברה המרוקאית שלי (שבמקרה עם ממוצע גבוה משלי בהרבה- 97) שהיא מטומטמת ושהיא מרוקנית ברור לשיננו בלי צל של ספק, שהכל בציניות לשמה ושאני לא באמת מתכוון לכך....

ומגוון החברים שלי (ובכלל שלנו) בכיתה לא מסתכם בעדה מסויימת אחת. לדעתי הדור שלנו, שהוא הדור השלישי יביא את השינוי!

(אפשר להקביל את השינוי שהולך לקרות בנו לשינוי שמתרחש בזמן האחרון עם הקהילה ההומו-לסבית, שבזמן האחרון המודעות הרבה יותר גדולה ולראות זוג הומאים ברחוב כבר לא מפחיד, ולא כל כך מוזר...)

לא יודע, יש לי תקווה!

דרך אגב- אני לא נגד ביסוס החיים בחו"ל וחזרה לארץ לחיות את החיים שלנו! בתקווה שילדינו כבר יוכלו לבסס את חייהם במדינה שלהם בצורה יותר קלה.

נ.ב.- אני היחיד שהמפשט "אין לי ארץ אחרת" מעביר בו צמרמורת?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...