פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

בעמוד הראשון היה אחד שהזכיר את ה stone hanged, מבנה מדהים כל אבן שם נלקחה מקילומטרים, והפירמידות האלו בהחלט מיסתוריות.

אולי באמת הסבא של הסבא של הסבא...שלי בנה אותם גבר-גבר הוא בטח היה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע למה אתם כל כך מזלזלים במצרים הקדמונים, ועוד יותר במדענים של ימינו.

גם אני ראיתי כמה תכניות בנשיונל ג'אוגרפיק על מצרים, ובאחת מהן כמה חוקרים אשכרה בנו דגם פרופורציוני של פירמידה.

אומנם לא בגודל האמיתי, אבל גם עם הרבה פחות אנשים (20-30).

ד"א, למה שמתכת לא תהיה חזקה מספיק כדי לשאת משקל?

ומי אמר שמנופים חייבים להיות ממתכת? בתכנית שראיתי הם דווקא מצאו שיטה מאוד מעניינת, שגם מסבירה עוד כמה דברים בדרך:

ה"מנופים" בהם השתמשו היו עמודי אבן ענקיים, שאליהם נקשרו חבלים. העמוד נבנה כשהוא שוכב על מצע של חול, ולאחר שסויים, התחילו לרוקן בצורה מסוימת את החול מתחתיו, ועם קצת עזרה ממשיכת חבלים, העמידו אותו. עקרון דומה היה אפשר ליישם רק שבקצה השני של העמוד היו קושרים את המשא להרמה והעמוד היה משמש כמשקל נגד.

(יכול להיות שאני קצת מתבלבל פה, עברו כמה שנים מאז שראיתי את התכנית...)

בכל מקרה, לגבי אופן ההבאה של האבנים למקום הבניה-הם דווקא דיברו על זה בסרט, אמרו משהו על זה שהביאו אבנים מיוחדות מדרום מצרים ע"י סירות ששטו על הנילוס.

והערה אחרונה לגבי כל המספרים והתכונות של הפירמידות: בנוסף להסבר של אסף, בכל מבנה שהוא כ"כ גדול ועם כ"כ הרבה פרטים, תוכלו למצוא כל מה שתחפשו, בדיוק כמו ה"נבואות" שמוצאים בתנ"ך. למעשה, זה שם כי חיפשתם... (אני יודע אני יודע, פילוסופי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם נושא שעניין אותי (אין לי מה להוסיף על כל מה שאמרו עד עכשיו..),

אם אף אחד לא ניסה להרוס את הפירמידות, איך יודעים שהאבנים בעצם לא חלולות?

זה מסביר את בעית המשקל, ואת זה שאחת הפירמידות הגדולות ממש התפוררה...

אם למשל הלבנים לא היו שלמות, אלא בעובי של 15-30 ס"מ מכל מקום, ומלמטה אין בסיס, זה עדיין חזק, אבל הרבה יותר קל משקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מי שהיה במיצרים , ובתוך הפירמידות עצמם !!! , כן הם לא מלאות , והם גם לא חלולות , יש בפנים

קברי מלכים ...

יש מסדרונות דיי ארוכים , ויש חדרים עם אבנים שאם הייתם רואים את הגודל שלהם , את רמת הסיטוט שלהם ואת הדיוק המדהים

שהם מונחות אחת על גבי השניה , לא הייתם מאמינים !!!!

הפירמידות אכן תעלומה , בתור אחד שמבין מאוד בסיטוט אבנים , והרמת אבנים אני יכול להגיד לכם , שאף אחד לא

ישכנע אותי שהמצרים היו פרימיטיבים או השתמשו במנופים מעץ .

אגב אני רוצה לראות אנשים מזיזים אבן במשקל 20 טון או 100 טון בדיוק מדהים בגובה 40 מ' , פשוט תנסו לדמיין את התנאים של פעם ותראו

שזה לא ממש אפשרי , בהדמיות שנערכו באמצעים פרימיטיבים בקושי הגיעו לקומה שלישית של אבנים , והאבים לא שקלו כל כך הרבה .

וזו רק ההתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מי שהיה במיצרים , ובתוך הפירמידות עצמם !!! , כן הם לא מלאות , והם גם לא חלולות , יש בפנים

קברי מלכים ...

אני חושב שהוא התכוון לאבנים עצמן...

בכל מקרה, הן לא חלולות, גם כי בדקו את זה, וגם כי תחשוב בעצמך: לא יותר קל כבר להרים אבן כבדה מאשר להתחיל לעשות אותה חלולה, ועוד שתתמוך בכל המשקל שהיא אמורה לשאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון לאבנים עצמן...

בכל מקרה, הן לא חלולות, גם כי בדקו את זה, וגם כי תחשוב בעצמך: לא יותר קל כבר להרים אבן כבדה מאשר להתחיל לעשות אותה חלולה, ועוד שתתמוך בכל המשקל שהיא אמורה לשאת?

אכן התכוונתי לאבנים עצמן.

ממ לחצוב ככה בעבנים (לא צריך דיוק רב) זה לא בעיה.. תוך מספר שעות פועל או מספר פועלים אמורים לסיים לבנה. יש לך עשרת אלפים פועלים..

אחרי זה, זה הרבה יותר קל להשתמש בהן.

ואף פעם לא נתקלתי בפרסום על זה שבדקו את זה (גם אני ראיתי תוכניות על זה בחבילת המדע של יס.. 8)).

זה אתרים חשובים מאוד. אף אחד לא פוגע בלבנים האלה.

נ.ב. כמו שהזכרתי, זה לא לעשות אותה חלולה, אלה להשאיר אותה כמעט חסרת צלע אחת (וכל מה שבתוכו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיותר מעניין אותי אבל לא קשור לנושא

יש בכותל את האבן הכי גדולה שהשתמו בה אי פעם לבניה

משהו עצום ממש ענק

שאפילו היום אף נמוף לא יכול להרים.....

בקשר לפרמידות....

היו לא מהנדסים טובים ואת בני ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule The , הייתי עוד מוכן לשמוע אותך אם לפחות היית כותב בצורה נורמלית...

אבל אם אין לך משהו טוב להגיד, או צורה טובה להגיד אותו, שמור את זה לעצמך.

ואף פעם לא נתקלתי בפרסום על זה שבדקו את זה (גם אני ראיתי תוכניות על זה בחבילת המדע של יס.. 8)).

זה אתרים חשובים מאוד. אף אחד לא פוגע בלבנים האלה.

מי אמר לפגוע?

אפשר עם אולטראסאונד או סונאר ודומיהם לברר די בקלות אם עצם הוא חלול או מלא ובאיזו מידה.

נ.ב. כמו שהזכרתי, זה לא לעשות אותה חלולה, אלה להשאיר אותה כמעט חסרת צלע אחת (וכל מה שבתוכו).

אתה קצת סותר את עצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי הספינקס ?

face_icon.gif

http://www.msss.com/education/facepage/face.html

http://www.mt.net/~watcher/mars.html

לעיונכם, חומר מעניין מאוד.

התמונה שהבאת זה הפרצוף הזה מהמאדים, טוב את זה אתה יכול למחוק צילומים עדכניים וברורים יותר חשפו שזה בעצם איזה הר מחורבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...