יש לך 185 אלף ביד , איזה רכב הייתה קונה איתו? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לך 185 אלף ביד , איזה רכב הייתה קונה איתו?

Asafalfa

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מקווה שאתה מודע לזה שכל שני במוסך זו הלצה :s07:

ושני החכמים מעליי, פורשה משנות השמונים מנועי בוקסר בלי הזרקה עם גג שלושה שסתומים לבוכנה,

ואם איכשהו מישהו ימצא כזו, היא תהיה לפחות 250K ,זו השקעה של לפחות 300K לקנות את המכונית ולשפץ אותה

בעוד שאלפא אתה יכול ב50K להפוך לחדשה, ולחית פרא עם נוס בתחת, אולי בעצם 60K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, לא אבל עם תיסע בפלוספגן, ולא תבין למה המנוע עושה רעש מוזר, והפנסים כבר נשרפו יום אחרי שקנו את האוטו, תבין!

אתה כול כך מסכן שאני מרחם עלייך באמת.

לנו יש פאסאט שקנינו יד שנייה שנת 99 במקום לקנות מאזדה 626 שנת 2000.

האוטו מעולה נוח חזק ומסיבי, אמין בצורה בלתי רגילה חוץ מטיפולים שוטפים לא נכנס למוסך פעם אחת!.

הפנסים החלפנו במקרה רק לפני כמה שבועות לקראת הטסט וזה אותם פנסים שהגיעו עם האוטו אז למה לבלבל במוח???

המנוע לא רועש בכלל למרות שהוא החלש בהיצע של הפאסאט(1600) בנסיעה רגועה על 3200 סל"ד ב100-110 בקושי שומעים אותו תעשה לי טובה ותפסיק לבלבל לאנשים את המוח בזריקת שטויות מהת*ת.

בקשר לפורש, זה לא רלוונטי גם אם הוא ימצא למי יש כוח לטפל לשפץ ולתחזק כזו מכונית לבנאדם יש 185000 שקל שיקנה משהו נורמאלי הוא רוצה מכונית ספורטיבית שיקנה איזו קטנה חמה נגיד סיאט איביזה לא זוכר את הדגם המדוייק, או רנו קליאו SPORT שנת 2000 שתי מכוניות מעולות שבחיים לא תנצל בארצנו הקטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפורש, זה לא רלוונטי גם אם הוא ימצא למי יש כוח לטפל לשפץ ולתחזק כזו מכונית לבנאדם יש 185000 שקל שיקנה משהו נורמאלי הוא רוצה מכונית ספורטיבית שיקנה איזו קטנה חמה נגיד סיאט איביזה לא זוכר את הדגם המדוייק, או רנו קליאו SPORT שנת 2000 שתי מכוניות מעולות שבחיים לא תנצל בארצנו הקטנה.

איביזה הדגם הספורטיבי עולה באזור ה 130 (חדש)

והדגם הספורטיבי של הקליאו עולה באזור ה 180 (חדש)

נראה לי הבן אדם ראה מה כתבו לו כאן בתגובות והתיאש

הוא לא רשם בכלל למה הוא מחפש את האוטו (יש \ אין ילדים , רק רוצה להגיע לעבודה \ רוצה להנות גם מנהיגה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אהבתי את ההשוואה של הרנו קליאו לפורש....

לא באתי והשוואתי בין מכוניות אמרתי למה להתעסק עם אוטו שנת 80 שעם כול הכבוד שהוא פורש עדיין זו מכונית שנת 80 והאמינות שלה בספק, וההתעסקות איתה תיהיה הרבה יותר מאשר עם רנו קליאו SPORT שנת 2000 או איביזה FR, ולמרות שהפורש יותר טובה אני לא מאמין שתנצל את האיביזהFR או את הקליאו במדינתנו הקטנה ובכול מקרה אלה אחלה מכוניות.

ZVIKEL קרא שוב רשום בפירוש רנו קליאו SPORT שנת 2000!!

ולי מההתחלה נראה שהבנאדם סתם פתח תרד בשאלה סתמית לא נראה לי שמישהו עם 185000 שקל יבוא והתייעץ בפורום מחשבים שבו רוב האנשים הם ילדים בני 12-16 שאומרים מה שאבא שלהם אמר להם ובדרך כלל זה "האוטו שקנינו הכי טוב וכדומה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די ברור שהשאלה סתמית, אין פה בכלל ספק...

סתם תרד למטרת בידור :)

בכל מקרה, אין בכלל שום מקום להשוואה כשמדובר על הנאה מנהיגה. פורש שנת 80 תהנה הרבהההה יותר מקליאו או איביזה....

אתה משווה מכונית שייעודה הוא וכל חלק ממנה הוא שם בשביל לתת ביצועים ספורטיבים טובים יותר - למכונית משפחתית שקיבלה מנוע מחוזק ואולי עוד איזה שיפורי מתלים או משו.... במקרה הטוב...

וכל עוד המכונית מתוחזקת טוב - היא לא אמורה לבלות יותר מדי במוסך.

נכון שהיא תגיע למוסך לעתים תכופות הרבה יותר מהקליאו או האיביזה(במחשבה שנייה ממש לא - אתה ראית איזה סוג של אנשים נוהג על איביזה ספורט? ואיזה סוג של אנשים נוהג על פורש?) אבל כל שנייה על הפורש תצדיק את זה....(מניסיון, נסעתי בפורש..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די ברור שהשאלה סתמית, אין פה בכלל ספק...

סתם תרד למטרת בידור :)

בכל מקרה, אין בכלל שום מקום להשוואה כשמדובר על הנאה מנהיגה. פורש שנת 80 תהנה הרבהההה יותר מקליאו או איביזה....

אתה משווה מכונית שייעודה הוא וכל חלק ממנה הוא שם בשביל לתת ביצועים ספורטיבים טובים יותר - למכונית משפחתית שקיבלה מנוע מחוזק ואולי עוד איזה שיפורי מתלים או משו.... במקרה הטוב...

וכל עוד המכונית מתוחזקת טוב - היא לא אמורה לבלות יותר מדי במוסך.

נכון שהיא תגיע למוסך לעתים תכופות הרבה יותר מהקליאו או האיביזה(במחשבה שנייה ממש לא - אתה ראית איזה סוג של אנשים נוהג על איביזה ספורט? ואיזה סוג של אנשים נוהג על פורש?) אבל כל שנייה על הפורש תצדיק את זה....(מניסיון, נסעתי בפורש..)

נכון, בכלל לא מעניין ביצועים, מנוע,דלק,מראה, סתם זרק שאלה וזהו.

כדאי פשוט לא להענות יותר לדיון הזה.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...