משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צריך לעשות כאן כמה שינויים

1. להפריד בין דת למדינה

2. ל"זיין" את כל הערבים

3.לבטל את חוק שירות חובה

נעשה את שלושת הדברים האלה והמדינה שלנו תיהיה כמו כל שאר מדינות אירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי שעדיף להיות זונה בבלגיה מזונה של ביטוח לאומי ושל מס הכנסה בישראל ושצרייך לעמעם את האורות בכנסת כי רק כאן זונות יעשו ממשלת אחדות?

גנבים כולם, נכון. המחירים, השכר... אנחנו מרוויחים פחות ומשלמים יותר משאר מדינות העולם. הנה, עכשיו אני בדרך לדפוק בכוח מה ששייך לי - השכר שלי. ככה זה במדינה של גנבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות כאן כמה שינויים

1. להפריד בין דת למדינה

2. ל"זיין" את כל הערבים

3.לבטל את חוק שירות חובה

נעשה את שלושת הדברים האלה והמדינה שלנו תיהיה כמו כל שאר מדינות אירופה.

Amen To That Brother

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להגיד שבארץ הכל חרא...

הארץ זה גן-עדן לעומת ארצות אחרות.

אתם חושבים שבארצות אחרות יקבלו אותכם יפה, סעו לגרמניה או צרפת או שוויץ,

אני בטוח שאם תגידו לאנשים שם שאתם יהודים, "הם ישרתו אתכם כמו מלכים".

תגידו תודה שיש לכם ארץ.

הארץ היחידה שלמישהו באמת אכפת מכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי שעדיף להיות זונה בבלגיה מזונה של ביטוח לאומי ושל מס הכנסה בישראל ושצרייך לעמעם את האורות בכנסת כי רק כאן זונות יעשו ממשלת אחדות?

גנבים כולם, נכון. המחירים, השכר... אנחנו מרוויחים פחות ומשלמים יותר משאר מדינות העולם. הנה, עכשיו אני בדרך לדפוק בכוח מה ששייך לי - השכר שלי. ככה זה במדינה של גנבים.

צודקת בכל מילה. ולזה שמעליי - בארץ לאף אחד לא ממש אכפת ממני ומאחרים אז גם בחו"ל זה יהיה בסדר. ומה עשית מגרמניה ומשוויץ אנטישמיות? חוצפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקת בכל מילה. ולזה שמעליי - בארץ לאף אחד לא ממש אכפת ממני ומאחרים אז גם בחו"ל זה יהיה בסדר. ומה עשית מגרמניה ומשוויץ אנטישמיות? חוצפן.

למה מהארץ שאתה חיי בה אתה עושה חרא?

שוויץ, גרמניה וצרפת באות כדוגמא לארצות אנטישמיות,

וגם ב"מקרה" בארצות האלו יש את הכי הרבה אוכלוסיות אנטישמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הכי הרבה אנטישמים יש ברוסיה, גם מעשי האיבה שם הרבה יותר רציניים. שם זה לא כמה פחדנים שמרססים על מצבות, שם זה חבורות של חוליגנים שדופקים מכות רצח וגם רוצחים כל מי שנראה להם "כמו" יהודי/קווקאזי ולא לבן דיו.

הייתי דיי ויותר בגרמניה ודווקא התייחסו אליי עשר, לאף אחד לא היה אכפת שאני חצי יהודיה, "מה אכפת לנו? בואי שתי" ושתיתי. הבירה מרככת נפש ומשמחת לבב אנוש אז לא אכפת מכלום. ליהיפך, באיזה חנות של סקינהדס באתי לקנות "פרד פרי" וכל מיני דיסקים וסיכות אז הבנאדם שמע שאני בישראל התחיל לשאול הרבה שאלות וזה, אמר אפילו "תזיינו כבר ת'ערבים האלו, אתם לא רואים מה אנחנו קיבלנו מהם ועכשיו לא יודעים מה לעשות?", אפילו עשה לי הנחה ודחף לי כמה סיכות חינם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הכי הרבה אנטישמים יש ברוסיה, גם מעשי האיבה שם הרבה יותר רציניים. שם זה לא כמה פחדנים שמרססים על מצבות, שם זה חבורות של חוליגנים שדופקים מכות רצח וגם רוצחים כל מי שנראה להם "כמו" יהודי/קווקאזי ולא לבן דיו.

הייתי דיי ויותר בגרמניה ודווקא התייחסו אליי עשר, לאף אחד לא היה אכפת שאני חצי יהודיה, "מה אכפת לנו? בואי שתי" ושתיתי. הבירה מרככת נפש ומשמחת לבב אנוש אז לא אכפת מכלום. ליהיפך, באיזה חנות של סקינהדס באתי לקנות "פרד פרי" וכל מיני דיסקים וסיכות אז הבנאדם שמע שאני בישראל התחיל לשאול הרבה שאלות וזה, אמר אפילו "תזיינו כבר ת'ערבים האלו, אתם לא רואים מה אנחנו קיבלנו מהם ועכשיו לא יודעים מה לעשות?", אפילו עשה לי הנחה ודחף לי כמה סיכות חינם... ::)

אני מסכים איתך.

רק לא מבין למה יש כאן אנשים, שלא סובלים את .

כמה שהכל חרא במדינה, אין לנו ארץ אחרת ששם נוכל לתקשר על אותם נושאים ומצבים.

לברוח לחו"ל כמו פחדנים, זה לפרק את מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה שהמדינה מכריחה אותי לעשות - לעזוב. למה אני צריך להיאבק על חיי בכביש? לתבוע מישהו כדי שישלם משכורות? לשלם הון כסף כדי ללמוד וכך הלאה. אני מוכן לתרום למדינה אבל מצפה לתמורה, והגיע הזמן שיתנו קצת תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזו היא המדינה בעלת האוכלוסיה האנטישמית ביותר.

אבל אני יודע שגרמניה זה לא כמו שאת מתארת את זה, זה שאת בת ושאת לבנה ובעלת חזות אירופאית

סביר להניח גורם לכך שתקבלי יחס שונה מאשר  היה בא גבר שחום עור.

מה עוד שיכול להיות שאלה מקרים בודדים שלא מראים את דעת הרוב.

וכן הייתי בגרמניה.

בכל מקרה באמת דפוקה בהרבה דברים ובעבר באמת חשבתי שאני בדוק 100 אחוז לא אגור פה.

אבל ככל שהזמן עובר אני רואה שלא בטוח שאני אעזוב כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה שהמדינה מכריחה אותי לעשות - לעזוב. למה אני צריך להיאבק על חיי בכביש? לתבוע מישהו כדי שישלם משכורות? לשלם הון כסף כדי ללמוד וכך הלאה. אני מוכן לתרום למדינה אבל מצפה לתמורה, והגיע הזמן שיתנו קצת תמורה.

התגובה היחידה שאני מסכים איתך ב-100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...