פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - עמוד 9 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

בד"כ על הקירות מצויין מי שוכב בקבר וע"י מי נבנתה ולפי כך (רישומים היסטוריים עתיקים) אנו יכולים לדעת. ידוע לנו באילו שנים מלך איזה מלך. ישנן מאות פירמידות אם כי רובן מכוסות בחול ומדי פעם מגלים עוד אחת ועוד אחת. מצריים עברה תהליך מדבור, היא היתה מאד מדברים לפני כן אבל לא כמו שהיא היום והיכן שפעם היו פירמידות, היום רק חול וחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בפירמידה הגדולה לא רשום השם של המלך שבנה אותה באף מקום ברור

יש באיזה שהגיעו אליו ע"י שימוש בחומר נפץ וחציבה כתובת גרפיטי שהשאיר אחד הפועלים עם השם של המלך אבל חוץ מזה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הירוגלפים זה הוצרת כתב.. כשאמרתי גרפיטי הכוונה שמישהו צייר על הקיר סתם כדי לכתוב שטויות ולא מתוך כוונה לתעד את המלך ושאר ציורי הקברים שנתגלו בקברי פרעונים (ולא בפירמדות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא משנה את העובדה שאף אחת מהפירמדות הגדולות בגיזה לא מכילה את ציורי הקיר האופייניים למצרים ואת שמות המלכים הבונים...

קצת מוזר להשקיע בכל הפירמידה ולא לסים (ביחוד שהחדרים האלו היו קיימים הרבה לפני סוף הפירמדה יכלו לעבוד עליהם בזמן הבניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, רבות מן הפירמידות מתארות את חיי המלכים בציורי קיר, את שמותיהם באירוגליפים וכיו"ב. יכול להיות ששודדי קברים הרסו את הפרסקו היפה שבד"כ מציגות פרימידות כמו שהיו עושים מוסלמים לכל ציור של דמות (מוחקים את הראש או הורסים כליל).

האמת שיש לי ספר שמתאר מי ומה ואיפה, אני רק צריכה למצוא אותו ולסרוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בפירמדות.. זה לא שהרסו את הציור, הקיר שעליו אמור להיות הציור לא הושלם

כל הפרסקאות שנמצאו לא היו בתוך פירמדות, כולם היו או בקברים חפורים (כמו בעמק המלכים) או במוזיליאומים שנקברו מתחת לחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטאבות, ואחריהן פירמידת המדרגות, דווקא לא בטוח שהם יותר וותיקות מקופלקס הפירמידות בגיזה, והם המוניומנטים הגדולים היחידים שנקברו בהם אנשים, בפירמידות של גיזה אין לו קבר 1. לכן זה כלכך מוזר, במיוחד שהבדיקות לא חד משמעיות, כי הרי אי אפשר לעשות תארוןך פחמני על אבן, והתארוך היחידי שהיה הוא מתוך שאריות של חומרים שניתן לדגום מהם פחמן שנשארו בתוך הפירמידות, ובדיקות ע"י דגימה של Potassium Argon מציבות את גיל מאוד לא הגיוני לפירמידות של גיזה, העומד על 40 אלף לפנה"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

40 אלף שנה נשמע מוזר לפחמן 14 שהתוצאה המקסימלית שלו היא 30 אלף שנה (מעבר כבר כמויות זעירות מידי מכדי לדייק)

על סוג הבדיקה השניה לא שמעתי

40 אלף גם נשמע מוזר גם כי זה גזע אדם שונה משלנו כבר (בניגוד לסברות אחרות של 10 אלפים שנה שזו בערך התקופה שבה גזע בני האדם הנוכחי הופיע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מדובר על 40 אלף שנה ולא על 40 שנה. אני חושב שיש קצת קצת הבדל...

2. שלדים של דינוזאורים הם בעצם מאובנים - נשמרו בזכות חומר כזה או אחר שציפה אותם ושמר עליהם במשך כל אותו הזמן. עכשיו, לפי מה שאני יודע, לפירמידות אין שום חומר שמגן עליהן ולפי מה שאני זוכר, שלדים של דינוזאורים, על פי המדענים, שלא שומרו בצורה כזו או אחרת, הפכו לנפט.. פשוט מאוד!

3. בגלל שאני כמעט בטוח שתעלה בדיון את נושא השלדים של המצרים אז רק סתם בשביל למנוע עוד הודעה מיותרת - ה"גופות" שומרו עם תרכובת מיוחדת שהמדענים עדיין לא יודעים מה היא ואיך עשו את זה בכלל..

4. למה אתה חושב שבמשך השנים בני האדם בקברם הופכים ל"אבקה"? בוא נגיד שהזמן פשוט עושה את שלו וזה מה שקורה.. לא רוצה להכנס לנושא נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...