פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

לא הבנת את הנקודה אני יסביר לך אותה- מי שהגבתי לו טען שהאנשים פעם היו שונים מאיתנו מה שלא נכון מבחינת האבולוציה הם זהים לחלוטין, הגזע הוא אותו גזע מה שאומר שמה שאתה יכול היום ללמד אנשים יכלת ללמד גם את המצרים.

וכן אם תיסע לאפריקה תקים בית ספר ואניברסיטה תיקח כמה ילדים משבט נידח באוגנדה ותלמד אותם אתה תגיע לאותם תוצאות כמו עם ילדים אחרים מסביב לעולם, אנחנו לא שונים כול בני האדם דומים.

אנשים שהגיעו ממאדים נראה לי קצת מוזר זה מה שראיתי בסרט המשימה מאדים בדיוני במיטבו.

טוב אז הגזמתי 0.0000000000000000000000000 ועוד הרבה 0 ואחד בסוף עכשיו זה בסדר?

דווקא לא-כבר הוכח שיש 3 גזעים עיקריים על כדוה"א : האדם הלבן (אירופה וחלק מארה"ב) , האדם הצהוב (עור צהבהב ועיניים מלוכסנות,אסיה בעיקר) והאדם השחור (אפריקה) . מבין כל הגזעים הללו האדם הלבן הוא הכי חכם ,אחריו בא האדם הצהוב ובסופו של דבר האדם השחור (כמובן שאי אפשר להכליל אך אם תעשה ממוצע זה יתברר כנכון) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אתה קראת את The bell curve?

הדבר אמנם נכון בתכלית אבל לא באופן שאתה חושב. האדם הלבן הוא יותר שאפתן ולא ממש מנסה להסתגל לסביבה שלו אלא לשנות אותה לפי רצונו. אם כבר גזעים אז ישנו מיון גאוגרפי מסורתי לגזעים אתיופיים (לרבות ניגרואידים), פליארקטיים (לרבות קווקזואידים ומונגולואידים) ואוריינטליים (לרבות אוסטרלואידים) אך אלו אינם נחשבים כמדדים גנטיים בעלי משמעות אלא כאפליה גזעית. אנחנו שייכים לאותו גזע ומכאן אנו יכולים להתערבב בינינו ולהביא צאצאים פוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה נגיד שהנתון שהבאת נכון עדיין אני חושב שהחייזרים האלה יכלו לימצוא גאון אחד בכול התרבות המצרית, וללמד אותו.

דבר שני התרבות המצרית הייתה מפותחת מאוד זה אומר משהו על האנשים שחיו שם באותה תקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא-כבר הוכח שיש 3 גזעים עיקריים על כדוה"א : האדם הלבן (אירופה וחלק מארה"ב) , האדם הצהוב (עור צהבהב ועיניים מלוכסנות,אסיה בעיקר) והאדם השחור (אפריקה) . מבין כל הגזעים הללו האדם הלבן הוא הכי חכם ,אחריו בא האדם הצהוב ובסופו של דבר האדם השחור (כמובן שאי אפשר להכליל אך אם תעשה ממוצע זה יתברר כנכון) .

יש לי משהו אחד לומר - *טיפש!* כן כן! אתה טיפשון קטן וגזען! אני לא אומר היטלר אבל אני אומר שאתה פשוט גזען מסריח...

"האדם הלבן" יותר חכם משאר ה"אדמים" משום שהוא בעל ההשכלה הכי גבוהה... האנשים הלבנים יותר עשירים מהאנשים הצהובים והשחורים... האנשים השחורים, בחלקם ואפילו ברובם, גרים במקומות ממש עניות לדוגמה - אפריקה - זימבבווה או כל מקום דומה שתחשבו עליו... אז אם כוללים אותם בהשוואה ואת הסינים והיפנים שרק בשביל שתדעו שרוב היפנים ממש חכמים והסינים הם טיפשים יותר מהם [חוסר השכלה - חוסר מוסדות חינוך כמו אצל ה"שחורים"] אז בטח שבטח שה"לבנים" יהיו חכמים יותר, גזען שכמותך.

פשוט שאר ה"אדמים" שהם לא "כמונו הלבנבנים" לא עשו את שיעורי הבית שלהם משום שלא היו להם כאלו... אל תשכח שהאדם הלבנבן, לפני שהופעלו זכויות האדם, שלט בעולם כולו ואני מדבר על הסינים ועל השחורים... הם היו "עבדים" של ה"לבנים" ואני לא גזען אני פשוט מציאותי ומודע לאנשים החרא שהיו לנו פעם... אנחנו התחלנו ללמוד עוד לפני שאר ה"אדמים" שציינת ובכלל, ההשכלה שלנו יותר גבוהה - כי היה לנו מקור שממנו יכולנו ללמוד ו"להם" לא היה [לצערי הרב] אך תאמין לי, "אנחנו" לא יותר חכמים "מהם".  זה שנגיד היפנים מקבלים השכלה גבוהה יותר והם מצליחים יותר בבניית רובוטים וחידושים טכנולוגים והרוסים לומדים מתמטיקה מתקדמת יותר זה כבר משהו אחר...

אז שמור על הפה הגזעני שלך ותפסיק לדבר שטויות.

נ.ב.

טיפש!

נ.ב.2

הידעת? היהודים נקיים יותר משאר הדתות [אם שכחתם, יהודים צריכים להיות נקיים - נטילת ידיים ומקלחת ביום חובה! ועוד המון דברים ששומרים על הניקיון כמו פסח והקטע שלא מכניסים אוכל לשירותים ואני יכול למלא לכם עמוד שלם..] לדוגמה כמה כבר ראיתם על נוצריים באמריקה שחיים בדירה מסריחה שלא ניקו כבר שנים? כל הג'וקים שם בבית שלהם וכל זה... אקיצר, אנחנו נקיים יותר מהשאר ושוב, אני לא גזעני, אני מציאותי! סתם היה לי נחמד להזכיר את זה  :-)

תודה ויום טוב!

נ.ב.3

אני מקווה שלא שכחתי לומר, לציין, להודיע, להכריז - אתה טיפש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משהו אחד לומר - *טיפש!* כן כן! אתה טיפשון קטן וגזען! אני לא אומר היטלר אבל אני אומר שאתה פשוט גזען מסריח...

"האדם הלבן" יותר חכם משאר ה"אדמים" משום שהוא בעל ההשכלה הכי גבוהה... האנשים הלבנים יותר עשירים מהאנשים הצהובים והשחורים... האנשים השחורים, בחלקם ואפילו ברובם, גרים במקומות ממש עניות לדוגמה - אפריקה - זימבבווה או כל מקום דומה שתחשבו עליו... אז אם כוללים אותם בהשוואה ואת הסינים והיפנים שרק בשביל שתדעו שרוב היפנים ממש חכמים והסינים הם טיפשים יותר מהם [חוסר השכלה - חוסר מוסדות חינוך כמו אצל ה"שחורים"] אז בטח שבטח שה"לבנים" יהיו חכמים יותר, גזען שכמותך.

פשוט שאר ה"אדמים" שהם לא "כמונו הלבנבנים" לא עשו את שיעורי הבית שלהם משום שלא היו להם כאלו... אל תשכח שהאדם הלבנבן, לפני שהופעלו זכויות האדם, שלט בעולם כולו ואני מדבר על הסינים ועל השחורים... הם היו "עבדים" של ה"לבנים" ואני לא גזען אני פשוט מציאותי ומודע לאנשים החרא שהיו לנו פעם... אנחנו התחלנו ללמוד עוד לפני שאר ה"אדמים" שציינת ובכלל, ההשכלה שלנו יותר גבוהה - כי היה לנו מקור שממנו יכולנו ללמוד ו"להם" לא היה [לצערי הרב] אך תאמין לי, "אנחנו" לא יותר חכמים "מהם".  זה שנגיד היפנים מקבלים השכלה גבוהה יותר והם מצליחים יותר בבניית רובוטים וחידושים טכנולוגים והרוסים לומדים מתמטיקה מתקדמת יותר זה כבר משהו אחר...

אז שמור על הפה הגזעני שלך ותפסיק לדבר שטויות.

נ.ב.

טיפש!

נ.ב.2

הידעת? היהודים נקיים יותר משאר הדתות [אם שכחתם, יהודים צריכים להיות נקיים - נטילת ידיים ומקלחת ביום חובה! ועוד המון דברים ששומרים על הניקיון כמו פסח והקטע שלא מכניסים אוכל לשירותים ואני יכול למלא לכם עמוד שלם..] לדוגמה כמה כבר ראיתם על נוצריים באמריקה שחיים בדירה מסריחה שלא ניקו כבר שנים? כל הג'וקים שם בבית שלהם וכל זה... אקיצר, אנחנו נקיים יותר מהשאר ושוב, אני לא גזעני, אני מציאותי! סתם היה לי נחמד להזכיר את זה  :-)

תודה ויום טוב!

נ.ב.3

אני מקווה שלא שכחתי לומר, לציין, להודיע, להכריז - אתה טיפש!

....i'm in

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזען. אני מצטרף לכל ה"ברכות שחילקו לך כאן"

ונ.ב מספיק לחשוב שהייתה אבולוצייה...לא הייתה תקלטו את זה.

(אין לי כוח לדון בזה התווכחתי בעבר עם MERRYMOON) על זה וכתבתי עשרות שורות על הנושא....................ואז הייתי צריך לנסוע ולא הסתכלתי מה קרה שם....

נראה לי שכמעט הצלחתי לשכנע את MERRYMOON ואם היא אומרת שלא זה שקר וכזב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אם פגעתי בדברי באדם מסוים . לא התכוונתי להגיד שזה אכן נכון (ראו את דוגמת יפן שצוינה פה) , כי אחרי הכל,לא אני הוכחתי את זה ולא אני חקרתי את זה . קראתי את זה לפני הרבה זמן באיזה מקום (ולא בספר שמרימון ציינה...) והבאתי את זה לפה על מנת להראות ש"מחקר" כזה אכן נעשה. ולפי המחקר הזה הגיעו לתוצאות האלו,אני מניח שהמחקר נעשה על שרשראות גנטיות של מספר מסוים של אנשים ולפי זה כנראה הגיעו לתוצאות הללו .מבחינת מראה לגזעים האלו בהחלט יש הבדל (לא תוכלו להכחיש מיליארד סינים מלוכסנים ,ואין פה שום קשר לגזענות) ,מבחינת שכל אני לא יודע .מסקנה:אל תאמינו למה שאתם קוראים בעיתונים,אתרי וכו' .

ושוב ,אני מתנצל אם פגעתי במישהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אם פגעתי בדברי באדם מסוים . לא התכוונתי להגיד שזה אכן נכון (ראו את דוגמת יפן שצוינה פה) , כי אחרי הכל,לא אני הוכחתי את זה ולא אני חקרתי את זה . קראתי את זה לפני הרבה זמן באיזה מקום (ולא בספר שמרימון ציינה...) והבאתי את זה לפה על מנת להראות ש"מחקר" כזה אכן נעשה. ולפי המחקר הזה הגיעו לתוצאות האלו,אני מניח שהמחקר נעשה על שרשראות גנטיות של מספר מסוים של אנשים ולפי זה כנראה הגיעו לתוצאות הללו .מבחינת מראה לגזעים האלו בהחלט יש הבדל (לא תוכלו להכחיש מיליארד סינים מלוכסנים ,ואין פה שום קשר לגזענות) ,מבחינת שכל אני לא יודע .מסקנה:אל תאמינו למה שאתם קוראים בעיתונים,אתרי וכו' .

ושוב ,אני מתנצל אם פגעתי במישהו . 

השוני היחיד בינהם נובע עקב הסביבה שבה הם נמצאים. גם היטלר ביצע את מעשיו על פי "מחקר".

טוב אבל התנצלת אז סלחנו כדברך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידעת? היהודים נקיים יותר משאר הדתות [אם שכחתם, יהודים צריכים להיות נקיים - נטילת ידיים ומקלחת ביום חובה! ועוד המון דברים ששומרים על הניקיון כמו פסח והקטע שלא מכניסים אוכל לשירותים ואני יכול למלא לכם עמוד שלם..] לדוגמה כמה כבר ראיתם על נוצריים באמריקה שחיים בדירה מסריחה שלא ניקו כבר שנים? כל הג'וקים שם בבית שלהם וכל זה... אקיצר, אנחנו נקיים יותר מהשאר ושוב, אני לא גזעני, אני מציאותי! סתם היה לי נחמד להזכיר את זה  

אז לפי דעתך אני מזה מג'אייפה. תבוא פעם לבני ברק, גרתי שם פעם, תראה איזה "נקיים" היהודים שם, במיוחד משגיחי הכשרות שמחטטים באף ואח"כ נוגעים בסחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה לא הבנתי מה הקטע שלך..........

נראה לי יש לך איזה סיוט מדת. זה הת'ראד השני שאני רואה שאת מזכירה את משגיחי הכשרות.

אז ראית משגיח כשרות אחד מחטט את האף נו אז מה.....יש עוד אלף שלא מחטטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעטים היו העבדים שנקברו יחד עם אדוניהם (קבורה בפירמידה היא כבוד גדול) וחונטו או שעשו פסלים שלהם

חחח

אני בטוח שהעבד נורא נהנה מזה שברגע שהאדון שלו מת גם הוא צריך למות. באמת כבוד...

בכל מקרה, הדיון לא היה על פירמידות?

איך הגענו לגזעים?

focus people....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...