משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

אולי אני יכול להשיג אזרחות גרמנית, אז ברגע הראשון שאני חופשי (אחרי צבא) אני בורח מפה.

לא מסכים איתך לי יש אזרחות גרמנית ואני יכול ללמוד באונברסיטה ברגמניה חינם ולעבוד באירופה אבל אני לא יעשה את למה כי לי פה יש משפחה שלא תעבור איתי! וקשר אם המשפחה לפי דעתי יותר חשוב מהתחת של עצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

47 זה שאתה משווה את מספר הערבים באירופה למספר הערבים פה כבר אומר משהו.

ועוד דבר אם אין לך שום זיקה למדינה הזאת כנראה שיש לך בעיה גדולה אני יודע שאתה בחור חכם מאוד ואני לא מבין איך אתה מרגיש ככה אם תיצא ךמסע בפולין אני בטוח שדעתך תשתנה אתה פשוט לא יודע כנראה על מה אתה מדבר.

מה אני יגיד לכם כול חברי "הדופקים אותנו" תעשו מה שאתם רוצים לכו לארה"ב לכו לגרמניה לכו להולנד מצידי לכו לאוגנדה שבו שם תעשו מה שאתם רוצים אני מעדיף להשאר כאן במדינה הדפוקה והמוקפת ערבים הזאת מאשר להיות תלוי באיזה צרפתי/אנגלי/הולנדי/שבדי/שוויצרי/או אמריקאי כי כבר ראיתי מה אותם מדינות עשו למעני במלחמת העולם האחרונה ואני אישית זוכר את זה ולא שוכח כמוכם אנשים יקרים.

ושלא תחשבו שאת אבא ואמא שלי מס הכנסה לא דופק, ושלא תחשבו שהמשפחה שלי לא הייתה קורבן לתופעת הקומבינות "סדר לי ואני יסדר לך" גם אנחנו חווינו ועדיין חווים את כול התופעות שקורות רק בישראל אבל אני מעדיף לנסות לשנות או להתמודד איתם מאשר ללכת ולהסתמך על מדינה אחרת שתדאג לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי הקטרנות.. אוי הבכיינות.. לא טוב לכם? סעו מפה לא צריך אתכם.

לכל מדינה יש את המגרעות שלה ולכל עם יש את הקטעים שלו.

אז כן אנחנו מדינת ה"סמוך" וה"חפיף" וה"יהיה בסדר" אבל זה לא מונע ממני לאהוב אותה.

ואין לכם מושג כמה חשוב שתהיה ארץ , שתהיה מדינה יהודית, יותר ממה שנדמה לכם.

אז כן, אני מקבל את הארץ הזו והאנשים פה עם כל הצרות וההתנהגות והיחס והתרבות ולא הייתי מחליף את זה בשום דבר אחר.

מכל התגובות פה אני הכי מזדהה עם זאת:

אין לי ארץ אחרת

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ארץ אחרת, אין לי, אין לנו, משקר מי שאומר אחרת.

לצרפתים, לגרמנים, לאוסטרים, לפולנים, לאנגלים, לסקוטים, לוולשים, לבלגים, לספרדים, וגם לנו.

לכל עם יש את הארץ שלו,

זוהי הארץ שלנו, ומי שלא רואה את זה עיוור, בארץ אחרת תמיד תהיה זר, תמיד.

לא משנה אם היית שם +500 שנה כמו יהדות פולין ז"ל, עדיין תהיה זר...

לא משנה כמה תתאמץ, גם הרצל בסוף הבין את זה... (אחרי שהציא להתבולל בתחילה)

האנטישמיות גואה, למשל ברוסיה, רוצים להוציא את היהודים מחוץ לחוק...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3036611,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

most of the ppl in russia don't wonna live there, so they'll be doing us a favor, in any way, living abroad seems like a

good idea to me: for now you care just a bit about prices and all since mommy and daddy are paying. growing up in israel

is one thing, but living here is a whole other thing.

i am not gonna start naming countries where i could live better and happier (don't wonna swap the forum), and maybe there

are other countries which you might consider "unsafe", but i don't really call israel safe ...

there is a security guard @ the entrance of every shopping mall, restaurant and cafe, if you find this normal you need to

get your head examined !

its nice being patriotic, but being dead+patriotic isn't my "thing".

also, if you fear of being disliked in other countries thats just funny cuz not allot of places in here where you can

walk around and feel LOVED. you ask ppl for a favor, most of them will spit on you (sort-of-speak) - its the israely way !

p.s. there is a reason this thread is picking up so quickly, and thats cuz i'm not the only one who thinks that way

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך לאמץ שום סטנדרטים אירופאים אנחנו ישראלים ולא אירופאים מה שצריך לעשות זה לשנות את דרך ההתנהלות של המדינה הייתי אומר אפילו להחזיר אותה אחורה בזמן אז היה עוד מנהל תקין ובלי יותר מידי קומבינות.

אבל הכי קל זה לבוא ולהגיד חרא פה ביי ביי אני עוזב אני פשוט שונא אנשיפ כאלה הם עןזבים הורסים את המדינה בדרך מכול כיוון ואחרי זה עוד מבקרים אותה מבחוץ.

שבנאדם עוזב את הארץ בקול תרוע הוא הורס את המדינה ואותנו מכול כיוון, גם הערבים רואים אותנו עוזבים ומבחינתם הניצחון מתקרב וגם לאותם אנטישמים במדינות השונות יש יותר סיבות לפעול היהודים חוזרים וצריך לעשות משהו.

בקיצור אתם רוצים לעזוב יופי לכו על תעשו לנו טובה אבל רק משהו אחד אני מבקש תהיו בשקט בשקט אפילו תשתקו ותעשו את זה כמה שיותר מהר שלא יחשבו שהייתם פה בכלל.

vasser על תערב את הביטחון שאנחנו מדברים עליו באותו טירור שאנחנו מתמודדים איתו כול יום כי זו לא הכוונה.

דבר ראשון הטרור הוכיח לכול העולם שהוא יכול להגיע לכול מקום וממש לא משנה לו מי זאת המדינה או האזרחים שיושבים בה מבחינת אותם מוסלמים מטורפים כול בנאדם על הכוכב הזה צריך להכיר באללה ולעשות מה שהם יגידו לו.

הביטחון שאני מדבר עליו הוא שלך כאזרח במדינה מה גורם לך לחשוב שמחר יחליטו להעיף אותך משם? או יחוקקו נגדך חוקים? אולי זה נראה לך בדיוני אבל בינינו מי האמין שיקרה ליהודים מה שקרה? רק בישראל העתיד שלך והמעמד שלך מובטחים לך כול עוד המדינה הזאת קיימת בכול מדינה אחרת אתה זר אתה יהודי תבינו את זה ותפנימו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי חלק מהתארד פה

ואתם לא קולטים, קשה בארץ נכון

אבל אם אתה רוצה אתה יכול להסתדר פה

אבל למה לא לנסוע לאירופה

לקבל הרבה יותר

יותר דלתות פתוחות יותר הגשמת חלומות

ושהדבר שהכי יענין אותך זה תחרות מכסחות דשא

ולא איך להעביר עוד יום

או לחפש את המחבל מסביבך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה

מה רע קנדה, אוסטרליה?

אתה קם בבוקר

אישתך מכינה לך קפה, ארוחת בוקר קטנה

אתה גר בבית פרטי מסביבו שטח ירוק

אתה יוצא לפורשה שלך

נוסע בכיף לעבודה, בלי עצבים

אתה עובד אם אנשים מתורבתים, נחמדים

ואחרי העבודה אתה חוזר הביתה למשפחה

מה צריך יותר מזה?

אם היה אפשר להשיג כאילו תנאים בארץ הייתי שוקל להישאר

אבל אין :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון על תקבור את כול המדינה בגלל כמה סיפורים ששמעת ועל תהפוך כול מקום לגן עדן זו התמימות בהתגלמותה.

אני מכיר שני אנשים שהיו באוסטרליה עבדו בה במשך כמה שנים ובכול זאת חזרו לארץ ושלא תחשוב שהם מבוגרים אני מדבר על צעירים בני 23-4 ועדיין הם חזרו לארץ והיה להם שם טוב מאוד אז יש משהו אחר שלא קשור לתנאים שמחזיר לכאן אנשים.

יש לי דוד שגר באמריקה כבר 4 שנים והוא מת לחזור לארץ הוא נשאר רק בגלל שהבת שלו התחילה ללמוד בקולג' והוא מרוויח טוב אז למה הוא רוצה לחזור?

אם מה שמעניין אותך זה לינסוע בפורש הלוך חזור כול בוקר אז תעזוב בבקשה בשבילי זה לא הכול בחיים.

ותאמין לי שאדם עם קישורים יכול להצליח כאן יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה נכון

זה קשה לגור בחו"ל אין משפחה

אבל בחו"ל יש לך יותר אפשרויות להצליח

גם לי יש כמה קרובי משפחה בחו"ל

אחד באמת חזר בגלל שהיה לו קשה בלי משפחה

ואחת גם רוצה לחזור רק בגלל המשפחה

אבל בואנה איך הם חיו שם

לו היה בית על החוף מכונית חדשה כל מה שהוא רצה הוא השיג

לה היה דירת קומה מכונית חדשה

מאלן כסף

בקיצור שווה ללכת לגור בחו"ל לכמה שנים

אפילו רק כדי להרגיש מה זה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...