לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה

MishaK

Recommended Posts

כהמ שאני מסכים בנושא של ההתנחלויות ...

זאת לא הדרך :(

זה רק יגרום להרבה אנשים לאבד עבודה ...

ויש הרבה אנשים שאני מכיר שההורים שלהם עובדים בברקן ... (לדוגמא)

בואו נתחיל מלהחרים מוצרים עם חותמת של בד"ץ וכל שאר הדברים של הרבנות ...ונמצא דרך אחרת לטפל בהתנחלויות ... :)

AMAN TO THAT BROTHER!

ד"א אני הייתי שמאלני מתון כרגע אני ימני קיצון אך הייתי נשארתי ואהיה פטריוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתנגד

אבל זה עדיין לגיטימי.

שמעת פעם את הביטוי "אני לא מסכים עם הדעה שלך אבל אעשה כל מה שביכולתי כדי שתוכל להשמיע אותה"? (הציטוט לא מדויק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד ממנהגי המהפכה הצרפתית אמר את זה וזה היה: "אני מתנגד לדעה שלך אבל אלחם עד מוות שתוכל להביע אותה".

אני בעד החרמת תוצרת של חלק מההתנחלויות. לא של מעלה אדומים למשל כי אני מאמין שהיא תישאר ישראלית בסופו של דבר.

אני מבין גם את אלה שנגד אבל הדיון הזה הוא לגיטימי וברור שיהיו אנשים בעד ויהיו נגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה

התנחלויות יקבלו את הלגיטימציה שלהם רק כשיחתם הסכם שלום כולל וסופי.

ואגב, כנראה שאתה צודק בקטע של המהפכה הצרפתית.. אבל הייתי קרוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

2879728.jpg

לדעתי, איזור תעשיה ברקן זה עניין בפני עצמו כי מדובר באיזור תעשייה גדול מאוד שהוא כבר עובדה קייימת שלא ניתן לעשות איתו כלום. בנוגע לאחרים, צריך לעשות הכל שהם לא יגיעו לסדר גודל כזה כדי שלא יהיו עוד עובדות קיימות בשטח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"צייד" תכתוב בשם עצמך ואל תגיד "כולנו " . אני רואה בפלסטינאים מתנחלים . היהודים נמצאים כאן מאז ומתמיד .

יצאו לגלות במשך 2000 שנה וחזרו לא מזמן . אותם עובדי אלילים , אשורים כנענים , פלשיתים , המירו את דתם והפכו למוסלמים .

כל פלסטינאי שחושב שהאדמה שלו - טעות בידו . ב 1947 לא הסכימו להצעת החלוקה שבן גוריון הסכים לה , יצאו למחמה , נצחנו , מגיע לנו .שטחים שנכבשו בעת מלחמה -(ותפסיקו לבלבל את השכל עם דעות יומרניות ושלולות כל טבע אדם ) - שזה דבר טבעי בהחלט ,שייכים לכובש לעד , או עד הסכם מדיני מוסכם . מלחמה בטרור בנפרד ממלחמה על שטחים ומלחמות נגד מדינות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות, שטחים שנכבשו במלחמה נמצאים תחת שליטת הכובש אבל שייכים לצד הכבוש.

למה אתה חושב שהחזרנו את סיני?

ע"פ העקרון הזה כל שייכת לנו מהפרת עד החידקל (כבשו אותם רק לפני 2000 שנה, זה שייך לנו!)

ארה"ב שייכת לאינדיאנים, בריטניה לצרפתים, מצריים למומיות , ודרום אמריקה לאינקה, והקוטב לדינוזאורים.

העולם משתנה ואי אפשר לחיות על פי מצב שהיה קיים לפני שנים רבות.

הערבים יצאו נגדנו למלחמה, הפסידו, עכשיו שידעו לחיות עם התוצאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע DXT

פשוט שינית לי את החיים עכשיו.

הודעה כל כך חכמה,

כבר כמה שנים שלא קראתי.

ןגריי

אם אתה רוצה להשאר במלחמה, אל תחזיר את השטחים.. אבל השאלה

מה יוצא לך מזה?

לא רק הם צריכים לחיות עם התוצאות, אלא גם אתה.

אי אפשר לקחת את האדמה הזאת ולתת להם 0 זכויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

quote author=nice-1 link=board=21;threadid=29;start=20#92664 date=1022665094]

אי אפשר לקחת את האדמה הזאת ולתת להם 0 זכויות

לקחנו מהם אדמה? חס וחלילה. הם נלחמו בנו, והפסידו.

הפסידו -> האדמה שלנו -> אין שום סיבה שיהיה להם זכויות.

אני מוכן לתת להם את כל השטחים שהם יושבים בהם ב א"יוש ואולי אפילו כבונוס את דיסנילנד.

אבל אני יודע שהם רוצים יותר, הם רוצים את זכות השיבה, והם רוצים שהארץ שאליה הם ישובו תהיה נקייה מיהודים.

והם לא יוותרו לנו עד שהם יקבלו את זה.

ועכשיו אתם בטח אומרי .. זה סתם פרנואיד.

לא אני לא- בזמן שלטונו של ברק שנראה היה שהולך להיות הסכם שלום, הסתובבו בארץ כמה עשרות ערבים עם רשימות, והחלו לרשום רכוש שהם ידרשו אחרי שיקבלו את זכות השיבה.

זה קרה , ואי אפשר להכחיש שזה קרה, וזה מראה על כוונותיהם האמיתיות.

אז תפיקו לחיות בחלומות ואשליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע DXT

פשוט שינית לי את החיים עכשיו.

הודעה כל כך חכמה,

כבר כמה שנים שלא קראתי.

תודה.

עזוב, סתם הוצאתי תסכול על כל מה שכתוב.

כמובן שאני לא באמת מאמין שצריך (או אפשרי) להרוג את כל הערבים והשמאלנים.

אבל אני פשוט אומר דבר אחד, תסתכלו איפה אתם חיים ומה אנשים עשו כדי שתחיו פה היום. אתם מדברים על החזרי שטחים, זכות שיבה, לא זכות שיבה וכו'. אני אומר שלכל אחד יש זכות להתקיים אבל הם לא סתם רק רוצים להתקיים אלא על חשבוננו.

וכשזה מגיע לשאלה אני או הם, אני בוחר ב- 'אני'.

ברק לימד אותנו לקח חשוב מאד: "תתן להם אצבע, הם ירצו את כל היד". וכך נכשל אז תהליך השלום והם בחיים לא יבואו על סיפוקם.

אז אני אומר להפסיק לדבר על מדינה פלסטינית ושטחים וזכויות, מצדי שיעשו מה שהם רוצים, כל עוד הם לא נוגעים בנו ולא מאיימים על קיומינו.

ואנחנו נעשה את המירב בלי להתחשבן כדי להגן ע חיי אזרחינו וחיילנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...