לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כהמ שאני מסכים בנושא של ההתנחלויות ...

זאת לא הדרך :(

זה רק יגרום להרבה אנשים לאבד עבודה ...

ויש הרבה אנשים שאני מכיר שההורים שלהם עובדים בברקן ... (לדוגמא)

בואו נתחיל מלהחרים מוצרים עם חותמת של בד"ץ וכל שאר הדברים של הרבנות ...

ונמצא דרך אחרת לטפל בהתנחלויות ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפשות! להחרים מוצרים ישראלים בגלל פוליטיקה?!?!

אז אולי תקנה מוצרים פלסטינאים וזהו?

אני לא ממש ימני אבל ההצעה שלך גובלת בילדותיות...

אתה פשוט מעמיק קרע שכבר קיים ללא שום צורך. אתה באמת חושב שזה שתפגע בפרנסה של ישראלי כמוך אתה תעזור לתהליך השלום?

תאמין לי שמה שמחזיק אותם שם זה אידיאולוגיה ולא שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומחר בטח תחרים מוצרים ישראלים כי צה"ל נכנס לג'נין.

מה שהצעת הוא ממש לא לעניין, אתה קורא להשתמש בלחץ כלכלי על מנת להכתיב מדיניות פוליטית. אז מחר לא נתפלא אם לא יסכימו מדינות העולם למכור לנו או לקנות מאיתנו בגלל דעות פוליטיות של אנשים במדינה.

אבל זוהי זכותך המלאה לעשות כפי שאתה מאמין.

דרך אגב אתקן את טעותך , כל הישובים ברמת הגולן הם לא התנחלויות ע"פ חוק רמת הגולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידע כללי:התחתונים של החיילים בצה"ל מיוצרים ע"י עובדים פלסטינים בשטחים פלסטינים

גם הדגלים של הכנסת המדים של השוטרים וכו' מיוצרים בסין וגורמים לכלכלה שלנו להראות כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתקן פה את כולכם ואדבר לטובת החרם הזה, אתחיל מדברים שאמרתם כבר.

"אסור להחרים בגלל דעה פוליטית"

נכון

אבל הם לא שם בגלל פוליטיקה, אלא בגלל אידיאולוגיה

למעשה, חרם כלכלי הוא פעולה בלתי-אלימה, המאפשרת לכל אזרח לבטא את השקפותיו באמצעים העומדים לרשותו, מבלי לכפותן על זולתו, בלי צורך באירגון או בהזדהות פוליטית. (דרך אגב, החרדים מטילים חרם כלכלי קבוע על מוצרים, שאינם נושאים אישור של בד"ץ. הם גם מטילים חרם על חברות ובנקים התומכים, לדעתם, בחילול קברים או בחילול שבת. איש אינו רשאי למנוע זאת מהם.)

אני חושב שחרחור מלחמות שווה אצלי יותר מאכילת לא כשר אצל חרדים.

חרם כלכלי כזה- הוא פעולה ישירה לא אלימה, כמו גנדי (הטוב)- גם הוא עזר להוכיח שחרם כזה עובד.

יש לי רשימה ארוכה של מוצרים שאני מחרים, הרבה יותר ארוכה מהרשימה הזו. :)

oh, its good to be back :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חרם זה דבר טוב? לגיטימי ? נחמד לדעת.

הרשו לי להזכיר לכם את סוף שנות השלושים בגרמניה, מזכיר לכם משהו? אולי את החרם הכלכלי על היהודים?

חרם שעודד ואורגן ע"י הממשל הנאצי על מנת לשלל מהיהודים את הזכות להתפרנס בכבוד.

חרם איש על מוצרים הוא דבר לגיטימי בהחלט, איש בדעתו יחיה אך פרסום רשימת "מועמדים לחרם" ועידוד חרם הוא דבר לא רק בלתי מוסרי אלא גם בלתי חוקי וגובל בהוצאת דיבה.

ותגובה לנייס :

אז חרם נגד אידיאולוגיה הוא דבר לגיטימי? וחרם נגד פוליטיקה לא? מה ההבדל בעצם. הרי פוליטיקה היא סתם מילה מנופחת כדי לומר אידיאולוגיה.

ואגב אידיאולוגיה ,

אם אני אומר שאני מחרים מוצרים ערביים וחנויויות ערביות בגלל האידיולוגיה שלהם , תקראו לי איש טוב על כך שאני לא משתמש באמצעים אלימים ? או גזען?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט אעתיק מהמסמך שמצורף לחרם:

. האם החרם על ההתנחלויות אינו מזכיר את החרם שהטילו הנאצים על היהודים?

חרם הוא מטבעו מכשיר בידי חסרי-הכוח נגד בעלי-הכוח, מכשיר של מי שאין להם גישה למנגנוני-הכוח, הפונים על כן להתארגנות וולונטרית "מלמטה". הנאצים אכן השתמשו לרעה במכשיר החרם כדי לקדם מטרות של דיכוי וגזענות, כשם שהשתמשו לרעה בדרכם לכיבוש השילטון - בחופש-הביטוי, בבחירות, בפעילות פרלמנטרית ובמכשירים דמוקרטיים אחרים, - אך אין שום דמיון בין החרם שהטילו הנאצים לחרם אחר, כשם שאין דמיון בין מערכת-בחירות של הנאצים למערכת-בחירות של מיפלגה דמוקרטית.

אגב, היהודים הקדימו את הנאצים והטילו חרם עולמי על גרמניה הנאצית, מיד עם תפיסת השילטון על-ידי היטלר. אילו הצליח חרם זה, יתכן שהמישטר הנאצי לא היה מגיע לאן שהגיע.

החרם נגד מוצרי ההתנחלויות הוא פעולה וולונטרית של ישראלים שוחרי-שלום, היוצאים נגד המתנחלים שבידיהם מנגנון-כוח רב-עוצמה, המסוגל לכופף את כל ממשלות . הם כופים על הממשלה להפקיע למענם אדמות פלסטיניות, לשלוח אלפי חיילים ושוטרים המשמשים להם שומרי-ראש צמודים וולהעניק להם תקציבי-ענק מהמיסים של כולנו. כסף שנגזל מן השכבות החלשות בישראל, עיירות-הפיתוח ושכונות-המצוקה.

החרם על מוצרי ההתנחלויות הוא אמצעי מובהק של שוחרי שלום וצדק נגד מוסד ההתנחלויות שכל מהותו גזענות, דיכוי ונישול ובכך מהווה החרם שלנו חוליה בשרשרת כלל-עולמית של פעולות-חרם מסוג זה.

וגריי

פוליטיקה היא לא מילה מנופחת לאידיאולוגיה

ההפך

פוליטיקה משחיתה אידיאולוגיה.

ועוד משהו

ל"ערבים" אין אידיאולוגיה, אבל אני אבין אם תחרים מוצרים של החמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...