לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה

MishaK

Recommended Posts

נוסטרדמוס אני חייב להודות

שאת רוב ההודעה לא הבנתי בגלל השפה והסימני פיסוק...

מה הקשר ללפחד ליסוע בדרכים עוקפות?!

אתה חושב שאנחנו צריכים את השטחים בשביל מרחב מחיה?

מתי האשמתי ישראלי בפיגוע? אתה בכלל קראת את מה שהלך פה?

"שלום שלום אבל תלוי עם מי"- עם האויב שלך.. שלום לא עושים עם "בני ברית".

"אי אפשר לישר גזע שגדל עקום" - ?! האם זה חיים חפר מדבר מגרונך?

"אני לא מכליל את כל העם הפלסטינאי אבל רובו כזה ולידיעתכם שליש ממדינות העולם הן מוסלמיות ברובן וכמה מדיניות יהודיות יש ?

רק את המדינה הקטנה שלנו אז מה האופציות שלנו יש ומה האופציות שלהם יש"

קודם כל חלק גדול מהם ערבים נוצרים

דבר שני יש גם הרבה ארצות של נוצרים ואתה לא רואה מישהו מפנה את אוסטריה לגרמניה.

"ולא מבין למה יש עוד אנשים שדורשים זכויות יאללה עם הולך ועם בא מה יש ?" אם יש לך סבא ניצול שואה, תגיד לו את המשפט הזה ותראה מה התגובה שלו.

" היום לא מסקריפ אפילו מה קורה באפגניסטן כל יום מתים שם ילדים ונשים במחנות פליטים ואפילו בטעות מי מדבר על זה" תתפלא כמה מדברים על זה.

"או העברה מה שנראה לי חסר סיכוי אבל יביא לאחלה שקט בארץ וצמיחה כלכלית " פה הראת את הפרצוף הגזען האמיתי שלך, אנטישמי.

גריי- מרכז הליכוד מציב את הקווים לשלטון של הליכוד..

הויכוח הזה נהיה דיי מפגר... נראה לי כדאי שנפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב לאודיקול אני לא מגיב, הוא סתם עוד אחד מאלה שנכנסים לאמצע ויכוח וצועקים "צריך להכנס בהם, מה אתה מקשיב לערבושים האלה"

צר לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסטרדמוס אני חייב להודות

שאת רוב ההודעה לא הבנתי בגלל השפה והסימני פיסוק...

מה הקשר ללפחד ליסוע בדרכים עוקפות?!

אתה חושב שאנחנו צריכים את השטחים בשביל מרחב מחיה?

מתי האשמתי ישראלי בפיגוע? אתה בכלל קראת את מה שהלך פה?

"שלום שלום אבל תלוי עם מי"- עם האויב שלך.. שלום לא עושים עם "בני ברית".

"אי אפשר לישר גזע שגדל עקום" - ?! האם זה חיים חפר מדבר מגרונך?

"אני לא מכליל את כל העם הפלסטינאי אבל רובו כזה ולידיעתכם שליש ממדינות העולם הן מוסלמיות ברובן וכמה מדיניות יהודיות יש ?

רק את המדינה הקטנה שלנו אז מה האופציות שלנו יש ומה האופציות שלהם יש"

קודם כל חלק גדול מהם ערבים נוצרים

דבר שני יש גם הרבה ארצות של נוצרים ואתה לא רואה מישהו מפנה את אוסטריה לגרמניה.

"ולא מבין למה יש עוד אנשים שדורשים זכויות יאללה עם הולך ועם בא מה יש ?" אם יש לך סבא ניצול שואה, תגיד לו את המשפט הזה ותראה מה התגובה שלו.

" היום לא מסקריפ אפילו מה קורה באפגניסטן כל יום מתים שם ילדים ונשים במחנות פליטים ואפילו בטעות מי מדבר על זה" תתפלא כמה מדברים על זה.

"או העברה מה שנראה לי חסר סיכוי אבל יביא לאחלה שקט בארץ וצמיחה כלכלית " פה הראת את הפרצוף הגזען האמיתי שלך, אנטישמי.

גריי- מרכז הליכוד מציב את הקווים לשלטון של הליכוד..

הויכוח הזה נהיה דיי מפגר... נראה לי כדאי שנפסיק.

סבא לי ז"ל וסבתא שלי היו עבדים בשואה והם לא אוהבים את המצב בדיוק כמוני

האם זו יפה ירקוני מדברת מגרונך שאתה משווה שוב ועושה קשר בין פלסטינאים לניצולי שואה ? ההבדל היחיד הוא במלחה"ע ה2 היהודים לא פיצצו בתי קפה ונערים שיצאו לבלות אם לרגעעעעעע חשבת אותי לגזען ואם היהודים היו כאלה והיו רוצחים וטובחים בע"מ בגלל שלא נתנו להם נחלה (והיהודים היו יכולים לדרוש אוטונומייה משלהם ולעשות פיגועים) אם זה היה קורה קח את מילתי שלא הייתי עומד בצפירה אפילו לשנייה כי אם כל העם ואני מדגיש כל העם היהודי היה משליט טרור איימים בגרמנייה מה הפלא לשנאה ? לא הייתי יכול להגיד שזאת שנאת חינם וטבח עם

עם רוצח אותך עם שלם רוצה להשמיד אותך תהרוד אותי אני לא יבין אותך מה אנטישמי שילכו לעזאזל אני הייתי פי 10000000 בעד שלום פעם הרבה יותר ממך תהיה בטוח אפילו למסור את ירושליים לא היה אכפת לי ולהקים מדינה לפלסטינאים מצידי על המקום שיתנו להם מדינה

היום עשיתי סיבוב 180 מעלות שאני שבויי בעיר שלי במדינה שלי ודבר אידיוטי כמו ללכת לקניון זה דבר שההורים שלי וגם אני רואים אותו כסכנת חיים! אתה מסכים עם כזה מצב ?! אני לא מצטער ואם זה עושה אותי אנשטישמי בעינייך שיבושם לך תחשוב מה שתחשוב אני לא רוצה רוצחים ברבריים במדינה שלי אני רוצה ללכת חופשי מוגן ובטוח לאן שאני רק ירצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice-1, אתה קצת מגזים. "זו סיבה לירות לכל עבר?" תגיד לי מה עלה לך לראש כל ה"שלום" הזה?? אתה חושב שאפילו אם נחתום איתם הסכם קבע נחייה בשקט, טעות! אינטיפאדה מס' 3 תאמין לי תהיה. אתה חי באשליות חביבי, אם נדמה לך שמישהו מהצד השני (לפחות מהשלטון) רוצה שלום אז טעות בידך שוב. אין מה לעשות לגבי העובדה שהם שונאים אותנו. ומתי תתחיל קצת לעמוד לצד מדינתך במקום לעסוק בזכויות של זה ומסכניםם אלה ואלה. הם רוצחים אותנו כל יום (אתמול רק התפוצץ מחבל 5 דקות הליכה מהבית שלי בהרצליה, איך אתה חושב שאני מרגיש?) ואתה יושב ומגן עליהם. תתחיל קצת להראות אכפתיות לעם הזה שאין לו כלום ומה שיש לו רוצים לקחת. אני מבין שיש גם את הזוית שלהם, של הפלסטינים המסכנים שחיילנו מציקים להם בזמן שהם רואים מונדיאל, אבל אתה צריך לשים את הזוית הזאת בצד כאשר יש אפילו טיפה סכנה לבטחון המדינה ואזרחיה.

ודרך אגב, ממתי למלחמה יש חוקים? את החוקים קובע המנצח במלחמה. יש מלא חוקים כתובים בעולם לגבי מה למדינות מותר ואסור לייצר, אבל ברגע שנגיד תתחיל מלחה"ע 3 אז מי ישים זין על החוקים האלה, מה ההגיון?

בקיצור, תהיה קצת פטריוט, לא יזיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסטרדמוס

אמרת את דעתך, אין לי מה להתווכח איתך.

DXT כמה דברים,

אם נדמה לך שאריק שרון מעוניין בהסכם קבע על גבולות 67' אתה טועה ומטעה.

הם רוצחים אותנו

אנחנו רוצחים אותם, תהיה אתה קצת פטריוט ותלמד לשים סוף.

עם כל הכבוד למחבל שהתפוצץ לידך - זה לא אומר שאני צריך לשים את הדעה שלי בצד.

דמקורטיה של הרוב =! דיקטטורה של הרוב.

למלחמה יש הרבה חוקים וישראל חתומה עליהם, זה שאתה לא יודע אותם זה בורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסטרדמוס

אמרת את דעתך, אין לי מה להתווכח איתך.

DXT כמה דברים,

אם נדמה לך שאריק שרון מעוניין בהסכם קבע על גבולות 67' אתה טועה ומטעה.

הם רוצחים אותנו

אנחנו רוצחים אותם, תהיה אתה קצת פטריוט ותלמד לשים סוף.

עם כל הכבוד למחבל שהתפוצץ לידך - זה לא אומר שאני צריך לשים את הדעה שלי בצד.

למלחמה יש הרבה חוקים וישראל חתומה עליהם, זה שאתה לא יודע אותם זה בורות.

אני אמרתי שאריק שרון מעוניין בהסכם על גבולות 67????

אמרתי שאני מוכן, לא אריק.

ובקשר לחוקים שישראל חתומה עליהם, אני יודע שהיא חתומה על כאלה אבל כנראה שלא קראת את ההודעה שלי לגמרי ושוב אתה לא קלטת את הנקודה שלי.

ובקשר ל:

אז מה אתה רוצה? שמעת פעם על עקרון הכרעת הרוב בדמוקרטיה?

דמוקרטיה זה לא כל אחד עושה מה שהוא רוצה כי אז זה אנרכיה... תסביר את עצמך בבקשה בלי קלישאות. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...