פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

איך כמה סומלים קטנים הצליחו להרים לבנות ששוקלות 2 טון ולבנות פרמידה כזאת!? אפילו היום נראה לי אי אפשר לבנות דבר כזה.. תחשבו עוד איזה תיכנונים הם עשו :S מבפנים גם איך הפ בנו וכל זה?! חשבתם על זה פעם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאט ובזהירות... :) חחחחח

סתם. זה ידוע שפעם המדע היה יותר מתקדם בארכיטקטורה. תוסיף לזה גם מאות אלפי עבדים מסכנים וטיפשים שלא יודעים לדבר שעובדים בשביל כמעט כלום ויצאו לך בניינים ענקיים ומהממים שאף אחד לא ממש צריך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פעם תוכנית בערוץ ותעופה על הפרמידות...יש הטוענים שהפרמידות לא נבנו ע"י עבדים...גם כי הלבנים כבדים, וגם כי זה לא הגיוני שהקוטר של הפרמידה = הזמן שכדור הארץ מקיף את השמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פעם ספר שהיתה בו תאוריה שלמה על זה שלמעשה הפירמידות נבנו ע"י חיזרים. כתוב שם בין השאר שמקור האבנים שמהן נבנו הפירמידות מאוד רחוק מהמיקום שלהן היום ולא יכולה היתה להיות דרך להעביר אותן את כל המרחק הזה, על כך שהפירמידות בנויות כך שבמרכזן יש את הקליטה הכי גבוהה של איזשהו סוג של אנרגיה (שכחתי :-\) ועוד כל מיני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון..זה היה בתוכנית שראיתי

כי זה לא הגיוני שזה נבנה ע"י אנשים...החוצנים זאת רק תאוריה..

גם ה stone hanged אומרים שזה נבנה ע"י חוצנים...כי יש לזה גם קשר ל365 יום שכדור הארץ מקיף את השמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פעם ספר שהיתה בו תאוריה שלמה על זה שלמעשה הפירמידות נבנו ע"י חיזרים. כתוב שם בין השאר שמקור האבנים שמהן נבנו הפירמידות מאוד רחוק מהמיקום שלהן היום ולא יכולה היתה להיות דרך להעביר אותן את כל המרחק הזה, על כך שהפירמידות בנויות כך שבמרכזן יש את הקליטה הכי גבוהה של איזשהו סוג של אנרגיה (שכחתי :-\) ועוד כל מיני...

נראה לי שאתה מדבר על "מרכבות האלים". ספר נהדר.

לאט ובזהירות... :) חחחח

סתם. זה ידוע שפעם המדע היה יותר מתקדם בארכיטקטורה. תוסיף לזה גם מאות אלפי עבדים מסכנים וטיפשים שלא יודעים לדבר שעובדים בשביל כמעט כלום ויצאו לך בניינים ענקיים ומהממים שאף אחד לא ממש צריך. :)

יש הגבלה לכמות האנשי שאפשר לשים על שטח

קיצר, או שהיו חייזרים, או שאיכשהו נהיינו טיפשים יותר עם הזמן (ולאחר ראיתי את החברה הישראלת, אני לא בטוח מי מהם נכון... ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטון הנג' הוא מבנה הרה יותר פשוט מהפירמדות לבניה

הארכיאולגים טוענים ש10 אלפים עבדים בנו במשך 30 שנה את הפירמדה הגדולה של גיזה

יש כמה בעיות עם המספרים האלה

1. 30 שנה זו תקופת השילטון של שני מלכים למה שמלך חדש ימשיך להשקיע בפרויקט של המלך הקודם?

2. 10 אלפים בתקופה של אז זה המון אנשים להאכיל מבצע כזה היה דורש התמסרות מלאה כמעט של הכלכלה המצרית

3. בפירמדה הגדולה שמו של המלך מוזכר רק פעם אחת וגם זה בתוך תמיכה צר שרק לקומץ פועלים הייתה גישה אליו

4. באף פירמדה מתוך ה80 במיצריים לא נמצאה מומיה כל המומיות שנמצאו היו מקברים תת קרקעיים

מרכבות האלים ספר די מטופש חוץ מהקטע של הפירמדות הרוב די קונספרטיבי ומעוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משהו אחד להגיד לכם THE FIFTH ELEMENT תראו את הסרט הזה הוא יסביר לכם הכול!

באמת לדעתי יש כאן יותר מידי בדיוני נראה לי די הגיוני שמתוך עשרות מלכים שהיו במצרים היו כמה שחיו יותר מהממוצע שהצגת והספיקו לבנות את הפירמידות, דבר שני למה שבן לא ימשיך את ממפעלו של אביו לאות הערככה ואחרי זה יתלחיל לבנות אחד גדול יותר כדי להאדיר את שמו?.

הממלכה המצרית הייתה ממלכה אדירה ועשירה בתקופה הזאת, אימפריה אדירה בעצם לדעתי לא הייתה להם בעיה מאוד גדולה להאכיל 10000 עבדים כמו כן המספר הזה הוא לא בטוח אולי הם האכילו רק 2000?

האבנים שאיתם בנו את הפירמידות נבנו או יותר נכון יצקו במקום ולא הביאו משום מקוםפ אחר.

שיטת הבנייה של הפירמידות לא נראת לי ידועה למישהו היום, מישהו כאן התייחס כבר לעובדה שהאכיטקטורה של התרבויות הקודמות הייתה שונה לחלוטין מזו של היום. כנראה בגלל העובדה שאז הם עמדו מול בעיות שונות בתהליך הבנייה ממה שהיום, אם תעמיד צוות של כמה מהנדסים תיתן להם 2000 פועלים ותגיד להם שאם החומרים והאמצעים האלה הם צריכים לבנות פירמידה אחרי זמן מסויים הם ימצאו את השיטה, והנה עוד רעיון לתוכנית ריאליטי.

יש מספיק מבנים בעולם שלאיש אין מושג איך בנו אותם קל מאוד לבוא ולהגיד בא ייצור ירוק מהשמיים והנה התוצאה זאת לעומת הדרך הקשה מחקר ארוך והרבה מאמץ כדי להבין איך לעזעזל עשו את זה, לכן לדעתי כול הספרים האלה שנכתבו על הפירמידות הם אוסף של כתבים של אנשים עצלנים שפשוט לא רצו לחקור ולתת תאוריה יותר מציאותית אלה לבלבל תשכל ולהרוויח קצת כסף.

בו ניהיה הגיוניים מה הסיכוי שחייזרים מכוכב אחר יגיעו הנה באמת יש כול כך הרבה כוכבי לכת שהסיכוי שהוא יגיע הנה הוא לדעתי כול כך קרוב לאפס שאין לי מקום בדף כדי לרשום אותו אז פשוט נקצר 0.111 ועוד הרבה 1 אחרי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה גם איך האירו אותם, כי לא מצאו סימנים ללפידים, אבל חוץ מזה:

האלמנט החמישי לא אמר כלום כמעט על מצריים, ומרכבות האלים הרבה יותר הגיוני ממה שאמרו שם.

וחוץ מזה, אם יותר ל להגיד את זה, זה לא אומר שזה לא נכון. ובכלל: אולי (אם ניכנס לקטע דתי קצת) אלוהים ברא אותם לפני שהוא ברא אותנו, ואז הוא שלח אותם לעזור ל"אחים הקטנים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5 מיליון אבנים בפירמדה

משקל ממוצע 2 טון

כולם חצובות (לא יצקו אותם למצרים לא הייתה טכנולגיית בטון)

10 אלפים פועלים זה ממש מעט

האבנים לא נחצבו במקום חלקם כן אבל הרוב לא

הפירמדה היא המבנה הכי מדויק בכדור הארץ

הקוים שלה מסודרים בדיוק לפי ארבעת הכיוון (צפון דרום מזרח מערב)

היא יושבת על ממוצע היבשות (שטח היבשה משמאל לפירמדה שווה לזה שמימנה וככה גם בצפון דרום)

זו אחת הסיבות שהיא כמעט נבחרה כקו האפס (במקום גרינץ')

אני לא אומר שחייזרים בנו אותה זה פשוט נשמע מבנה גדול ומטורף מכדי שישמש כארון קבורה (אין הוכחות שהוא כזה)

ואין שום חללים ככה שהוא גם לא מקום איחסון או מגורים אז למה לבנות אותו?

אין שום מבנה דומה בכדור הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוקטור דניאל ג'קסון טען שהפירמידות הם למעשה משטחי נחיתה לספינות אם של חייזרים. ;D

ומי שלא הבין, שיראה את הסרט סטארגייט.

לא, הוא טען ששם שמרו את הסטארגייט (אחלה סרט)

יש עוד כמה דברים על הפירמידות, אבל אני לא זוכר אותם. אני אבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...