פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

מה ששיחזרו בערוץ 8 היה אובליסק לא פירמדה...

הם ניסו בהתחלה עם מנופים וזה לא הלך להם (גם ככה המנוף היה מאד מתוחכם עם עקרונות שידוע שהיוונים פיתחו מאות שנים אחרי הפירמדות)

והקטע עם החול לא היה אפשר לממש בבנית הפירמדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נכון, תסתכל טוב. זה הספינקס

על תגיד לי מה זה כי אני יודע בדיוק מה זה, זה צילום שאיזה חללית רוסית צילמה במאדים אבל לפני שנה אם אני לא טועה הגיעו צילומים עדכניים וברורים יותר, והבינו שזה סתם הר מחורבן אם תראה תצילומים תראה שאין שם שום פרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע ממזמן שזה הר שצילו יוצר פנים סימטריות ( עשור אם לא יותר ).

יש מלא תאוריות לגבי מבנים מסויימים כ"א.

יש הנחה שאותו זן שעשה את הפרמידות היה גם שם. יש להם שם אבל אני לא זוכר את שמם.

וזה לא מופרח. הכל יכל להיות.

תחשוב שהטכנולוגיה שלנו היא פלוס מינוס בת מאה שנה.

מה אם הטכנולוגיה שלהם היא בת 1000 שנה או 10000. תחשוב איזה מתקדמים הם על פנינו.

אם הם יכולים לנוע במהירות האור הם היו יכולים לבקר פה לפני אלפי שנים וטיול קצר שלהם במהירות האור וחזרה לפה זה עוד מעבר של כמה אלפי שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות האור לא תעזור מסע בין כוכבים ישאר בגדר מדע בדיוני הוא פשוט בלתי אפשרי המרחקים הם גדולים מדי אלה אם כול מיני תאוריות מופרכות כמו חורי תולעת או קפיצת אפשריות אבל זה לדעתי בדיוני.

חייזרים לא ביקרו כאן ולא יבקרו יש עשרות מיליארדים של כוכבים מה גורם לך לחשוב שהם יגיעו דווקה הנה? מה גורם לך לחשוב שאפשרי למצוא נקודה קטנה בחלל שיש בה חיים ולהתמקד בה? צאו מהסרט.

הפירמידות נבנו על ידי אנשים אני לא יודע איך למה כמה אני רק יודע שאנשים בנו אותם ולא ייצורים ירוקים ואם ייצור ירוק היה מגיע הנה הוא היה בונה כור גרעיני מפותח ומלמד אותם קצת פיסיקה מטמטיקה כימיה דברים כאלה לא בונה משלוש תלת מימדי מאבנים ובורח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות האור לא תעזור מסע בין כוכבים ישאר בגדר מדע בדיוני הוא פשוט בלתי אפשרי המרחקים הם גדולים מדי אלה אם כול מיני תאוריות מופרכות כמו חורי תולעת או קפיצת אפשריות אבל זה לדעתי בדיוני.

חייזרים לא ביקרו כאן ולא יבקרו יש עשרות מיליארדים של כוכבים מה גורם לך לחשוב שהם יגיעו דווקה הנה? מה גורם לך לחשוב שאפשרי למצוא נקודה קטנה בחלל שיש בה חיים ולהתמקד בה? צאו מהסרט.

הפירמידות נבנו על ידי אנשים אני לא יודע איך למה כמה אני רק יודע שאנשים בנו אותם ולא ייצורים ירוקים ואם ייצור ירוק היה מגיע הנה הוא היה בונה כור גרעיני מפותח ומלמד אותם קצת פיסיקה מטמטיקה כימיה דברים כאלה לא בונה משלוש תלת מימדי מאבנים ובורח.

מה גורם לך לחשוב שאי אפשר למצוא חיים על כוכב?

ותגיד לי, אתה בא עכשיו לחבורה של אנשי מערות, ואתה מצליח ללמוד ת'שפה שלהם. היית נותן להם כור גרעיני, כלי שהם לא מכירים ופוטנציאלית מסוכן בשבילם, או משהו שישמש להם בתור תזכורת עליך, כדי שתוכל לחזור וללמד אותם באמת כשהם יהיו מתקדמים מספיק בשביל להבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שאי אפשר למצוא חיים על כוכב?

ותגיד לי, אתה בא עכשיו לחבורה של אנשי מערות, ואתה מצליח ללמוד ת'שפה שלהם. היית נותן להם כור גרעיני, כלי שהם לא מכירים ופוטנציאלית מסוכן בשבילם, או משהו שישמש להם בתור תזכורת עליך, כדי שתוכל לחזור וללמד אותם באמת כשהם יהיו מתקדמים מספיק בשביל להבין?

מה גורם לי לחשוב? זה יותר בלתי אפשרי פשוט בלתי אפשרי, אתה יכול לדמיין מה צריך בשביל לסרוק כוכבים בקצוות שונים של הגלקסייה? במקרה הטוב ובמקרה הרע היקום באותה תקופה לא היה רדיו או דבר אחר שיצא מכדור הארץ ויכל "להסגיר" אותו ככוכב מיושב אז איך בדיוק היצורים הירוקים ימצאו אותנו???

דבר שני היה להם מספיק זמן כדי ללמד פה את התרבויות דברים שהם ידעו, בסדר הגזמתי לא ללמד אותם על תורת הגרעין, אבל לפחות כימיה פיזיקה מטמטיקה קצת מתקדמת מאה שנה לא יספיקו כדי ללמד בנאדם את כול הדברים האלה? עושים את זה היום בבית ספר ובאוניברסיטה בתקופה הרבה יותר קצרה, זה מה שהם השאירו לנו משולש ענק מאבן? וואי בעצם אולי זה לא משולש אולי זו חללית באמת צריך לבדוק את זה חחחח.

ומה ההבדל בין המצרים הקדמונים אלינו מבחינת ההתפתכות האבולוציונית הם זהים לחלוטן אתה והם זה אותו בנאדם לשניכם יש בערך את אותו הפוטנציאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את איי הפסחא... יש שם ראשים ענקיים שמשקיפים על האי ששוקלים המון, והמחצבה נמצאת מרחק רב מאוד בכדי שיגררו את האבנים בעזרת אמצעים פרימיטביים.

אחלה דיון :)

יש אולי לינק לתמונות ? לאתר שמסביר על התופעה ? לא חושב שמישהו שמע עליהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לי לחשוב? זה יותר בלתי אפשרי פשוט בלתי אפשרי, אתה יכול לדמיין מה צריך בשביל לסרוק כוכבים בקצוות שונים של הגלקסייה? במקרה הטוב ובמקרה הרע היקום באותה תקופה לא היה רדיו או דבר אחר שיצא מכדור הארץ ויכל "להסגיר" אותו ככוכב מיושב אז איך בדיוק היצורים הירוקים ימצאו אותנו???

דבר שני היה להם מספיק זמן כדי ללמד פה את התרבויות דברים שהם ידעו, בסדר הגזמתי לא ללמד אותם על תורת הגרעין, אבל לפחות כימיה פיזיקה מטמטיקה קצת מתקדמת מאה שנה לא יספיקו כדי ללמד בנאדם את כול הדברים האלה? עושים את זה היום בבית ספר ובאוניברסיטה בתקופה הרבה יותר קצרה, זה מה שהם השאירו לנו משולש ענק מאבן? וואי בעצם אולי זה לא משולש אולי זו חללית באמת צריך לבדוק את זה חחחח.

ומה ההבדל בין המצרים הקדמונים אלינו מבחינת ההתפתכות האבולוציונית הם זהים לחלוטן אתה והם זה אותו בנאדם לשניכם יש בערך את אותו הפוטנציאל.

לא התכוונתי אבולוציונית, אלא מבחינה טכנולוגית.

אם היו מקדמים את המצרים מאה שנה קדימה, אתה יודע מה היה יכול לקרות?! תחשוב מה היה קורה אם למישהו היום היה רובה לייזר...

וחוץ מזה, אם יש להם את הטכנולוגיה הדרושה כדי להגיע הנה, בטח יש להם מספיקה בשביל לאתר חיים.

ושוב, אולי בורא עולם ברא אותם קודם ואז שלח אותם לעזור לנו, ואז הם ידעו לאן הם הולכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אולי לינק לתמונות ? לאתר שמסביר על התופעה ? לא חושב שמישהו שמע עליהם :)

http://www2.yarden.ac.il/bloss/apod/default.asp?date=5/24/2004

הפסל אולי נראה קטן, אבל אם אני לא טועה הכובע שוקל כמה טונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל בזה שאין טכנולוגיה שיכולה להביא יצורים מכוכב לכוכב מסע בין כוכבים הוא פשוט בלתי אפשרי אתה יכול להאמין לכול השטויות שאתה רואה בסרטים על קפיצות , חורי תולעת, שערים וכול הבולשיט זה רק בסרטים.

גם אם נגיע למהירות האור יקח לנו עשרות, מאות, אלפי ומיליוני שנים להגיע לכוכבים אחרים למה נראה לך שחייזרים מכוכב אחר יעשו מסע כזה ארוך יגיעו הנה יבנו בניין כזה מסכן ויחזרו הביתה? למה הם לא כבשו את הכוכב וחיסלו את כולנו? למה הם לא נשארו כאן וקידמו אותנו טכנולוגית? בקיצור אני שואל אותך מה יצא להם מהמסע הזה?

אני מציג לך שאלות הגיוניות שמפריכות את כול הטענות שאתה צמיג ואתה מציג טענות יותר מופרכות עכשיו גם הכנסת את אלוהים לסיפור וכול זה בגלל שבנאדם שאל איך בנו את הפירמידות, אולי גם זאוס תקע נוד על אריה והוא הפך לספינקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לפגוע?

אפשר עם אולטראסאונד או סונאר ודומיהם לברר די בקלות אם עצם הוא חלול או מלא ובאיזו מידה.

אתה קצת סותר את עצמך...

אני לא סותר את עצמי..

זה ציטוט מהתגובה הראשונה שלי, שבו אני מסביר למה התכוונתי ב"חלול".

"אם למשל הלבנים לא היו שלמות, אלא בעובי של 15-30 ס"מ מכל מקום, ומלמטה אין בסיס, זה עדיין חזק, אבל הרבה יותר קל משקל."

ממממ סונאר ואולטרסאונד רעיון נחמד, לא חשבתי עליו, אבל אני גם לא בטוח שזה יעבוד.

סונאר נועד כדי לזהות גופים מבחוץ.. זה בעצם גלי קול שיוצאים משני גבישים וחוזרים..

אולטרסאונד.. אני לא יודע אם זה יעבוד. זה נועד כדי לראות דרך גופים "קלים" כמו עור למשל. אני לא חושב שהקרניים יכולות לעבור דרך 15 פלוס ס"מ של אבן.

רק כדי לבדוק שאני לא מתבלבל, אולטרסאונד זה קרני x שגילה איזה אדם, והן עוברים דרך מרווחים קטנים בין האטומים של החומר, נכון?

*עריכה* ד"א, פירמידות לא נתגלו רק במצרים... גם בדרום אמריקה (אם אני זוכר נכון את המקום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם עליהן יש אלף ואחת תאוריות לגבי האם הן מעשה ידי אדם או לא והרבה מאוד ממה שאמרו על הפירמידות בגיזה.

אני לא סותר את עצמי..

"אם למשל הלבנים לא היו שלמות, אלא בעובי של 15-30 ס"מ מכל מקום, ומלמטה אין בסיס, זה עדיין חזק, אבל הרבה יותר קל משקל."

K, עכשיו הבנתי למה התכוונת. בכל מקרה, בוא נסכים שיש כלים לבדוק אם חומר מלא או חלול? (בין אם זה מה שאמרתי או דברים אחרים)

אז בדקו, ומצאו שזה מלא.

בכל מקרה, זה לא מוריד מההישג ההנדסי.

FARKASH7, למה אתה כ"כ אנטי? גם אני לא מאמין שחייזרים ביקרו בכדה"א, אבל למה אתה חושב שזה כ"כ לא אפשרי?

נכון, זה לא סביר, אבל אתה לא יכול לשלול את זה לחלוטין. אפילו סיכוי של שבריר אחוז הוא עדיין סיכוי... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סותר את עצמי..

ממממ סונאר ואולטרסאונד רעיון נחמד, לא חשבתי עליו, אבל אני גם לא בטוח שזה יעבוד.

סונאר נועד כדי לזהות גופים מבחוץ.. זה בעצם גלי קול שיוצאים משני גבישים וחוזרים..

אולטרסאונד.. אני לא יודע אם זה יעבוד. זה נועד כדי לראות דרך גופים "קלים" כמו עור למשל. אני לא חושב שהקרניים יכולות לעבור דרך 15 פלוס ס"מ של אבן.

רק כדי לבדוק שאני לא מתבלבל, אולטרסאונד זה קרני x שגילה איזה אדם, והן עוברים דרך מרווחים קטנים בין האטומים של החומר, נכון?

*עריכה* ד"א, פירמידות לא נתגלו רק במצרים... גם בדרום אמריקה (אם אני זוכר נכון את המקום).

קרינת איקס, הנקראת גם כן כרקינת רנטגן, התגלתה על ידי המדען הגרמני, ויליהם קונראד פון רנטגן.

קרינת רנטגן - סוג של קרינה אלקטרומגנטית, בדומה לגלי אור או גלי ראדיו, אך בעלת אורך גל קצר מהן בהרבה. אורך הגל הקצר הוא הגורם לכך, שקרני רנטגן אינן מוחזרות לפי אותם חוקים התקפים לגבי החזר אור;  הוא גם המקנה להן את חדירת הרב. אורך הגל של האור הנראה עולה פי אלפיים עד עשרת אלפים על אורך הגל הממוצע של קרני הרנטגן.  

אולטרסאונד זה בכלל משהו אחר הפועל בעזרת גלי קול ומכאן המילה "סאונד" במילה שציינת, אולטרסאונד.

נ.ב.

מאוד טיפשי מצידכם לחשוב שהארכיאולוגים לא בדקו כבר עם האבני הפירמידות חלולות או לא. אני חושב שכבר עברנו את העיניין לפני שנים רבות וכרגע הארכיאולוגים מנסים להתמקד יותר בחדרים נסתרים, קברים, ציורי קיר וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...