פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

בוא נתחיל בזה שאין טכנולוגיה שיכולה להביא יצורים מכוכב לכוכב מסע בין כוכבים הוא פשוט בלתי אפשרי אתה יכול להאמין לכול השטויות שאתה רואה בסרטים על קפיצות , חורי תולעת, שערים וכול הבולשיט זה רק בסרטים.

גם אם נגיע למהירות האור יקח לנו עשרות, מאות, אלפי ומיליוני שנים להגיע לכוכבים אחרים למה נראה לך שחייזרים מכוכב אחר יעשו מסע כזה ארוך יגיעו הנה יבנו בניין כזה מסכן ויחזרו הביתה? למה הם לא כבשו את הכוכב וחיסלו את כולנו? למה הם לא נשארו כאן וקידמו אותנו טכנולוגית? בקיצור אני שואל אותך מה יצא להם מהמסע הזה?

אני מציג לך שאלות הגיוניות שמפריכות את כול הטענות שאתה צמיג ואתה מציג טענות יותר מופרכות עכשיו גם הכנסת את אלוהים לסיפור וכול זה בגלל שבנאדם שאל איך בנו את הפירמידות, אולי גם זאוס תקע נוד על אריה והוא הפך לספינקס?

שמע, אני מאמין שכך זה היה, אז אל תקרא לזה בולשיט!

אני יכול לחשוב על כמה וכמה סיבות למה להגיע, אבל עזוב, אתה בטח תקרא גם לזה בולשיט

וזאוס סתם הומו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא היה לי כוח לקרוא את כל הת'רד אבל למדתי פה ושם דברים בין היתר על פירמידות ואגיד לכם כמה עובדות...

קודם כל, הפירמידה היא בעצם כמו קטאקומבה אחת גדולה, בית-קבר, שנועד לשמור את גופת המת וקירותיו מעוטרים בפרטים מחיי המת שכדי שיתעורר מתנומתו יוכל הוא להזכר כיצד היה וכיצד זה צרייך להיות. איברי המת מוצאים ונשמרים בכדים נפרדים, גופתו ממלאים בכותנה ספוגה בשמנים ושאר תערובות, "מיובשת" בנתרן כחודש ונעטפת ביריעות פשתן ספוגות בעוד שמנים. בראש הפירמידה יש פתח קטן דרכו הנשמה אמורה לצאת החוצה, לקבר גם מוכנסים כדים עם אוכל ושתיה שיספקו למת בדרכו לעולם הבא (אגב, דבש מסתבר, לעולם לא מתקלקל - מצאו דבש בן 3000 שנה וכמו חדש!).

המצרים היו אומה מאד מסגסגת (עד שרומא זיינה אותם בתחת ובלי כפפות של משי) ומפותחת, גם מדעית. הם ידעו מתמטיקה, אסטרונומיה וכן, גיאומטריה ואדריכלות. היו להם חישובים לפיהם היו מחשבים ה-כ-ל ואמות מידה מסויימות וכל אבן שם נסתתה בדיוק כמו שהיא היתה צריכה להיות, לפי חישובים.

ישנן דרכים מכניות להעלות ציוד כבד, כמו האבנים האלו, במעלה גבעה/בינוי. ויקינגים היו מעבירים ספינות על האדמה בין 2 מקורות מים ע"י כך שהם היו שמים בולי עץ על המסלול עליו הספינה עוברת ומורחים אותם ב... כבדים רקובים של דג. האבזר המצחין היה מאד חלקלק, מריכוז השומן ומריכוז החיידקים שהתרבו בו, ולכן הספינה החליקה מאד מהר על הבולים ולא היה את אותו הצורך בכוח פיזי של אנשים/חיות שיגררו/ידחפו אותה. המצרים השתמשו כנראה בשמנים מסוג זה או אחר על גבי בולי עץ עגולים גם כן כדי ליצור גילגול והשמן להחלקה.

אגב, התאוריות לגבי עבדות קשה במצריים הן רק אגדות. מצרים רבים היו מתייחסים לעבדיהם טוב כי ידעו שבלעדיהם לא תתבצע עבודה. ישנן עדויות ארכיאולוגיות שהעבדים טופלו היטב, גם רפואית, במקרה ונפגעו במהלך העבודה למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם המון ציורי קיר מצריים שמתארים שליט מצרי מכה עבדים בשוט וזה מאוד דומה לסיפורי העבר .... אבל גם אני בספק לגבי העבדות במצריים ובניית הפירמידות ע"י בני מהסיבה הפשוטה שאם בנו את הלבנים מטיט איך זה שהפירמידות בנויות מאבנים מסותתות ? ::) טיט היה מתפוררר.

ואני לא מבין מה הקטע עם הפירמידה בגיזה מדוע אומרים שהיא מיוחדת מכולן ? הבנתי שהיא חלקה לגמריי מבפנים ונראה כאילו נבנתה מאבן אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויקינגים היו מעבירים ספינות על האדמה בין 2 מקורות מים ע"י כך שהם היו שמים בולי עץ על המסלול עליו הספינה עוברת ומורחים אותם ב... כבדים רקובים של דג. האבזר המצחין היה מאד חלקלק, מריכוז השומן ומריכוז החיידקים שהתרבו בו, ולכן הספינה החליקה מאד מהר על הבולים ולא היה את אותו הצורך בכוח פיזי של אנשים/חיות שיגררו/ידחפו אותה. המצרים השתמשו כנראה בשמנים מסוג זה או אחר על גבי בולי עץ עגולים גם כן כדי ליצור גילגול והשמן להחלקה.

נכון, אבל במצרים לא היתה כמות כזו של עצים כמו בארצות של הנורדים, ואת אלה שהיו הם היו צריכים בשביל דברים אחרים, כמו חצים, קשתות, פירות, צל וכו'

שדרך אגב, כל זה כתוב ב"מרכבות האלים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של הטיט זה אחת ההוכחות שבני היו במצרים ולא איזה סופר מאוחר יותר רק רשם את זה

זה אחד הקטעים הכי מוזרים בפירמדה הגדולה

אין ציורים אין סרקופגים אין מומיות אין כדים הפירמדה ריקה!

השם של המלך שבנה אותה מופיע רק פעם אחת בכל הפירמדה, וגם המקום הזה לא היה אמור להיות פתוח אלא חלק מחלל להקלת העומס

(הפירמדה לא מלא לגמרי מבפנים, יש חללים להקלת העומס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל במצרים לא היתה כמות כזו של עצים כמו בארצות של הנורדים, ואת אלה שהיו הם היו צריכים בשביל דברים אחרים, כמו חצים, קשתות, פירות, צל וכו'

שדרך אגב, כל זה כתוב ב"מרכבות האלים"

לכן הם ייבאו את העץ מארצות דרומיות יותר, כמו שהם ייבאו את השיש או את האבן השחורה, וכיו"ב.

נכון שהיו עבדים שהוכו בשוט אבל זה תלוי בתקופה. כמו שכתוב בתנ"ך שהיו פרעונים טובים שהיו בסדר עם בני- (רק בתור דוגמא, אני לא אכנס לשיעור תנ"ך עכשיו) כמו תותה נחמון (תות' אנך אמון) וכיו"ב, אז עבדים לא הוכו, סתם הוחזקו כפועלים לכל דבר אם כי היה להם הרבה פחות חופש. חוצמזה הם טופלו. הכאת עבדים יכלה מתישהו להתסיס מרד ומרבית הפרעונים חששו מכך.

בקשר לפירמידת הגיזה, היא הגדולה מכולן ואף אחד לא נראית כיאלו עשויה מאבן אחת, כולן בנויות מדרגות-מדגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפירמידת הגיזה, היא הגדולה מכולן ואף אחד לא נראית כיאלו עשויה מאבן אחת, כולן בנויות מדרגות-מדגרות.

הן נראות מדרגות-מדרגות עכשיו, אבל בזמן תפארתן הן היו חלקות לגמרי מבחוץ-הן צופו בשיש, שניתן לראות את השרידים שלו בקודקודי הפירמידות של היום.

פשוט במהלך השנים השיש הזה קסם לכלמיני אנשים שעברו בסביבה והם הפשיטו את הפירמידות, עד שנשארה רק האבן הגולמית שממנה עשוי ה"שלד" של הפירמידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באנת בנו את המבנים חוצנים חח לכו תדעו!!

שמעתי שיש חמש אזורים ואם מחברים אותם יוצר עיגול או משהו כזה...

וזה לא מובן איך אנשים חצבו את הפירמידות בטיבט!! וכל פעם שמישהו היה בא לשם הוא מת ישר... לכו תדעו יש הרבה דברים שאף אחד לא יודע!!

וקראתי איפה שהוא שכולנו גזע ארי לפני זה היו עוד גזה של אנשים... :P :-\

וחוץ מזה כל מבנה שנבנ אז נבנה כדי להזחיק המון המון זמן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, התאוריות לגבי עבדות קשה במצריים הן רק אגדות. מצרים רבים היו מתייחסים לעבדיהם טוב כי ידעו שבלעדיהם לא תתבצע עבודה. ישנן עדויות ארכיאולוגיות שהעבדים טופלו היטב, גם רפואית, במקרה ונפגעו במהלך העבודה למשל.

אנא ממך, הורידי את המשקפיים הורודות,ואל תאמיני לכל מה שאומרים. יש שרשרת אנושית מאוד אכזרית, תעבוד או תמות ככה זה היה.

חוץ מזה, אני זוכר משיעורי תנ"ך שיר שמראה את החיים הקשים של החקלאי ולכן האב רוצה שבנו יהיה סופר (ספר "חקלאות במקרא" עמוד 6 אם זיכרוני אינו בוגד בי)

חוץ מזה יש לי רעיון איך לבנות פירמידה: יוצרים תל מלאכותי ש-2000 עבדים יכולים ליצור בקלות, מצפים את התל באבנים חזקות, מעלים אבן של שני טון למעלה התל, אחרי זה מפנים חל מהתל מתחת לאבן שהעלינו ושמים מתחתיה אבן אחרת של שני טון שהעלו ככה מתקדמים לאט ובזהירות.

קראתי את כל התראד ואני חייב לומר ל-omnius שהוא פשוט חי בסרט מד"ב, חבל שהוא לא יודע שהראשי תיבות של מד"ב זה מגע בידיוני בידיון- כמו דימיון של מישהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...