פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - עמוד 10 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

על דינוזאורים בדיקות איזטופים שונות מפחמן 14

נהיה די נפוץ לשייך כל בדיקה היום לפחמן 14 כי היא הכי נפוצה ובה משתמשים הכי הרבה אבל היא עדיין מוגבלת ל30 אלף שנה בערך

אני די בטוח שיודעים כבר מה תהליך החניטה... לא מעורבת שום תירכובת מיסתורית ולא ידועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיקת פחמן עושים לשלדים/מאובנים של דינוזאורים אז אין מצב שזה לא שורד יותר מ-40 שנה. ועוד איך שורד...

מאובן=אבן שהחליפה את העצם, אין שלדים של דינוזאריום הכל אבנים או משהו דומה אחר.

דינוזארים לא בודקים עם C14 או משהו דומה, אלא לפי שכבות גיאולוגיות בהם המאובנים שלהם נמצאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל העמודים אבל יש לי בכל זאת כמה הערות: לפי מה שאני יודע, גם בלבנים של הפירמידות וגם האובליסקים נחצבו במרחק די גדול מהמיקום הנוכחי שלהם. במקסיקו יש גם פירמידות (לא מרשימות כמו של מיצריים, אבל בכל זאת פירמידות...) ומצאו שם לבנה ששוקלת בסביבות ה100 טון! מה שאומר שלא כל מנוף שיש לנו היום מסוגל להזיז אותו... ועוד משהו: אני לא מאמין ש10K איש יספיקו כדי לעשות את העבודה- רובם ימותו תוך כמה שנים, לפני שיסימו אפילו לחצוב את הלבנים... יש תאוריה שאומרת שהייה קשר בין התרבויות הקדומות. אני מאמין שזה נכון ושחברים מעולם אחר דאגו לספק את התשתית לשיחות הבין יבשתיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון. לפני 110 אלף שנה התחילה אינטרקציה בין ההומו ספיאנס שיצא מאפריקה(אם התאוריה נכונה) לבין האדם הניאנדרטלי ששלט על החלק הצפוני של כדו"א, ההומו ארקטוס ברובו נכחד לפני כ40 אלף שנה בלבד. ההמו ספיאנס בתור גזע קיים כבר כ150 אלף שנה, בתור גזע יחיד הרבה פחות. אוסטרליה יושבה ע"י ההומו ספיאנס לפני 70 אלף שנה, אירופה לפני 40 אלף שנה. והאמריקות לפני כ30 אלף שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...