משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

התבלבת, הסרבנים (משמאל ומימין) חושבים שהם עושים משהו בשביל כולם ומוכנים להענש על זה. אתה אולי מדבר על משתמטים.

זה לא משנה, אלה אנשים שהתאגדו לרעיון פסול ואותו הם מנסים להעביר ובכך לפרק את המדינה בעצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[move]IsRaEl[/move]

יפהההההה

הנה מתחילות ההודעות חסרות התכלית...  :-X

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

קלטנו כבר בפעם ה10000000000000 ואחד שאתה שרוף על המדינה בין ההכי דפוקות שיש..

תראה לי ארץ אחרת אחת שיש בה:

פיגועים וקסאמים שעפים ולאף אחד לא אכפת,

תאונות בכאלה רמות,

יחס גזעני של אנשים (מנסיון זה לא נעים.. :(),

פשע ברמה נוראית, (ידעתם שאחרי שאולמי ורסאי קרסו גנבו להם את הצ'קים..?!)

אנשים חוסכים כסף על חשבון חיי אנשים אחרים,

ועוד.....

ואל תגידו לי  ' אם לא טוב לך פה מה אתה עושה פה??'

המטרה היא באמת לא לברוח ואני גם לא רוצה לברוח אלא לנסות לתקן ועם ממשלה כזאת אי אפשר...

אה כן,

באמאש'ך אל תהיה ספאמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הקשקשנים שזורקים מספרים וחושבים שבאירופה\אמריקה יותר טוב שיבדקו מספרים ועובדות.

מי שמשתכר כאן בארץ 4000 שבקושי משלם מס של איזה 100 שקל, מי שמרוויח משכורת מינימום לא משלם מס.

וזאת שרוצה לעבור לגרמניה,לפני 3 שנים היתה להם את אותה האבטלה וברמת שחיתות שפירסם איזה אירגון עולמי לפני כמה שנים

גרמניה הייתה במקום 17 וישראל 16 .

באמריקה יש לך הומלסים זרוקים ברחובות פה יש לך לפחות בתי תמחוי תראי עוד מדינה בעולם שיש לה כזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת השכר בישראל היא ביזיון - שכר מינימום שאיתו כל בן אדם בקושי גומר את החודש. בנוסף, עשרות אלפי אנשים בכלל לא מגיעים לרמת שכר המינימום.

האבטלה בגרמניה אכן מקבילה לרמה בישראל אבל זאת רק לכאורה - אצלנו יש אנשים שעובדים ועדיין עניים ואצלם זה כמעט לא קיים. ומי אמר שגרמניה היא הדוגמה? ניקח את מדינות סקדינביה שבהן איכות החיים גבוהה, האבטלה נמוכה והדמוקרטיה בשיאה.

בישראל אכן יש בתי תמחוי אבל כך גם במדינות אחרות. ההבדל הקטן הוא ששם הממשלה הקימה אותם ואצלנו אזרחים הקימו אותם. גם פה יש הומלסים והרבה - אתה מוזמן לסיבוב בירושלים ותל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפשע בארץ לא כל כך נורא

זה לא כמו בחו"ל שגונבים לך מהבית או דברים כאלא סתכל למשל על ארגנטינה ;D

חח, שמסתכלים על זה כך, זה מעודד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח, שמסתכלים על זה כך, זה מעודד.

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה מעודד בזה בדיוק לעזאזל?!

שאנחנו 'יותר טובים מהם'??

מה המטרה שלנו זה רק להיות יותר טובים מארגנטינה?? זה כל מדינה כמעט יכולה לעשות... הרי המטרה היא מדינה נורמלית לא מדינה שאתה פוחד לעלות על אוטובוס כדי שחס וחלילה לא יבוא שוודון מסריח ויתפוצץ לך בפנים...

ל miro אתה נורא צודק אבל בלחץ... הייתי בירושלים כל חצי מטר אנשים יושבים ברחוב ומבקשים נדבות... :'( עלק המצב פה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הקשקשנים שזורקים מספרים וחושבים שבאירופה\אמריקה יותר טוב שיבדקו מספרים ועובדות.

מי שמשתכר כאן בארץ 4000 שבקושי משלם מס של איזה 100 שקל, מי שמרוויח משכורת מינימום לא משלם מס.

וזאת שרוצה לעבור לגרמניה,לפני 3 שנים היתה להם את אותה האבטלה וברמת שחיתות שפירסם איזה אירגון עולמי לפני כמה שנים

גרמניה הייתה במקום 17 וישראל 16 .

באמריקה יש לך הומלסים זרוקים ברחובות פה יש לך לפחות בתי תמחוי תראי עוד מדינה בעולם שיש לה כזה דבר.

(בארה"ב יש וגם במדינות אחרות)

OK אולי הם לא הומלסים, אבל אנשים שחיים מקצבאות בהחלט חיים ככה ! כשאתה רואה אנשים זקנים הולכים ל"צפרדעים" ומקווים

למצוא שם איזה פרי או ירק שיהיה להם עוד מה לאכול, כי אין להם כסף לקנות אותו הייתי אומר שזה תת רמה. לפני כמה ימים

ראיתי סבא שמלווה את הילד שלו לבית הספר, הוא עצר ליד איזה פח ברחוב לחפש פחית (בשביל ה 25 אגורות האלה), ואז אני

רואה, גם את הילד הולך לפח הבא ומחפש שם, ממש ליד הבית ספר (כמובן שסבא שלו אמר לו שלא צריך..) ממש היה לי קשה לראות

את זה. אניי לא רואה איפה כאן מדיוניות הרווחה בדיוק. המצב כאן במדינה מתחיל להיות מאוד מאוד עגום :\ (סתם לידע כללי: יש הומלסים )

בשביל שלאנשים יהיה כסף, צריך שלמדינה יהיה. אבל למדינה אין, כי הכל הולך לבטחון (ששם ד"א יש ביזבוז עצום (!) וצריך לעשות

רפורמה בצבא. כי המצב שיש עכשיו שונה לגמרי ממה שהיה לפני 50 שנה). למה הכל הכל הולך לבטחון ? כי כל הזמן מנסים להרוג אותנו.

ולמה מנסים להרוג אותנו ?כי אין שלום. כל ממשלות הימין האלו לא יעזרו לנו, ורק יחמירו את המצב. OK אנחנו נשאר עם יישובים, אבל נמות מרעב. :kopfpatsch:

איפה בדיוק ההגיון כאן ?

ותסלחו לי אבל יש גם גזענות בארץ, ולא חסר אנשים מגעילים כאלה.

לי אכפת מהארץ, אבל אני לא רואה את עצמי מצליח כאן. עדיף לנסות להצליח בחו"ל ואז כבר לחזור לארץ. כי מה עוד אפשר לעשות ?

להשאר כאן ולקוות שמישהו ישנה משהו איפשהו מתישהו. אולי. מי יודע, עוד 50 שנה יעברו. ואנשים כאן הם אגואיסטים ואכפת להם רק מעצמם

בגלל זה חרם כלכלי אף-פעם לא יעבוד כאן, כי אין מה לעשות הרוב פשוט טיפשים ! ואף אחד לא עושה ולא ויעשה כלום. המצב רק יהיה

יותר גרוע. החינוך מדרדר הפער בין העשירים והעניים הולך וגודל, למה בדיוק להשאר כאן ??

התכנית היא: לסיים , לסיים ללמוד לתואר 1 להגיע לחו"ל, ללמוד שם, ולעבוד שם, ולחזור לפה עם אשה ילדים (או בלי :smile1:) ולחיות חיים נורמאליים

ואם המצב לא ישתפר (כמעט בטוח שהוא לא ישתפר) אז כבר להשאר בחו"ל. כי מה לעשות חרא כאן. ואני לא רוצה לגדל את הילדים שלי בחרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

מחזק את התגובה של The_overclocker מעלי ^^^ :xyxthumbs:

יופי, כל אחד פה חושב שיודע משהוא על החיים בחו"ל מה שמרשה לו להגיד מה שהוא רוצה, וממש אין לי כוח לענות להכל אני רק אגיד כמה דברים עיקריים:

-אם אתה אפס, גם בחו"ל אתה לא תצליח.

-כל מי שאומר פה שבחו"ל הכל יקר בהתאם באותו יחס של משכורת:מחיר מוצר בידיוק כמו בארץ לא יודע על מה הוא מדבר.בארצות הברית למשל כמעט הכל (למעט ירקות) הרבה יותר זול, לפעמים אפילו פי כמה (במיוחד אם זה חומרה למחשב, עוד יותר במיוחד אם זה ציוד אודיו).

אותו דבר לגבי אירופה, המחירים שם לא יכולים להיות יותר גבוהים מאשר בארץ אבל המשכורות כן יותר גבוהות.

-כל מי שבא פה עם הטיעון הכי עלוב בעולם ש"תוך 50 שנה אנחנו השגנו מה ששום מדינה לא הצליחה לעשות באותו זמן" לא יודע אם הוא תמים, או שסתם מנסה לעצבן אותי. אז נכון שיש לנו כמה מקומות נחמדים כמו צפון תל אביב שניראים לא רע ואנשים שגוועים ברעב לא מסתובבים לנו מתחת לעיניים שלנו(אז הם לא קיימים) כמו בניו יורק, אבל לא עשינו שום דבר בלתי אפשרי- כולה התארגנו הרבה אנשים ובנו כמה ערים(לא מי-יודע מה), איזה כלכלה(פורחת אעלק) ושילטון מושחת שלא ממש מתפקד.

חוץ מזה, גם בסינגפור הם הצליחו תוך משהוא כמו 50 שנה לעשות שם מדינה כמעט מערבית . עזבו ששם זה דיקטטורה, זה לא העינייין- העינייין שמה שעשינו זה לא דבר בלתי אפשרי לעשיה.

-מי שאומר שאין הומלסים ברחובות, אני רוצה להזכיר שכל ילד חמישי (או שלישי?) גר מתחת לקו העוני!

ומה זה השטויות האלה שהומלסים מציפים את רחובות ניו יורק? מישהוא פה היה שם וראה את זה בעיניים שלו? העיקר אתם יודעים את המודל הסטריוטיפי של ניו יורק המולכלכת עם ההומלסים שזרוקים ברחובות בכמויות מסחריות.

אגב, מה עם כל האלה שיושבים ומנגנים (ומקבצים נדבות ברחוב במילים אחרות) בתוך ערים כמו רמת גן? זה לא מספיק עניים?

-80% מהכסף בבנקים הוא של העשירים (באדיבות תוכנית בערוץ 8), המקום הכי טוב להיות בו עישר זה ארץ כי פה מקבלים הכי הרבה הנחות ממיסים(כשבמקומות אחרים בעולם זה יכול להיות עשרות אחוזים במס מסויים, ופה זה 0%) מה שמקביל למדינות עולם שלישי. וזה על קצה המזלג ממה שאני זכרתי מאותה תוכנית.

-ואני יכול להמשיך הרבה זמן, אבל העיניין הוא שאני לא רואה מגמת שיפור, אלה להפך. כל פעם שאני פותח עיתון ואני מסתכל על המצב(ואני לא מתכוון לפיגועים או למצב בשטחים) וזה פשוט מתסכל בערך כמו לקרוא את התראד הזה ויש הרגשה שכל יום זה רק ניהיה יותר ויותר גרוע.

ומי שאמר שזה אשמתנו שאנחנו בחרנו את השלטון, כל מה שיש לי להגיד זה: :kopfpatsch:, אתה יודע, אין ממש בחירה כי כל האופציות לא טובות- בוחרים את מה שפחות גרוע.

טוב, זה הכל לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, כל אחד  פה חושב שיודע משהוא על החיים בחו"ל מה שמרשה לו להגיד מה שהוא רוצה, וממש אין לי כוח לענות להכל אני רק אגיד כמה דברים עיקריים:

אוקי אז כתבתי את זה התכובה הזו אחרי שקראתי את המשפט הראשון בלבד בהודעה שלך

ולמה? כי ישר רצתי לבדוק בפרופיל שלך בן כמה אתה.....והתברר שהפרופיל אומר 13

אז בלי קשר לאם מה שאתה כותב נכון או לא

אני לא חושב שילד ב13ן שלא חי בארץ ברשות עצמו ובטח ובטח שלא בחול יכול לבוא ולהגיד כמה דברים עיקריים על החיים בחול

עכשיו אני יחזור לסיים לקרוא את שאר ההודעה שלך לראות מה רשמת ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שתשע מעשר בכיינים פה הם מתחת לגיל 16 גם אני בגילכם הייתי ככה כול יום אמרתי לאבא שלי אני עוזב אחרי הצבא לאוסטרליה אבל ככול שעבר הזמן התחלתי להבין דברים, ככול שלמדתי יותר הבנתי יותר.

MORTAR תיאר את המצב מצויין אתם חושבים שחו"ל זה גן עדן אתם בטוחים שמי שעובר לשם חי חיים של מלך עם אוטו מאהבת וכלב דלמטי אתם ישראלים מה לעשות אתם תמיד חושבים שדופקים אותכם אתם אף פעם לא מסתכלים על התמונה המלאה שהזכרנו כבר הרבה פעמים.

יש כאן ילד שחולם על ג'יפ סירה ואופנוע ים אלה השאיפות שלו בחיים ואני אומר שבלי בעיות הוא יכול להגשים אותן כאן בא"י נכון מס הכנסה דופק את החרוצים מעשיר את העשירים ואוכל את העניים(אבא שלי מקבל משכורת X אבל בסוף התלוש נשאר לו X/2).

47 מה נראה לך שכול כך טוב בארה"ב לפני 15 שנה היית הולך בניו-יורק לבד בלילה ולא בטוח שהיית חוזר שלם, דוד שלי גר בצפון ארה"ב הוא מספר שיש לו מכשיר שמחובר לאוטו והוא צריך להדליק אותו כול בוקר כדי שיחמם לו את השמן באוטו שקופא אתה מבין?

לכול מקום יש חסרונות ויש יתרונות אין מקום מושלם אין כזה מקום ה' העיף את אדם וחווה מגן עדן אולי ככה תבינו את זה.

אתם רוצים לחיות בעושר לכו תחיו בתאילנד תקנו אוטו במאה שקל בית בשקל ותחיו בעושר בשביל התאילנדים למשל היא אמריקה וממש לא מעניין אותם כול הבעיות שיש לנו אבל אתם פשוט אטומים ומסתכלים רק על מה שאתם רוצים קוראים לזה ראיה סלקטיבית וחבל.

וכן מה שישראל עשתה ב50 שנה זה הישג עצום, לקלוט מיליוני עולים, להלחם בכמה חזיתות מול כמה צבאות מהיום הראשון, להחזיק כלכלה וצבא עצום(נראה לי שזה הצבא הגדול ביותר יחסית לגודל המדינה), ועדיין להצליח להתקדם טכנולוגית ולהיות בטופ זה הישג מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא זו הנקודה! הנקודה היא הצלחה אישית, לא ההצלחה הקולקטיבית של ...

לאדם עם תואר ראשון/שני אין בעיה לקבל אשרת עבודה/תושב קבע בכמעט כל מדינה, אף אחד לא דיבר על אזרחות...

אז יופי אם אתה צעיר מובטל חסר השכלה בן 22 קשה לך בכל מקום

אבל אם אתה בן 30 עם תואר שני וניסיון, היא איפשהו במקום ה20 מבחינת איכות החיים ברשימת המדינות שתוכל לחיות ולעבוד בהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משהו אחד להגיד: "נפולת של נמושות".

לכו, תחיו בחו"ל תראו עולם, אבל לא משנה עד כמה חרא פה, תמיד אבל תמיד תרגישו פה יותר טוב מאשר במקום אחר.

אתם חושבים שכל כך טוב בצפון אירופה? אתה חושבים כל כך טוב באמריקה?

אז תענו לי על דבר אחד, למה כל שנה כמה אלפי אמריקאים יהודים עולים לארץ?

אולי כי שם למרות שהם מרגישים אמריקאים הם עדיין לא מרגישים הכי שייכים,

עד שלא תחיו בחו"ל לא תדעו, זה חיים חרא בתור מהגר,

אלה שמצליחים הם בודדים, פשוט שומעים עליהם...

הם גם בד"כ עם עבודה בטוחה שם, או שפשוט הם אנשי עסקים ממולחים...

אבל אל תשלו את עצמכם, לא בשניה הראשונה שאתה מגיעים לשם, ישר הכל טוב...

היום, לצערי, אנחנו מדינה יותר קפיטליסטית מארה"ב, אולי הכי קפיטליסטית בעולם, זה דבר רע, רע מאוד, הפער בין השכבות הסוציואקונומיות גבוה מאוד, תודות לכלכלת הימין הליברלית, שפשוט לא מתאימה למדינה הזאת...

אגב, היום טו בשבט, לכו תנטעו עצים בחו"ל, אנשים אגוסטיסם שלא אכפת להם מאף אחד חוץ מלעצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...