פרמידות.. איך לעזאזל!?!? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמידות.. איך לעזאזל!?!?

tom123

Recommended Posts

Omnius מה שנאמר על האלמנט החמישי נאמר בציניות מה לא מובן, אתה מאמין לספר כמו מרכבות האלים אז למה לא להאמין לסרט כמו האלמנט החמישי?, כי בספר רשום 90 עמודים של בלבולי שכל ובסרט רק 10 עמודים של תסריט?.

לדעתי לבוא ולהגיד חייזרים בנו את זה זו בריחה מהמציאות זה בדיוק כמו מה שחילונים אומרים על הדת שאנשים לא הבינו דברים אז הם המציאו את אלוהים ואמרו שהוא עשה אוץם עובדה שלאחר מחקר של אלפי שנים דברים שלא היו מובנים פעם לאנשים מובנים לילד בן 4.

Tea Time כול העובדות שהבאת מעניינות מאוד לא שמעתי עליהם אבל אני לא יכול להגיד שהם לא נכונות לא נראה לי שסתם משעמם לך.

איך אני מסביר אותם יכול להיות שלמצרים היה ידע מסויים באסטרונומיה גם לתרבות המאיה, אינקה ולכול התרבויות הדרום אמריקאיות העתיקות הייתה זיקה חזקה לכוכבים והיה להם ידע רב בנושא אסטרונומיה ידע שמדענים היום לא מבינים איך השיגו אבל אני לא מאמין שחייזרים נתנו להם אותו, אם חייזר כבר מגיע לכדור הארץ ורוצה לעזור לאוכלוסיה למה שלא ישאיר מפותחת הוא השאיר כולה אבנים בצורת משולש עד כמה שזה מרשים נראה לכם שחייזרים שהגיעו מהקצה של הגלקסייה מסוגלים ליותר.

יכול להיות שזה גם סתם צירוף מקרים או שאנשים פשוט באו והכפילו כול מיני דברים כדי להגיע לתוצאה בדומה לצופן התנ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אומר שחייזרים בנו אותם

אני רק אומר שלא נראה לי שהמצרים הקדמונים עשו את זה

בנוסף הפירמידה הגדולה לא גמורה! החללים המרכזיים שלה לא הושלמו מעולם

נראה קצת מוזר לבנות הכל במשך כמה עשרות שנים ואת הפיניש הסופי לא להשלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ורצה להציע רעיון אחר ...

מה אם

הפירמידות בעצם נבנו הרבה לפי תקופת המצרים

והם רק באו והשתמשו בהם (לקבורה ... לתפארת המורשת שלהם וכו)

זה מסביר את העובדה שפרעונים בעצם לא בנו אותם (את הפירמידות) אלא יותר כמו השתלטו עליהן

*למי שמכיר זה אותו רעיון כמו רעיון ה"שערים" בSG שאף אחד לא יודע מי באמת בנה אותם ... אבל כולם משתמשים בהם ... "

עכשיו זה לא עונה על השאלה מי בנה אותן

אבל זה כן פותר הרבה בעיות בנוגע לפרעונים...

נ.ב.

יש היום מחקרים שמנסים להסביר את כל עניין הבעיה-

בקבוצות עבודה מאורגנות של אלפי אנשים

כלומר מחנות עבודה שלמים שמוקדשים רק לפרוייקט הזה

תתארו לעצמכם עיר שלמה (בצורה של אוהלים)... שעסוקה כולה רק בפרויקט הזה

כל החיים של העיר  זה בשביל הפרויקט

-זה לקוח מתוך תוכנית מנשיאונל גאוגרפיק ... והם מדגימים את זה שם ממש יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיארוך פחמן התאים את תקופת הפירמדות לזמן המצרים פחות או יותר

כן חשבתי גם על זה - אתה צודק 100%

אבל אולי הפרעונים "שיפצו" את ה"נכס" "שלהם" :)

וככה כל מה שאנחנו מוצאים מובלי אותנו לתקופתם כשבעצם ההפך הוא הנכון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטענות שההיקף של הפירמידות שווה לזמן זה או אחר, או שהגובה של הפירמידות הוא המרחק מנקודה X לנקודה Y בחלל הן שטות גמורה.

המדדידות האלו מבוצעות ביחידות מידה (מטר, רגל, אינטץ') שלא היו קיימות בזמן הבניה של הפירמידות, שלא לדבר על זה שהם בוחרים את יחידת המידה שמתאימה להם לצורך הטענה.

יש כל כך הרבה מספרים בעולם הטבע שניתן למדוד כל חפץ ולמצוא איך הוא מייצג משהו אחר מבחינת פרופורציות.

השאלה עצמה לגבי איך בנו את הפירמידות היא שאלה טובה, אבל לא צריך להיסחף לטיעונים שהפירמידה מייצגת מידע אסטרונומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק שתי נקודות אסטרונומיות שהפירמידה מיצגת

1. זה רוחות השמיים כפי שציינתי

2. היא מצביעה אל הנקודה בשמיים שלא זזה עם הסיבוב של הציר

די ברור שכל השאר זה בולשיט

הכי מגוחך שראיתי זה שאם הופכים את אדוננו ישו (באנגלית) לגימטריה מקבלים את ההיקף של הפירמידה באינצ'ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר קודם שאו שהפרעונים היו באמת גאונים או שיש כמה אנשים כיום שאוהב לשחק עם יחסים לדעתי אופציה 2 היא הנכונה.

הפירמידות נבנו על ידי הפרעונים אין עם אחר באותה תקופה שהיה לו את הכוח והמשאבים לבנות כאלו מבנים מצרים הייתה אמפריה באותה תקופה אז היו לה את היכולות, למה חלק מהמבנים לא הושלמו אולי בגלל שבאמת פרעה אחד מת וזה שאחריו לא היה מעוניין להמשיך בבנייה.

בכול מקרה אני לא מאמין שחייזרים באו ובנו כזה מבנה פשוט או בשום תאוריה מופרכת אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שבפורום ישראלי אף אחד עדיין לא הזכיר את תקופת העבדות במצרים מהתנ"ך (לא שאני מחשיב את התנ"ך לספר היסטורי או משהו, פשוט הגיוני שמישהו פה היה מעלה את זה בסופו של דבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך לא הזכרת את זה :nixweiss::lol:

אני חושב שהיו לפרעונים כלים שאולי נבנו במקום והם דיי דומים למה שיש היום... כמו מנופים למשל והם הצליחו להרים איתם לבנים.

לא מנופים מודרנים אבל משהו עם גלגלות שאולי עשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שזכור לי תרבויות שלמות היה להם ידע רב מאוד תחשבו ככה בעוד מאה שנה מה יהיה אז תחשבו כמה הם פתחו באלף שנים הם יכולים לפתח טכנולוגיות שלמות תאוריות אני מאמין שהרבה טכנלוגיות פשוט אושמדו ובכך כל פעם חזרנו לרמה בסיסית עד עכשיו שאיך שהוא הצלחנו להתפתח במהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ידוע שהמתכת הכי חזקה שהיתה להם היא ברונזה זה לא מאפשר לבנות שום מנופים

ובסביבה ההיא אין שום עצים שאפשר לבנות מהם מנופים שיחזקו חלק מהאבנים של הפירמדה (הכי הגדולה היא כ200 טון אבל אל תתפסו אותי בקטע הזה יכול להיות פחות)

גם הקטע הזה של "היו היה" שרואים אותם מגלגלים את הסלע על עצים די סביר להניח שלא קרה

דרך אגב מצאו הוכחות שהשבטים העבריים בנו ערים מיצריות (Tבל לא את הפירמדות אין לנו ממש קשר אליהם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...