יש לך 185 אלף ביד , איזה רכב הייתה קונה איתו? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לך 185 אלף ביד , איזה רכב הייתה קונה איתו?

Asafalfa

Recommended Posts

איזה חבל שרי אריסון מכרה לפני חודשיים את היגואר שלה ב181 אלף ויש לו רק 15000 קילומטר מעט יחסית לאוטו שהוא מודל 2001 והיגואר ניראית טוב מאוד!!!! מבפנים היא נראית כמו סלון... ויש לה מנוע סוס!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רואים כמה שאתה מבין יה מוח בננה.

זה שהיו בעיות חמורות לסיטרואן BX זה לא אומר שהשאר יורשות את זה, מספר התקלות בפיז'ו סיטרואן מצומצם מאוד וכמעט משתווה ליפניות.

אם אתה רוצה מכונית משעממת טיחו שתהיה אפורה ומגעילה מבפנים ותסמוך עליה שלא תכנס למוסך קנה יפנית 1.6 ליטר.

אם אתה רוצה נוחות אבזור ופינוק קנה צרפתית וטפל בה בחום והיא תחזיר לך באותו מטבע.

בניגוד אליך יש לי ניסיון עם המכוניות האלה נהגתי על צרפתיות ויפניות נכון צרפתיות יותר נוחות, אבל עדיף אמינות על פני נוחות.

ככה שמוח בננה תקרא לחברים שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונית לצעירים? ספורטיבית?

יונדאי קופה חדשה מנוע 2.7 ידי/אוטו'

170,000 ונשאר 15,000 למערכת ביטוחים וכו'....

אישית הייתי הולך על golf GTI או V5  של כמה שנים אחורה.... 2001-2002 ככה. ונשאר מספיק כסף לביטוחים והכל ומערכת.

הגולף החדשה מכוערת להפליא לטעמי.

הייתי משפר אותה כמו לא יודע מה. איזה מכונית מדהימה....

****** לאחר הסתכלות בתקציב שלך ובמחירים.

הייתי מחפש VR6 או Motion 4 ... בעלות מנוע 2.8. שמים ככה אגזוזים ומערכת "רעה" משפרים כל מיני שטויות.

ואתה נוסע כמו מלך.  :hat:

יש גם את האפשרות של אוודיA3 1.8 A עם מנוע 180 כ"ס גם מכונית לא רעה בכלל. שנת 2002 115 אלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד אליך  יש לי ניסיון עם המכוניות האלה נהגתי על  צרפתיות ויפניות נכון צרפתיות יותר נוחות, אבל עדיף אמינות על פני נוחות.

ככה שמוח בננה תקרא לחברים שלך...

אוקיי, אז תהיה כמה שעות במוסך עם הצרפתייה אבל ישבנך יהיה עם הבמפים כל השנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא כולם פה ילדים קטנים בני 13-16שחושבים שהם מבינים משהו

קח אימפרזה

קח מיאטה

מה אתם תוחנים במוח לא יודעים מזה מנוע...

פשוט אין לכם מה להגיב פה אז למה

(זאת היתה התגובה שלי עקב זה שאני גם בין הילדים האלה אבל לא רושם סתם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נכנס לוויכוח הזה ואני לא יודע למה.

בקשר לוויכוח אמינות VS נוחות המצדד באמינות אתה כמו רוב אזרחי החכמים, אותם אזרחים שקונים מכונית כדי להוציא עלייה מינימום ולמכור אותה במקסימום את הכסף שאתה חוסף באמינות "המדהימה" של המכוניות האלה תוציא בבוא היום על ניתוחים בגב או שתשלם על כך בתוצאותיה של תאונתצ דרכים קטלנית.

בכול העולם קונים מכונית כדי להנות ממנה, מכונית היא לא דבר שלא מוציאים עליו כסף טיפולים ותקלות הם חלק מהעניין אז יפנית תעלה לך 2000 שקל בשנה טיפולים ואירופאית תעלה לך 2400(סתם זרקתי מספרים) והיפנית תפסיד 5%מהמחירון והאירופאית 8%(מה שלא בטוח בכלל) אבל אני ורבים אחרים ננהג בנוחות בביטחון ובנעימות ואתה תסבול אבל מה תתנחם בכך שהאוטו שלך "אמין" ושומר על ערכו.

לא כול היפניות נוראיות יש כמה בודדות מאוד(בארץ) שאפשר להגיד עליהן שהן טובות למשל סובארו B4 החדשה אוטו מדהים לדעתי.

לפותח התרד אתה באמת מתכוון לקנות בסכום כסף הזה או שזה סתם שאלה טיפשית?

אם כן לדעתי תרד מהרעיון של חדש פ]שוט לא שווה הפסד עצום של כסף כדי לקבל אוטו עם 0 קילומטר על המד יש מספיק מכוניות טובות בשוק עם קילומטראז נמוך ובמצב מצויין ונתנו לך כמה אפשרויות בתקציב כמו הBMW סידרה 5 לדעתי מדהימה רק תידע שהטיפולים שלה בטח לא כאלה זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה לעבד מערך האותו שזה לקנות אחרי 3+ שנים כעד אז הערך ירד בכ50-60% מאז הירידה יותר קטנה ובאמת bmw סידרה 5 מדהימה ואם אתה רוצה את 5 החדשה שהיא עוד יותר מדהימה תחכה עוד כחצי שנה שתכנס שנת 2006 ואז יהיו מכניות שנת 2003 של החדשה במחיר טוב כי ה530i היא משהו מדהים

http://www.bmw.co.il/index-modelint.asp?ModelID=1&SeriesID=2 ריפוד עור 6 הילוכים כסאות חשמלים ו idrive

האצה מ0 ל100 ב6.9 שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים זה הכי משתלם

עולה בדיוק 185K

נפח מנוע 2000 סמק אם אני לא טועה

והיא דיזל ככה שזה חסכוני בדלק

והיא מרביצההההההההההההההה

WTF ??

מה קורה לך בן אדם? אתה יודע איזה אידיוט עם תעודות אתה צריך להיות בשביל לקנות דבר כזה? במיוחד הגירסת SDI שלה שמע איזה צחוקים מריצים פה: 2 ליטר SDI 75 כ"ס 17 למאה סוגרת 160 והטופ שבטופ המחיר 145K לגירסה הבסיסית. עכשיו אני שואל תעצמי כמה בן אדם צריך להיות כל כך אידיוט כדי לקנות גולף.

האסטרה החדשה היא המתחרה הישירה של הגולף, מכונית מצויינת אך כמו הגולף סובלת מבעיית תמחור חסרת טקט אבל עדיין אוכלת תגולף בלי מלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...