לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה

MishaK

Recommended Posts

זה לא קשור לנושא המקורי של הת'רד, לכן אני אגיב על זה:

א)מה שמותר לאמריקנים אסור לנו כי האמריקנים שולטים באו"ם, שהפך מזמן מארגון א-פוליטי לארגון פוליטי ואינטרסנטי לכל דבר.

ב)שום דבר מהדברים שציינת לא יקרה, כי הם חוקיים לגמרי. למה? בגלל שהחוק נחקק בשנת 1977 (כלול בנספח לאמנת ג'נבה כמדומני) וכל דבר שנגד החוק החדש, ואירע לפני שהוא נכנס לתוקף, חוקי למהדרין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא קשור לנושא המקורי של הת'רד, לכן אני אגיב על זה:

א)מה שמותר לאמריקנים אסור לנו כי האמריקנים שולטים באו"ם, שהפך מזמן מארגון א-פוליטי לארגון פוליטי ואינטרסנטי לכל דבר.

ב)שום דבר מהדברים שציינת לא יקרה, כי הם חוקיים לגמרי. למה? בגלל שהחוק נחקק בשנת 1977 (כלול בנספח לאמנת ג'נבה כמדומני) וכל דבר שנגד החוק החדש, ואירע לפני שהוא נכנס לתוקף, חוקי למהדרין.

אז איזה יופי שכבשנו את השטחים ב 67 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא עד שטחי 48'?

כי כשלקחנו את השטחים במלחמת 48,

אלו שנשארו שם קיבלו אזרחות (סוג ב', אבל אזרחות)

לעומת 67

שלקחנו את השטחים ואנחנו מסלקים אנשים מבתיהם, ועוצרים את ההתפתחות שלהם, בלי לתת להם מינמום של המינימום של הזכויות שמגיעות לכל אדם, גם אם הוא לא אזרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא עד שטחי 48'?

כי כשלקחנו את השטחים במלחמת 48,

אלו שנשארו שם קיבלו אזרחות (סוג ב', אבל אזרחות)

לעומת 67

שלקחנו את השטחים ואנחנו מסלקים אנשים מבתיהם, ועוצרים את ההתפתחות שלהם, בלי לתת להם מינמום של המינימום של הזכויות שמגיעות לכל אדם, גם אם הוא לא אזרח.

לקחנו ? - הסיבה העיקרית שהיינו אכזריים , פושעים , ונוולים - נובעת מעצם סירוב מדינות ערב לתוכנית החלוקה של 48 ע"י האומות המאוחדות . ובכן זה עדיין לא סיבה נכונה , אז אני אמשיך ואספר לך - שחברינו הערבים הישרים הטובים והחזקים הגיעו מעירק , ירדן

(הלגיון הירדני) ואפילו שבטים בדואים מאיזור ערב הסעודית ומצריים , צרו על המתיישבים (היהודיים)האכזריים שהרגע לא הספיקו להשרף במשרפות הנאצים והדפו את התקפות הערבים (שאני מזכיר לך הגיעו מעיראק ) .אה גם הערבים בארץ חילקו לנו סוכריות שנכנסו ארצה שכחתי לציין .

גם ב- 67 היינו אכזריים , ורעים . כשכל מדינות ערב (3-4 ) יצאו נגדנו בכל החזיתות . נכון אנחנו אשמים ,באמת צר לי שהנאצים לא הגיעו למרוקו וחיסלו שם את משפחתי (ואותי ), מכיוון שהיום אני חייל ישראלי שפוגע בזכויות מחבלים ורוצחי ילדים קטנים .באמת חשוב מאוד לתת לפלסטינאים את זכויותיהם , ולתת להם עוד גושפנקא לרצוח ולרצוח ולרצוח ....

רוצים לתת להם שלום ושטחים - ואתה לא יודע שהם רוצים אותך בים - תתחיל להפנים את העובדה שהם רוצים אותך בים .

יותר נכון הם לא רוצים אף בין אנוש שאינו מוסלמי !!! כמה זמן ייקח לך להבין את העובדה הזו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

אנחנו התחלנו את מלחמת ששת הימים.

במלחמה לא חייבים לכבוש.

מה שכובשים מביאים חזרה בהסכמי השלום.

יש חוקים למלחמה.

"רוצים לתת להם שלום ושטחים - ואתה לא יודע שהם רוצים אותך בים - תתחיל להפנים את העובדה שהם רוצים אותך בים "

יותר נכון אתה רוצה אותם בים

או במקום שלא תצטרך לוותר על משהו שהיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

אנחנו התחלנו את מלחמת ששת הימים.

במלחמה לא חייבים לכבוש.

יש חוקים למלחמה.

"רוצים לתת להם שלום ושטחים - ואתה לא יודע שהם רוצים אותך בים - תתחיל להפנים את העובדה שהם רוצים אותך בים "

יותר נכון אתה רוצה אותם בים

או במקום שלא תצטרך לוותר על משהו שהיה שלהם.

אוקי מספר תיקונים , אכן אנו התחלנו את מלחמת ששת הימים אך רק התחלה טקטית, לפני זה היו ריכוזי כוחות בגבולות הסוריים והמצריים, סילוק כוחות האו"ם מסיני, המלחמה על המים, סגירת מיצרי טיראן ועוד מספר אירועים שהם היו הכרזת המלחמה האמתית.

אנם אנו ירינו את הכדור הראשון, אבל הם ניסו לפני זה מספר פעמים לכוון לרגליים (מקווה שהבנתם את המטאפורה)

בנוסף לכך לא זכורים לי אותם חוקים לדוגמת

במלחמה לא חייבים לכבוש.

אולי זה הדבר הנכון לעשות במקרים מסויימים , אך הוא לא מחייב ולא נובע משום חוק.

ודרך אגב , הם לא מתעקשים על לזרוק אותנו לים , הם יסתפקו גם אם נחזור לאותם מדינות שבאנו מהם (נכון נחמדים :) )

ולפני שתגיב שאני מדבר שטויות, תצפה בטלוויזיה הפלסטינית ובטלוויזיה של החיזבאללה. אתה תראה שם בדיור את אותם אמרות

אמרות כאלה לא באות משום מקום, יש להם בסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נכון כנראה שאתה צודק אנחנו רוצים אותם בים . כנראה שאתה רואה את המפה כך :

israel_1.jpg

אך אוייה , מה קרא ? אני לא מכיר את המפה הזו . מי צייר אותה ? אני לא זוכר שלמדתי דרך המפה הזו .

ובחיים שלי לא יצאתי מבאר שבע . אז איך זה יכול להיות שרשום בירדן , סוריה , לבנון .....?

מי נמצא בכתם הצהוב כתום , הלא אנחנו נמצאים שם ? מי רוצה לזרוק אותנו לים .

אז שוב אני לא מבין , הערבים באמת רוצים שלום ? והשאלה נשאלת שוב - האם הם באמת רוצים שלום ?

כשיש את חטאמי באירן , שממש לא אכפת לו מהעם הפלסטיני , ומגייס מאות אם לא אלפים מערביי האיזור להלחם בנו .(ולא על שטחים)

כשיש את באשר אסד , שממש לא אכפת לו לסיים את פרשת רמת הגולן , ובעצם משתמש בפלסטינים כקלץ מיקוח (זכות השיבה)

ומה לגבי סדאם חוסיים ששרד את מלחמת המפרץ ועוד ידו נטוייה .

מהיכן תמימותך מגיע ? מהיכן אתה שואב את כל האופטימיות שאחרי שנחזיר שטחים תקבל שלום אמיתי ! (אקוטה שריף אפיס אוף דה גרייב . -> גרייב - Grave ליהודים ) .

הבדואים בדרום כבר דרשו את המסגד הישן בבאר שבע - בעיר העתיקה והם טוענים שהעיר העתיקה שייכת להם .

אז כנראה שאני הולך לשיעורי שחיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בנוסף לכך לא זכורים לי אותם חוקים לדוגמת

במלחמה לא חייבים לכבוש.

אולי זה הדבר הנכון לעשות במקרים מסויימים , אך הוא לא מחייב ולא נובע משום חוק."

לא אמרתי שאלו החוקים

אמרתי שיש מספר נקודות, הנקודה האחרונה היתה שיש חוקים למלחמה.

במלחמה לא חייבים לכבוש- אבל חייבים לשאת בתוצאות הכבישה.

מה שכובשים מביאים חזרה בהסכמי שלום- בתקווה שיש הסכמי שלום.

"ולפני שתגיב שאני מדבר שטויות, תצפה בטלוויזיה הפלסטינית ובטלוויזיה של החיזבאללה. אתה תראה שם בדיור את אותם אמרות

אמרות כאלה לא באות משום מקום, יש להם בסיס."

וואו, תצפה בערוץ של הלווין של אמנון יצחק וחבריו.

עזוב את זה

תסתכל על הפורום הזה, כמה מכאן שוללים מדינה פלסטינאית ממערב לירדן?!

עזוב פורום, נגיד שאנחנו עמך ,

תסתכל על מרכז הליכוד, המפלגה ששולטת במדינה כרגע..

udicol

שוב ההודעה הנהדרת שלך, שינתה לי את החיים ממש. אתה ג-א-ו-ן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט :

עזוב את זה

שכחת להוסיף אספסוף , שהביא מפלטות וקברים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, תצפה בערוץ של הלווין של אמנון יצחק וחבריו.

עזוב את זה

גם אצלנו המצב דומה ואני לא מכחיש זאת, זו תוצאה של עשרות שנים של מלחמה ערבית-ישאלית.

ועזוב את מרכז הליכוד, כל אותם עסקנים פוליטיים גם מהימין וגם מהשמאל הם לא חכמים גדולים, כל מה הם יודעים זה פוליטיקה, אין להם לא החלטות אחראיות, לא החלטות נכונות ואפילו לא החלטות הגיוניות. זה מה יש - זה מה קורה שיש כזו כנסת , 120 טמבלים מימין ומשמאל.

ודרך אגב המפה של udicol אמנם טפשית אבל יש בה נקודה מעוררת מחשבה. מדינת היא המדינה היהודית היחידה שבה אמורים היהודים להרגיש בטוחים לאחר אלפי שנים של רדיפות, הערבים לעומת זאת לא מרגישים מאויימים יש להם שטחים שהיינו בגודל שאנחנו אפילו לא יכולים לתאר, אז מה הם רוצים מהמדינה המצ'וקמקת בקושי שלנו? מה גם לנו לא מגיע 2.5 ס"מ אדמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

________________________________________________________________________________

ודרך אגב המפה של udicol אמנם טפשית אבל יש בה נקודה מעוררת מחשבה. מדינת היא המדינה היהודית היחידה שבה אמורים היהודים להרגיש בטוחים לאחר אלפי שנים של רדיפות, הערבים לעומת זאת לא מרגישים מאויימים יש להם שטחים שהיינו בגודל שאנחנו אפילו לא יכולים לתאר, אז מה הם רוצים מהמדינה המצ'וקמקת בקושי שלנו? מה גם לנו לא מגיע 2.5 ס"מ אדמה? ________________________________________________________________________________

מנסים להסביר לטפשים בצורה טפשית .(וזה עדיין לא עוזר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאודיקול אני לא מגיב, הוא סתם עוד אחד מאלה שנכנסים לאמצע ויכוח וצועקים "צריך להכנס בהם, מה אתה מקשיב לערבושים האלה"

גריי,

"ועזוב את מרכז הליכוד, כל אותם עסקנים פוליטיים גם מהימין וגם מהשמאל הם לא חכמים גדולים, כל מה הם יודעים זה פוליטיקה, אין להם לא החלטות אחראיות, לא החלטות נכונות ואפילו לא החלטות הגיוניות. "

הם אלו שקובעים את המדיניות של המדינה, והם גם דואגים להראות את זה לעולם (ולפלסטינאים) כל פעם.

"ודרך אגב המפה של udicol אמנם טפשית אבל יש בה נקודה מעוררת מחשבה. מדינת היא המדינה היהודית היחידה שבה אמורים היהודים להרגיש בטוחים לאחר אלפי שנים של רדיפות, הערבים לעומת זאת לא מרגישים מאויימים יש להם שטחים שהיינו בגודל שאנחנו אפילו לא יכולים לתאר, אז מה הם רוצים מהמדינה המצ'וקמקת בקושי שלנו? מה גם לנו לא מגיע 2.5 ס"מ אדמה?"

זה לא מצדיק לירות לכל עבר.. :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שמרכז הליכוד מנהיג את המדינה אתה מאוד תמים, .

מה שמפחיד זה שהמדינה מנהיגה את עצמה, כל שני וחמיש משתנה המדיניות , פעם אומרים ככה ופעם אומרים ככה.

ואם אני ידרש לירות בשביל לשרוד, אני מוכן אפילו לקנות את הכדורים ואת האקדח . אלה החיים פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן סיבה למה לגרש בן אדם שגר במקום מסויים ? הנה אתה אומר בעצמך בן אדם צריך לפחד שהוא ימות בגלל שהוא לא רוצה ליסוע בדרך עוקפת ????? אז אתה יכול בדרך הזאת התקפל לבלטה של 30 סמ"ר ושם לחיות לך בביטחה

סלח לי ככה לא עושים שלום מה זה השטויות האלה שאי אפשר לחיות פה ואי אפשר לחיות שם ואי אפשר ללכת לפה אהההההה ואם אתה כן הולך לשם אז בעייה שלך שהרגו אותך הבאת את זה על עצמך כנ" לא נתת להם את השטחים שרצו והיה פיגוע ? נו מי אשם הישראלים היהודים!

זה מה שאתה טוען ? אם כן אז עברת שטיפת מוח לא קטנה לגביי השלום והשמאל "אהדה ללא גבולות" שלום שלום אבל תלוי עם מי ? עם בני ברית או בהמות מאפיונרים שמאיימים על החיים שלי ? אני עושה שלום רק עם בני ברית שפתוחים לשלום ואני מזמן מאסתי ברעיון של השלום הזה אלא אנשים חסרי תרבות וחינוך אנשים אחוזי שנאה ואני לא מאשים אותם אי אפשר לישר גזע שגדל עקום

זה חינוך ומנטליות של עם ולא משנים אותה ביום אחד

אני לא מכליל את כל העם הפלסטינאי אבל רובו כזה ולידיעתכם שליש ממדינות העולם הן מוסלמיות ברובן וכמה מדיניות יהודיות יש ?

רק את המדינה הקטנה שלנו אז מה האופציות שלנו יש ומה האופציות שלהם יש

אני ממש לא מבים למה הם פה בכלל הרסו לנו את הכלכלה והחיים ולא מבין למה יש עוד אנשים שדורשים זכויות יאללה עם הולך ועם בא מה יש ?

עם כובש עם ככה זה אלפי שנים באוסטרלייה הילידים עושים פיגועים? לא! האינדיאנים עשו בעיות לאמריקאים שכבשו אותם מה עשו האמריקאים ? שחטו אותם כמו כבשים מישהו מקים צעקה על זה היום ? לא האמריקאים נחים בשקט! היום לא מסקריפ אפילו מה קורה באפגניסטן כל יום מתים שם ילדים ונשים במחנות פליטים ואפילו בטעות מי מדבר על זה

אבל שמה טנק ברמאללה ? לאאאאא כל העולם תוקע את האף פה ובמקום שתהיה תמיכה לפחות מהעם שלנו באים חברה של דיי לכיבוש וכל הבבל"ת כיבוש שמה כיבוש אלו החיים יש שתי אופציות מדינה פלסטינאית מה שנראה לי שיהיה והפרדה מוחלטת ואז מן הסתם מלחמה כוללת או העברה מה שנראה לי חסר סיכוי אבל יביא לאחלה שקט בארץ וצמיחה כלכלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...